Nejlepší bitcoinová peněženka SV [vydání 2020]

Pěkně popořádku,

Nejsem fanouškem Bitcoin SV (aka Bitcoin Satoshi’s Vision), ale musíte poskytnout to, co chce trh.

A vím, že tržní síly jako vy chcete vědět o spolehlivých bitcoinových peněženkách SV, abyste mohli bezpečně ukládat své BSV coiny. Tato mince je také známá jako BCHSV, protože se na konci roku 2018 rozdělila od Bitcoin Cash.

Hlavní hnací silou tohoto altcoinu je Craig Wright (tzv. Satoshi Nakamoto) & CoinGeek. Ale prozatím se nebudu zabývat podrobnostmi a představím vám seznam, pokud jsou BSV peněženky, které považuji za spolehlivé:

Nejlepší peněženka BSV [iOS, Android, Desktop & Hardware]

Nejlepší bitcoinová SV (BSV) hardwarová peněženka Název peněženky
Bitcoinové SV hardwarové peněženky Ledger Nano X [Doporučeno]
Ledger Nano S
Bitcoin SV peněženka Android & Aplikace pro iOS Coinomi
Exodus
Bitcoin SV Desktop peněženky ElectrumSV
Exodus

# 1. Ledger Nano X [doporučená hardwarová peněženka BSV]

Ledger Nano X je perfektní zařízení pro ukládání vašich BSV mincí.

Jedná se o nově spuštěnou hardwarovou peněženku od společnosti Ledger SAS, která dokáže ukládat více než 1000 kryptoměn včetně mincí BSV. Snadno se jedná o nejsofistikovanější hardwarovou peněženku, kterou v kryptosféře najdete, protože přichází s funkcí Bluetooth, která je velmi praktická.

Pomocí Bluetooth můžete bezdrátově připojit zařízení iOS a Android k Ledger Nano X a používat jej s aplikací Ledger Live.

V takovém případě ale aplikace Bitcoin SV Ledger Live není podporována. Místo toho potřebujete ke správě své rozhraní ElectrumSV & ukládejte své BSV coiny.

Nemusíte se bát; stále ukládáte BSV na samotné hardwarové zařízení, ale přistupujete k němu přes rozhraní ElectrumSV. I tímto způsobem máte pod kontrolou své soukromé klíče prostřednictvím počátečního semene, které nakonec zálohujete při inicializaci Ledger Nano X

PS: Vždy si kupujte Ledger Nano X z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatele.

Máte-li k němu jakékoli dotazy, zeptejte se jej v komentářích níže &# 128578;

Koupit Ledger Nano X

# 2. Ledger Nano S [Bitcoin SV Hardware Wallet]

Ledger Nano S je předchůdcem Nano X.

Ledger Nano S poskytuje stejné zabezpečení jako Nano X, ale má méně funkcí. Ledger Nano S nemá Bluetooth a baterie, kterou nemůžete používat bezdrátově s mobilními zařízeními.

Když však používáte OTG, je Ledger Nano S kompatibilní se zařízeními Android. Ale dobrá věc je, že Ledger Nano S může také ukládat více než 1000 kryptoměn včetně Bitcoin SV a má softwarové rozhraní Ledger Live.

V tomto případě ale Ledger Live nepodporuje bitcoin SV. Budete tedy povinni spravovat své BSV coiny na Ledger Nano S prostřednictvím peněženky ElectrumSV.

PS: Vždy si kupujte Ledger Nano S z tohoto oficiálního webu, nákupy provedené prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny za vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatele.

Pokud máte nízký rozpočet a chcete stejnou úroveň zabezpečení s méně funkcemi, podívejte se na hardwarovou peněženku Ledger Nano S pro Bitcoin SV.

Koupit Ledger Nano S

# 3. ElectrumSV [stolní peněženka]

ElectrumSV je vidlice populární bitcoinové peněženky – Electrum.

ElectrumSV je lehký klient pro stolní počítače, který oficiálně udržuje Bitcoin SV. Dobrá věc je, že nevyžaduje stažení celého blockchainu Bitcoin SV.

Můžete snadno spravovat a ukládat své BSV coiny na Electrum a stále mít přístup ke všem funkcím blockchainu Bitcoin SV. Electrum SV se také integruje s Ledger Nano X & Ledger Nano S, který vám poskytne to nejlepší z obou světů, tj. Zabezpečení hardwaru se snadno použitelným rozhraním ElectrumSV.

Od této chvíle je ElectrumSV k dispozici pro Mac & Okna !!

Podívejte se na ElectrumSV

# 4. Exodus [nejlepší bezplatná peněženka BSV pro iOS]

Exodus byl jednou z mála peněženek, které podporovaly bitcoin SV fork, jakmile k tomu došlo.

Od té doby Exodus podporuje Bitcoin SV ve svém úžasném rozhraní peněženky pro stolní počítače. Pro nováčky je Exodus populární multicurrová peněženka fungující v tomto prostoru od roku 2016.

Je to také jedna z mých go-to desktopových peněženek pro ukládání altcoinů a tokenů ERC20. Nyní podporuje více než 100 kryptoměn včetně BSV.

Jako HD peněženka s vlastním hostitelem vás ujišťuje o suverenitě vašich digitálních aktiv. Počáteční slova získáte pouze v době nastavení, která potřebujete bezpečně zálohovat.

Má také zabudovanou burzu, která vám umožňuje vyměnit bitcoinovou měnu SV za jakoukoli jinou, aniž byste museli okamžitě směňovat kryptoměny.

Exodus je k dispozici pro Mac, Windows, Linux, iOS, Android.

Podívejte se na peněženku Exodus

# 5. Coinomi [BSV mobilní peněženka Android & iOS]

Coinomi je další spolehlivá peněženka na kryptoměny vyvinutá a udržovaná týmem specializovaných vývojářů z Londýna ve Velké Británii.

Coinomi je tu již pět let a získala si jméno tím, že poskytuje nejrychlejší podporu rozdvojených mincí. Tentokrát také byli jedním z průkopníků v nabídce podpory pro bitcoinovou SV minci.

Coinomi podporuje více než 100 blockchainových aktiv na infrastruktuře peněženky bez úschovy, kde můžete kdykoli posílat, přijímat, ukládat a vyměňovat své mince BSV.

Coinomi je nyní k dispozici nejen pro mobilní zařízení (iOS & Android), ale také pro stolní počítače, tj. Mac & Okna.

Podívejte se na peněženku Coinomi

Což je nejlepší peněženky BSV?

Pokud jste dlouhodobým držitelem BSV a chcete jej udržovat v bezpečí, neměli byste hledat nic jiného než Ledger Nano X nebo Ledger Nano S. Nejsou to nejlepší jen pro BSV, ale také pro dalších 1000+ kryptoměn, které byste mohli vlastnit.

Kromě toho, pokud držíte útočně malé množství BSV, můžete jít do peněženky Exodus nebo Coinomi. Nezapomeňte však, že toto malé množství BSV se může rychle stát cenným v příštím běhu býka.

Zůstaňte tedy v bezpečí a používejte dobré peněženky k ukládání BSV a jiných měn.

Adios !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me