Jak investovat do bitcoinů v roce 2020?

Investice do bitcoinů není tak složitá, jak si možná myslíte.

Koncem roku 2016 jsem se zapojil do bitcoinu a musím říct, že byl ten pravý čas.

Ale po roce 2016 zaznamenal bitcoin spoustu vzestupů a pádů, což nakonec učinilo ze současného času další nejlepší čas na investování do bitcoinů.

Vím, proč jste zde:

Rozhodli jste se investovat do bitcoinů, a to je skvělé rozhodnutí, které musím říct, ale pro případ, že jste jedním z těchto skeptiků, doporučuji vám přečíst si tuto příručku: Je bitcoin dobrou investicí v roce 2019?

Pro ty, kteří nejsou skeptici, odpovím na následující otázky v této příručce:

 • Jak investovat do bitcoinů?
 • Kam investovat do bitcoinů?
 • Proč investovat do bitcoinů?
 • Kolik investovat do bitcoinů?
 • Pokud byste (já) investovali do bitcoinů?

Pojďme tedy začít s:

Jak začít investovat do bitcoinových akcií? [Průvodce investováním do bitcoinů pro začátečníky]

Bitcoin je úžasná technologie a je nemožné investovat do ní, hlavně poté, co pochopíte, o co jde?

Mnoho investorů ale stále uniká bitcoinu a chybí jim zlatá příležitost 10x nebo 100x své peníze. Ano, tyto výnosy jsou stále možné, pokud hrajete chytře.

Abychom pomohli takto unikajícím investorům, píšu dnešní příručku.

Pokud jste jedním z nich, můžete tuto příručku vzít jako svůj plán investování bitcoinů.

Tuto příručku si samozřejmě můžete přizpůsobit podle svého přání, ale existují dva základní aspekty investování bitcoinů, které chci, byste nikdy neměli měnit ani měnit, bez ohledu na to, co !!

Zde jsou tyto aspekty:

 1. Výběr spolehlivé výměny bitcoinů za nákup bitcoinů
 2. Zabezpečená peněženka pro uložení vašich bitcoinů

Bez ohledu na to, co se stane, neměli byste dělat kompromisy ve své bitcoinové burze a bitcoinové peněžence, protože pokud to uděláte, určitě přijdete o svou investici, než si vychutnáte její radost.

Musíte pochopit, že bitcoin není jako tradiční aktiva. Místo toho je bitcoin zcela vaší odpovědností, kterou byste měli vlastnit s vašimi bitcoinovými soukromými klíči, které máte pod kontrolou.

Sečteno a podtrženo: Neovládání soukromých klíčů je synonymem ztráty vašich bitcoinů.

Nyní, když znáte základní předpoklady investování do bitcoinů, promluvme si podrobně o každém z těchto aspektů, abyste se dobře orientovali v investování bitcoinů.

Kam investovat do bitcoinů?

Investice do bitcoinů je v dnešní době snadná.

V době, kdy neexistovaly žádné bitcoinové burzy, bylo těžké investovat do bitcoinů. V té době se lidé koordinovali na fórech a soukromých skupinách, aby investovali do bitcoinů.

Ale teď máte vyhrazené bitcoinové burzy pro každý typ bitcoinového investora.

Nezáleží na tom, zda chcete investovat do BTC prostřednictvím fiat hotovosti nebo bankovního převodu nebo dokonce kreditní / debetní karty, všechny tyto možnosti jsou vám nyní k dispozici po celém světě.

Zde je seznam služeb podle zemí, ze kterých můžete investovat do bitcoinů:

Investujte do bitcoinů (BTC) Odkazy na rychlý nákup
CEX.io (Všechny země) [Doporučeno] Vyzkoušet
Coinbase (Velká Británie, USA, Evropa, Kanada atd.) Vyzkoušet
Coinmama (Všechny země) Vyzkoušet
Wirex (Evropa & SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ) Vyzkoušet
Bitit (USA, Velká Británie, Evropa, Austrálie, Kanada atd.) Vyzkoušet
Binance.je (SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ & Evropa) Vyzkoušet
LocalBitcoins (Všechny země) Vyzkoušet
BitBay Vyzkoušet
Exmo Vyzkoušet

Většina z těchto burz vám umožňuje nakupovat bitcoiny vkladem fiat měn, jako je USD, EUR nebo GBP. Zde musíte provést kontrolu KYC a převést své fiat měny na jejich krypto peněženky spojené s fiat. Poté můžete vyměnit fiat za bitcoiny.

 • SOUVISEJÍCÍ: Jak nakupovat bitcoiny pomocí bankovního účtu nebo bankovního převodu?

Chápu však, že ne všechny země jsou zahrnuty v tomto seznamu a je pravděpodobné, že nemáte žádné prostředky k výměně své nekryté měny v bitcoinech. Pro tyto uživatele je zde seznam služeb, které vám umožňují investovat do bitcoinů pomocí kreditní / debetní karty:

Využil jsem všechny tyto výše uvedené služby a najdu Coinmama velmi rychlé poskytování bitcoinů a jejich zákaznická podpora také velmi podporuje nové uživatele, jako jste vy !! Proto si myslím, že Coinmama je nejlepší způsob, jak investovat do bitcoinů.

Někteří z vás možná nemají kreditní / debetní karty a rádi by investovali do bitcoinů pomocí hotovosti. Takže pro takové uživatele doporučuji LocalBitcoins.

LocalBitcoins je služba P2P pouze pro bitcoiny, která vám umožní spojit se s pozemními kupci a prodejci bitcoinů ve více než 15 000 městech ve 200 zemích.

Už jsem použil LocalBitcoins třikrát a bylo to hladké.

LocalBitcoins je navíc specializovaná služba pro bitcoinové investice a funguje jako úschova mezi nimi, takže se nemusíte obávat rizika protistrany.

Nezapomeňte však zkontrolovat a zapojit se pouze u renomovaných obchodníků s BTC při pohledu na skóre jejich reputace. Pokud si přejete, můžete si také přečíst naše Průvodce pro začátečníky v LocalBitcoins !!

To jsou některé z nejlepších možností, pomocí kterých můžete snadno investovat do bitcoinů.

Časem budeme tuto část aktualizovat, protože najdeme spolehlivější možnosti, jak investovat do bitcoinů. Ale prozatím, pokud si vyberete jednu z těchto služeb, pak byste měli být dobří !!

Poznámka: Pokud nejste z cizí země, měli byste být schopni investovat do bitcoinů pomocí těchto služeb. Ale pokud nejste schopni pochopit, jak investovat do bitcoinů ve vaší zemi, dejte nám vědět v komentářích níže a my uděláme vše pro to, abyste mohli začít s bitcoiny?

Další přirozená otázka, která by vám měla vyvstat v mysli poté, co jste investovali do bitcoinů, je, jak je udržet v bezpečí? A o tom budeme diskutovat v další části.

Kam ukládat vaše bitcoiny?

Bezpečné ukládání bitcoinů má zásadní význam.

Bitcoin jsou peníze, které jsou suverénní, což je na rozdíl od měn USD nebo EUR, které držíte ve své bance.

Ale mnoho bitcoinových investorů dělá tuto chybu při ukládání svých bitcoinů & jiné kryptoměny se službami, od kterých tyto měny nakupovaly.

A musím říct, že je to sakra špatná věc !!

Investoři, kteří to dělají, se nakonec stanou obětí mnoha hacků s výměnou bitcoinů, které se tu a tam dějí. Pokud mi nevěříte, podívejte se na tyto statistiky hackerských kryptoměn od roku 2011:

Pokud si nepřejete být započítáni mezi tyto neopatrné investory, vyberte si, abyste si své bitcoinové soukromé klíče nebo bitcoinové 12slovné semeno nechali u sebe !!

Jak to udělat?

Můžete to udělat výběrem některé z nejlepších bitcoinových peněženek pro chladírenské úložiště, které sami používáme k udržení našich bitcoinů a kryptoměn. Zde jsou dvě doporučení od nás:

Pomocí kterékoli z těchto peněženek můžete zabezpečit 12slovné semeno vaší bitcoinové peněženky a toto semeno je schopno obnovit všechny vaše prostředky, i když o peněženku přijdete nebo pokud je peněženka poškozená.

Na trhu samozřejmě existují další bitcoinové peněženky, ale věřím, že utratit pouhých 100 babek za bitcoinovou hardwarovou peněženku by neměl být problém pro dlouhodobého investora, jako jste vy.

A zejména to, když tato hardwarová peněženka bude chránit vaše bitcoinové investice, které někdy mohou mít hodnotu milionů dolarů.

Některé další softwarové bitcoinové peněženky, které můžete použít k udržení kapesních změn, jsou následující:

 • Mobilní: Coinomi
 • Desktop: Exodus

Doporučuji vám, abyste v těchto softwarových peněženkách nešetřili značné množství finančních prostředků, protože jsou vždy připojeny k internetu a mohou být napadeny hackery.

Nakonec se držte dál od peněženek Brain a papírových peněženek, protože jsou zdlouhavé používat a jejich bezpečnost závisí na kompetencích uživatele v oblasti online zabezpečení. V roce 2019 také nemusíme používat papírové peněženky nebo mozkové peněženky, když máme bezpečnější možnosti, jako jsou hardwarové a softwarové peněženky.

Proč investovat do bitcoinů?

Pokud jsou někteří z vás stále zmatení ohledně své bitcoinové investice, pak vám doporučuji vydržet až do konce, protože se podělím o to, proč jsem se rozhodl investovat do bitcoinů.

Ale prozatím ti z vás, kteří nevědí:

Bitcoin byl vytvořen proto, aby vám poskytl alternativu k tradičnímu bankovnictví.

Je to proto, že zakladatel bitcoinu, Satoshi Nakamoto, věděl, že banky nezastaví svůj dravý způsob bankovnictví a nakonec bude běžné masy jako ty a já trpět jejich inflačními politikami.

Proto Satoshi vytvořil bitcoin a nyní funguje jako zajištění pro obyčejné lidi před selhávajícím bankovním systémem.

Bitcoin je apolitický a žádný subjekt ho nekontroluje, takže je téměř nemožné jej sundat. Na druhou stranu je velmi levné obchodovat pomocí bitcoinu, protože můžete doslova přesunout miliony dolarů přes hranice během několika minut s poplatkem za pár centů.

Před bitcoinem to nebylo možné.

A konečně, celková nabídka bitcoinů je konečná a nikdy nebude více než 21 milionů bitcoinů.

Bude vygenerováno pouze 21 milionů bitcoinů, z nichž 3,5 milionu je však ještě třeba vytěžit a přibližně 4 miliony mincí jsou již ztraceny, takže 7 miliard světová populace má v době psaní tohoto článku efektivní zásobu 13 milionů bitcoinů.

Uvědomujete si vůbec, jak je to vzácné?

Jen o tom přemýšlejte !!

Myslím, že teď víte, proč byste měli investovat do bitcoinů !!

Investiční strategie bitcoinů (BTC) 101: Kolik investovat do bitcoinů?

Další zřejmá otázka, která investorům přetrvává, je, kolik by se mělo investovat do bitcoinů?

Na tuto otázku neexistuje žádná univerzální odpověď, ale výsledkem vaší investice by mělo být toto:

 • Jak velká je vaše chuť k riziku?

Pokud si na tuto otázku můžete pohodlně odpovědět sami, jste v dobré pozici.

Další perspektivu k zodpovězení této otázky dává Andreas Antonopoulos – slavný evangelista bitcoinů:

Říká, že procento vašeho bohatství, které byste měli dát do bitcoinu, by se mělo rovnat procentu vašeho chápání bitcoinu jako subjektu.

A také se domnívám, že je to vynikající barometr, protože vám nakonec zabrání v tom, abyste se příliš angažovali v investování. Je to tedy dobrý způsob, jak začít.

A konečně, mnoho lidí se ptá, jaká je minimální bitcoinová investice, kterou by měli provést?

Investice do bitcoinů můžete začít každý měsíc nebo týden od 50 do 100 USD a tímto způsobem se nebudete snažit chytit cenu bitcoinu.

Samotná bitcoinová síť však sama o sobě nestanovuje žádný minimální investiční požadavek, ale mohou existovat bitcoinové služby, které mají minimální investiční kritéria pro bitcoiny, aby bylo možné bitcoiny nakupovat prostřednictvím nich.

Kdy investovat do bitcoinů?

Bitcoiny si můžete koupit kdykoli si budete jisti, že jste pochopili, o co jde !! Nic vám nebrání v nákupu bitcoinů, zvláště když se s nimi obchoduje 24 X 7 po celém světě.

Ale vím, že někteří z vás možná hledají perfektní cenový bod před vstupem do bitcoinové investice. A abych byl upřímný, nikdo nezná tento vstupní bod a všichni jen hádají !!

Nejlepší čas je tedy teď a nejlepší způsob nákupu bitcoinů je postupně každý týden nebo každý měsíc.

Ale přesto, pokud chcete vsadit paušální částku peněz na Bitcoin a hledáte cenový bod, pak vám Bitcoin Mayer Multiple a Bitcoin NVT Ratio mohou poskytnout nějakou představu nebo nápovědu.

Jak investovat do bitcoinů v Indii?

Investice do bitcoinů v Indii začala být trochu zdlouhavá, zejména poté, co RBI přerušila vztah mezi bankami a burzami kryptoměn v Indii.

Bitcoin však není v Indii nezákonný, a proto vám mnoho služeb umožňuje investovat do bitcoinů v Indii způsobem peer to peer. Některé z těchto služeb jsou:

Jak investovat do bitcoinů v Jižní Africe?

Jihoafrický se zvláště zajímal o bitcoiny a existuje mnoho způsobů, jak investovat do bitcoinů v Jižní Africe. Některé z bitcoinových služeb, které vám umožňují investovat do BTC pomocí jihoafrického randu (ZAR), jsou:

Investice do těžby bitcoinů

Je rok 2019 a nedoporučoval bych vám investovat do těžby bitcoinů, pokud nejste ochotni předem utratit 100 a 1000 s amerických dolarů.

Těžba bitcoinů se v letech 2014–2015 stala mimo dosah jednotlivých investorů. V letech 2014–2015 smlouvy o cloudové těžbě dříve fungovaly pro individuální investory, ale už ne.

Těžba bitcoinů je velmi energeticky a nákladově náročný proces, který vyžaduje specializovaná datová centra a těžební farmy. Proto nyní nemá smysl investovat do těžby bitcoinů.

Místo toho vám navrhuji, abyste si buď koupili bitcoin, nebo vydělávali bitcoiny tím, že pro ně budete pracovat !!

Závěr: Jak začít s bitcoiny?

Myslím, že jste již dostali odpovědi na následující otázky:

 • Jak investovat peníze do bitcoinů?
 • Jak investovat do bitcoinů a vydělat peníze?
 • Jak bitcoiny? nebo Jak začít s bitcoiny?

Takže teď vám to chci říct proč jsem investoval do bitcoinů?

Investoval jsem do BTC, protože mě strhla skutečnost, že peníze mohly existovat mimo říši a kontrolu nad vládami. Bitcoin mi pomohl zpochybnit mé chápání peněz.

Nakonec bych mohl zjistit, co jsou peníze? A co by to mělo být & nemělo by být?

Nakonec mě vede k tomuto závěru, že:

Bitcoin zabíjí pobídku, pro kterou politici politizují a bankéři dělají bankovnictví !!

Proto HODL BTC a nadále povzbuzuji lidi, aby dělali totéž !!

Pokud máte další dotazy týkající se investování BTC, neváhejte střílet v sekci komentářů níže. A pokud zjistíte, že tato příručka je užitečná, šířte lásku sdílením na Twitteru, Telegramu, & Facebook !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me