16 nejlepších robotů pro obchodování s kryptoměnami (zkontrolováno)

Poslední aktualizace: 28. prosince 2020

Zisk z vysoce volatilního trhu s kryptoměnou je především o načasování a přístupu ke zdravým obchodním strategiím a technické analýze. Se stovkami aktiv, z nichž si můžete vybrat, a trhy otevřené 24/7, je křivka učení pro nové kryptoobchodníky mnohem strmější a potenciál ztrát je často mnohem větší. 

Z těchto důvodů se pro mnoho obchodníků staly kryptoobchodní roboty a softwarové platformy zásadní. Díky použití softwaru k automatickému obchodování vaším jménem můžete nejen provádět obchody v kteroukoli denní dobu, ale mnoho robotů pro obchodování s kryptoměnami má funkce, které vám skutečně pomáhají rozvíjet a vylepšovat vaše vlastní obchodní strategie. Na vysoce volatilním trhu kryptoměn je pravděpodobné, že již obchodujete s roboty, ať už si to uvědomujete, nebo ne. 

Tato příručka poskytuje podrobný rozpis nejlepších robotů pro obchodování s kryptoměnami a jedinečné výhody, které poskytují, ale nejprve projdeme přehledem nejdůležitějších funkcí na vysoké úrovni, které si musíte být vědomi, když analyzujete různé roboty pro obchodování s kryptoměnami, nástroje a platformy.

Co je to obchodní robot a opravdu ho musíte použít?

Jakýkoli automatizovaný obchodní systém je založen na souboru pravidel, která určují, kdy nakupovat nebo prodávat. Boti se od 80. let 20. století používají na tradičním akciovém trhu ke správě indexových fondů a diverzifikaci portfolií. Tito roboti automatizují práci, kterou investoři historicky prováděli sami, což může ušetřit rozhodující čas na rychle se rozvíjejícím kryptotrhu. 

Pak existují technické obchodní roboty, které předpovídají pohyby cen a provádějí obchody na základě signálů a indikátorů. Jedná se o nejčastěji používané roboty, když obchodníci s kryptoměnami závodí o to, aby porazili trh vítěznou strategií. 

Funkce, které je třeba hledat v robotech a nástrojích pro obchodování s kryptoměnami

Zkušební verze zdarma

Všechny obchodní roboty uvedené na tomto seznamu byly dobře zkontrolovány v různých komunitách a webových stránkách pro obchodování s kryptoměnami, ale nic nepřekoná vyzkoušení produktu sami. Většina nástrojů a platforem na tomto seznamu nabízí bezplatnou zkušební verzi, nezapomeňte však dvakrát zkontrolovat.

Sociální obchodování

Kromě vývoje vlastních obchodních strategií můžete mít možnost sledovat další obchodníky a další běžné strategie používané s produktem. Dobré tržiště strategií postavené ve vašem obchodním nástroji, který si vyberete, umožní snadné a nákladově efektivní využívat ziskové obchodní strategie. 

Zpětné testování

Zpětné testování vám umožňuje otestovat obchodní strategie proti historickým datům a zjistit, jak by si váš algoritmus nebo obchodní strategie vedly za reálných tržních podmínek. Je zřejmé, že chcete mít přístup k funkcím zpětného testování, které vytvářejí nejrealističtější simulace, což znamená zohlednění skluzu a latence. To znamená, že přesnost nástroje pro zpětné testování je stejně spolehlivá jako zdroje historických dat, ze kterých získává. Budete také chtít hledat silnou komunitu obchodníků, kteří sdílejí své konfigurace zpětného testování na komunitních fórech. 

Indexy 

Mnoho obchodních nástrojů nabízí automatizaci portfolia a je důležité zvážit, jak vytvářejí své indexy. Na rozdíl od akcií a cenných papírů není možné udržovat kompletní index všech mincí aktuálně obchodovaných na kryptotrhu. Dobrý obchodní robot by tedy měl mít vzdělávací obsah, který podrobně popisuje, které mince jsou vzorkovány a jak jsou v indexu váženy tržní limity. 

Cloudový vs. serverový

Většina nejnovějších krypto robotů je založená na cloudu, takže pokud je pro vás pohodlí vysokou prioritou, měli byste si toho být vědomi. Pokud obchodní nástroj není založen na cloudu, budete muset neustále udržovat běh svého serveru / počítače, abyste nezmeškali žádné obchody. I když to vyžaduje určité technické know-how pro spuštění obchodního softwaru na vašem vlastním serveru, výhodou je, že je přizpůsobitelnější a obvykle má vyšší výkon. Pokud je to pro vás priorita, pak jsou v tomto seznamu některé skvělé open-source programy. 

Obchodní společenství

Pokud jde o obchodování, komunita kolem produktu může být často stejně důležitá jako produkt samotný. Platíte nejen za technologii, ale také za příručku Living, která vám pomůže ji využívat co nejefektivněji. Pokud opravdu chcete ze svého obchodního softwaru vytěžit maximum, je dobré zkontrolovat obchodní komunitu, která jej používá. Mnoho z obchodních nástrojů na tomto seznamu investovalo velké prostředky do rozvoje komunity, zatímco jiné jsou vhodnější pro osamělé obchodníky s vlky. Porovnejte, jak aktivní jsou obchodní komunity na Telegramu, Redditu nebo Discordu. Je také důležité, abyste zvážili zemi a jazyk obchodní komunity, protože předpisy o kryptoměnách se po celém světě liší. 

Podpěra, podpora & Návody

Když zvažujete, do kterých obchodních nástrojů investovat, podívejte se na vzdělávací obsah, který je na webu k dispozici. Aby se dosáhlo rostoucího trhu nových obchodníků s kryptoměnami, mnoho platforem na tomto seznamu vyvinulo tréninkové moduly, blogy a videa, aby vzdělávaly své uživatele. Zvažte také podporu nabízenou v případě, že se situace nevyhnutelně pokazí. Díky responzivní chatové nebo telefonické podpoře lze rychle řešit chyby a aktualizace, abyste mohli pokračovat v obchodování – jinak byste mohli ztrácet drahocenný čas čekáním na dny nebo týdny na e-mailovou odpověď. 

Integrace softwaru pro krypto daně

Při obchodování s krypto roboty a automatizovanými nástroji může být snadné shromáždit vysoký počet obchodů. Díky tomu může být hlášení vašich zisků a ztrát z kryptoměny na daních náročné, pokud nemáte správný software. Je důležité podívat se na softwarové společnosti pro krypto daně, které jsou kompatibilní s vaší obchodní platformou, kterou si vyberete. CryptoTrader.Tax je přední software pro krypto daně, který je partnerem mnoha špičkových kryptoobchodních robotů, terminálů a nástrojů na tomto seznamu. Díky kvalitnímu softwaru pro kryptoměnu, který podporuje vaši strategii obchodování s krypto, bude vaše daňové hlášení extrémně snadné a bez stresu. 

Překontrolovat této příručce dozvědět se více o tom, jak funguje hlášení krypto daní.

Nejlepší infografika o obchodování s kryptoměnami

Naše obchodní platformy výběru:

Nejlepší pro začátečníky 

– Krevety

– CryptoHopper

– Coinrule

Nejlepší pro pokročilé 

– Coinigy

– 3Commas

– HaasOnline

Nejlepší za cenu

– Zignaly

– HodlBot

Nejlepší pro uživatelské rozhraní

– Kryll

– Krevety

Nejlepší pro komunitu

– 3Commas

– Gunbot

Rozdělení nejlepších robotů pro krypto obchodování:

1. CryptoHopper

Cryptohopper obchodní robot

CryptoHopper je jedním z nejpoužívanějších obchodních robotů na trhu a nabízí mnoho funkcí, které by měl začátečník hledat: obchodování s papírem, zpětné testování, stop stop-loss a nástroj pro návrh strategie, který usnadňuje přizpůsobení vaší obchodní strategie pomocí více než 130 indikátorů. Mají robustní výukovou sekci pro začátečníky i možnost nákupu nejlepších strategií a šablon od zkušených obchodníků. Na palubní desce signalizátoru usnadňují přihlášení k odběru mnoha externích signalizátorů. CryptoHopper je založen na cloudu a podporuje až 12 burz a vždy přidává další. Pro pokročilé obchodníky má CryptoHopper tržiště bezplatných a placených signálů, které můžete kombinovat s technickými indikátory a přizpůsobit tak svou vlastní strategii. 

Ceny

Mají zdarma balíček Pioneer, který umožňuje ruční obchodování a správu portfolia, ale pokud opravdu chcete získat smysl pro jejich obchodního robota, měli byste vyzkoušet jejich 7denní bezplatnou zkušební verzi balíčku Explorer. Mají tři balíčky pro měsíční předplatné v rozmezí od 19 do 99 dolarů. 

Výměny

Binance, Binance.us, Bitfinex, Bittrex, Coinbase Pro, Bitvavo, HitBTC, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

2. Bitsgap

Bitsgap Crypto Bot

Bitsgap je novější robot na trhu, který umožňuje automatické obchodování s předem vytvořenými algoritmy. Tyto algoritmy umožňují uživatelům využívat kolísavé pohyby trhu a v ideálním případě generovat zisk z každého obchodu. Kromě hotových algoritmů nabízí Bitsgap uživatelům signály upozorňující na mince s nejsilnějším krátkodobým nebo dlouhodobým potenciálem.

Nástroj Bitsgap také nabízí kompletní obchodní terminál, který umožňuje uživatelům provádět obchody přímo v aplikaci. Překontrolovat Bitsgap zde.

Ceny

Společnost nabízí bezplatnou 14denní zkušební verzi. Odstupňované plány se pohybují od 19 do 110 dolarů za měsíc po vypršení platnosti bezplatné zkušební verze.

Výměny

Binance, Bitfinex, OKEX, Huobi, HitBTC, Bittrex, Kucoin, Exmo, Kraken, CEX.IO, Livecoin, Poloniex, Bitstamp, Coinbene, Coinex, Gemini, Gate.io, Liquid, Yobit, Bibox, Bit-Z, DDEX, BigOne, Bithump

3. HaasOnline

Kryptoměnová obchodní platforma HaasOnline

HaasOnline je jednou z nejpopulárnějších automatizovaných obchodních platforem pro pokročilé obchodníky a má osvědčené výsledky od roku 2014. Začali se serverovou platformou, ale nedávno také přidali možnost založenou na cloudu. 

Haasonline má výkonný nástroj pro zpětné testování, který čerpá až z 56 týdnů historických dat. Jednou z jeho hlavních funkcí je Flash Crash Bot, který vám umožňuje provádět strategii rozložení na trhu, který si vyberete. V současné době podporují 22 burz a obchodníci s maržemi budou potěšeni širokou škálou platforem obchodování s futures, které jsou k dispozici. I když je to skvělá volba pro pokročilé obchodníky, jejich Visual Editor zjednodušuje proces vytváření obchodních strategií bez kódování. 

Ceny

Haasonline nabízí tři balíčky pro jednorázovou platbu 0,47 BTC pro začátečníky, 0,083 BTC pro jednoduché a 135 BTC pro pokročilé. Nenabízejí zcela bezplatnou zkušební verzi, ale můžete si vyzkoušet jejich prémiový plán na 2 týdny se slevou. 

Výměny

Binance, Bilance Futures, Binance.us, Bitfinex, BitMEX, Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Cex.io, Coinbase Pro, Deribit, Gemini, HitBTC, Huobi Global, Ionomy, Kraken, Kraken Futures, KuCoin, OkCoin, OKEx, OKEx Futures, Poloniex

4. 3Commas

3Comas Trading Bot

3Commas je novým uchazečem v automatizovaném obchodním prostoru robotů, který používá Dollar Cost Averaging k informování obchodních rozhodnutí. Tato platforma vyniká zejména svým nástrojem trailing stop. To znamená, že můžete využít náhlé cenové rally, protože koncový doraz udrží vaši pozici otevřenou tak dlouho, dokud se cena zvýší. Jakmile se cena obrátí, vaše pozice se automaticky uzavře. Další skvělou vlastností 3Commas je, že nabízejí podporu více měn. 

3Commas je cloudová platforma a podporuje až 20 výměn. Začátečníci mohou začít s funkcí obchodování s papírem a vyzkoušet si své strategie. Pokročilí obchodníci získají hodnotu ze svého nástroje SmartTrading, který umožňuje obchodování z více burz a párů z jejich zjednodušeného rozhraní. 

3Commas také spolupracuje s CryptoTrader.Tax, který svým uživatelům přináší automatické daňové hlášení.

Ceny

3Commas nabízí třídenní bezplatnou zkušební verzi balíčku Pro, která vám umožní vyzkoušet všechny jejich funkce. Mají měsíční plány předplatného v rozmezí od 22 $, 37 $ a 75 $. Na 6měsíční předplatné má slevu 15% a na roční předplatné 25%. Pokud chcete získat přístup k signálům z tržiště, jedná se o další předplatné prostřednictvím jejich tržiště. 

Výměny

Binance, Binance DEX, Bilance Futures, Binance.us, BitMEX, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, Bybit, Cex.io, Coinbase Pro, Exam, Gate.io, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex, YoBit

5. Krevety

Krevetový kryptoobchodní robot

Krevety je platforma pro správu portfolia, která také poskytuje nástroje pro automatizované obchodování. Krevety se proslavily díky nástroji pro automatické vyvážení portofolia; nedávno však společnost Shrimpy spustila svůj vlastní terminál pro obchodování na více burzách. Terminál vám umožňuje obchodovat přímo z rozhraní Shrimpy místo toho, abyste museli jít na burzu. Toto je další platforma, která opravdu vyniká v efektivnějším uživatelském rozhraní a silné výukové sekci. Nabízejí řadu funkcí, včetně zpětného testování, sociálního obchodování a vyvážení portfolia. 

Shrimpy má zabudovanou skvělou komunitu i funkce sociálního obchodování. Můžete se do komunity zapojit prostřednictvím Reddit, Telegram nebo Discord a dozvědět se více o tom, jak ostatní uživatelé tento nástroj využívají a dosahují zisku.

Krevety také spojil se s CryptoTrader.Tax nabídnout svým uživatelům jednoduché řešení daňového výkaznictví. Pokud se stanete krevetovým uživatelem, můžete snadno spát s vědomím, že s tímto CryptoTraderem lze automatizovat daňové hlášení..

Ceny

Začít budovat své automatizované portfolio je zdarma. Jakmile přejdete na pokročilejší funkce, Shrimpy je $ 13 – $ 19 za měsíc. Nabízejí také podnikové ceny pro firmy a krypto společnosti, které chtějí využít svůj software k obchodování. 

Výměny

Bibox, Binance, Binance.us, Bitfinex, BitMart, Bitstamp, Bittrex, Bittrex Global, Coinbase Pro, HitBTC, Huobi Global, Kraken, KuCoin, OKEx, Poloniex

6. Coinigy

Coinigy Crypto Trading Bot

Coinigy je jedním z předních terminálů kryptoměny na trhu. Podobně jako několik dalších na tomto seznamu vám platforma Coinigy umožňuje přímo se integrovat s vašimi výměnami výběru a obchodem napříč všemi platformami přímo z uživatelského rozhraní Coinigy.

Coinigy je cloudová platforma, která kromě webu nabízí aplikace svého produktu pro iOS a Android – umožňuje uživatelům obchodovat prostřednictvím mobilních zařízení. Můžete také použít sadu více než 75 technických indikátorů společnosti Coinigy a také jejich aplikace a integrace třetích stran abyste nikdy nezmeškali obchod.

Platforma Coinigy se může pochlubit stovkami tisíc uživatelů, kteří dnes využívají svoji sadu obchodních nástrojů, takže víte, že jste v dobrých rukou. 

Tým Coinigy navíc uzavřel partnerství s CryptoTrader.Tax, aby umožnil všem jeho uživatelům obchodujícím na jeho platformě přístup ke snadnému daňovému výkaznictví. Uživatelé Coinigy mohou importovat své obchody přímo do CryptoTrader.Tax a software automaticky vytvoří potřebné daňové formuláře na základě jejich historických obchodních údajů. Více o tom partnerství zde.

Ceny

Měsíční předplatné se pohybuje od bezplatného (pouze pro začátek) do 18,66 USD do 99 USD. Vyšší úrovně získávají přístup k větší hloubce funkcí a nástrojů.

Výměny

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, Coinbase Pro, Huobi Pro, Kraken, Kucoin, Poloniex

7. Zignaly

Zignaly Crypto Trading Bot

Zignaly je další nový obchodní terminál, který nabízí bezplatnou zkušební verzi s možností obchodování na papíře. To, co začalo jako špičkový poskytovatel signálů kryptoměny, se rozrostlo na plnohodnotnou platformu pro obchodování s kryptoměnami a sadu nástrojů pro obchodníky. 

Zignaly nabízí obchodování s kopiemi, obchodní roboty a plný krypto terminál v rámci platformy. Jedná se o cloudový software a tým se zaměřuje na nízkou bariéru pro vstupní platformu, která zjednodušuje celý proces od začátku do konce. 

Jednou z nejlepších vlastností Zignaly je hloubka jejich integrace signálů. Můžete stahovat signály od svého oblíbeného poskytovatele signálů a automaticky s těmito signály obchodovat. 

Zignaly je další obchodní platforma, která uzavřela partnerství se společností CryptoTrader.Tax a přináší svým uživatelům automatické daňové hlášení. Více informací o partnerství zde.

Ceny

VOLNÝ, UVOLNIT. Zignaly je zcela zdarma k použití jako výsledek jejich partnerství s různými burzami kryptoměn. To je obrovská výhoda oproti konkurenčním produktům a umožňuje to platformě vyzkoušet si to!

Výměny

KuCoin, Binance, další již brzy…

8. Kryll

Krypto obchodovací robot

Pokud jde o budování vlastních obchodních strategií Kryll.io vede na trhu s vynikajícím uživatelským rozhraním. Jejich strategický editor nabízí intuitivní rozhraní drag and drop, které vám umožní graficky vytvořit obchodní strategii. Svou strategii si pak můžete zdarma vyzkoušet v demo režimu; musíte platit, pouze pokud jej začnete používat pro skutečné obchody.

Kryll má velmi aktivní obchodní komunitu, díky níž je jejich Marketplace konkurenční funkcí pro platformu. Pokud si myslíte, že jste vytvořili vítěznou strategii, můžete svou strategii publikovat na Marketplace a získat provizi od každého obchodníka, který ji používá. Začínající obchodníci možná budou chtít začít s pronajímáním strategie z Marketplace. 

Ceny

Cenový model společnosti Kryll je založen na transakčních poplatcích za obchod. Všechny poplatky se platí v tokenu KRL a tyto poplatky můžete snížit podržením KRL. Nenabízejí bezplatnou zkušební verzi, ale jejich model s platbou za použití vám umožní vyzkoušet si produkt trochu najednou, aniž byste se zavázali k předplatnému. Kryll je obzvláště dobrá volba pro uživatele Binance, protože jejich partnerství může snížit vaše poplatky za obchodování Binance až o 20%.

Výměny

Binance, Binance.us, Bitstamp, Bittrex, HitBTC, Kraken, KuCoin, Liquid 

9. Coinrule

Coinrule krypto obchodní robot

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování robotů poprvé, pak bezplatnou zkušební verzi Coinrule je skvělé místo pro začátek. Coinrule se sídlem ve Velké Británii je jedním z novějších obchodních robotů na trhu a jejich cílem je co nejvíce zpřístupnit návrh obchodní strategie. Díky krásnému uživatelskému rozhraní a rozsáhlé výukové části napsané s jednoduchou terminologií byla tato platforma navržena s ohledem na začátečníky. V duchu názvu Coinrule jsou obchodní objednávky označovány jako Pravidla. Tyto strategie můžete vyvinout v sekci Rule Page pomocí logiky IFFTT (If-This-Then-That). Tímto způsobem rozhraní Rule Page skutečně zjednodušuje proces stanovování podmínek a akcí pro vaše obchody, aniž by bylo nutné pozadí kódování. 

Coinrule nemá žádná partnerství v oblasti daňového výkaznictví jako některé z dalších možností na tomto seznamu.

Ceny

Coinrule má bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní vyzkoušet produkt s 1 výměnou a až 2 pravidly. U placených možností mají 3 balíčky pro měsíční nebo roční předplatné. Zde jsou jejich měsíční sazby: Balíček pro fandy je 29 $, balíček Trader je 59 $ a celý účet Pro je 449 $. 

Výměny 

Bitpanda Pro, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, HitBTC, Kraken, Liquid, Poloniex, OKEx

10. Obchod Santa

Kryptoměna TradeSanta

TradeSanta je další cloudová platforma, která nabízí skvělý bezplatný plán i 5denní zkušební verzi jejich základního plánu. Jejich bezplatný plán umožňuje obchodovat až se 2 roboty a základní plán až se 49 roboty. 

Web TradeSanta opravdu exceluje v tom, že se automatické obchodování cítí jednoduše. Mají skvělé výukové programy a podporu 24/7. Svou strategii můžete vytvořit pomocí jejich dlouhých nebo krátkých šablon, nebo si můžete od základu přizpůsobit svoji vlastní. V současné době podporují 6 burz s podporou BitMEX, která brzy dorazí. 

Ceny

Mají 4 cenové plány založené na měsíčních předplatných: zdarma, 20 $ / měsíc, 100 $ / měsíc. Mají ještě jeden plán jako součást zvláštního partnerství s. HitBTC, což je 30 $ měsíčně s 0% obchodními poplatky na HitBTC. U každého plánu získáte neomezené obchodování párů a burz. Jediný rozdíl je v tom, že máte přístup k více robotům s plány s vyšší cenou. 

Výměny

Binance, Bitttrex, Bitfinex, HitBTC, Huobi, Upbit

11. HodlBot

Hodlbot

Holdbot je cloudový obchodní robot pro tvorbu, indexování a rebalancování portfolia. Pokud jste investor, který chce automatizovat úkoly, které byste již stejně dělali, HodlBot je skvělá volba. Jejich nejsilnější vlastností jsou indexy kryptotrhu, které se skládají z 20 nejlepších mincí podle tržní kapitalizace druhé odmocniny. Abyste si ve svém portfoliu udrželi nejlepší aktiva, potřebujete dobře prozkoumaný index, a to je výhoda, kterou HodlBot poskytuje 

Ceny

Můžete si zdarma vyzkoušet HodlBota se 7denní zkušební verzí a poté bude cena vycházet z hodnoty portfolia. Účty pod 500 $ jsou 3 $ měsíčně. Od 500 do 100 USD je předplatné 6 USD měsíčně. 1000 $ a více je 14 $ za měsíc. 

Výměny

Binance, Kraken, Kucoin

12. 4C-obchodování

Obchodování 4C

4C obchodování je platforma, která nabízí předplatné několika kryptoobchodních nástrojů. Jejich přístup se trochu liší od ostatních platforem, protože musíte začít s balíčkem Trade Room, než budete moci přidat roboty a signály, ale je založen na závazku k vytvoření vzdělané uživatelské základny. Trade Room zahrnuje tréninkový modul pro začátečníky, nový obchodní kurz každý den a přístup ke třem indikátorům TradingRoom, vlastnímu indikátoru Trend Follower a týdennímu trhu Diamond Report. Měsíční předplatné Trade Room je 99 $ nebo 900 $ za rok. 

S předplatným Trade Room budete mít možnost přihlásit se k odběru robotů a signálů. Telegramový integrovaný robot pro obchodování s USD je skvělou volbou pro nové obchodníky Binance s plně automatizovaným obchodováním na páru BTC / USDT. Tento robot byl navržen s ohledem na nováčky, kteří chtějí neustále rozšiřovat své portfolio. S tímto srovnávacím grafem je jasné, že se zaměřují na obsluhu HODLERS, kteří by jinak udržovali své BTC ve studené peněžence.

Dalším skvělým nástrojem pro nové obchodníky je předplatné obchodních signálů Copy Trade pro Binance a Bitmex. S předplatným můžete očekávat, že budete dostávat přibližně 20–30 signálů prostřednictvím telegramu měsíčně s možností automatického obchodování s kopiemi prostřednictvím API. Pro ty, kteří si chtějí udělat vlastní průzkum, zobrazuje 4C výkon a výsledky svých signálů v ovládacím panelu 4C.

Ceny 

Měsíční předplatné Trade Room je 99 $ nebo 900 $ za rok. Přírůstek Smart Bot je 199 $ měsíčně nebo 1788 $ za rok. Obchodní signály jsou 75 $ měsíčně nebo 900 $ ročně.

13. ProfitTrailer

ProfitTrailer Bot

ProfitTrailer je serverový obchodní obchodní robot, který provádí více než 16 strategií. Můžete si vybrat mezi medvědí trh, býčí trh a neutrální tržní strategie. Má elegantní rozložení, které usnadňuje použití klíčových funkcí, jako je Dollar Cost Averaging, která vám pomůže zlikvidovat aktiva s nízkým výkonem. ProfitTrailer je skvělá volba pro pokročilé obchodníky, ale při vývoji obchodních strategií můžete přepínat mezi pokročilými a základními editory strategií. 

Ceny

Před zakoupením si můžete prohlédnout jejich produkt pomocí jejich živého dema na webu a možnosti bezplatného obchodování s papírem. K dispozici jsou také dvě bezplatné verze ve spolupráci s Binance a Bybit. Placené verze se pohybují od měsíčního předplatného 30 $ až po dva doživotní balíčky za 799 $ nebo 999 $

Výměny

Poloniex, Bittrex, Binance, BinanceUS, Binance Futures, Binance Jersey, Binance DEX, Kucoin, Huobi, BitMEX, Bybit

14. Zenbot

Zenbot

Zenbot je robot s otevřeným zdrojem, který je zcela zdarma. To se odlišuje od Gekko Bot s pověstí poskytovat lepší podporu pro vysokofrekvenční obchodování. Abyste mohli používat Zenbot, musíte být technicky zdatní, protože se jedná o bota pro obchodování s kryptoměnou na příkazovém řádku pomocí Node.js a MongoDB.

Robot má plně automatizovaný obchodní přístup založený na technické analýze. Můžete také použít integrovaný simulátor pro zpětné testování strategií oproti historickým datům.

Pokud jste vývojář, který chce pracovat s automatizovanými strategiemi obchodování s kryptoměnami, může být Zenbot úžasným nástrojem, který vám pomůže urychlit budování vaší strategie.

Ceny

Zdarma a open-source.

Výměny

Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CEX.IO, GDAX, Gemini, HitBTC, Kraken, Poloniex, TheRockTrading

15. Gunbot

Gunbot kryptoobchodní robot

Gunbot je vysoce přizpůsobitelný obchodní robot pro pokročilé obchodníky. Není založen na cloudu a vyžaduje, abyste si nastavili vlastní server, takže pokud máte zájem o ochranu svého soukromí, je to skvělá volba. Gunbot je známý svou nadšenou obchodní komunitou, kde tisíce obchodníků přispívají k opravování chyb a zlepšování výkonu produktů, takže není žádným překvapením, že podporují více než 100 burz. Pokud jste začátečník, můžete začít s jejich přednastavenými strategiemi. Jinak si můžete přizpůsobit svůj vlastní. 

Ujistěte se, že vám vyhovuje nastavení tohoto robota sami. Měli byste mít zkušenosti a pohodlí s kódem a instalací vlastního programu. 

Ceny

Gunbot si můžete zakoupit za jednorázovou platbu, která zahrnuje neomezené aktualizace a podporu. Ceny se pohybují od 0,02 BTC do 0,125 BTC ke stažení.

Výměny

100+

Software pro krypto daně + váš obchodní robot

CryptoTrader.Tax

Před spuštěním vaší první automatizované obchodní strategie s vaším oblíbeným robotem nebo platformou byste se měli ujistit, že máte plán pro daňové hlášení.

S kryptoměnou zacházejí vládní agentury jako IRS (příjmové oddělení USA) jako s majetkem, což znamená, že musíte na svém ročním daňovém přiznání hlásit své kapitálové zisky a kapitálové ztráty z každého z vašich obchodů s kryptoměnou. 

To může být obtížné udělat ručně, pokud máte několik obchodů na různých burzách. Software pro daň z kryptoměny jako CryptoTrader.Tax je postaven tak, aby automatizoval všechny vaše reporty z krypto daní, takže nemusíte dělat žádnou manuální práci. Jednoduše propojte své burzy a vygenerujte své daňové zprávy kliknutím na tlačítko. 

CryptoTrader.Tax Krok 1

CryptoTrader.Tax uzavřel partnerství s mnoha obchodními roboty a platformami na tomto seznamu, takže si můžete být jisti, že vaše daňové hlášení bude snadné.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak jsou kryptoměny zdaňovány, jak vykazovat a jak může CryptoTrader.Tax proces automatizovat, podívejte se na tento článek zde: Kompletní průvodce daněmi z kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me