Nejlepší krypto burzy pro americké obchodníky (2020)

Regulace kryptoměny se dramaticky změnila od spuštění bitcoinového blockchainu v roce 2009. První burza kryptoměn – nyní zaniklá spuštěná v roce 2010 BitcoinMarket.com – spuštěna v roce 2010, následovaná nyní nechvalně známou Mt. Obchodní platforma Gox.

Ekosystém obchodování s kryptoměnami se vyvinul z převážně neregulovaného „divokého západu“, ve kterém mohl kdokoli obchodovat s kryptoměnou, aniž by poskytoval informace o totožnosti na vysoce regulovaný finanční trh, na který dohlíží požadavky KYC a AML pro většinu hlavních burz..

Zatímco zvýšený dohled umožnil kryptoburzám nabídnout vyšší úroveň zabezpečení a spolehlivosti, přísné regulační požadavky zavedly roztříštěný obchodní ekosystém, ve kterém je dostupnost burzy rozdělena podle geografického umístění a jurisdikce.

Nyní existují stovky kryptoměnových burz online – výběr toho správného znamená pečlivé vyvážení různých faktorů, jako je spolehlivost, bezpečnost, historie, struktura poplatků a podporované kryptoměny. 

Pokud hledáte přehled nejlepších globálních burz s kryptoměnou, podívejte se na našeho průvodce, který podrobně popisuje Nejlepší kryptoměny v roce 2020. Pokud sídlíte ve Spojených státech, pokračujte v čtení – nejlepší burzy kryptoměn pro obchodníky se sídlem v USA jsou trochu jiné.

Proč ve Spojených státech nejsou k dispozici některé kryptoměny?

USA klade na regulaci kryptoměn značný regulační důraz, což může obchodníkům s kryptoměnami v USA ztěžovat identifikaci obchodních platforem vhodných pro jejich potřeby. Burzy kryptoměn, které fungují ve Spojených státech, podléhají regulaci ze strany Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC), který prosazuje různé programy a požadavky proti praní peněz, FinCEN nařízení, stejně jako další pravidla a předpisy napříč různými vládními agenturami.

Směnárny kryptoměn, které fungují například ve státě New York, jsou považovány za služby převodu peněz – nutí burzy, které působí v regionu, získat konkrétní licence. Mnoho kryptoburz, které uživatelům umožňují provádět transakce s kryptoměnami, které jsou podle federálních zákonů o cenných papírech v USA definovány jako cenné papíry, musí také zajistit, aby vyhovovaly různým požadavkům SEC.

Regulace kryptoměny ve Spojených státech vytvořila tržní ekosystém, ve kterém obchodníci se sídlem v USA nejsou schopni obchodovat nebo se registrovat na některých hlavních kryptoburzách, nebo musí používat vyhrazené burzy specifické pro USA. Binance například provozuje a vyhrazená výměna speciálně pro uživatele se sídlem v USA.

Určení, které americké burzy vyhovující předpisům nabízejí nejvyšší úroveň zabezpečení, služeb a konkurenčních poplatků, může být složitý a časově náročný proces. Tento článek představí 5 nejlepších burz kryptoměn pro kryptoměnové obchodníky a investory se sídlem v USA. 

Co je třeba vzít v úvahu při výběru krypto burzy v USA

Při výběru správné kryptoburzy je třeba vzít v úvahu řadu standardních faktorů, například úroveň identifikační dokumentace potřebné k registraci, obchodní limity, měnová podpora a obchodní poplatky.

Volba správné krypto burzy, pokud má sídlo ve Spojených státech, však klade na obchodníky několik dalších požadavků. Kromě kontroly struktur poplatků, zabezpečení a metod vkladu nebo výběru je důležité zajistit, aby směna mohla legálně fungovat ve vaší jurisdikci.

Při hodnocení kryptoměnové burzy vyhovující USA je důležité posoudit následující faktory:

Soulad s předpisy

Obchodování s kryptoměnou ve Spojených státech znamená obchodování na burze, která je v souladu s americkou regulací kryptoměny

Požadavky na ID

Mnoho burz kryptoměn přístupných v USA bude vyžadovat více identifikační dokumentace než jejich mezinárodní protějšky, například doklad o adrese.

Podpora měn Fiat

Existují některé kryptoburzy, které nenabízejí podporu fiat měn, což může minimalizovat množství údajů o totožnosti nezbytných k vytvoření účtu. Pokud plánujete obchodování s kryptoměnou za USD, je nutné zajistit, aby burza, kterou používáte, poskytovala podporu fiat USD.

Obchodní limity

Některé kryptoburzy, které jsou k dispozici ve Spojených státech, omezují množství kryptoměny, které lze koupit nebo obchodovat za jediný den.

Obchodní páry

Pokud chcete obchodovat s konkrétní kryptoměnou, je nejlepší se před registrací ujistit, že burza podporuje kryptoměnu, se kterou chcete obchodovat. Některé americké burzy, například Gemini, nepodporují tolik různých kryptoměn jako hlavní mezinárodní burzy.

Hacky a bezpečnost

Hackeři se často zaměřují na kryptoměny a obchodníky. Je důležité zajistit, aby vaše burza měla silné záznamy o zabezpečení a nabídla silné bezpečnostní funkce, jako je dvoufaktorové ověřování.

Jaké jsou nejlepší krypto burzy ve Spojených státech?

Následující 5 kryptoburzy dnes nabízejí nejlepší kryptoměny, poplatky a obchodní páry pro americké kryptoobchodníky:

Coinbase US Crypto Exchange

1. Coinbase

Coinbase je nejpopulárnější a nejúspěšnější směnárna kryptoměn se sídlem ve Spojených státech a nabízí uživatelsky velmi přívětivé uživatelské rozhraní a obchodní zkušenosti. Společnost Coinbase, založená v roce 2014 se sídlem v San Francisku, je skvělou volbou jak pro nové obchodníky, tak pro profesionální investory.

Uživatelé Coinbase mohou přepínat mezi jednoduchým rozhraním pro zprostředkování kryptoměny se zjednodušeným ovládáním obchodování nebo rozhraním Coinbase Pro bohatým na funkce, které je ideální pro složitější obchodní požadavky. Na platformu Coinbase lze přistupovat prostřednictvím webového rozhraní nebo speciální aplikace pro smartphone a nabízí robustní bezpečnostní funkce.

Důležité je, že Coinbase nikdy netrpěl velkým hackerem v kryptoměně a má silné bezpečnostní záznamy. Kromě ochrany finančních prostředků uživatelů Coinbase aktivně brání uživatelům v odesílání kryptoměny na známé podvodné adresy a poskytuje novějším obchodníkům další vrstvu ochrany. Fondy držené na Coinbase jsou pojištěny FDIC, což znamená, že fiatová měna uložená na platformě Coinbase rezidenty Spojených států je pojištěna až do výše 250 000 $.

Požadavky na ID

Obyvatelé USA budou při ověřování účtu u Coinbase muset kromě obrázku selfie předložit platný vládou vydaný průkaz totožnosti.

Obchodní limity

Coinbase umožňuje obyvatelům USA obchodovat s neomezeným množstvím kryptoměny denně, ale ve většině případů omezuje výběry na 25 000 $ denně.

Poplatky za obchodování

Coinbase dnes nenabízí nejkonkurenceschopnější poplatky na trhu, přičemž poplatky za převzetí se pohybují mezi 0,05% a 0,25% a poplatky za tvorbu od 0% do 0,15%. Relativně standardní poplatky jsou však kompenzovány vysokou úrovní zabezpečení a služeb zákazníkům.

Podpora měn Fiat

Coinbase podporuje vklady v USD a v řadě dalších fiat měn.

Vklad & metody výběru

Vklady a výběry lze provádět prostřednictvím ACH. Za nákup kreditní nebo debetní karty se účtuje další poplatek 3,99%, zatímco za výběr bankovním převodem se účtuje poplatek 10 $.

Podporované kryptoměny

Coinbase podporuje pestrou škálu více než 39 kryptoměn včetně BTC, ETH, DASH, EOS, LINK, XRP a mnoha dalších. Tether však není podporován Coinbase – americkým uživatelům Coinbase je místo toho poskytován USDC jako stabilizovaný USD.

Binance USA

2. Binance.US

Binance je oddaný Verze Binance pouze pro USA, jedna z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších kryptoměn na světě. Americká platforma Binance byla spuštěna za účelem splnění konkrétních regulačních požadavků USA pro burzy kryptoměn a stejně jako Coinbase sídlí v San Francisku. 

Americká platforma Binance byla uvedena do provozu v září 2019 a je zodpovědná za zhruba 15 procent celosvětového provozu společnosti Binance. Hlavním rozdílem mezi Binance USA a globální burzovní platformou Binance je počet dostupných kryptoaktiv – Binance USA filtruje kryptová aktiva pomocí kritérií, která hodnotí právní požadavky směnárenské operace ve Spojených státech a kvantitativních standardů, což snižuje celkový objem aktiv které lze obchodovat na Binance USA.

Navzdory relativně omezenému výběru kryptoměn dostupných na Binance USA se uživatelské rozhraní Binance do značné míry nezměnilo, takže je ideální pro profesionální obchodníky a kryptoinvestory, kteří hledají složitější obchodní nástroje. Je však důležité si uvědomit, že Binance USA není v současné době k dispozici pro americké obchodníky se sídlem v NY.

Požadavky na ID

Stejně jako Coinbase požaduje Binance USA za účelem ověření účtu státem vydaný průkaz totožnosti a obrázek selfie. 

Obchodní limity

Binance nevynucuje přísné obchodní limity, ale zavádí progresivní systém limitů vkladů a výběrů pro obyvatele USA. Uživatelé Binance v USA mohou vložit nebo vybrat až 5 000 USD, což se s následnými vklady nebo výběry zvyšuje až na 30 000 USD a vyšší.

Poplatky za obchodování

Binance nabízí poplatky za spotové obchodování 0,1%, s 0,5% poplatky za okamžitý nákup / prodej. Poplatky za obchodování jsou určovány na základě 30denního objemu obchodování, přičemž obchodníci s vyšším objemem těží z nižších poplatků.

Podpora měn Fiat

Binance USA umožňuje vklady a výběry v USD.

Vklad & metody výběru

Binance USA podporuje vklady nebo výběry prostřednictvím ACH

Podporované kryptoměny

Binacne USA nabízí omezenou podporu pro kryptoměny, které zahrnují BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BNB a USDT.

CEX.io Crypto Exchange v USA

3. CEX.io

CEX.io je relativně novým přírůstkem do seznamu kryptoměnových burz vyhovujících USA a v roce 2019 nedávno získalo licenci na převody peněz v devíti státech po celých USA. Nové licencování platformy rozšířilo dosah CEX.io, který byl dříve omezen na státy, ve kterých jsou peníze licence vysílače není vyžadována.

Burza CEX.io je nyní k dispozici obyvatelům USA ve 28 státech. Společnost CEX.io, která byla založena v Londýně v roce 2014, původně zahájila činnost jako poskytovatel cloudové těžby, ale krátce poté se obrátila na burzu kryptoměn. CEX.io nabízí obchodníkům v USA různorodou škálu kryptoměn, která zahrnuje hlavní kryptoměnová aktiva, jako jsou Bitcoin, Ethereum a Ripple, a také aktiva s menším stropem, jako jsou Matic, Ontology a Cosmos.

Stejně jako Coinbase nabízí CEX.io dvě různé obchodní platformy zaměřené na začínající obchodníky a profesionální obchodníky. Příležitostní nebo občasní investoři mají přístup ke zprostředkovatelské službě CEX.io, která zjednodušuje nákup kryptoměny, zatímco profesionální obchodníci těží z robustního obchodního rozhraní bohatého na funkce.

Požadavky na ID

CEX.io odděluje uživatele na základě úrovně ověření. Základní ověření vyžaduje ověření ID vydané vládou, zatímco vyšší úrovně vyžadují ověření adresy.

Obchodní limity

Základní ověřené účty mohou denně nakupovat nebo vybírat kryptoměny v hodnotě až 1 000 $. Účty ověřené na adrese mohou každý den nakupovat kryptoměnu v hodnotě až 10 000 $ a vybírat až 50 000 $,

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování na CEX.io fungují na modelu výrobce / příjemce, přičemž poplatky se pohybují mezi 0,16 a 0,25 procenta. Financování SEPA je zpoplatněno částkou 2,99 procenta, zatímco poplatky za výběr zahrnují kromě poplatku za službu 25 USD poplatek 3 procenta v závislosti na použité metodě výběru.

Podpora měn Fiat

CEX.io podporuje USD, EUR, GBP a RUB. Obchodníci se sídlem v USA jsou automaticky registrováni s USD jako výchozí měnou účtu.  

Vklad & metody výběru

CEX.io umožňuje obchodníkům se sídlem v USA vkládat a vybírat prostřednictvím převodů ACH i SWIFT. Výběry nebo vklady v EUR lze provádět prostřednictvím SEPA převodů.

Podporované kryptoměny

CEX.io nabízí zákazníkům se sídlem v USA relativně široký výběr kryptoaktiv a poskytuje silnou likviditu pro BTC, ETH, Ripple, DASH, LINK a Litecoin.

Americká burza Gemini

4. Blíženci

Blíženci je jednou z mála amerických burz, které jsou plně v souladu se státním zákonem NY, a sídlí v NYC. Gemini, kterou zahájili bratři Winklevossové v roce 2014, je vysoce regulovaná platforma pro výměnu kryptoměn, která úzce spolupracuje s regulačními orgány za účelem zajištění souladu – což může proces ověřování Gemini poněkud komplikovat.

Všechny USD vklady provedené v Gemini jsou pojištěny FDIC, což z Gemini dělá atraktivní volbu pro velké kryptoměnové obchodníky a institucionální obchodníky. Gemini je v současné době správcem více než 1 procenta celkového objemu bitcoinů na světě a podléhá newyorskému bankovnímu zákonu, což z něj činí nejbezpečnější volbu pro kryptoměnové obchodníky se sídlem v USA..

Požadavky na ID

Gemini prosazuje přísné požadavky na ověřování totožnosti, požaduje státní průkaz totožnosti s fotografií, ověření adresy s účtem za služby mladší než 90 dnů a selfie obrázek.

Obchodní limity

Gemini neukládá obchodní limity, ale omezuje množství kryptoměny, kterou lze zakoupit kreditní nebo debetní kartou, na 500 $ za den. Pro ověřené uživatele neexistují žádné limity pro bankovní převody nebo transakce digitálních aktiv.

Poplatky za obchodování

Gemini funguje na struktuře poplatků pro výrobce / příjemce, která začíná na 0,25%. 

Podpora měn Fiat

Gemini podporuje USD, kromě HKD, CAD a AUD.

Vklad & metody výběru

Gemini podporuje místní bankovní převody v USA, stejně jako bankovní převody a nákupy kreditní / debetní kartou.

Podporované kryptoměny

Gemini nabízí působivou škálu obchodních párů 26 USD, které zahrnují BTC, ETH, LTC, BCH, ZEC, LINK, OXT a DAI.

Výměna Kraken pro USA

5. Kraken

Kraken je jednou z nejdéle fungujících burz kryptoměny, která slouží Spojeným státům, a nabízí relativně přímý přístup k obchodování s kryptoměnami. Na rozdíl od Coinbase je Kraken primárně zaměřen na zkušené obchodníky s kryptoměnami a nabízí komplexní obchodní služby, jako je obchodování s marží.

Ke platformě Kraken se přistupuje pouze prostřednictvím webu, ale mobilní aplikace je v aktivním vývoji a v současné době se testuje v Německu, Španělsku a Nizozemsku. Kraken je přístupný ve všech státech USA kromě státu Washington a New Yorku.

Služby poskytované obchodníkům z USA společností Kraken zahrnují všechny možnosti obchodování dostupné mezinárodním obchodníkům, s výjimkou obchodních párů EUR nebo vkladů pro obyvatele New Hampshire nebo Texasu..  

Požadavky na ID

Kraken vyžaduje od obchodníků se sídlem v USA ověřené ID a adresu vydané státem.

Obchodní limity

Kraken vypočítává limity obchodu a výběru na základě úrovně ověření – denní limity pro výběry z kryptoměny začínají na 5 000 $ a pohybují se až do 10 milionů $ denně v závislosti na objemu obchodu a úrovni ověření. 

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování v Krakenu se pohybují mezi 0,14% a 0,26% u obchodníků s měsíčním objemem obchodu nižším než 100 000 $. 

Podpora měn Fiat

Kraken podporuje vklady a výběry v USD pro ověřené uživatele, kromě EUR, CAD, AUD, GBP, CHF a JPY.

Vklad & metoda výběru

Kraken nabízí obchodníkům se sídlem v USA širokou škálu možností výběru, včetně FedWire a SWIFT. 

Podporované kryptoměny

Kraken nabízí rozsáhlou podporu pro různé kryptoměny a uvádí kryptoměny jako BTC, ETH a XRP a kryptoměny s menšími limity jako ADA, LINK, REP, DAI a FIL.

Klíčové jídlo

Vyvíjející se ekosystém regulace kryptoměny ve Spojených státech vytvořil trh, na kterém jsou obchodníkům v USA poskytovány výhody a zabezpečení, které nejsou k dispozici v jiných zemích – například pojištění FDIC pro vklady v USD – s nevýhodou dalších požadavků na ověření identity.

Při výběru nejlepší burzy kryptoměny pro zákazníky v USA je důležité pracovat s burzou, která je plně v souladu s předpisy o kryptoměnách ve vašem konkrétním státě. 

Software pro krypto daně

Software pro daň z kryptoměn

IRS bere dodržování daně z kryptoměny vážně a většinu hlavních burz kryptoměn se sídlem v USA poslat 1099 na IRS aby zajistili, že všichni jejich obchodníci s kryptoměnami v USA budou plnit své daňové povinnosti. Abychom splnili vaše požadavky na daňové hlášení jako kryptoobchodník nebo investor se sídlem v USA, je důležité vést podrobný protokol o všech krypto transakcích, protože každý obchod je možnou zdanitelnou událostí.

CryptoTrader.Tax je přední softwarová platforma pro daň z kryptoměn, která zefektivňuje proces shromažďování informací o obchodování s kryptoměnou pro daňové hlášení, což usnadňuje rychlý import celé historie obchodování z burz s jednoduchou integrací. 

Díky přímé integraci se všemi hlavními burzami CryptoTrader.Tax automaticky generuje vaše nezbytné daňové formuláře z vaší investiční aktivity v oblasti kryptoměn několika jednoduchými kliknutími, což snižuje administrativní tření a zajišťuje přesné provádění hlášení kryptoměny.

Můžete se dozvědět více o jak zde funguje CryptoTrader.Tax, nebo si můžete přečíst více o jak zde fungují daně z kryptoměny

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me