Lolli: Nyní může každý, kdo může nakupovat online, vydělat bitcoiny !!

  • Chcete mít bitcoiny?
  • Vy nebo váš partner rádi nakupujete online?

Pokud je vaše odpověď na výše uvedené otázky ano (!), Dnes s vámi musím sdílet něco zvláštního.

Skutečnost, že čtete tento řádek, mi říká, že víte o bitcoinech, ale mohlo by to být skličující téma. Někteří z vás by dokonce chtěli začít, ale ne od místa, kde začít.

Na druhou stranu by se mohli objevit lidé, kteří vědí, kde začít, ale jsou příliš skeptičtí k tomu, jak začít.

Ale to vše se mění právě v tuto chvíli.

Představujeme Lolli

Pokud rádi nakupujete a bitcoiny, budete mít rádi Lolli.

Ale můžete si myslet, kam přišlo nakupování mezi bitcoiny.

Počkejte, přijdu k tomu.

Lolli je nákupní aplikace, která vám odmění bitcoiny zdarma, když prostřednictvím ní nakupujete online.

Není to úžasné? !!

Alespoň pro mě je.

Když jsem Lolliho poprvé objevil před několika měsíci, byla jsem ohromena jeho jednoduchostí. Kromě toho si zaslouží uznání za schopnost odstranit tolik složitostí při přijímání bitcoinů. (více o tom později …)

Lolli bere něco tak snadného jako nakupování a využívá tuto abstrakční vrstvu jako médium pro velkou skupinu lidí k vydělávání bitcoinů.

Lolliho obchodní model

Lolliho obchodní model je jednoduchý.

Spolupracují s mnoha online značkami, které platí Lolli dohodnuté procento provize, když někdo nakupuje prostřednictvím Lolli.

Lolli pak znovu sdílí procento provize, kterou dostali od svých partnerů, aby vám vrátili hotovost ve formě bitcoinů.

Lolliho mise & Hodnota

Někteří lidé jsou ohledně bitcoinu skeptičtí a ti, kteří tomu tak není, neví, kde začít, protože bitcoin je tak složitý,.

Na druhé straně těžba a obchodování bitcoinů není šálkem čaje každého.

Existují ale dvě skutečnosti:

  • Nejprve každý rád nakupuje online.
  • Zadruhé, většinou si všichni chtějí vyzkoušet nějaké bitcoiny.

Lolli jezdí na těchto dvou porozuměních. Proto přišli s tímto motivačním systémem založeným na bitcoinu. Jediným způsobem, jak vycvičit velké množství lidí, je motivovat je k tomu.

Lolli tak motivuje lidi tím, že jim dává bitcoiny zdarma, když nakupují online.

A je to. Jednoduché, ale výkonné.

Jak začít s Lolli?

Začínáme s Lolli je mrtvé jednoduché vzhledem k minimalistickému designu, který mají pro svou aplikaci.

Stačí si stáhnout rozšíření prohlížeče Lolli a poté se zaregistrovat pomocí e-mailu nebo již existujícího účtu na Facebooku.

Nyní přejděte do jejich partnerských obchodů prostřednictvím jejich webových stránek nebo rozšíření prohlížeče a budete upozorněni na procento úspor v bitcoinech, které vyděláte nákupem v tomto obchodě.

Poté, co jste se rozhodli projít Lolli do jednoho z obchodů, se vaše nabídka aktivuje a můžete pokračovat v nakupování, jako byste to obvykle dělali.

Stručně řečeno, pro začátek:

Poznámka: Jakmile dosáhnete minimálního zůstatku 15 $ v bitcoinech, budete si moci vybrat mezi převodem bitcoinů na vaši adresu nebo výplatou na váš propojený bankovní účet. Odměny však budou k dispozici až po jejich potvrzení. Potvrzení odměny nastane, jakmile uplyne doba uzamčení odměny partnera. To je obvykle 30–90 dní, což je doba pro vrácení zboží po vašem počátečním nákupu nebo dokončení pobytu.

Od této chvíle podporuje Lolli více než 500 online obchodů, kde najdete vše, co potřebujete, od pánského, dětského a dámského oblečení, doplňků a obuvi až po domácí dekorace, elektroniku, hračky, hotelové rezervace, letenky a další..

Stačí tedy nakupovat a vydělávat bitcoiny zpět 30%.

Lolli pro zákazníky

Lolli pro zákazníky je postaven tak, aby byly bitcoiny mrtvé jednoduché. Pro nakupující je to jako využít, že velmi dobře vědí, jak vydělat bitcoiny, tj. Nakupovat.

A nakupující zde mají dvojí výhody, které podle mě přehlížejí, tj. Získávají bitcoinové cash backy za nákupy a cash back, který získají v satoshi (nejmenší jednotka bitcoinů), se mohou postupem času stát mnohem cennějšími, než jsou dnes.

Například pokud jste si koupili něco za 100 $ z Jet.com přes Lolli a přineslo vám to 184 000 satoshi (10 $ k dnešnímu dni). Ale v budoucnu by to mohlo mít hodnotu 30 dolarů.

Za 5–10 let se to může dokonce stát 100 $, takže jste v podstatě nakupovali zdarma, hahaha !!

Lolli pro obchodníky

Podívejme se na to:

Každý online obchodník soutěží s Amazonem.

Stejně jako Amazon chtějí také nakupující.

Co Lolli pro obchodníky znamená, že využívá již existující mentální prostor, který bitcoin zachytil v myslích průměrného joe.

Tento druh uživatelů chce začít s bitcoiny, ale možná nezačne kvůli skepsi. Ale být schopný vydělat malé bitcoiny, pouhým nakupováním online se vsadil, že je ochoten se rozhodnout a bylo mu dobře.

Takže najednou obchodníci, kteří integrují Lolli, získají přístup k tomuto jedinečnému druhu zákazníků, kteří jsou si vědomi bitcoinů a jsou ochotni nakupovat.

V každém případě se obchodníci nemusí příliš přizpůsobovat, protože pro ně může být vrácení peněz v bitcoinech podobné jako s odměnami nebo body cashback, o které se Lolli již stará jejich jménem.

Každý vyhrává:

  • Obchodník vyhrává tím, že získává více zákazníků.
  • Nakupující dostávají peníze zpět a dostávají bitcoiny do rukou
  • Lolli vyhrává vytvořením této synergie mezi nimi.

Obchodníci však musí věřit, že zákazníci k nim přijdou prostřednictvím společnosti Lolli, protože nabízejí bitcoiny při nakupování, které nikdo jiný nenabízí.

To je UPS společnosti Lolli, kterou si obchodníci mohou dovolit nechat ujít.

Vydělávejte sdílením & Vydělávejte nákupy

Možná přemýšlíte, jak na to Lolli?

Je to jednoduché. Vydělávejte nakupováním nebo vydělávejte sdílením.

Už jsem hodně mluvil o nakupování, ale můžete také vydělat bitcoiny sdílením o Lolli dalším lidem.

Ať už jste jednotlivec, který obdržel zpět bitcoinové peníze od Lolli, nebo podnik, který využívá Lolli k přístupu k této jedinečné sadě nakupujících, můžete Lolli odkázat svým přátelům a dalším podnikům, aby vydělali více v bitcoinech.

Pokud nyní sdílíte Lolli s přáteli, můžete vydělat bitcoiny v hodnotě 5 $, když nakupují prostřednictvím vašeho doporučení!

Poznámka: Pro ty, kteří nechtějí, aby bitcoinové cash backy mohly také vybírat své prahové částky cashback přímo na jejich bankovní účty.

Proč název „Lolli“ & Kde jej můžete použít?

Slovy jejího spoluzakladatele Alex Adelmana, který říká:

“Když jsem byl mladý, můj otec vzal moji sestru.” & mě do banky. Nikdy mě nebavilo chodit do banky, ale vždy jsem se těšil na lízátko na konci. Věřím, že bitcoin je bankou budoucnosti & chybí jen Lolli. “

Proto se jmenuje Lolli. Což je velmi cool a humanizující způsob pohledu na bitcoiny.

Lolli můžete nyní v USA používat.

Co bude Lolli více?

Není nutné říkat, že plánují integraci nových obchodníků a podporu adopce uživatelů, abyste mohli vydělávat i při kávě.

Také testovali a hráli s Lightning Network. (Umm, vypadá to, že o Lightningu, jeho bitcoinové budoucnosti, zatím nic nevíte, pokud si to neuvědomujete, přečtěte si to !!)

Současně probíhá také další práce na upozorňování obchodníků na výhody přímého přijímání bitcoinů. Koneckonců, má to smysl, protože pak mohou obchodníci více motivovat uživatele tím, že ušetří na transakcích a poplatcích za vrácení peněz.

My Parting Thoughts For Lolli: Most underrated company in cryptosphere !!

Lolli je podle mého názoru nejvíce podceňovanou společností právě v kryptosféře. Mají sílu a zázemí, aby přenesli bitcoin na dalších 100 milionů lidí a uvolnili nové možnosti předáním bitcoinů průměrným masám.

Říkám to proto, že jsem strávil dva roky v tomto prostoru a předtím jsem strávil nějaký čas studium ekonomie.

Lolli rozumí svým uživatelům a svému produktu. Pochopit to je těžké !!

Lolli ví, že ne každému typu uživatelů vyhovuje manipulace s bitcoinovými soukromými klíči nebo peněženkami.

Ne každý si je vědom ekonomie bitcoinů, ne každý poslouchá bitcoinové podcasty a není závislý ani na krypto twitteru. Jedná se o tvrdě pracující lidi, kteří mají denní práci, to nemohou dělat, a mnozí nejsou technicky dostatečně gramotní, aby zvládli bitcoin.

Pro průměrného člověka je to příliš ohromující.

Ale tito průměrní lidé o bitcoinech vědí. Slyšeli o tom. Chtějí to zkusit.

Lepší i horší je cena bitcoinu to jediné, na čem záleží. Viděli své přátele a příbuzné vydělávat peníze z toho. Také se chtějí dostat na palubu v nějaké funkci.

A Lolli jim pomáhá !!

Lolli je dopravuje; nejde o to, abyste zachránili svůj život v bitcoinech. Jde o pomalý přechod k bitcoinu, jako je převzetí něčeho, co již děláte, a následné vydělávání, tj. Nakupování.

Jako když kupujete 100 $ potraviny v partnerských obchodech Lolli a získejte 15 $ v hodnotě bitcoinů. Při příští kontrole tohoto bitcoinu se jeho hodnota ocení 25 $, a to je místo, kde se stává mentálním hákem nakupujících, aby se více zapojili.

A konečně, Lolliho přístup je nový a jednoduchý. Připomíná mi to slova mého mentora:

Pokud budeme pokračovat v akci stejným způsobem jako vždy, nemůžeme dosáhnout ničeho nového. Počáteční kroky, které podnikneme, mohou tedy určit výsledky za 10 nebo dokonce 50 let. – Daisaku Ikeda, prezident SGI.

Triky, které nás dostaly na tuto úroveň adopce, nás nedostanou na další a zdá se, že Lolli to zvládne.

Z pohledu outsidera si myslím, že v Lolli už o tom vážně přemýšleli jak přivést dalších 100 milionů nebo miliardu lidí do bitcoinu & Krypto?

A teď to vykonávají.

Zkuste Lolli hned !!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte ho s těmi kolem vás, kteří chtějí začít s bitcoiny, ale jsou příliš skeptičtí, než aby mohli začít !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me