5 nejlepších sledovačů kryptoměnového portfolia

Během posledních několika let explodovalo na scénu obrovské množství nových kryptoměnových platforem nabízejících různé služby. Se všemi těmito novými burzami, DeFi nástroje, peněženky, a služby, sledovače portfolia, které mohou sledovat vaše aktiva na všech vašich různých platformách, jsou stále více žádané. V této příručce projdeme nejlepší sledovače kryptoměn a aplikace, které jsou dnes na trhu k dispozici.

Co je to aplikace pro sledování kryptoportfolia?

Aplikace pro sledování krypto portfolia se připojují k různým burzám, peněženkám a kryptografickým službám, kde své kryptoměny ukládáte nebo uchováváte. Můžete integrovat všechny své platformy s nástrojem pro sledování portfolia, abyste na jedné obrazovce přinesli jediný pohled na celé vaše kryptoměny. 

Když jsou všechna data vašeho portfolia na jednom místě, můžete se učit rozhodovat o tom, jak a kdy rebalancovat, kdy vydělat zisky nebo kdy hodl. 

Nejlepší sledovače portfolia kryptoměn označují vaše podíly ve vaší místní fiat měně. Jedná se o atraktivní funkci, protože samotné burzy tuto schopnost nemají vždy. Například pokud sídlíte v USA, vaše portfoliová aplikace by zobrazovala celkovou hodnotu a zisk a ztráty v amerických dolarech.

Ne všechny sledovače kryptoměn jsou postaveny stejně. Níže analyzujeme některé z nejlepších možností. 

delta aplikace pro sledování krypto portfolia

1. Delta

Delta.app je dnes jedním z nejpopulárnějších trackerů portfolia. Nicolas Van Hoorde, zakladatel a CEO, zahájil v říjnu 2017 společnost s posláním budovat nejlepší, nejintuitivnější a nejkrásnější aplikaci pro sledování portfolia kryptoměn..

Dnes má Delta po celém světě stovky tisíc uživatelů a je často považována za nejlepší nástroj pro sledování portfolia kryptoměn.

Mezi funkce Delta patří:

Kompletní správce portfolia

Získejte jasný přehled o všech svých kryptoměnách – včetně celkového zůstatku portfolia a celkového zisku / ztráty od doby, kdy jste začali investovat. Podívejte se na hodnoty v BTC, ETH nebo jakékoli místní fiat měně.

Podporuje více než 300 výměn a peněženek

Bez ohledu na to, jakou burzu nebo peněženku používáte, je pravděpodobné, že má Delta integraci. Tyto integrace vám umožní bezproblémové připojení vašich burz přímo k Delta.

Přehled trhu a seznamy sledovaných položek

Podívejte se na aktuální cenu, informace o týmu, komunikaci, nejnovější trendový graf, vaše podíly a zisk / ztrátu pro každé aktivum, které máte ve svém portfoliu. Mince můžete také přidat do svého seznamu sledovaných položek, pokud chcete sledovat pouze určité kryptoměny.

Podrobná obchodní analýza

Získejte podrobné informace o rozdělení aktiv, umístění aktiv, zdrojích aktiv a také o nejpoužívanějších burzách a službách.

Můžete si stáhnout Delta pro iOS nebo Android zcela zdarma a začít sledovat své krypto portfolio. Delta také nabízí profesionální verzi své aplikace za 60–80 USD, která vám umožní přístup k ještě více funkcím, jako je sledování více portfolií napříč více zařízeními. 

Cryptocompare portfolio tracker

2. CryptoCompare

CryptoCompare není jen sledovač portfolia, ale spíše celý ekosystém pro kryptoměnu. Společnost nabízí data jako službu, obsahové a vzdělávací průvodce, stejně jako agregátor cen pro nejlepší kryptoměny a nejlepší burzy.

Hlavní výhodou sledovače portfolia CryptoCompare je, že je zcela založen na cloudu. Pokud dáváte přednost obchodování kryptoměn ze stolního počítače, může to být pro vás nástroj pro sledování portfolia. Registrace je zcela zdarma a má také verzi pro iOS a Android.

Mezi funkce CryptoCompare patří:

Sledování více než 5 000 mincí

Sledujte více než 5 000 altcoinů přímo z vašeho webového řídicího panelu.

Statistiky trhu

Získejte podrobný přehled o svých oblíbených burzách a kryptoměnách přímo z aplikace.

Blockfolio kryptoměna tracker

3. Blokové portfolio

Tento sledovač krypto portfolia je jedním z nejdelších období, protože společnost začala před obrovským býčím během roku 2017. Blockfolio byla jednou z mála portfoliových aplikací dostupných na trhu v roce 2017 a díky této výhodě dokázala nashromáždit obrovské množství uživatelů. Dnes společnost tvrdí, že má více než 5 milionů stažení.

Mezi funkce blockfolia patří:

Signály

Umožňuje vedoucím kryptoměn přímo komunikovat v aplikaci s komunitou Blockfolio (placená funkce).

Podpora mincí 

Podporuje více než 8 000 mincí na více než 300 burzách. Můžete získat nejnovější ceny, tržní data, týmové aktualizace.

Integrace

Integrujte svou aplikaci Blockfolio s oblíbenou aplikací pro zasílání zpráv, Slack.

Sledování portfolia Crypto Pro

4. Crypto Pro

Crypto Pro spuštěno v roce 2015 jako bitcoinový ticker pro počáteční Apple Watch. Uživatelé by si mohli cenu bitcoinu prohlížet na cestách, a to v podobě komplikací na různých cifernících.

Dnes aplikace sleduje více než 5 000 kryptoměn a je k dispozici v celém ekosystému Apple. Uživatelé mohou také sledovat svá portfolia, číst zprávy a nastavovat cenová upozornění.

Mezi funkce Crypto Pro patří:

Sledování portfolia:

Ruční zadání nebo automatická synchronizace pro více než 90 burz a 180+ peněženek na kryptoměny.

Podpora ekosystému Apple

Podpora pro iPhone, iPad, Mac a Apple Watch s bezproblémovou synchronizací iCloud

Živé aktualizace cen

Okamžité aktualizace cen aplikace, včetně widgetu panelu nabídek pro Mac.

Úplné soukromí

Všechna uživatelská data jsou šifrována a uložena lokálně na každém zařízení. Nepoužívají se žádná analytická ani sledovací řešení uživatelů.

Sledování portfolia kryptografů

5. KryptoGraphe

KryptoGraphe je jedním z novějších trackerů portfolia, které jsou k dispozici pro shromažďování informací o vašem konkrétním portfoliu a aktivech. 

Jedním ze zajímavých zvratů na KryptoGraphe je skutečnost, že vám poskytuje informace o tom, jak se vyrovnáváte s dalšími kryptoinvestory, kteří mají podobná portfolia a aktiva jako vy. Kromě toho nabízí přehled a upravený obsah na základě vašich investic.

Mezi funkce KryptoGraphe patří:

Integrace s burzami a peněženkami

Automaticky synchronizujte své podíly z nejpoužívanějších kryptoměnových platforem, burz a peněženek. KryptoGraphe nepodporuje tolik platforem jako ostatní, které jsou uvedeny v tomto seznamu.

Zisk a ztráta v reálném čase

Sledujte své investiční zisky a ztráty v místní fiat měně. 

Agregace zpráv

Vybraný obsah a novinky související s vaším konkrétním portfoliem a alokací investic. 

Nevýhody: Většina nejlepších funkcí CryptoGraphe přichází pouze s placenou úrovní.

Začínáme a základní plán služby je zdarma. Prémiové a zlaté úrovně stojí 4,99 USD a 6,99 USD měsíčně. Rozdíly mezi úrovněmi jsou v synchronizačních burzách, limitech portfolia, seznamu sledovaných mincí a výstrahách.

Sledování a vykazování daní

Nezávisle na světě sledování portfolia je svět daňového výkaznictví. Aktivní obchodníci s kryptoměnami potřebují vhodnou sadu nástrojů, aby umožnili úspěch na volatilních kryptotrhech. Platformy uvedené výše odvádějí skvělou práci, protože vám poskytují přehled o hodnotě vašeho kryptoportfolia; platformy pro sledování kryptoměnového portfolia však často svým uživatelům neposkytují služby hlášení daňových kryptoměn. 

Aplikace pro výpočet daně z kryptoměny se v tomto smyslu liší od sledovačů portfolia a poskytují úplné hlášení o kapitálových ziscích a kapitálových ztrátách pro obchodníky s kryptoměnami, investory a uživatele.

Podobně jako u portfoliových trackerů můžete své burzy a peněženky synchronizovat se softwarovým nástrojem pro krypto daně a importovat všechny své historické obchody a transakce kliknutím na tlačítko. Jakmile jsou vaše transakce importovány, můžete vygenerovat potřebné krypto daňové zprávy a dokumenty kliknutím na tlačítko.

Podrobnější informace o tom, jak se s kryptoměnami, jako jsou bitcoiny, zachází z daňového hlediska, najdete v této příručce: Kompletní průvodce po roce 2020 pro daně z kryptoměn.

CryptoTrader.Tax

CryptoTrader.Tax – daňový software pro kryptoměnu

CryptoTrader.Tax je kalkulačka daně z kryptoměny a softwarová platforma, která automatizuje celý proces hlášení kryptoměny. 

Dnes více než 30 000 obchodníků a investorů s kryptoměnou používá CryptoTrader.Tax k automatickému zpracování hlášení o kryptoměně. Zprávy, které CryptoTrader.Tax vytváří, lze importovat přímo do vašeho preferovaného softwaru pro registraci daní, jako je TurboTax nebo TaxAct.

Zjistěte přesně, jak CryptoTrader.Tax může automatizovat vaše daňové hlášení tady.

Závěr

Než se rozhodnete, do které aplikace pro sledování portfolia kryptoměn se chcete dostat, abyste mohli sledovat své investice, proveďte nějaký průzkum. Tato příručka by měla být skvělým výchozím bodem pro tento výzkum. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me