Nejlepší možnosti kryptoměny a bitcoinu IRA – podrobný přehled

Kryptoměna a bitcoinové IRA se staly populárním způsobem, jak investovat do nově vznikající třídy aktiv kryptoměny a zároveň využívat některé daňové výhody, které jsou běžně spojené s důchodovými účty. V této příručce se budeme podrobně zabývat bitcoinovými IRA a podíváme se na jejich výhody a nevýhody a také porovnáme a porovnáme některé z předních společností poskytujících služby IRA v oblasti kryptoměny. 

Co je bitcoin a kryptoměna?

Bitcoin je první kryptograficky zabezpečenou peer-to-peer měnou svého druhu. Poprvé v historii kryptoměny jako bitcoin umožňují dvěma neznámým stranám provádět vzájemné peer-to-peer vzájemné transakce bez nutnosti třetí strany ověřovat a legitimovat jejich transakce. Pokud se chcete dozvědět více o kryptoměnách a bitcoinech, existuje na webu nepřeberné množství informací, kterým se zde v této příručce nebudeme věnovat. Přesto vám doporučujeme, abyste se ponořili do té králičí nory a dozvěděli se více. 

Co je to IRA?

IRA je investiční účet, který umožňuje jednotlivcům spořit si na důchod s nezdanitelným růstem nebo na základě odloženého zdanění. Bitcoin nebo kryptoměna IRA se podstatně neliší od tradiční. V krypto IRA jsou však podkladovými aktivy, do kterých investujete, kryptoměny jako bitcoin místo akcií / dluhopisů / nebo jiných investic.

Není všeobecně známo, že na svůj důchodový účet můžete umístit řadu alternativních aktiv, jako jsou nemovitosti, drahé kovy, soukromé umístění a další. To je povoleno podle pravidel samořízených IRA, která vylučují pouze určité typy investic. Když IRS v roce 2014 určila digitální měny jako osobní majetek, bitcoiny a další digitální měny se okamžitě staly způsobilými pro umístění v samořízené IRA.

Pro jednotlivce s vědomím daně může být bitcoinová IRA atraktivní, protože při obchodování na těchto účtech nespouštíte zdanitelné události, jako byste běžně při obchodování na běžné burze kryptoměn. Všechny vaše příjmy jsou odložené nebo osvobozené od daně (v případě Roth IRA).

Jaké jsou nejlepší platformy IRA pro bitcoiny a kryptoměny?

Dnes existuje několik platforem IRA pro kryptoměny. Doporučujeme vám, abyste při rozhodování, která platforma je pro vás ta pravá, provedli vlastní průzkum; níže se však podíváme na některé z lídrů trhu.

Nejlepší krypto IRA

BitIRA

BitIRA je předním poskytovatelem bitcoinových IRA. Podobně jako ostatní v tomto seznamu se můžete snadno zaregistrovat k účtu a začít ukládat své bitcoiny nebo jiné kryptoměny způsobem odloženým od daně.

BitIRA poskytuje end-to-end pojištění pro vaše kryptoměny uložené na platformě. Kromě toho mají možnost uchovávání v chladu, která využívá technologii více podpisů, takže vaše krypto může být uloženo na vašem vlastním zařízení. To pomáhá chránit vaše soukromé klíče.

BitIRA je také plně kompatibilní s IRS z daňového hlediska. 

BitIRA spolupracuje s Preferred Trust Company (PTC), licencovaným správcem důvěry, který se specializuje konkrétně na samořízené IRA. Jako váš správce, PTC přesně ví, jak spravovat administrativní povinnosti vašeho účtu pro vyřazení, aby zajistila, že vaše IRA zůstane kompatibilní s IRS. Všechny vklady hotovosti s PTC jsou navíc pojištěny až do výše 250 000 USD na účet.

Nejlepší bitcoinová IRA

Bitcoin IRA

Bitcoin IRA byla jednou z prvních společností, která začala poskytovat řešení na klíč umožňující investorům obchodovat a investovat do kryptoměn jako bitcoin v rámci účtu IRA. Společnost má největší uživatelskou základnu v tomto odvětví, což svědčí o jejím snadném použití. Při používání bitcoinové IRA ve skutečnosti využíváte řadu různých poskytovatelů řešení, která vám usnadní IRA. Bitcoin IRA spojuje všechny tyto poskytovatele, aby vám uživateli poskytl komplexní kontaktní místo pro povolení vaší IRA.

Mezi tyto partnery patří Kingdom Trust IRA, BitGo a Lloyd’s of London. Propojením všech těchto poskytovatelů vám bitcoinová IRA může poskytnout bezpečnou platformu pro ukládání, pojištění a usnadnění vaší IRA.

S BitcoinIRA můžete investovat do několika různých kryptoměn včetně Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash a Ethereum Classic.

Jedna věc, kterou si investoři musí být vědomi bitcoinové IRA, jsou její vysoké transakční a průběžné poplatky za účet ve srovnání s ostatními na tomto seznamu.

Rocket Dollar Crypto IRA

Raketový dolar

Raketový dolar umožňuje vám otevřít IRA s vlastním zaměřením nebo samostatně řízené sólo 401K, které vám umožní investovat do různých aktiv na vašem důchodovém účtu – včetně kryptoměny. To může být atraktivní pro pokročilé investory, kteří chtějí mít úplnou kontrolu nad svým důchodovým účtem se schopností investovat do dalších aktiv, jako jsou nemovitosti nebo do startupů.

"Ne vaše klíče, ne vaše krypto," není problém s Rocket Dollar. Máte možnost ovládat své možnosti úložiště a svůj kontrolní účet Rocket Dollar LLC můžete použít k nákupu horké nebo studené peněženky i fyzických úložných zařízení.

Ve srovnání s ostatními na tomto seznamu je cena Rocket Dollar velmi konkurenceschopná. Za šekovou knížku IRA jednoduše zaplatíte 360 ​​$ za nastavení a paušální měsíční poplatek 15 $. Neexistují žádné poplatky AUM. Odtud vaše zvolená platforma nastavuje poplatky za obchodování, úschovu a spalování.

Je třeba si uvědomit, že Rocket Dollar není postaven pro zcela nového investora do kryptoměny. V době psaní tohoto článku na řídicím panelu Rocket Dollar neexistuje kryptoobchodní portál. 

nejlepší společnost pro bitcoinové IRA

Důvěryhodný kapitál

Důvěryhodný kapitál nabízí jednu z nejlevnějších krypto a bitcoinových platforem IRA. Kromě kryptoměny můžete na svých účtech IRA / 401K obchodovat také fyzické zlato. 

Podle iTrustu jejich poplatky nakonec stojí až o 90% méně než ostatní poskytovatelé IRA. Mnoho kryptoměn IRA účtuje transakční poplatky až 15%. Mnoho fyzických společností využívajících zlato IRA účtuje rozpětí 30%. iTrust má jiný přístup a účtuje si pouze 1% z poplatků za transakce.

Aktiva kryptoměny jsou opatřena Curvem, řešením pro správu peněženky s kryptoměnami s více autorizacemi, které umožňuje finančním institucím bezpečně uchovávat své prostředky bezkonkurenčním zabezpečením.

Fyzické zlato je uloženo ve vysoce zabezpečených trezorech v Královské kanadské mincovně.

Daně z kryptoměny

Ve většině zemí (včetně USA) se s kryptoměnami zachází jako s majetkem pro daňové účely, nikoli jako s měnou. Stejně jako u jiných forem majetku – akcie, dluhopisy, nemovitosti – vám vznikne požadavek na daňové hlášení, když svou kryptoměnu prodáváte, obchodujete s ní nebo s ní jinak nakládáte za více či méně, než za jakou jste ji získali. 

V tomto smyslu vypadá obchodování s kryptoměnou podobně jako obchodování s akciemi pro daňové účely. 

Pokud jste například v květnu 2018 zakoupili 0,2 bitcoinu za 2 000 $ a poté ho o dva měsíce prodali za 3 000 $, získáte kapitálový zisk 1 000 $. Tento zisk nahlásíte ve svém daňovém přiznání a v závislosti na tom, do jaké daňové skupiny spadáte, zaplatíte určité procento daně ze zisku. Sazby kolísají na základě vašeho daňového pásma a podle toho, zda šlo o krátkodobý vs. dlouhodobý zisk. To platí pro všechny kryptoměny.

To jsou důvody, proč může být investování prostřednictvím IRA tak silné. Můžete se vyhnout mnoha daňovým důsledkům, které existují při normálním obchodování kryptoměny.

krypto IRA daně

Software pro krypto daně

Software pro daň z kryptoměny jako CryptoTrader.Tax je využíván desítkami tisíc kryptoinvestorů k automatizaci celého hlášení krypto daně proces. Je to jako TurboTax pro investory do kryptoměn. 

Jednoduše propojte své burzy a importujte historii transakcí. Aplikace zvládne všechna kritická čísla a vygeneruje automaticky vyplněné daňové formuláře kliknutím na tlačítko. Importujte tyto formuláře do svého preferovaného softwaru pro registraci daní TurboTax nebo TaxAct nebo je dejte svému daňovému účetníkovi.

Začínáme s vašimi krypto daněmi je s CryptoTrader.Tax zcela zdarma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me