3Commas Alternatives You should Try Now

Je pochopitelné, že se některým nástrojům nelíbí, přestože jsou dobré nebo špatné.

To se může stát s kýmkoli, a hlavně to platí v kryptosféře, když máte tolik možností na výběr.

Z nějakého důvodu to vypadá, že nejste spokojeni s nástrojem 3Commas a hledáte alternativu.

Musím říci, že jste na správném místě, protože během několika posledních týdnů jsem měl to štěstí, že jsem otestoval některé z alternativ 3Commas.

Rád bych se s vámi podělil o svá zjištění v tomto příspěvku, abyste mohli účinně dokončit svou náležitou péči. Tady je můj seznam:

3Commas bezplatná alternativa

Zde jsou nejlepší alternativy pro službu 3commas a všichni tito konkurenti 3commas jsou dost dobří, aby splnili vaše záměry obchodování:

# 1. Pionex

Vyzkoušejte obchodního robota Pionex Grid bez rizika podle následujících jednoduchých kroků:

 • Zaregistrujte Pionex pomocí tohoto odkazu
 • Stáhněte si aplikaci Pionex, v horní části hlavní stránky uvidíte banner „Profit your, lose ours“.
 • Postupujte podle pokynů v kampani a provede vás vytvořením prvního mřížkového obchodního robota na Pionexu. Pionex pokryje ztrátu, pokud z toho robota nějaké existuje, a vy si můžete z tohoto robota vzít všechny zisky. Páni!!

Pionex je jednou z 1. světových burz s vestavěnými obchodními roboty, které jsou také ZDARMA. Shromažďuje likviditu od společností Binance a Huobi Global a je jedním z největších zprostředkovatelů společnosti Binance.

Jako jeden z největších makléřů Binance poskytuje Pionex hlubokou likviditu, která agreguje likviditu Binance a Huobi Global spolu s vlastní likviditou z burzy Pionex.

Kromě hluboké likvidity poskytuje Pionex 12 bezplatných obchodních robotů, pomocí nichž mohou uživatelé automatizovat své obchodování 24/7, aniž by vždy kontrolovali trhy.

Některé vynikající vlastnosti Pionexu jsou:

 • Pionex poskytuje 12 bezplatných obchodních robotů pro retailové investory.
 • Poplatek za obchodování je ve srovnání s většinou hlavních burz nejnižší. Poplatek za obchodování na Pionexu je 0,05% pro výrobce a příjemce.
 • Grid Trading Bot je jedním z nejoblíbenějších obchodních robotů na pionexu. Umožňuje obchodníkům nakupovat nízko a vysoko prodávat v konkrétním cenovém rozpětí.
 • Leveraged Grid Bot poskytuje až 5x pákový efekt.
 • Spot-Futures Arbitrage bot pomáhá maloobchodním investorům s pasivním příjmem s nízkým rizikem. Odhadovaný výnos pro tuto strategii je 15 ~ 50% RPSN.
 • Pionex také vydal jeden z nejlepších tokenů s pákovým efektem na kryptotrhu.
 • Terminál Smart Trade navíc umožňuje obchodníkům nastavit stop-loss, vydělat zisk a sledovat v jednom obchodu. Pionex byl udělen americkou licencí FinCEN MSB (Money Services Business).

Vyzkoušejte Pionex hned teď

# 2. Kvadrant

Upgradujte na Quadency Pro ZDARMA podle těchto jednoduchých kroků

 1. Registrovat & přihlašovací kvadrant pomocí tohoto odkazu.
 2. Dále připojte svůj stávající směnný účet nebo nový směnný účet jako (Binance, Kucoin, Liquid, OKeX) s Quadency s jakoukoli částkou vkladu.
 3. Vykonat 1 manuální nebo automatizovaný obchod s boty s výměnou partnerů z Quadency.

Po úspěšném provedení obchodu bude váš účet automaticky upgradován na Pro ZDARMA (v hodnotě 49 $) do přibližně 1 hodiny, potvrzení potvrzení e-mailem.

Chcete něco ještě integrovanějšího a lehčího k použití?

Obraťte se na kvadrant.

Quadency je chytřejší způsob, jak spravovat a obchodovat se svými kryptoměnami, což z něj dělá slušnou alternativu 3Commas.

Stejně jako 3Commas se dostanete k deseti populárním kryptoburzám a zašpiníte si ruce na 880+ obchodovatelných kryptoměnách, které také automatizovaným způsobem.

Kromě toho získáte pokročilé nástroje pro mapování a indikátory pro formulování vašich strategií TA, ve kterých vám vestavěné roboty v Quadency mohou pomoci provést.

 • Chcete si to prohlédnout do hloubky? Podívejte se na naši kompletní recenzi Quadency !!

Obzvláště se mi líbí jejich funkce zpětného testování, což znamená, že to děláte na základě dat a čísel místo toho, abyste to natáčeli ve tmě.

Vyzkoušejte Quadency hned teď

# 3. TradeSanta

Slogan TradeSanta je jednoduché automatické obchodování s kryptoměnami. To je do značné míry vysvětlující a ukazuje, že TradeSanta je krypto robot pro obchodování a alternativa k 3Commas.

Podstatná je však jeho schopnost spojit se se čtyřmi hlavními kryptoburzami, jako jsou – Binance, Bittrex, HitBTC, Bitfinex, které vám pomohou obchodovat současně..

Stejně jako 3Commans, i díky TradeSanta se můžete stát všudypřítomnými na těchto čtyřech burzách, abyste mohli formulovat a provádět své obchodní strategie.

Nyní nebude obchodování s kryptoměnou TradeSanta pro vás prací na plný úvazek a využijete dlouhé a krátké strategie, které lze implementovat s velkým objemem obchodování bez jakýchkoli skluzů.

Vyzkoušejte TradeSanta hned teď

# 4. Kryptohopper

Co takhle znát ještě jednu alternativu k 3Commas?

Dovolte mi, abych vám představil Cryptohopper. Cryptohopper je o něco lepší než 3Commas, protože je vybaven úplnými obchodními nástroji v tomto odvětví, aby co nejlépe využil vaše automatické obchodování s kryptoměnami.

Můžete použít 130 indikátorů Cryptohopperu na jedno kliknutí, kopírovat zkušené obchodníky, sledovat stop-loss nebo získat zisk a mnohem více na deseti krypto burzách najednou.

Simulace obchodování, abitrage na deseti krypto burzách a zkrat některých populárních kryptoměn je pomocí Cryptohopperu velmi možné.

A konečně jejich chléb & máslo je zpětným testováním historických dat, takže se vám nelíbí, že obchodujete pomocí nástroje noob.

Vyzkoušejte Cryptohopper hned teď

# 5. Krevety

Pokud neobchodujete často a vaše strategie je většinou pro HODL, měli byste si zvolit jako společníka Shrimpy.

Řeknu ti proč !!

Shrimpy je určitě alternativní robot 3Commas, a proto jej zde uvádím. Ale je to robot speciálně navržený pro správu portfolia, indexování, rebalancování a strategické zpětné testování.

Jen HODL je starý způsob, ale HODL s úpravami vyvážení poskytovanými společností Shimpy je nový způsob, jak maximalizovat vaše krypto držení.

Vytvořte si vlastní indexové fondy, proveďte jejich zpětné testování a automatizujte je pro provádění na více než 10 kryptoburzách.

Vyzkoušejte krevety hned teď

# 6. Zignaly

Zinglay je další bot jako 3Commas a nedávno začal mít slušnou trakci.

Zatím jsem v mé komunitě několikrát slyšel její název. Dosud jsem to nepoužil, ale při počáteční kontrole to vypadá působivě.

Zde je to, co jsem našel:

Zignaly je nástroj pro obchodníky s kryptoměnou, kteří chtějí automatizovat své obchodní strategie. Využijte své strategie na TradingView k tomu, aby pro vás Zignaly obchodovaly na pěti hlavních kryptoburzách, jako jsou Binance, Bittrex, Poloniex, KuCoin, BitMex.

Takže tímto způsobem nastavíte Zignaly jako svůj obchodní terminál, abyste dosáhli na 1000 kryptoměn, které můžete obchodovat pouhým kliknutím na Zignaly.

Vyzkoušejte Zignaly hned teď

Teď k tobě

Ty a já víme, Reddit je první místo, kde lidé hledají bezplatné alternativy, a já vám řeknu, že na to neexistují žádné snadné odpovědi.

Nevěřím v bezplatné nástroje, a proto jsem na Redditu nehledal žádnou alternativu 3Commans. Pokud chcete, můžete tak učinit, ale spoléhat se na bezplatné nástroje v divokém, nestálém světě kryptoměn není moudré dělat.

Zatím jsem dokázal najít tyto spolehlivé alternativy pro 3Commas a jsem na lovu, abych zjistil více.

Jak jsem je našel, uvedu zde další alternativy, ale mějte na paměti; budou to placené nástroje stejně jako ty, které jsou uvedeny výše.

A myslím si, že platit pár babek měsíčně nebo ročně by neměl být problém pro seriózní obchodníky, kteří chtějí s klidem dělat slušné výnosy.

To je ode mě dnes všechno a teď říkáte: Který nástroj se vám líbí nejvíce? Používáte pro obchodování s kryptoměnami nějaký nástroj jako 3Commas? Jaká byla vaše zkušenost tak daleko?

Dejte nám vědět v sekci komentářů níže; těšíme se, až vás vyslechneme &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me