10 nejlepších kryptoměn, do kterých můžete investovat právě teď

Anthony Pompliano, Zakladatel & Partner ve společnosti Morgan Creek Digital říká “Historie bude nevlídná pro ty, kteří věděli o bitcoinech brzy a nic neudělali.”

A já s ním sekunduji.

Chtěl bych také dodat, že „historie bude nevlídná pro ty, kteří nejsou ochotni přizpůsobit se a přijmout kryptoměny a blockchainovou technologii obecně.“

Pamatovat si:

Nemyslím to jen v investiční sféře, ale celkově holistickým způsobem.

Ale když máte investiční příležitost do této technologie, která může být budoucností digitální měny, proč tak neučinit?

Mnozí z vás se nemohli zúčastnit internetového boomu 90. let, tak proč ne hned? Když máte příležitost zaklepat na dveře.

Samozřejmě tu nejsem, abych někoho přesvědčil, ale chci se podělit o své myšlení a říct vám, která kryptoměna je nejlepší investovat do roku 2020!!

Ale když máte příležitost investovat do této technologie, proč tak neučinit?

Pokud jste jedním z těch, zeptejte se svých přátel, kteří obchodují s kryptoměnami Do jakých kryptoměn investovat v roce 2020? “

Jste na správném místě !!

Poznámka: Nejedná se o investiční poradenství a TheMoneyMongers Team ani autor nejsou odpovědní za žádné zisky ani ztráty. Ti z vás, kteří chtějí znát důvody pro investování do kryptoměn, by si to měli přečíst až do konce.

Pojďme dovnitř:

Kryptoměny investovat v roce 2020 Odkazy na rychlý nákup
Bitcoin Kupte si BTC hned teď 
 Etherum Kupte si ETH hned
Tezos Kupte si XTZ hned teď
Litecoin Kupte si LTC hned teď
Binance Coin Kupte si BNB hned
Monero Kupte si XMR hned teď
Nexo Kupte si Nexo hned teď
Cardano Kupte si nyní ADA
VeChain Koupit VET hned
Bancor Kupte si BNT hned teď

Nejlepší kryptoměna ke koupi právě teď v roce 2020

Zde je seznam top 10 nejlepších kryptoměn, do kterých můžete investovat právě teď v roce 2020:

# 1. Bitcoin (BTC)

První věc první:

Neignorujte bitcoiny.

Nákup bitcoinů je bezpochyby nejlepší dlouhodobá investice do tržní kapitalizace kryptoměny, kterou lze v roce 2020 uskutečnit. Cena bitcoinů je nyní rozumnější a zbývá jen velmi málo bitcoinů, které je třeba koupit.

Všechno, co bylo řečeno a provedeno, je bitcoin stále jednou z nejbezpečnějších kryptoměn, do kterých se investuje, a celá tržní kapitalizace kryptoměn se pohybuje paralelně. Považujte to za investici do digitální měny budoucích let nebo desetiletí.

Kromě toho každý den roste technická kompetence bitcoinů se Segwitem, podpisy Schnorra, MAST, MimbleWimble, Bulletproofs, důvěrné transakce, postranní řetězce, Drivechains, Lightning Network, což další kryptoměně ještě více dohání.

Nákup bitcoinů z jakékoli populární platformy pro výměnu kryptoměn, jako je Coinbase, je snadný a pro bezpečné uložení bitcoinů je k dispozici široká škála webových i hardwarových peněženek pro bitcoiny. Takže nevidím žádný důvod, proč bych neměl mít bitcoiny v portfoliu nikoho, a může to být až 40–50% z celkového portfolia.

Teď vím, že vás jistě začne svědit, abyste poznali další kryptoměnu v seznamu nejlepších kryptoměn k investování do roku 2020 a jejích litecoinů.

Kupte si bitcoin hned teď

# 2. Ethereum (ETH)

Na kryptoměře Ethereum jsem vždy byl býčí, ale v poslední době se její problémy se škálováním staly velkým otevřeným tajemstvím světa.

Neměli bychom však zapomínat, že cílem Ethereum jsou také velmi ambice ‚být světovým počítačem ‘, a proto je celkem v pořádku očekávat takové závady mezi.

Další věc, kterou je třeba si u Etherea všimnout, je, že svět na něm staví a má nejvýznamnější vývojářskou skupinu na světě.

Plus Ethereum je průkopníkem v oblasti decentralizovaných aplikací a inteligentních smluv, což je samo o sobě velkým faktorem.

Nezapomínám však na skutečnost, že Ethereum je ve svém plánu velmi pozadu a čelí vážným problémům s měřítkem i správou, ale myslím si, že se hladce odrazí

Právě teď se ceny dostaly na dno a pro dlouhodobé kryptoměnové portfolio nebo obchodování to vypadá docela atraktivně.

Zveřejnění: V peněžence držím 10% ethereum a nyní po mých nejlepších 5 kryptoměnách, které budu investovat v roce 2020, budu sdílet dalších pět. Nezapomeňte se také podívat na některé z nejlepších peněženek Ethereum, které můžete použít k bezpečnému uložení svého etherea.

Kupte si Ethereum hned teď

# 3. Litecoin (LTC)

Litecoin, open-source a decentralizovaná vidlice bitcoinů, kterou vytvořil Charlie Lee, patří mezi mé druhé nejoblíbenější kryptoměny HODL.

Litecoin byl vytvořen proto, aby doplňoval bitcoiny jako stříbro ke zlatu bitcoinu, a zatím se mu to podařilo díky tomu, že byl na seznamu top 10 kryptoměn od roku 2012.

Kryptoměna Litecoin také sloužila jako testovací platforma pro bitcoiny tím, že byla průkopníkem v implementaci segwitu, atomových swapů a blesků na její síti.

Plus Litecoin má pouzdro na výhradní platby, pro které se používá při slušném objemu obchodování. Na tomto pomalém trhu také zjistíte, že v průměru Litecoin zpracovává každý den 25 tis. Transakcí.

Nadace Litecoin Foundation, která se zavázala prosazovat příběh #PayWithLitecoin, vyvíjí více práce v oblasti škálování a ochrany soukromí

Mám 10 až 15% kryptoměnového portfolia v litecoinu a budu se hromadit i v roce 2020, pokud tržní kapitalizace poklesne dokonce pod to, co je nyní, protože v poslední době LTC, kdy od 4 do 370 dolarů za 7 měsíců.

Kupte si litecoin hned teď

# 4. Binance Coin (BNB)

Binance, také známá jako Binance coin (BNB), je nativní kryptoměna burzy Binance.

Vlastní kryptoměnová mince Binance byla spuštěna v srpnu 2017 spuštěním její burzy, aby se uživatelům burzy Binance usnadnilo prominutí poplatků za obchodování..

Ale nyní Binance rychle rozšiřuje svůj dosah a chystá se zahájit svůj vlastní Binance Chain stejně jako Binance DEX, kde tato BNB mince najde více užitečnosti.

Mince Plus Binance nepřímo přináší výhody svým uživatelům, protože každé čtvrtletí používají 20% svých zisků na zpětný odkup BNB mincí a jejich ničení, aby vytvořili digitální nedostatek, aby odměnili držitele kryptoměny BNB. A to půjde, dokud nakonec nekoupí 50% všech BNB (100 milionů) zpět.

Je to vynikající způsob, jak odměnit své držitele mincí a dále s Binance Chain a Binance DEX bude mít BNB více užitečnosti i likvidity, což nakonec povede k cenovému výkyvu v roce 2020 a dále.

Kupte si Binance Coin hned teď

# 5. Tezos (XTZ)

Tezos ‘je konkurentem Ethereum, který měl velmi vratký začátek i poté, co získal ICO 232 milionů $.

Nyní však společnost Tezos zahájila svoji síť a připravuje se na další dominantní platformu pro decentralizované aplikace a inteligentní smlouvy.

Tezos je blockchain, který se může vyvíjet upgradováním sám. Zúčastněné strany hlasují o změnách protokolu, včetně změn samotného postupu digitálního hlasování, aby bylo dosaženo sociální konsensu o návrzích. Tezos podporuje inteligentní smlouvy a nabízí platformu pro vytváření digitálních decentralizovaných aplikací.

A konečně v červenci 2018 Cameron a Tyler Winklevoss tiše přidali kryptoměnu Tezos (XTZ) do svého Winklevoss Capital (portfoliové společnosti), což je samo o sobě velmi býčí signál. Nezapomeňte se také podívat na některé z nejlepších peněženek Tezos, které můžete použít k bezpečnému uložení XTZ.

Kupte si Tezos hned teď

# 6. Monero (XRM)

Hledáte něco soukromého a anonymního ve svém portfoliu kryptoměn?

Monero je pro vás.

Monero je otevřená a decentralizovaná kryptoměna oblíbená mezi lidmi, kteří si cení svého digitálního soukromí a bezpečnosti.

Monero je vysoce soukromé, a to mu dává příležitost. Zajímavé je, že Monero se také používá převážně při transakcích v hlubokém webu a nelze ho dohledat.

Dovolte mi však také poukázat na to, že soukromí je něco, co je nepřetržitý proces, a dokonce i Monero na začátku tohoto roku unikly některé z informace o transakcích, ale jak navrhuje jeho hlavní vývojář Riccardo, že „neexistuje snadné řešení.“

Společnost Monero však pracuje na vzrušujících technikách známých jako Ring signatures, RingCT, Kovri a Stealth address, aby zlepšila své transakce a mandát na ochranu soukromí, proto je v oblasti investic silnějším uchazečem než Zcash.

Navíc má Monero míru inflace mnohem nižší než Zcash, což je další dobrý důvod, proč mít ve svém portfoliu alespoň 3-5% Monero. Nezapomeňte se také podívat na některé ze seznamu nejlepších peněženek Monero, které můžete použít k bezpečnému uložení XMR.

Kupte si Monero hned teď

# 7. NEXO (NEXO)

Nexo – první okamžité půjčky kryté kryptoměnou na světě poháněla společnost Credissimo – přední evropská skupina FinTech s 10 lety.

Takže pokud jste někdo, kdo není ochoten rozdělit se svými kryptoměnami na tomto medvědí kryptoměně a přesto pro něj chce kapitál, můžete použít Nexo.

Půjčky Nexo jsou okamžitě vydány, když kolateralizujete své kryptoměny. Od této chvíle podporuje Nexo více než 200 jurisdikcí a více než 40 populárních mincí a držitelům tokenů Nexo poskytuje skutečné dividendy, které jsou dokonce vyšší než S&P500 společnosti.

Takže pokud hledáte blockchainový projekt, který funguje a generuje zisky pro své akcionáře, Nexo je ten, na který byste se tentokrát měli podívat.

Kupte si Nexo hned teď

# 8. Cardano (ADA)

Cardano je blockchainová platforma třetí generace pro vývoj decentralizovaných aplikací a inteligentních smluv.

Je to také open-source a decentralizovaná platforma, jako je Ethereum, ale je postavena na vyšším příslibu, že bude škálovatelná, ovladatelná a interoperabilní.

Před vývojem Cardana byl jeho příspěvek důkladně recenzován a je založen pouze na vysoce kvalitním akademickém výzkumu.

Pokud hledáte dlouhodobé investice, může se mince Cardano opravdu dobře hodit do vašeho portfolia kryptoměn. Cardano má velmi dlouhý plán, který se nezdá být dokončen za pár měsíců, ale blockchain je aktivní.

Next Cardano má nový inteligentní smluvní jazyk, který bude nějakou dobu trvat, než se vývojáři dostanou do kontaktu.

Z tohoto důvodu je Cardano dlouhodobou investicí, ale určitě věřím, že bude divokým konkurentem společnosti Ethereum a další inteligentní smluvní platformy. Nezapomeňte se také podívat na některé populární peněženky Cardano z našeho doporučeného seznamu, které můžete použít k bezpečnému uložení XMR.

Kupte si nyní Cardano

# 9. VeChain (VET)

Vechain je nový poskytovatel blockchainových řešení na podnikové úrovni, jehož cílem je využít blockchainovou technologii k vybudování důvěryhodného a distribuovaného obchodního ekosystému, který je v oběhu a škálovatelný.

Dříve v roce 2017 se zaměřily na to, aby se staly blockchainem řízení dodavatelského řetězce využívajícím technologii založenou na IoT, ale později rozšířily svoji vizi.

Doposud úspěšně implementovali blockchainová technologická řešení napříč různými průmyslovými odvětvími, jako je luxusní zboží, lihoviny a zemědělství.

A neberte mě špatně, protože tyto případy použití přesahují úroveň Proof-of-Concept a již byly uvedeny na trh globálně.

VeChain se nedávno změnil na VeChain Thor se svou novou vizí a nyní má svůj vlastní blockchain, který je vyvíjen pro budoucí škálovatelnost.

Kupte si VeChain hned teď

# 10. Bancor (BNT)

Možná se mnou nebudete souhlasit, protože zde dávám Bancor, ale v této vysoce nelikvidní tržní kapitalizaci stojí za to mluvit o likviditní síti Bancor, zvláště když jsou mimo tokeny zabezpečení.

Bancor je první decentralizovaná síť likvidity na světě, která redesignuje způsob, jakým lidé vytvářejí a sdílejí hodnotu zajištěním nepřetržité likvidity na řetězci mezi aktivy založenými na blockchainu.

A dobrá věc na protokolu Bancor je, že můžete získat likviditu pro téměř jakýkoli token, který je v kryptosféře vzácností.

A má svůj nativní token BNT, který pomáhá udržovat rezervu a poskytovat likviditu, takže podle mého názoru je to klenot mít ve svém portfoliu.

BuyBancor hned

Stále zmatený?

Pamatovat si:

Investice do kryptoměny (decentralizované, open-source) nezávisí na vaší zemi nebo geografii, takže nezáleží na tom, kde jste !! Neváhejte tedy investovat do těchto kryptoměn z Velké Británie, USA, Austrálie nebo Indie.

A konečně, když čas od času investujete do kryptoměn, měli byste mít dobré peněženky, abyste své prostředky udrželi v bezpečí. Proto jsem zde uvedl pouze ty kryptoměny, které mají slušné peněženky k držení těchto kryptoměn.

PS: Mám Ledger Nano S a Trezor, abych ochránil svoji většinu kryptoměn. [Užívám si právě teď Ledger Nano X, protože je mnohem lepší než obě tyto peněženky, přečtěte si moji recenzi na Ledger Nano X zde. ]

Takže to je dnes z mé strany vše a teď nám řekněte, které jsou vaše oblíbené nebo jaké krypty si vybíráte pro rok 2020?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me