Jak koupit své první bitcoiny v roce 2020 [Podrobný průvodce]

Bitcoin existuje z jednoho důvodu.

Je zde, aby vám poskytla alternativní prostředky k zajištění vaší kupní síly.

Kupní síla, kterou vaše vláda neustále narušuje den co den a měsíc co měsíc.

Ale myslím, že tyhle věci už znáš. To by mohl být důvod, proč jste také tady, abyste si koupili nějaké bitcoiny pro zajištění vaší finanční budoucnosti.

Řeknu ti:

Je to především skvělé rozhodnutí.

Měli byste alespoň nakoupit urážlivě malé množství bitcoinů a tentokrát vystoupit z nuly. Nejde o nákup celého bitcoinu. Můžete si také koupit zlomek bitcoinu za pouhých 100 $.

V tomto průvodci krok za krokem vám pomůžeme koupit vaše první bitcoiny. V tomto směru použijeme službu Coinbase, která je podle mého názoru uživatelsky nejpříjemnější bitcoinovou burzou. Jsou také k dispozici ve více než 100 zemích a je pravděpodobné, že jsou k dispozici také ve vaší zemi &# 128578;

Podívejme se tedy, jak používat Coinbase k tomuto účelu:

Jak koupit své první bitcoiny v roce 2020?

Krok 1. Přejděte na Coinbase.com a vyplňte podrobnosti pro registraci na Coinbase pomocí svého e-mailového ID, jak je znázorněno na následujícím obrázku. Bonus: Získejte také bitcoiny v hodnotě 10 $, když dnes na Coinbase nakoupíte 100 $ a více !!

USA, Velká Británie, Evropa, Austrálie, Singapur & mnoho zemí si může pomocí této služby koupit BTC.

Poznámka: Během tohoto procesu mějte po ruce doklady s fotografickým průkazem, protože bez toho nebudete moci proces dokončit, a tedy nebudete moci nakupovat bitcoiny.

Krok 2. Jakmile kliknete na ikonu ‚Zpívat‘ tlačítko, uvidíte tuto obrazovku s žádostí, abyste šli a zkontrolovali svou doručenou poštu, aby potvrdila váš e-mail.

Krok # 3. Přejděte do své doručené pošty a zkontrolujte poštu z Coinbase. Pokud nejste schopni najít poštu, zkontrolujte také složku se spamem. Jakmile najdete e-mail, klikněte na „Ověřit e-mailovou adresu“ jak je znázorněno na následujícím obrázku:

Krok č. 4. Jak kliknete na  „Ověřit e-mailovou adresu“ jak je uvedeno výše, obrazovka zobrazená v kroku 2 se změní na tuto a bude vás požádat o zadání svého telefonního čísla, jak je uvedeno níže. Zadejte telefonní číslo a klikněte na ‘Poslat kód.’

Krok # 5. Jak kliknete na ‘Poslat kód’ tato obrazovka se zobrazí níže a na své telefonní číslo obdržíte také sedmimístný kód. Musíte zadat tento kód pro ověření vašeho mobilního čísla:

Krok # 6. Jakmile zadáte kód, klikněte na „Odeslat“, jak je uvedeno výše, a uvidíte tuto obrazovku s výzvou k zadání osobních údajů. Je nutné zadat všechny podrobnosti.

Krok # 7. Zadejte všechny podrobnosti, které požadovali, a klikněte na tlačítko „Pokračovat“, jak je znázorněno na obrázku výše.

Krok # 8. Dále uvidíte tuto obrazovku, která vás požádá o ověření vaší identity odesláním jakéhokoli relevantního dokumentu, který máte. Rychle nahrajte dokumenty, které máte po ruce !!

Poznámka: Obvykle jsou přijímány státem vydané průkazy totožnosti, jako je řidičský průkaz, národní občanský průkaz nebo cestovní pas.

Krok # 9. V tomto tutoriálu použijeme příklad ID fotografie; můžete však zkusit i jiné možnosti. Klikněte na ‘ID fotky’ jak je uvedeno výše, a uvidíte níže zobrazenou obrazovku s žádostí o nahrání dokumentů.

Krok # 10. Klikněte na možnost „Nahrát soubor“ zobrazenou na obrázku výše a zobrazí se tato obrazovka s žádostí o nahrání přední a zadní části průkazu totožnosti.

Krok # 11. Jak kliknete na ‘Pokračovat’ dále budete požádáni o nahrání selfie s dokladem totožnosti. Toto je povinný krok a nemůžete ho obejít. Jakmile to uděláte, vaše identita bude potvrzena během několika minut. Jakmile bude potvrzena vaše identita, oznámí to také e-mailem. Poznámka: Tento krok je zásadní; bez provedení tohoto kroku nebudete moci koupit žádné bitcoiny, buďte proto trpěliví.

Krok # 13. Jakmile to provedete, může se vám zobrazit tato obrazovka. Pokud jej nevidíte, navrhuji, abyste se znovu přihlásili ke svému účtu Coinbase pomocí stejného e-mailového ID a telefonního čísla, abyste viděli tento řídicí panel:

Krok # 14. Dále klikněte na „Přidat platební metodu“ jak je uvedeno výše, a dostanete se na další obrazovku s výzvou k přidání vhodné platební metody. Tato obrazovka se může trochu lišit podle vaší země, ale doporučuji použít možnost kreditní / debetní karty, protože to je nejrychlejší způsob, jak získat své bitcoiny. Poznámka: Můžete si také vybrat jiné zde uvedené metody.

Krok # 15. V tomto výukovém programu klikneme na možnost „debetní karta“, jak je znázorněno na obrázku výše, a po kliknutí na ni se zobrazí tato obrazovka s výzvou k přidání podrobností o vaší kartě. Sem přidejte podrobnosti o kartě a klikněte na „Přidat kartu“.

Krok # 16. Při přechodu na další obrazovku budete požádáni o ověření karty. To je pro vaši vlastní bezpečnost. K tomu budete muset zadat dvě největší částky zadržené společností Coinbase. Podrobnosti o tom samém získáte, když se podíváte do historie transakcí vašeho bankovního účtu. Jakmile zadáte částky a kliknete na „Ověřit kartu“ vaše karta bude okamžitě ověřena. Poznámka: Nebojte se, částka zadržená společností Coinbase je vratná.

Krok # 17. Nyní přejděte na možnost „Koupit / Prodat“ vlevo nahoře. Vyberte bitcoin a možnost platby jako „Visa / Mastercard“ nebo cokoli, co jste přidali dříve, pokud již nejsou vybrány. Zadejte částku v USD nebo místní měně, kterou chcete vyměnit za BTC, jak je znázorněno na následujícím obrázku, a klikněte „Okamžitý nákup bitcoinů“ knoflík.

Krok # 18. Dále uvidíte tuto obrazovku s žádostí o potvrzení nákupu. Stačí kliknout na ikonu „Potvrdit nákup“ možnost, jak je znázorněno na obrazovce níže.

Krok # 19. Jak potvrdíte, váš nákup BTC bude okamžitě úspěšný a BTC budou okamžitě připsány na váš účet Coinbase

Krok # 20. Nakonec zkontrolujte svůj účet Coinbase a ověřte, zda tam byl připsán BTC, jak je potvrzeno na následujícím obrázku.

Gratulujeme !! Dokázali jste to !!

Jak & Kde koupit malé množství bitcoinů?

Coinbase je místo, kam jít, pokud chcete koupit malé množství bitcoinů. Minimální nákupní limit je však 2 USD (nebo 2 EUR nebo ekvivalent), doporučujeme vám koupit minimálně 100 dolarů nebo euro a získat výhodu výdělku bitcoinů v hodnotě 10 $.

Zaregistrujte se nyní na Coinbase zdarma (před pozastavením registrací)

Plus Coinbase je docela rychlý. Pokud máte kreditní / debetní kartu, použijte Coinbase a pokud jste z evropského nebo britského regionu, můžete použít SEPA převody, ale nejsou tak rychlé. Podobně přenos Swift nebo ACH také trvá trochu času, ale jsou to dobré možnosti, jak to zkusit, pokud chcete.

Jak (vy) nakupujete bitcoiny?

Bitcoiny se dnes prodávají jako horké brambory, zejména na býčích trzích.

Ale i na trhu s medvědy si ho někteří kupují bez ohledu na cenu. Je to proto, že věří v sázení satoshi a myslí si, že BTC bude v budoucnu obrovský.

Proto nyní doufám, že rozumíte tomu, jak si můžete bitcoiny koupit sami? Bitcoin je skvělý také jako dárek. Ale každopádně, buď to chcete koupit jako investici, nebo někomu dát jako dárek, mějte své bitcoiny v bezpečí.

K zajištění jejich bezpečnosti existují bitcoinové peněženky pro zvláštní účely a některé z nejbezpečnějších bitcoinových peněženek jsou zde pro vaši kontrolu.

Ale pokud hledáte jediné doporučení, doporučuji vám jít na Ledger Nano X, což je nejnovější a nejmodernější bitcoinová hardwarová peněženka.

A konečně, nikdy nenechávejte své bitcoiny na burzách, odkud mince kupujete. Nikdy neznamená, NIKDY.

Žádná výměna není dostatečně bezpečná. Nedávno byla hacknuta také Binance, údajně nejspolehlivější kryptoburza. Vyhněte se tedy udržování kryptoměn za každou cenu na burzách.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat v sekci komentáře níže a my se pokusíme odpovědět. Do té doby se nadále účastněte bitcoinové revoluce s TheMoneyMongers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me