13 nejlepších bitcoinových peněženek pro bezpečné ukládání BTC [vydání 2020]

Než vám začneme pomáhat při výběru nejlepší bitcoinové peněženky nebo nejlepší peněženky pro kryptoměny pro vás.

Řeknu vám krátký příběh!

Můj přítel přišel o 3 BTC, které si koupil pomocí svých úspor !!

Jmenuje se Rahul a potkali jsme se před pár měsíci, kdy jsem mu řekl o bitcoinech. Brzy poté se dostal do háku …

Začal se věnovat výzkumu a jakmile byl spokojený, koupil si bitcoiny. (samozřejmě bez konzultace se mnou BTC v té době obchodovalo kolem 5 000 $)

Určitě vás zajímá, co se stalo?

No, až do nedávné doby, když mi zavolal, jsem byl, a snažil jsem se dostat na kořen problému.

Dlouhý příběh krátce:

Prostě si náhodně vybral svou bitcoinovou peněženku prohledáním obchodu Play. Peněženka, kterou si vybral, byla relativně neznámá a byla peněženkou pro odnětí svobody. (Pamatujte, náš článek o soukromých klíčích: ne vaše klíče, ne vaše mince byly v TheMoneyMongers obhajovány už mnohokrát)

Co se stalo potom, je zřejmé jen na zamyšlení …

Bitcoiny jsou nyní navždy pryč a on je v hlubokých sračkách.

Ale jaký to má smysl vám to všechno říkat?

Říkám vám to, abyste se tomuto úskalí vyhnuli. Jedná se o drahé vzdělání (v současné době v hodnotě 3 BTC), které dostáváte zdarma !!

A další,

Vím, že hledáte nejlepší možnou BTC peněženku pro dlouhodobé uložení vašich coinů. A musím říct, že jsi moudrý chlapík, na rozdíl od mého přítele, kterému chyběla konzultace se mnou.

Ale předtím vám řeknu některé z nejlepších BTC peněženek; Chci, abyste si pamatovali tato kritéria, která by měla být základním důvodem pro výběr jakékoli bitcoinové nebo krypto peněženky.

Zde jsou tato kritéria:

 • Tým: Měl by mít dobrý vývoj & marketingový tým.
 • Snadnost použití: Peněženka by měla mít snadno použitelné uživatelské rozhraní & UX.
 • Kompatibilita: Mělo by být kompatibilní napříč různými operačními systémy.
 • Bezpečnostní: Mělo by to být nekompromisní vůči bezpečnostním standardům.
 • Společenství: Měla by mít aktivní komunitu uživatelů.
 • Správce: Měla by vám poskytnout přístup k soukromým klíčům nebo semenu

Na základě těchto kritérií máme následující doporučení, abyste si vybrali nejlepší BTC a kryptoměnovou peněženku. Většina z těchto peněženek, které jsme zde uvedli, jsme použili jednou nebo vícekrát a některé z těchto peněženek stále používáme.

Pojďme je tedy začít vidět po jednom:

Nejlepší bitcoin & Krypto peněženka 2020 Rychlé odkazy do peněženky
Bitcoinová (BTC) hardwarová peněženka Ledger Nano X [Doporučeno]
Ledger Nano S
CoolWallet S
Trezor Model T
Bitcoin (BTC) iOS & Peněženka Android Freewallet
Blockstream Green
Blockchainová bitcoinová peněženka
Důvěřujte peněžence
Bitcoinové (BTC) peněženky pro stolní počítače Electrum
Exodus
Bitcoinové (BTC) webové peněženky Peněženka Coinbase
Rahakott

Nejlepší krypto peněženka 2020 [včetně bitcoinu (BTC)]

Hardware peněženky

# 1. Ledger Nano X

Ledger Nano X je další populární bitcoinová peněženka, kterou nedávno uvedlo ústředí Ledger.

Společnost Ledger HQ se sídlem v Paříži je další průkopnickou společností, pokud jde o výrobu hardwarových peněženek pro kryptoměny, a od roku 2014 začala spouštět krypto peněženky..

Ledger Nano X je flash disk jako zařízení s digitální obrazovkou a dvěma tlačítky na boku. Ve spojení s počítačovou a mobilní aplikací můžete snadno procházet kryptoasety, které máte uložené v tomto zařízení.

Zařízení navíc nikdy nepropouští soukromé klíče, i když je připojíte k infikovaným mobilním telefonům nebo stolním počítačům.

Také nikdy nezapomeňte vzít zálohu vašich počátečních slov v době inicializace Ledger Nano S, protože ztráta tohoto semene by znamenala ztrátu vašich kryptoměn.

PS: Vždy si kupujte Ledger Nano X z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny za vadné, což vedlo ke kompromitaci finančních prostředků uživatelů.

A konečně, tato bitcoinová peněženka je vybavena technologií Bluetooth a umožňuje šifrování typu end-to-end pro další zabezpečení při transakcích prostřednictvím mobilního nebo stolního počítače.

Kupte si nyní Ledger Nano X

# 2. Ledger Nano S

Ledger Nano S není třeba představovat.

Je to určitě nejslavnější bitcoinová a kryptoměnová peněženka vyráběná společností Ledger HQ.

Ledger Nano S je samozřejmě předchůdcem Ledger Nano X, ale v žádném případě nikdy neohrozí vaši bezpečnost.

Pokud vám chybí rozpočet na nákup kryptoměnové peněženky, měli byste se podívat na Ledger Nano S, protože nyní je to docela levné. A nejlepší na tom je, že za stejnou úroveň zabezpečení platíte méně.

Stejně jako ostatní peněženky vám Ledger Nano S umožňuje v případě potřeby zálohovat vaše semeno, nastavit PIN a nastavit přístupovou frázi. Kromě toho na něj můžete snadno uložit více než 700 kryptoměn a tokenů a procházet přes státní hranice. Podívejte se zde podrobněji na mince podporované Ledger Nano S..

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatelů.

Koupit Ledger Nano S č

# 3. CoolWallet S

Nejsem si jistý, zda jste o CoolWallet S již slyšeli nebo ne !!

Dovolte mi, abych vám to představil. (Rád používám tuto peněženku)

CoolWallet S je nejlepší peněženka s kryptoměnou, kterou od nynějška můžete na trhu získat, a manipulace s ní je skvělá.

Jedná se o hardwarovou peněženku, která vypadá jako kreditní nebo debetní karta a je dodávána s vestavěnou baterií, jejíž nabíjení trvá přibližně 2 hodiny. Krása této štíhlé peněženky je, že se pohodlně vejde do vaší fyzické fiat peněženky nebo kamkoli, kde si necháte své kreditní karty.

Od této chvíle můžete na CoolWallet S ukládat bitcoiny, ethereum, litecoiny, XRP, bitcoinové hotovosti a tokeny ERC20 atd., Což z něj dělá nejlepší bitcoinovou peněženku, kterou lze používat na cestách !!

Má také aplikaci pro mobilní peněženku a CoolWallet S s ní může komunikovat pomocí Bluetooth. Tímto způsobem vaše soukromé klíče nikdy neopustí také hardware a dává vám svobodu používat vaše kryptoměny na mobilním zařízení bez ohrožení zabezpečení.

A konečně, stejně jako jiné krypto peněženky, vám CoolWallet S umožňuje zálohovat vaše obnovovací semeno a je důvěryhodným produktem používaným více než 150 000 zákazníky po celém světě.

Kupte si CoolWallet S.

# 4. Trezor Model T

SatoshisLab – průkopnická společnost, která v roce 2013 vynalezla první bitcoinovou hardwarovou peněženku, vyrobila ještě další peněženku pro kryptoměny, tj. Trezor Model T

Trezor Model T je peněženka kryptoměn nové generace pro ty, kterým věříte v HODLing jejich dlouhodobých fondů.

Když používáte peněženku Tezor Model T, vaše soukromé klíče nikdy neopustí toto hardwarové zařízení a ke svým kryptoasetům máte stále přístup prostřednictvím jejich interaktivní webové aplikace.

Model T také umožňuje bezpečné uložení osiva pro obnovení. Musíte mít toto semeno extrémně bezpečné, protože jeho ztráta by byla podobná ztrátě celých prostředků.

Od této chvíle je Model T schopen ukládat více než 650 kryptoměn a tokeny ERC20. Pokud o tom chcete získat více informací, doporučujeme vám přečíst si náš článek o mincích podporovaných Trezor nebo si můžete prohlédnout naši recenzi Trezor vs Ledger.

PS: Vždy si kupujte model Trezor Model T z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatele.

Kupte si Trezor Model T hned teď

Nejlepší mobilní bitcoinové (BTC) peněženky / aplikace (aplikace pro Android / iOS)

#. Freewallet

Freewallet je jednou z nejpopulárnějších mobilních peněženek v kryptosféře, která slouží uživatelům od roku 2016.

Freewallet, jedna z nejvýznamnějších kryptoměnových peněženek s více měnami s celkovým publikem přes 3 miliony uživatelů po celém světě, která podporuje více než 150 kryptoaktiv včetně populárních, jako jsou bitcoiny, etherea, litecoiny atd.

Všechna tato aktiva jsou bezpečně uložena ve vašem zařízení, kde je máte pod kontrolou pouze vy, protože jsou uloženy v zabezpečeném studeném úložišti Freewallet..

Freewallet má také zabudovanou výměnu za více než 100 kryptoměn a je k dispozici ve více než 13 jazycích, aby sloužil globálnímu publiku. Nebojte se, neexistují žádné normy KYC jako takové a můžete začít s vaší Freewallet s jednoduchým přihlášením a nastavením 2FA, pin-code a podporou otisků prstů, abyste přidali další vrstvu zabezpečení.

Rodina Freewallet zahrnuje Multiwallet dostupný ve verzích iOS, Android a webové, takže se podívejte na Freewallet, abyste své kryptoměny zabezpečili jednou.

Podívejte se nyní na Freewallet

# 5. Electrum

Hledáte bezplatnou bitcoinovou peněženku pro své mobilní zařízení?

Neměli byste hledat nic jiného než peněženku Electrum.

Electrum je peněženka pouze pro bitcoiny vyvinutá a registrovaná na základě licence MIT a je určitě nejdůvěryhodnější mobilní bitcoinovou peněženkou s otevřeným zdrojovým kódem.

Zlepší se to:

Electrum vám také umožňuje přizpůsobit si poplatky za bitcoinové transakce a prostřednictvím této peněženky je velmi možné posílat starší i segwit transakce.

A konečně, Electrum skóre trochu nízko, když je ve srovnání s jeho vrstevníky, pokud jde o uživatelské rozhraní, ale to vás nezajímá, nebojte se, že vaše mince jsou v bezpečné peněžence.

Od této chvíle je Electrum k dispozici pouze pro mobilní zařízení Android.

Stáhněte si peněženku Electrum

# 6. Blockstream Green (aka GreenAddress Wallet Review)

Blockstream Green je určitě nejpokročilejší a uživatelsky nejpříjemnější bitcoinová peněženka pro mobilní zařízení.

Blockstream Green je nástupcem peněženky GreenAddress a je postaven na základech pro uživatele bitcoinů, kteří si chtějí užít plné soukromí, bezpečnost a použitelnost nabízenou bitcoinovým blockchainem.

Jedná se o peněženku s více podpisy, kde držíte jeden soukromý klíč, a servery zelené peněženky drží jiný. To slouží jako 2-FA autentizace, kde uživatelé zůstávají pod kontrolou svých finančních prostředků.

Získáte také funkci přizpůsobitelných poplatků a transakcí segwit, které jsou plně podporovány zelenou peněženkou, kromě funkce Replace-By-Fees pro přeplněné časy.

Nakonec neexistuje KYC a peněženka s podporou Tor je k dispozici ve více jazycích včetně brazilské portugalštiny, čínštiny, holandštiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, japonštiny, korejštiny, ruštiny, španělštiny, ukrajinštiny. A další přijdou!

Peněženka Blockstream Green je nyní k dispozici pro iOS & Zařízení Android.

Stáhněte si Blockstream Green Wallet

# 7. Blockchainová bitcoinová peněženka

Peněženka blockchain je v tomto prostoru od roku 2012 a je jednou z nejspolehlivějších nevazebních kryptoměnových peněženek v kryptosféře s více než 30 miliony zákazníků.

Nejlepší je, že to začalo jako bitcoinová peněženka, která se nyní rozšířila na podporu mnoha jiných měn, ale její uživatelské rozhraní bitcoinové peněženky je stále robustní.

Jedná se o peněženku, která není uschovatelská, kde si své 12slovné semeno ponecháte jako zálohu a můžete také 4místný PIN nebo biometricky ověřit pomocí rozpoznávání otisků prstů.

Jedná se o peněženku HD, která nyní podporuje BTC, ETH, BCH a XLM v 18 jazycích.

Peněženka Blockchain nyní podporuje zařízení iOS i Android !!

Stáhněte si peněženku Blockchain

# 8. Trust Wallet (Cryptocurrency Wallet) [Sponzorováno]

Trust peněženka je relativně nový hráč v kryptosféře, protože byla spuštěna teprve v roce 2017.

Ale v tomto krátkém období dokázal získat pozornost od Binance jako investoři, kteří považovali svou technologii peněženky za lepší než ostatní a tak je získali.

Peněženka Trust samozřejmě začala jako spolehlivá peněženka Ethereum, ale nyní se rozšířila i na podporu dalších kryptoměn, jako jsou BTC, LTC atd..

Trust peněženka vám dává plnou kontrolu nad vašimi kryptoměnami, protože můžete kdykoli uložit své semeno z této klientem hostované peněženky. Navíc se jedná o vícejazyčnou peněženku, která umožňuje integraci s peněženkami typu Trezor, Ledger, KeepKey atd.

Peněženka Trust je nyní k dispozici pro zařízení iOS i Android.

Stáhněte si Trust Wallet

Nejlepší bitcoinové (BTC) peněženky pro stolní počítače

# 9. Electrum (peněženka pouze pro bitcoiny)

Electrum je jednou z nejdůvěryhodnějších bitcoinových peněženek s otevřeným zdrojovým kódem registrovaných a vyvinutých v licenci MIT.

Uživatelské rozhraní peněženky Electrum není tak dobré jako jeho ostatní kolegové, ale je určitě nejpokročilejší z hlediska funkcí. Je to tak proto, že pomocí aplikace Electrum pro stolní počítače, která je odlehčenou aplikací, můžete přizpůsobit své transakční poplatky a odesílat segwit transakce.

Pokud je na blockchainu bitcoinu příliš mnoho zpoždění, můžete použít transakci nahrazení poplatky a dítě zaplatí za rodičovskou funkci peněženky Electrum k odemčení transakce.

Od této chvíle je peněženka Electrum k dispozici pro Linux, Mac, & Okna.

Stáhněte si peněženku Electrum

# 10. Exodus

Exodus je jednou z prvních peněženek, které jsem začal používat v mých počátcích kryptoměny.

Jednoduchým důvodem pro výběr Exodu bylo, že je velmi intuitivní a snadno použitelný. A základním důvodem pro to, aby tuto peněženku vyvinuli, je to, aby byla tak jednoduchá, že ji může používat i vaše babička.

Exodus je stolní peněženka na kryptoměnu, která podporuje více než 90 kryptoměn včetně BTC, ETH, LTC atd. Kromě UI a UX neohrožuje vaši bezpečnost a je vyrobena s dostatečným množstvím bezpečnostních opatření.

Pomocí této peněženky máte úplnou kontrolu nad svými kryptoměnami, protože vám dává 12slovný přehled, který k tomu potřebujete !!

Peněženka Exodus je k dispozici pro Windows, macOS a Linux

Stáhněte si peněženku Exodus

Nejlepší online bitcoinové (BTC) peněženky (webové peněženky)

# 11. Peněženka Coinbase

Mnoho lidí začíná s Coinbase poprvé, když si koupí bitcoin.

Samozřejmě na tom není nic špatného, ​​ale Coinbase je online peněženka, která je vždy připojena k internetu.

Není to opatrovnická peněženka, kde ovládáte své soukromé klíče. Místo toho se jedná o spravovanou krypto peněženku, kde servery Coinbase uchovávají klíče vašich finančních prostředků.

Ale pokud jste někdo, kdo není tak technicky zdatný a nechcete se dostat do hlouposti porozumění soukromým & veřejné klíče, můžete k uložení kryptoměn použít peněženku Coinbase.

Ale to je velmi riskantní !!

Coinbase má navíc verzi mobilní peněženky, která je hostována sama, což znamená, že pomocí této peněženky budete ovládat své vlastní soukromé klíče, tedy svá aktiva.

Podívejte se na Coinbase

# 12. Rahakott

Rahakott je nejlepší BTC peněženka, když mluvíte o online nebo webových peněženkách.

Je tomu tak proto, že se jedná o webovou peněženku s vlastním hostitelem, kde ovládáte soukromé klíče. To z něj dělá nejspolehlivější webovou peněženku pro ukládání vašich bitcoinů.

Navíc je to také nejlepší online kryptoměnová peněženka, pokud chcete řešení pro správu, protože podporuje celkem sedm kryptoměn (BTC, ETH, LTC, ZEC, DASH, BCH, XMR).

Zlepší se to:

Registrace na Rahakott doslova trvá 15 sekund a nevyžaduje váš e-mail, telefonní číslo nebo dokonce přihlášení a heslo.

Ale stejně jako čestná samoobslužná peněženka:

Rahakott pro vás automaticky generuje mnemotechnickou frázi. Symbolická fráze je klíčem k vašim fondům; hlavní je adekvátně ji chránit a neztratit ji.

Vyzkoušejte zdarma peněženku Rahakott

Závěr: Který je nejlepší bezplatná bitcoinová / krypto peněženka pro začátečníky?

Hmmm, stále vypadáte zmateně?

Nebuď.

Uvádíme pouze ty bitcoinové a kryptoměnové peněženky, které jsou nejlepší v oblasti ochrany vašich kryptoměn. Můžete si tedy libovolně vybrat kteroukoli z nich.

Ale pokud jste někdo, kdo má značné množství bitcoinů nebo jakékoli jiné kryptoměny, měli byste zvážit nákup peněženky jako Ledger Nano X nebo Ledger Nano S, abyste své krypty dlouhodobě chránili.

Na druhou stranu, pokud držíte kryptoměny nebo BTC v hodnotě nižší než 500 $, můžete si vybrat kteroukoli z výše uvedených mobilních nebo desktopových peněženek, které jsme navrhli !!

V této příručce se také chci zabývat několika často kladenými otázkami:

 • Která bitcoinová peněženka je dobrá, legitimní a nejbezpečnější, & nejbezpečnější?

Ledger Nano X & Trezor Model T jsou nejbezpečnější a nejbezpečnější bitcoinové peněženky na trhu. Kromě toho jsme pro vaši recenzi uvedli výše mnoho dalších peněženek.

 • Které bitcoinové peněženky podporují segwit?

Ledger Nano S, Ledger Nano X, Trezor Model T, a mnoho dalšího softwaru a mobilních peněženek, jako je Coinomi, zelená peněženka atd., podporuje segwit.

 • Což je nejlepší bitcoinové peněženky bez poplatků nebo bez poplatků?

Neexistuje bitcoinová peněženka bez poplatků. Pokud chcete, aby vaše bitcoinová transakce byla úspěšná, je třeba zaplatit poplatek. Tento poplatek jde za těžbu bitcoinů za poskytování této služby. Bitcoinová peněženka bez transakčních poplatků tedy neexistuje. Bitcoinovou peněženku však můžete nastavit tak, aby odesílala bitcoiny s nízkými transakčními poplatky nebo s co nejnižšími poplatky. K tomu jste povinni používat bitcoinové peněženky, které mají funkci vlastního poplatku. Některé takové peněženky jsou Ledger Nano X, Electrum, Zelená peněženka, Peněženka Trust atd.

 • Což je nejlepší bitcoinová peněženka pro začátečníky & noví uživatelé?

Bitcoinová peněženka Ledger Nano X a peněženka Exodus jsou nejlepší pro začátečníky.

 • Existuje bitcoinová peněženka jako MyEtherWallet?

Rahakottova peněženka je bitcoinová peněženka, která trochu připomíná MyEtherWallet.

To vše z naší strany v tomto masivním průvodci krypto peněženkami. Doufám, že se vám tento průvodce, který pokrývá recenze bitcoinové a krypto peněženky, líbil …

Nezapomeňte to sdílet se svými přáteli & rodinní příslušníci, kteří hledají nejlepší krypto peněženky k uložení jejich kryptoměn !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me