Jak vydělat úrok na bitcoinu a kryptoměně v roce 2020?

  • Chcete vydělat úroky na kryptoměnách podobných bitcoinům?

Jste přímo v epicentru této diskuse. Než vám ale řeknu, jak to přesně udělat, chci, abyste věděli, že většina kryptoměn, jako je bitcoin, jsou peníze suverénní.

To znamená, že je má držet a starat se o ně majitel pouze záměrně. Proto je jeho předání někomu jinému neintuitivní vůči samotnému důvodu, pro který byly vytvořeny!!

Mnoho kryptoinvestorů udržuje své bitcoiny a další kryptoměny v hlubokém chladném úložišti – správným způsobem. I když jsou někteří neopatrní, kteří je také udržují na krypto burzách, které jsou náchylné ke krypto hackům !!

Ale v každém případě pouhé držení kryptoměn nezvýší vaše bohatství. (s výjimkou části podkladového aktiva pro zhodnocení ceny).

Například:

Pokud držíte 1 BTC, který jste zakoupili za 2 000 $, může to být nyní 10 000 $, ale váš 1 BTC zůstává stejný, nestane se 1,15 nebo 1,25 BTC.

Ale co kdyby se to mohlo stát?

Existují speciálně navržené půjčky a půjčování kryptoměn, které se o tento složitý proces starají s minimálním rizikem.

K těmto službám se dostaneme za vteřinu, ale předtím je nutné pochopit, že tato metoda funguje jak pro jednotlivce, tak pro podniky.

Vydělávejte bitcoiny & Kryptoúrok: Nejlepší účty pro ukládání úroků v bitcoinech

Nejjednodušší způsob, jak začít vydělávat úroky na svých BTC nebo kryptoměnách, je otevření spořicího účtu pro kryptoměny / bitcoiny s populárními službami půjčování kryptoměn.

Mnoho poskytovatelů kryptoměn roste po celém světě, ale podle mě ne všechny stojí za váš čas. Někteří z hráčů, kteří podle mě stojí za pozornost, jsou tito:

Nejlepší spořicí účet pro bitcoiny Úroková sazba do (RPSN) Povolené vklady
YouHodler 12% USDT
BlockFi (Pouze USA) 6,2% BTC & ETH
Celsia 3,9% BTC, ETH, + 14 dalších aktiv
Nexo 8% EUR, DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD

Otevření půjčovacího / spořicího účtu s nimi vám přinese kdekoli mezi 4-7% úrokem na vašich krypto držbách, což je příliš mnoho než to, co získáte od bank. Zejména ve světě, kde mnoho státních dluhopisů má negativní výnosy.

Co je to bitcoinový (BTC) nebo krypto úrok & Jak funguje bitcoinový úrokový účet?

Vydělávat úroky na svých bitcoinech a altcoinech nebylo možné před několika lety, ale nyní se zvýšenou likviditou a uznáním investorů z celého světa je to možné.

Píše se rok 2019 a krypto-zajištěné půjčky umožňují věřitelům (investorům) vydělat další peníze na jejich nečinném kryptokapitálovém kapitálu.

Navíc to v žádném případě není nový koncept.

Bohatí milionáři využívají tuto starodávnou metodu, díky níž jejich peníze fungují, a to půjčováním dalšího kapitálu, který mají v nějaké formě.

V tradičním světě investoři / dlužníci obvykle používají emise nebo akcie nebo dluhopisy k vydávání nebo získávání půjček, a podle toho tedy s kapitálovými podíly dělají více.

Podobně v kryptosféře může kdokoli, kdo má další bitcoiny nebo kryptoměny, půjčovat půjčovatelům za získání pevné úrokové sazby z jejich půjček.

Jak získáte nejlepší úrokové sazby bitcoinů (BTC) nebo kryptoměn?

V tomto obchodním modelu není žádná raketová věda.

Stejným způsobem fungují banky. Tyto služby půjčování kryptoměn berou vaše vklady a půjčují je dále prověřeným dlužníkům za úrokovou sazbu 10–16% a poskytují vám úrok 4–7% z této akcie.

Částka zůstatku generovaná z rozdílu v úrokové sazbě úvěrových a spořicích účtů je zisková marže těchto krypto půjčovacích platforem. Tato marže také odpovídá za riziko, které tito hráči podstupují tím, že drží vaše kryptoměny a dále je půjčují.

Vaše prostředky jsou navíc půjčovány pouze prověřeným jednotlivcům nebo institucím proti nadměrně zajištěným aktivům instituce nebo jednotlivci, stejně jako půjčky kryté kryptoměnou pro dlužníky.

Získejte pasivní příjem ze svých ideálních bitcoinových / krypto aktiv

Tímto způsobem tedy můžete očekávat výdělek pasivního příjmu na vašich nečinných kryptoměnách včetně BTC, ETH nebo jiných altcoinů a stablecoinů.

Chcete-li s tím začít, musíte se ověřit na kterékoli z výše uvedených platforem a dokončit své bitcoinové / krypto vklady.

Jakmile jsou tyto prostředky potvrzeny přes blockchain, začnou narůstat úroky podle dohodnuté sazby.

V závislosti na platformě, kterou si vyberete pro svůj spořicí účet, a typu kryptoměn, které vložíte, spolu s tržními podmínkami rozhodněte o úrokové sazbě, kterou obdržíte.

Na trhu však existují služby, které platí za určité mince až 7% úrok.

Také z hlediska plateb se tyto služby trochu liší. Některé služby, jako je BlockFi, vám zaplatí úroky v BTC nebo ETH v závislosti na tom, co jste vložili.

Celsius dělá totéž, pokud vložíte BTC, získáte úrok v BTC a ETH za vklad ETH.

Na druhou stranu, někteří jako Nexo, kteří rádi platí v BTC za jakýkoli druh vkladu, který si u nich necháte. A myslím, že Nexo také dělá totéž, když s ním držíte své stablecoiny a také vyplácí dividendy v BTC držitelům tokenů Nexo.

Zde je přibližný odhad držení 1 BTC s BlockFi na jejich kryptospořicím účtu:

Zde jsou také projekce pro držení 1 BTC s Celsiem při aktuální hodnotě bitcoinů v USD:

Jasně, BlockFi vyhrává nad Celsiem, pokud vidíme z hlediska získaného úroku.

Což je nejlepší úrokový účet s úsporami kryptoměny / bitcoinu?

Myslím, že všichni tito hráči poskytující půjčky kryptoměn odvádějí skvělou práci ve službách trhu a umožňují investorům / držitelům kryptoměn dělat více se svými kryptoasety.

Ale všechny se od sebe trochu liší.

Když porovnáte nabízenou úrokovou sazbu a flexibilitu výběru vašich vkladů, Celsius zvítězí nad ostatními.

S Celsiem získáte 7% RPSN za své stabilnícoinové vklady, ale pokud jde o ETH a BTC, je to docela málo. Každé pondělí získáte přibližně 3,9% APR za ETH a 3% APR za vklady BTC.

Na druhou stranu, pokud chcete vložit BTC nebo ETH, měli byste zvážit BlockFi (Pouze pro USA) protože nabízí 6,2% RPSN z vašich vkladů vypočítaných a distribuovaných měsíčně.

Ale pokud jde o stablecoiny jako USDT, YouHodler poskytuje a 12% úroková sazba APR což je nejvyšší v tomto odvětví, pokud držíte rok.

Pokud jde o výběr, můžete očekávat, že prostředky budou zpracovány ve stejný den, ale BlockFi si vyhrazuje právo až 7 dní na zpracování výběru.

A konečně, podle mého názoru, pokud ano ze Spojených států, měli byste zvážit BlockFi pro vaše vkladové účty a Nexo nebo Celsius pro zbytek světa …

Několik často kladených otázek:

  • Je bitcoinový úrokový základ?

Ne, bitcoin není nástrojem založeným na úrokech, ale arbitráží na jeho cenových pohybech, a tedy jeho půjčováním / půjčováním, můžete o něj generovat úrok. Stejně jako banky, ale je to docela riskantní.

  • Může bitcoin vydělat úroky?

Ne, bitcoiny nemohou samy vydělat úroky. Nemá žádnou vnitřní hodnotu, ale úroky lze generovat na základě jejích cenových pohybů. Stejně jako kryptoměnové burzy.

Doufám, že se vám tento podrobný článek o výdělku úroků z vašich kryptoměn líbil. Pokud se vám to líbilo, udělejte prosím komentář níže a my se budeme v budoucnu snažit přinést pro vás další takový informativní obsah !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me