Nejlepší platformy pro půjčování kryptoměn v roce 2020

V kryptoměně je tolik názorů, kolik lidí se na tom podílí.

Někteří říkají, že kryptoměny jako Bitcoin a jiné jsou vhodné pouze jako úložiště hodnoty, zatímco jiné je vidí pouze jako prostředek směny.

Nic se však nestane zásobárnou hodnoty právě tak !!

Trvá to dlouho a trvá to dlouho.

Ale v dnešním hyper propojeném světě můžete pohodlně předpokládat, že 10 let navíc by mělo stačit na to, aby kryptoměny jako bitcoin byly považovány za úložiště hodnoty.

10 let je pro některé z nás stále dlouhá doba, ale dobrá věc je, že některá použití jako prostředek směny, půjčky, půjčky, refinancování, vrácení peněz, pojištění lze provést hned teď !!

Tato část decentralizovaných kryptoměn se nazývá decentralizované finance (DeFi)

Mezi nimi je nejvíce vzrušující půjčování kryptoměn. Pokud chcete vědět, co jsou zač a jak fungují, přeskočte přímo do této sekce??

Jinak prostě prozkoumejte tento seznam oblíbených krypto půjčovacích programů:

Nejlepší platformy pro půjčování kryptoměn & Stránky roku 2020

Nejlepší poskytovatelé kryptoměn
YouHodler [Doporučeno, mimo USA] Získejte půjčku hned teď
Celsia [Pro zákazníky v USA] Získejte půjčku hned teď
BlockFi Získejte půjčku hned teď
Půjčování solí Získejte půjčku hned teď

  # 1. YouHodler

YouHodler, člen švýcarského Crypto Valley, neustále navrací revoluci v půjčkách krytých kryptoměnou.

Nedávno začala získávat velkou pozornost od zemí po celém světě a od té doby zpracovala půjčky ve výši více než 10 milionů dolarů.

Zlepší se to, když zjistíte, že YouHodler nyní podporuje populárních 12 kryptoměn včetně bitcoinů (BTC), BCH, ETH, LTC, XLM, XRP, DASH atd., Které lze ponechat jako kolaterál pro získání hotovostních půjček a půjček na kryptoměny v EUR, USD, USDT nebo v BTC

A tento produkt je skutečně pro lidi, kteří nemají bankovní účet, a dále poskytuje půjčky za pouhých 100 $ na dobu maximálně 120 dnů, což je v některých zemích hodně.

Také jejich hodnota úvěru k hodnotě (LTV) je nejvyšší v průmyslu a pomocí YouHodleru můžete získat půjčky až 90% LTV.

S YouHodlerem můžete získat půjčku již od částky 100 $ a vyšší pomocí tohoto promo odkazu. Poznámka: USA & Uživatelé z Číny zatím nemají povolení !! Místo toho pro zákazníky z USA použijte BlockFi.

Podívejte se na YouHodler

# 3. Síť Celsia

Získávání půjček na kryptoměnu se stává novým normálem a vedoucí v něm jsou společnosti jako Celsius Network. Jedná se o platformu pro půjčování digitálních aktiv, která již poskytla půjčky na kryptoměny v hodnotě 100 milionů dolarů.

Cílem je samozřejmě poskytnout bankovní a finanční prostředky prostřednictvím blockchainu, kterým jsou tyto služby jinak tradičními prostředky odepřeny.

Získáváte hotovostní půjčky za zajištění svých kryptoměn a ti, kteří mají navíc hotovost / kryptoměny, získávají vysoké úrokové sazby až 10% za to, že je můžete uložit na Celsia.

Jde o win-win jak pro dlužníky, tak pro věřitele, protože dlužníci získají peníze, které chtějí, aniž by se museli vzdát svých kryptoměn, a věřitelé vydělávají na svých mincích.

U Celsia můžete očekávat roční sazby od 5% do 10% v závislosti na vašem zajištění a můžete získat půjčky až na dobu jednoho roku při LTV až 50%.

Vyzkoušejte síť Celsius hned teď

# 4. BlockFi

BlockFi je další průkopnická společnost se sídlem v USA, která poskytuje krypto-zajištěné půjčky svým uživatelům v USA. Činnosti jsou soustředěny převážně v USA a společnost získává dobrou trakci od roku 2018.

Uživatelé si mohou půjčit již od 5 000 USD s LTV až 50%.

BlockFi nedávno ukončil své poplatky za vznik a výběr, což se vyplatilo pro mnoho uživatelů kryptoměn, kteří mají malé podniky. Poskytují také spořící účet BlockFi a jeho prostřednictvím můžete očekávat úrokovou sazbu až 8,6%.

Abyste mohli používat BlockFi, musíte mít v kryptoměně alespoň 5 000 $ a v současné době je BlockFi k dispozici po celých USA kromě (NV, SD, VT nebo HI).

Vyzkoušejte BlockFi hned teď

# 6. Půjčování solí

Salt Lending je další průkopnická společnost v oblasti půjčování kryptoměn a věří v naléhání na své uživatele, aby kryptoměnu HODL namísto toho brali půjčky.

Společnost působí od roku 2016, ale teprve na medvědím trhu v roce 2018 začala mít opravdu velkou trakci. Od této chvíle můžete prostřednictvím platformy pro půjčení solných kryptoměn získat kredit ve výši 30-70% LTV až po dobu 12 měsíců.

Minimální částka půjčky je však 5 000 USD bez poplatků za zřízení nebo předplacení, a když půjčíte, můžete očekávat návratnost úrokových sazeb až 5,95%.

Půjčování solí

Co jsou půjčky kryté kryptoměnou & Jak funguje půjčka na kryptoměnu?

Půjčky na kryptoměnu, jak již název napovídá, jsou půjčky, které si člověk může vzít proti kryptoměnám, které drží. V tomto typu půjčky se kryptoměna, kterou vlastníte, chová jako kolaterál a poté si můžete půjčit peníze v USD, EUR nebo stablecoin v poměru hodnoty vašeho kolaterálu.

Nejlepší věcí na půjčkách na kryptoměny je to, že k získání svých půjček nepotřebujete kreditní historii ani bankovní účet nebo skóre FICO..

Spousta papírování a provozních prací je také diskontována v půjčkách na kryptoměny. Proto je získání půjček na kryptoměny velmi snadné a téměř okamžité.

Takže v zásadě zde fungují:

Kryptoměny (jako BTC, ETH nebo XRP), které vlastníte, musí být zajištěny tolika osobními údaji, které můžete poskytnout platformě pro kryptoměny.

Jakmile to uděláte, všechny tyto platformy pro půjčování kryptoměn mají nastaveny různé poměry LTV, aby vám poskytly půjčku. Například pokud je LTV 50% a kryptoměna je zajištěna ve výši 20 000 USD, máte nárok na půjčku až 10 000 USD.

Navíc za zapůjčených 10 000 $ musíte zaplatit úrokovou sazbu, na které jste se dohodli s platformou nebo věřitelem. Například pokud jste souhlasili s 5% roční úrokovou sazbou, budete muset zaplatit 500 $ ročně za půjčení 10 000 $ oproti původnímu zajištění 20 000 $.

Řekněme, že po šesti měsících vašeho vypůjčení se celková hodnota vašich kryptoměn zvýšila na 40 000 $ a díky tomu máte nárok na dalších 10 000 $.

Stává se to proto, že celková hodnota vaší úvěrové linky se zvýšila kvůli zvýšení hodnoty vašeho kolaterálu. Uvědomte si však, že platí to i naopak !!

Tomu se také říká okamžitá kryptoměna.

Proč by někdo chtěl půjčovat kryptoměny, když mají kryptoměny?

To byla první otázka, která se mi vynořila v mysli, když jsem poprvé poslouchal koncept půjček krytých kryptoměnou.

Samozřejmě by to měla být i vaše otázka, protože je zřejmé, že lidé, kteří drží krypto, mohou jednoduše prodat své krypto, aby získali peníze, které chtějí, místo aby si na to vzali půjčku.

Při dalším kopání jsem zjistil, že tito lidé, kteří potřebují půjčky navzdory kryptoměně HODLing, jsou ti lidé, kteří potřebují likviditu bez prodeje svých kryptoměn.

Chtějí, aby peníze navíc platily za jejich účty nebo za další investice, aniž by se vzdaly výhody držení kryptoměn.

A koncept krypto půjček (nebo bitcoinových půjček) to umožňuje, a proto najdete programy půjčování kryptoměn, které jsem uvedl výše, dobře fungující i na medvědím trhu.

Některé často kladené otázky Úroky a půjčky Aktiva…

Co je půjčení kryptoměny & Půjčovací platformy?

  • Půjčování kryptoměny za účelem získání zájmu o vaše ideální lhavé kryptoměny se nazývá půjčení kryptoměny. Jeden může půjčit aktiva jako Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin atd. A snadno vydělat peníze navíc úrokem. Místa, kde si člověk může půjčit nebo půjčit, se nazývají platformy pro půjčování kryptoměn.

Můžete si půjčit krypto?

  • Ano, krypto si může půjčit také každý, ale úrokové sazby jsou obvykle vysoké. Většinou to dělají zkušení hráči, aby získali vliv na své obchody.

Co je to kryptoúvěr?

  • Když si někdo ponechá kryptoměny jako Bitcoin, Ether, Ripple jako kolaterál pro půjčky, to, co člověk skutečně dělá, je otevření krypto úvěrové linky zajištěné proti hodnotě vašich kryptoměn.

To je tedy ode mne vše v této úvodní příručce o krypto půjčkách a platformách pro půjčky kryptoměn.

Doufám, že se vám ozveme brzy, jakmile tyto platformy vyzkoušíte. Osobně zkouším Nexo a další indickou půjčovací platformu.

Brzy se s vámi podělím o své zkušenosti !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me