Nejlepší peněženky Cardano (ADA) k použití v roce 2020

Myslím, že se mnou budete souhlasit, když řeknu:

Viděli jsme dost zabijáků Ethereum, ale Ethereum stále přežívá až do dnešního dne.

Ale bude to tak i po pěti letech?

No, nemám křišťálovou kouli, abych to řekl, ale když jsem řekl, že to neznamená, že do té doby nebudeme mít Ethereum.

Chci říct, že do té doby uvidíme několik takzvaných zabijáků Ethereum a jen málo z nich by dokonce převzalo Ethereum. (pravděpodobně)

Ale pozastavme se:

Protože jeden takový zabiják Ethereum právě teď existuje v kryptosféře a jmenuje se – Cardano (ADA). Proto je na mém seznamu kryptoměn, které přežijí v příštích 5 letech.

Pro ty z vás, kteří neznají Cardano, je to platforma blockchain 3.0 pro hostování inteligentních smluv a DApps, která slibuje, že bude více škálovatelná, spravovatelná a interoperabilní než Ethereum.

No, nechci teď o Cardanu mluvit více, protože mnozí z vás ji již vlastní a přišli sem vědět o některé z nejlepších peněženek Cardano pro uložení vaší ADA..

To se také očekávalo, protože komunita Cardano už nějakou dobu touží po pohodlnějším způsobu interakce s blockchainem Cardano.

Pojďme tedy k tomu podnikání:

Takže jste si koupili své první Cardano, dobře! Zde jsou některé z nejlepších peněženek Cardano pro bezpečné uložení:

Nejlepší peněženka Cardano, kterou můžete vyzkoušet v roce 2020

Nejste si jisti, kam bezpečně uložit své mince Cardano (ADA)? Podívejte se níže na seznam nejlepších peněženek pro Cardano:

Nejlepší peněženky Cardano (ADA) Název peněženky
Hardware peněženky Ledger Nano X [Doporučeno]
Ledger Nano S
Trezor Model T
Desktopová peněženka Peněženka Daedalus
Webová peněženka Peněženka AdaLite
Peněženka Yoroi
Mobilní (Android & iOS) aplikace Peněženka Peněženka Yoroi

# 1. Ledger Nano X [Doporučeno]

Chcete pro svou kryptoměnu Cardano něco spolehlivého a dlouhodobého?

Měli byste se jednou podívat na Ledger Nano X, kterou představila nová hardwarová peněženka společnosti Ledger SAS – průkopník ve výrobě bezpečnostních řešení pro digitální aktiva, jako je Cardano.

Dobrá věc je, že Cardano je podporováno Ledger Nano X a více než 1000 dalších měn. Kromě toho má zařízení baterii a Bluetooth, pomocí kterých můžete spravovat své tokeny ADA přímo na zařízeních iOS / Android.

A konečně, Ledger Nano X je samoobslužná peněženka, kde získáte počáteční frázi pro ovládání vaší ADA i dalších kryptoměn.

PS: Vždy si kupujte Ledger Nano X z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny za vadné, což vedlo ke kompromitaci finančních prostředků uživatelů.

Kupte si nyní Ledger Nano X

# 2. Ledger Nano S

Ledger Nano S není třeba představovat.

Je to určitě nejslavnější bitcoinová a kryptoměnová peněženka vyráběná společností Ledger HQ, která nyní podporuje také Cardano (ADA).

Pokud vám chybí rozpočet na nákup kryptoměnové peněženky, měli byste se podívat na Ledger Nano S, protože nyní je to docela levné. A nejlepší na tom je, že za stejnou úroveň zabezpečení platíte méně.

Stejně jako ostatní peněženky vám Ledger Nano S umožňuje v případě potřeby zálohovat vaše semeno, nastavit PIN a nastavit přístupovou frázi. Kromě toho na něj můžete snadno uložit více než 700 kryptoměn a tokenů a procházet přes státní hranice. Podívejte se zde podrobněji na mince podporované Ledger Nano S..

PS: Vždy kupujte Ledger Nano S z tohoto oficiálního webu, nákupy uskutečněné prostřednictvím jiných zdrojů, jako je Amazon, byly nahlášeny jako vadné, což vedlo ke kompromisu finančních prostředků uživatelů.

Kupte si nyní Ledger Nano S.

# 3. Trezor Model T [Cardano’s Hardware Wallet]

Trezor Model T je nový vylepšený model dřívější hardwarové peněženky Trezor a dobrou zprávou je, že podporuje Cardano včetně stovek dalších kryptoměn.

Trezor je také jedním z průkopníků v oblasti hardwarových peněženek a vyvíjí řešení peněženek za posledních pět let.

Je to malé zařízení s mini OLED obrazovkou, ze které autorizujete transakce na obrazovce.

Trezor je samoobslužná peněženka HD, kde ovládáte své soukromé klíče pomocí 12slovného semene nebo přístupové fráze, která má v dnešní době zásadní význam pro ochranu kryptoměn.

Ale je třeba si uvědomit, že musíte použít Trezor Model T s AdaLite, protože to vám dává uživatelské rozhraní pro interakci s vaším obchodem ADA na Modelu T. Poznámka: Pouze verze firmwaru >= 2.0.8 je pro tuto funkci podporováno.

Kupte si Trezor Model T hned teď

# 4. Peněženka AdaLite [webová peněženka]

AdaLite dříve známá jako CardanoLite je lehká webová peněženka pro bezpečné a bezpečné uložení vašeho Cardano.

AdaLite je vyvinut vývojáři Vaccumlabs, kteří jsou fanoušky a držiteli Cardano pochopili potřebu hodiny vytvořit uživatelsky přívětivější peněženku pro uživatele Cardano.

Abyste mohli používat AdaLite, nemusíte provádět žádné registrace ani instalace. Místo toho můžete přímo vstoupit do peněženky na adrese AdaLite.io URL.

Když vytvoříte novou peněženku pomocí AdaLite, vygenerujete 12slovnou mnemotechnickou frázi, která je jako klíč k vaší peněžence Cardano. Ztráta tohoto klíče znamená, že přijdete o všechny finanční prostředky, takže si jej udržujte velmi bezpečně.

Řekl jsem, že AdaLite je samoobslužná peněženka a nikdo, dokonce ani AdaLite neukládá vaše data ani neukládá žádnou zálohu vašich prostředků.

A konečně, AdaLite je kompatibilní s peněženkami Trezor Model T a Daedalus, takže máte také tuto možnost prozkoumat.

Poznámka: AdaLite nepodporuje Cardano Staking.

Podívejte se na peněženku AdaLite

# 5. Peněženka Daedalus [peněženka pro stolní počítače]

Daedalus je oficiální peněženka pro kryptoměnu Cardano.

Jedná se o desktopového klienta s plným uzlem, kde je nutné stáhnout celý blockchain a počkat nějakou dobu na synchronizaci.

S peněženkou Daedalus můžete vytvořit řadu hierarchicky deterministických (HD) peněženek pro uložení vašich prostředků ADA.

Kromě této peněženky Daedalus je také peněženka s vlastním hostitelem, kde získáte zárodek pro zálohování a obnovu. Proto máte i nadále plnou kontrolu nad svými prostředky a můžete bezpečně odesílat / přijímat / spravovat Cardano pomocí peněženky Daedalus.

Dalším dobrým důvodem pro použití klienta stolní peněženky Daedalus je to, že byl vyvinut týmem Cardano a podporuje také styk Cardano.

Nakonec můžete také vyrobit papírové peněženky Cardano pomocí aplikace Daedalus, kde lze peněženky exportovat do papírových certifikátů, což vám poskytuje maximální bezpečnost při ukládání finančních prostředků do chladírenského skladu.

Poznámka: Od této chvíle žádná jiná peněženka Cardano nepodporuje vklad Cardano. Ve vývoji jsou také jejich aplikace pro iOS a Android.

Podívejte se na peněženku Daedalus pro Mac, Linux, Windows

# 6. Peněženka Yoroi [Web & Mobile ADA Wallet-Chrome Extension]

Yoroi je webová světelná peněženka a jedna z nejlepších peněženek pro Cardano.

Světelné peněženky nemusí stahovat nebo synchronizovat blockchain jako ten Daedalus. To znamená, že jakmile otevřete peněženku, můžete okamžitě odeslat nebo ověřit příjem transakcí.

Další jednoduchý způsob, jak to pochopit, by bylo: Yoroi je lehká, hierarchicky deterministická (HD) peněženka pro Adu (kryptoměna), která běží jako rozšíření Chrome.

Tato peněženka je také oficiální peněženkou společnosti Cardano, protože ji vyvinula společnost Emurgo a vytvořila společnost IOHK, což jsou oficiální zástupci projektu Cardano..

Když nastavujete peněženku Yoroi poprvé, dostanete 15slovnou frázi pro obnovení. Udržujte to velmi bezpečné, protože ztráta by znamenala ztrátu všech vašich finančních prostředků.

Yoroi je navíc peněženka s vlastním hostitelem, což znamená, že soukromé klíče jsou uloženy zašifrované na zařízení uživatele pouze při používání Yoroi. Nemusíte si dělat starosti s bezpečností.

Doporučuji vám však, abyste si byli vědomi phishingových útoků při používání webových peněženek, takže na to pamatujte.

Poznámka: Tato peněženka nepodporuje sázení Cardano. Yoroi je také k dispozici pro Android a iOS

Nyní použijte peněženku Yoroi

Která je nejlepší peněženka ADA k použití?

Vím, že si mnozí z vás možná myslí, že na výběr není tolik peněženek Cardano, ale věřte mi, to je dost možností pro blockchain, který tu byl jen tak krátkou dobu.

Pokud byste tam byli před rokem, nenašli byste ani tolik možností, jak Cardano uložit.

Jsem si také jist, že s časem a vyspělostí projektu Cardano můžete očekávat mnohem více peněženek, jaké máte nyní pro Ethereum.

Další věc, která uživatelům Cardano vadí, je nedostatek systému Cardano Android & Peněženky pro iOS, což je opravdový problém, ale také to bude tříděno, protože Daedalus na tom pracuje.

K dispozici je také jedna mobilní peněženka pro uživatele Cardano (iOS a Android), tj., Infinito peněženka, ale zatím si nejsem jistý jeho kvalitou, ale pokud se to změní, zařadím to do svého seznamu.

Dobrá zpráva navíc je, že Cardano přichází do Ledger Nano S, takže pokud ho máte, můžete si odpočinout nebo si koupit Ledger Nano X – hardwarovou peněženku Cardano nové generace.

Nakonec vás žádám, abyste z burzy vytáhli své Cardano nebo jiné kryptoměny, a pokud právě teď chcete hardwarovou peněženku Cardano, můžete se podívat na Trezor Model T.

Takže to je z mé strany v tomto kole nejlepších peněženek Cardano vše a tento seznam budu čas od času aktualizovat, jakmile se na trh objeví další peněženky Cardano !!

Do té doby si užívejte a sdílejte své znalosti kryptoměny se všemi kolem vás &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me