10 nejlepších platform pro výměnu kryptoměn do roku 2020

Vypadá to, že hledáte nejlepší místo pro nákup kryptoměny.

Musím říct, že jste na správném místě.

Ve společnosti TheMoneyMongers věříme v důkladný průzkum a doporučení. A tentokrát jsme také pochopili vaši potřebu a v posledních několika týdnech jsme pokračovali v používání mnoha burz kryptoměny.

Poté, co jsme řekli, že jsme přišli se seznamem spolehlivých kryptoměnových burz pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Ale před sdílením seznamu bychom vám chtěli sdělit, jaké všechny parametry jsme si pamatovali, abychom vybrali tyto burzy, a tady jsou tyto:

 • Vyměňte provozuschopnost & prostoje
 • Pověst společnosti & tým
 • Poplatky & struktura slev
 • Likvidita směny
 • Systém zákaznické podpory atd.

Na základě těchto věcí jsme tedy sestavili tento seznam burz, kde můžete nakupovat / prodávat kryptoměny a altcoiny nesčetnými různými způsoby.

Bez dalšího doplňku je seznam:

PS: Udělejte si účet na 3-4 burzách pomocí tohoto seznamu, i když plánujete obchodovat pouze na jedné z nich, protože někdy kvůli masivnímu přílivu nových uživatelů tyto burzy pozastavují nové registrace, přístup k více burzám je dobrá volba.

Populární krypto burzy Odkazy na rychlý nákup
CEX.io (Všechny země) Vyzkoušet
bitFlyer [EU, Japonsko, USA] Vyzkoušet
Coinbase (Velká Británie, USA, Evropa, Kanada atd.) Vyzkoušet
CoinSwitch (Všechny země) Vyzkoušet
Changelly (Všechny země) Vyzkoušet
Coinmama (Všechny země) Vyzkoušet
Wirex (Evropa & SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ) Vyzkoušet
Binance.je (SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ & Evropa) Vyzkoušet
Binance (Kromě USA) Vyzkoušet
LocalBitcoins (Všechny země) Vyzkoušet
Bitit (USA, Velká Británie, Evropa, Austrálie, Kanada atd.) Vyzkoušet

Nejlepší recenze kryptoměn

# 1. CEX.io

Obchodní páry dostupné na Fiat
Bitcoin BTC / USD
Ethereum ETH / USD
Hvězdný XLM / USD
XRP XRP / USD
Litecoin LTC / USD
Zcash ZEC / USD
Bitcoinová hotovost BCH / USD
Pomlčka DASH / USD
Bitcoinové zlato BTG / USD

CEX.io je jednou z nejstarších kryptoměnových burz působících v tomto prostoru od roku 2013. CEX sídlí mimo Londýn, který je považován za uvolněnější prostředí pro kryptoměny..

CEX jsem začal používat v roce 2016 a od té doby je mojí výměnou za nákup populárních kryptoměn za fiat nebo BTC.

Můžete si také koupit BTC v různých fiat měnách od CEX.

Abyste ale mohli začít s CEX, musíte se nejprve zaregistrovat pomocí svého e-mailového ID a dodržovat jejich pravidla AML-KYC. Po ověření (které může trvat až 24 hodin) můžete vložit a obchodovat pomocí fiat měn, jako je USD nebo EUR.

Jedna věc, která se mi na CEX enormně líbí, je, že vám umožňuje nakupovat kryptoměny přímo přes vaši kartu Visa / MasterCard, ale předtím musíte ověřit svoji kartu (ověření obvykle trvá několik hodin). Rovněž proaktivně pracují na vývoji své platformy obchodování s maržemi bitcoinů.

Kromě toho je CEX stejně bezpečný jako Coinbase a má vynikající bezpečnostní funkce, jako je dvoufaktorové ověřování a zákaznická podpora 24/7.

Zaregistrujte se zdarma na CEX

# 2. bitFlyer

bitFlyer je jednou z nejstarších stálých burz kryptoměn na světě. V tomto prostoru působí od roku 2014 a slouží milionům uživatelů po celém světě k nákupu / prodeji kryptoměn.

Jedná se o největší burzu v Japonsku a jedinou burzu s licencí pro provoz v Japonsku, EU a USA (46 států včetně New Yorku).

Infrastrukturu bitFlyer budují veteráni z Wall Street pro profesionální obchodníky se všemi funkcemi a výkonem, které byste očekávali od jedné z největších burz na světě. Pomocí bitFlyer lze snadno obchodovat bitcoiny, ethereum a další měny na základě 24 × 7 s obrovskými fondy likvidity.

bitFlyer k dnešnímu dni dosáhl objemu 250+ miliard dolarů a CryptoCompare je hodnocena jako burza „AA“. BitWise je také zahrnul do seznamu top 10 burz se skutečnými objemy s různými typy objednávek a strukturami konkurenčních poplatků, které máte k dispozici.

Bankovní vklady a bankovní převody jsou na bitFlyer přijatelné a lze je čas od času použít, kdykoli chcete koupit kryptoměny jako BTC, ETH, ETC, LTC, & BCH, tak na co ještě čekáte, vyzkoušejte to.

Zaregistrujte se zdarma na bitFlyer

# 2. Coinbase

 • Země obsluhující: Coinbase slouží 42 zemím.
 • Podporovaný Fiat: USD, EUR, GBP (prostřednictvím SEPA)
 • Požadavky AML / KYC: Je vyžadována povinná AML / KYC

Coinbase je jednou z nejstarších stálých a nejlepších burz bitcoinů, kde můžete nakupovat / prodávat populární kryptoměny. Byla založena v roce 2012 a od té doby pomohla více než 10 milionům uživatelů dostat se na cestu krypto.

Burza sídlí mimo USA a slouží zákazníkům ve více než 90 zemích. Zvláště pokud jste z USA, Velké Británie, Kanady, Singapuru, Austrálie atd.

Coinbase broker podporuje BTC, ETH, BCH, & LTC od nynějška.

Ale bude to lepší:

Další dobrá věc s touto nejoblíbenější kryptoburzou je, že vám umožňuje obchodovat s populárními kryptoměnami jako BTC, ETH, LTC, ETC, BCH atd. Proti fiat párům.

Takže pokud jste někdo, kdo chce koupit bitcoiny za fiat měny jako USD, EUR atd., Nebo chcete obchodovat BTC za fiat, Coinbase Pro je místo, kam jít !!

A konečně, noví uživatelé Coinbase mohou získat další bonus 10 $ v BTC když se zaregistrují pomocí tohoto odkazu a provedou transakci alespoň 100 $ !!

Zaregistrujte se zdarma Coinbase

# 4. CoinSwitch

CoinSwitch je agregátor směnných kurzů kryptoměny, který se připojuje k různým burzám jako Bittrex, Binance, KuCoin atd., Aby vám přinesl likviditu pro váš obchod kryptoměna.

A dobrá věc na tom je, že nevyžaduje, abyste provedli účet nebo registraci na jakékoli burze, dokonce ani na CoinSwitch.

Kromě toho můžete vidět, jaké nejlepší nabídky máte k dispozici pro konkrétní pár kryptoměn, se kterým chcete obchodovat.

Stačí tedy nakupovat, prodávat, obchodovat přes 300 kryptoměn, altcoinů, tokenů jako bitcoin (BTC), ethereum (ETH), zvlnění (XRP), litecoin (LTC) atd. Pomocí CoinSwitch.

Vyzkoušejte CoinSwitch hned

# 5. Changelly

Changelly je služba okamžité výměny kryptoměn / swapů, ale vyžaduje registraci pomocí vašeho e-mailového ID.

Můžete to však jednoduše obejít pomocí aliasového e-mailového ID a na oplátku získáte přístup k úplné historii auditovatelných transakcí ve vašem účtu Changelly.

Toto je jeden z nejjednodušších způsobů, jak přímo vyměnit kryptoměny, aniž byste se dostali do bolesti knih objednávek. Changelly nyní podporuje více než 130 kryptoměn a jeho uživatelské rozhraní považuji za zcela čisté, aby tomu rozuměl i noob. Můžete si také přečíst naši specializovanou recenzi na Changelly Exchange Service.

A bude to lepší:

Účtují poměrně nízký poplatek za provizi (0,25%) a nabízejí nejlepší dostupnou sazbu v okamžiku dokončení transakce.

Vyzkoušejte Changelly hned teď

# 6. Coinmama

Obchodní páry dostupné na Fiat
Bitcoin BTC / USD
Ethereum ETH / USD
ADA ADA / USD
XRP XRP / USD
Litecoin LTC / USD
QTUM QTUM / USD
Bitcoinová hotovost BCH / USD
Ethereum Classic ETC / USD

Chcete koupit / prodat více různých kryptoměn?

Měli byste se podívat na Coinmama – nejlepší místo pro nákup kryptoměny.

Coinmama je nepochybně nejjednodušší a nejrychlejší způsob nákupu kryptoměn pro fiat z různých zemí po celém světě.

Tato služba je aktivní od roku 2012 a již obsluhovala miliony zákazníků, takže si nemusíte dělat starosti s jejich spolehlivostí.

Nakupujte kryptoměny přímo za pár minut pomocí svých kreditních / debetních karet Visa nebo MasterCard, ale předtím se musíte zaregistrovat na Coinmama a dokončit ověření (po odeslání dokumentů trvá ověření obvykle několik hodin)

Takže prakticky můžete kryptoměny (8 kryptoměn) v jakékoli měně nakupovat prostřednictvím své debetní / kreditní karty přes Coinmama téměř okamžitě.

Zaregistrujte se zdarma na Coinmama

# 7. Wirex

Wirex je další služba, kterou můžete použít, pokud máte zájem o populární kryptoměny jako BTC, ETH, LTC, XRP, DAI.

Tato služba je renomovaná, protože funguje od roku 2015 mimo Londýn ve Velké Británii. Zajímavé je, že kryptoměnou propojíte plnohodnotný bankovní účet, který bude fungovat v britské a euro oblasti poháněné kryptoměnami.

Vydává také krypto debetní karty, ale jeho hlavním USP je snadná výměna vašich fiat peněz za kryptoměny

Kryptoměnový bankovní účet je regulovaný a umožňuje vám udržovat více měn včetně bitcoinů, USD, EUR a GBP. Můžete také dobít účet fiat měnami z jiných bankovních účtů a koupit z něj kryptoměny.

Poznámka: Společnost Wirex také začala podporovat země jako Austrálie, Hongkong, Malajsie, Singapur, Jižní Korea a Tchaj-wan. Také při použití debetní karty Wirex, získáte 0,5% cashback v bitcoinech.

Vyzkoušejte nyní Wirex zdarma

# 8. Binance.je

Binance.je (výměna Binance Jersey) je sesterská burza Binance zahájená speciálně pro obyvatele Velké Británie a Evropy, která jim má pomoci nakupovat BTC, BNB, LTC, ETH nebo BCH ve fiat měnách, jako je EUR nebo GBP.

Samozřejmě musíte na této burze absolvovat KYC, ale proces je o něco jednodušší než jiné burzy. Takže pokud jste rezidentem v Evropě nebo ve Velké Británii a chcete koupit kryptoměny v jejich fiat měnách, Binance je způsob, jak jít !!

Binance.je

# 9. Binance

Již máte BTC nebo ETH a chcete obchodovat s jinými kryptoměnami?

Musíte tedy vidět burzu kryptoměn Binance.

Burza kryptoměn Binance ovládla trh v roce 2019 a je pravděpodobné, že učiní totéž v roce 2020.

Binance je burza pouze pro kryptoměny, kde můžete obchodovat se stovkami tokenů a kryptoměn vkladem měn podobných BTC nebo ETH.

Binance začala v roce 2017 z Číny a nyní se stala největší kryptoburzou z hlediska likvidity a uživatelů.

Jedná se o burzu knih objednávek, kde nadšenci kryptoměny jako vy mohou podávat nabídky v reálném čase a využívat další pokročilé funkce mapování.

U burzy Binance nemusíte projít přísnou kontrolou KYC, ale pokud si chcete užít vyšší limity výběru, měli byste provést jednoduché ověření Binance.

 • Ověřený účet: vyberte 100 BTC za 24 hodin
 • Neověřený účet: vyberte 2 BTC za 24 hodin

A konečně, pokud jde o obchodní poplatky, Binance je jednou z nákladově nejefektivnějších obchodních platforem, protože účtuje pouze 0,1% jako obchodní poplatek, ve kterém také můžete získat až 50% slevu, pokud se rozhodnete zaplatit obchodní poplatek v Binance Coin ( BNB), podle daného rozvrhu.

Zaregistrujte se nyní na Binance

# 10. LocalBitcoins

LocalBitcoins aka LBC, jak název napovídá, je výměna peer-to-peer pouze pro bitcoiny, kde můžete potkat skutečné kupce / prodejce bitcoinů ve více než 200 zemích.

Můžete je potkat online nebo offline podle nabídky nákupu / prodeje, se kterou jste se rozhodli spolupracovat, a právě teď je služba přítomna ve více než 15 000 městech po celém světě.

Navíc se jedná o službu založenou na úschově, takže se nemusíte bát, že by někdo utekl s vašimi bitcoiny, protože jsou drženi v úschově..

A jeho služba poplatků za úschovu je také nízká jako 1%, což je podle mého názoru zcela spravedlivé pro dohled nad bitcoinovými obchody na jeho platformě.

Tak na co čekáš?

Vytvořte si nyní LocalBitcoin účet

# 11. Bitit

Bitit sídlí mimo Francii a v tomto prostoru působí od roku 2015.

Jediným cílem společnosti Bitit je bezproblémově usnadnit nákup kryptoměn a k tomu mají na své platformě integrovaných 10+ fiat měn a 15+ kryptoměn..

Při používání Bitit můžete použít různé způsoby platby, ale nejoblíbenější jsou bankovní převody a kreditní karty.

Takže pokud jste někdo, kdo chce rychle nakoupit bitcoiny nebo jiné kryptoměny v zemích jako Velká Británie, Evropa, Austrálie, Kanada, Francie atd., Můžete se podívat na Bitit.

Podívejte se na Bitit

Teď k tobě

Vím:

Výběr slušné burzy kryptoměn může být náročný úkol, vzhledem k tomu, že máme tolik možností.

Ale pamatuj:

Na žádnou výměnu byste se neměli slepě spoléhat a měli byste si před rozhodnutím vždy ověřit její bezpečnostní opatření, likviditu, nabídky mincí, zákaznickou podporu.

Vím, že někteří z vás možná přemýšlejí, jak víte o zákaznické podpoře?

Všechny tyto burzy jsme využili a také jsme to potvrdili prostřednictvím nejlepších zpětných vazeb o kryptoměnách prostřednictvím Redditu.

Někteří z vás možná také postrádají burzy Kraken a BitStamp, ale omlouvám se, moc jsem je nepoužíval, proto jsem je zde neuváděl.

Dále doufám, že jste dost chytří na to, abyste své kryptoměny na těchto burzách neudrželi, protože žádná výměna není pro úložiště kryptoměn bezpečná.

Pořiďte si také hardwarovou peněženku jako Ledger Nano X nebo Trezor, která vám pomůže ušetřit 90% těchto kryptoměn, které chcete koupit.

Než skončíme, chci odpovědět na některé z Časté dotazy rychle?

 • Jaká je nejlepší směnárna kryptoměn pro začátečníky?

Cex.io a Changelly jsou nejlepší směnárnou kryptoměn pro začátečníky. Jejich podpůrný systém je také navržen tak, aby pomohl nováčkům začít v krypto.

 • Jaká je nejlepší směnárna kryptoměn pro denní obchodování

Binance je nejlepší kryptoburza pro denní obchodování. Má nejvyšší likviditu na trhu a to je to, co potřebujete, když děláte denní obchodování.

 • Což je nejlepší směnárna kryptoměn v USA a Velké Británii & Indie?

Pro USA-Coinbase Pro, Velká Británie & USA- CEX.io a pro Indii- Wazirx jedli ty nejlepší burzy kryptoměn, kde kdokoli může snadno obchodovat s kryptoměnami

Nakonec doufám, že vám tento seznam pomůže vybrat správnou výměnu; Doporučil bych vám mít účet na minimálně 4-5 burzách, protože diverzifikace z hlediska burz je také vynikající způsob, jak minimalizovat riziko.

Ale stejně s námi sdílejte, kterou burzu si nakonec vyberete?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me