Nejlepší společnosti pro krypto a bitcoinové půjčky

Bitcoinové půjčky se stávají populární mezi krypto investory, kteří hledají likviditu, aniž by museli prodávat své kryptoměny.

Používání kryptoměny jako záruky je skvělý způsob, jak dělat věci jako koupit dům, financovat podnikání nebo splácet dluhy s vysokými náklady. Kromě toho mohou mít půjčky kryptoměny daňové výhody. Na rozdíl od prodeje vaší kryptoměny, půjčka krytá kryptoměnou nebo bitcoinem nespustí daňovou událost z kapitálových výnosů, což vám ušetří bolesti hlavy při provádění krypto daně. Společnosti, které nabízejí krypto a bitcoinové půjčky, se objevovaly všude, aby nabídly tento typ služeb investorům. Tento článek rozebírá nejlepší z těchto poskytovatelů kryptoměn.

Bitcoinová půjčka

BlockFi

Umístěný v New Jersey, BlockFi nabízí finanční produkty pro držitele kryptoměny, aby mohli více využívat svá digitální aktiva. Společnost poskytuje služby zákazníkům po celém světě, včetně 47 států USA, s úročenými účty a nízkonákladovými USD půjčkami krytými kryptoměnou. BlockFi má působivý seznam investorů, včetně Galaxy Digital, Susquehanna, Akuna Capital, Fidelity, Recruit Strategic Partners, Coinbase Ventures, CMT Digital, SoFi, ConsenSys Ventures a Morgan Creek Digital.

Chcete-li získat půjčku, buď vložíte bitcoin, litecoin nebo ethereum jako kolaterál. Společnost v současné době nabízí na vaší kryptoměně až 50% poměr půjčky k hodnotě (LTV).

To znamená, že si vezmete půjčku ve výši 25 000 USD, budete muset složit kolaterál v hodnotě přibližně 10,06 BTC (v době psaní tohoto dokumentu má v současné době hodnotu přibližně 50 000 USD). Úrokové sazby začínají na 4,5% s dobou trvání úvěru 12 měsíců.

bitcoinová půjčka

Nespoutaný kapitál

Umístěný mimo Austin, TX, Nespoutaný kapitál je dalším poskytovatelem krypto a bitcoinových půjček. Společnost pro získání půjčky postupuje rychlým 3krokovým procesem. Díky snadnému procesu mohou za jeden den schválit krypto půjčky až 1 000 000 USD.

Unchained zaujímá jedinečný přístup k úschově a zajištění vaší půjčky. Vývojem multi-podpisového modelu úložiště eliminují jediný bod selhání modelu kryptoměny.

Tři nezávislé držitele klíčů spolupracují na ochraně kolaterálu, který je poté uložen na adresy s více podpisy, které vyžadují utrácení klíčů 2 ze 3. Tyto klíče držíte vy (dlužník), Unchained a agent klíče třetí strany. Žádná osoba nebo organizace není jediným bodem selhání. Tento chytrý bezpečnostní prvek je pro Unchained velkým přínosem.

Příbuzný: Dozvíte se o daňových dopadech krypto půjček, DeFi a obchodování s marží

bitcoinové půjčky

Půjčování solí

Se sídlem v Denveru, CO, Půjčování solí je další populární platforma pro krypto a bitcoinové půjčky. Společnost Salt tvrdí, že je původní půjčkou krytou blockchainem, a nabízí půjčky v bitcoinech, litecoinech a ethereu také v poměru LTV 50%.

Společnost rozšiřuje své půjčitelné oblasti po celých USA a do zemí jako Bermudy, Brazílie, Hongkong, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty a Vietnam, aby poskytla lidem a podnikům přístup k finanční svobodě poskytované přístupem k fiat měně prostřednictvím blockchainových aktiv.

Salt také poskytuje monitorování vašeho jedinečného účtu téměř v reálném čase a poskytuje určité záruky, že vaše aktiva jsou tu pro vás, kdykoli k nim potřebujete získat přístup.

Kryptoměna SpectroCoin

SpectroCoin

Se sídlem v Litvě, SpectroCoin je nejlepší volbou mezi evropskými kryptoměnami od roku 2013. Společnost nedávno spustila službu půjček kryptoměnou a nabízí jedno z nejnižších minim na trhu za pouhých 25 EUR, ale může poskytovat půjčky až 1 milion EUR. Kromě toho má SpectroCoin možnost vydat půjčku s předním 75% poměrem LTV.

Společnost podporuje jako kolaterální měny BTC, ETH, XEM a DASH. Klienti mohou vybírat a splácet půjčky v hlavních kryptoměnách a eurech.

Kromě půjček krytých kryptoměnou společnost pro své klienty nabízí také peněženku, směnárenskou službu krypto-fiat, debetní karty a vyhrazené IBAN..

krypto půjčky

Nexo

Sídlem ve Švýcarsku, Nexo je jedním z globálních lídrů v půjčování kryptoměn. Nexo poskytuje uživatelům přístup k okamžité kreditní hranici, když do své peněženky Nexo vkládají bitcoiny a kryptoměny.

Společnost nabízí půjčky v mnoha nebo kryptoměnách včetně bitcoinů, etherea, XRP, BNB a litecoinů.

The čtyřstupňový proces pro získání půjčky od společnosti Nexo zahrnuje uložení kryptoměny do zabezpečené peněženky Nexo a okamžitý přístup k půjčce, nejsou vyžadovány žádné kreditní kontroly. Peněženka je zcela pojištěná a umožňuje vám půjčit si ve více než 45 různých měnách FIAT po celém světě.

Kromě půjček nabízí Nexo úročené účty a další finanční služby využívající vaši kryptoměnu. Společnost již dnes vydala krypto půjčky přes miliardu dolarů.

bitcoinové půjčky

Software pro krypto daně

Používáte krypto a bitcoinové půjčky, abyste ušetřili na daních? Výpůjčka proti kryptoměně nespustí a zdanitelná událost. Přijímání plateb úroků však dělá a provádění daňového výkaznictví pro všechny vaše transakce s kryptoměnou může být výzvou. Můžete automaticky vypočítat a nahlaste svoji krypto daňovou povinnost pomocí softwaru pro krypto daně, jako je CryptoTrader.Tax.

krypto půjčky

CryptoTrader.Tax je přední platforma pro přípravu daně z kryptoměn, kterou používají desítky tisíc nadšenců kryptoměny ke zpracování svých krypto daní. Jednoduše nahrajte historii kryptoměn na platformu a automaticky generujte potřebné údaje krypto daňové zprávy. Tyto zprávy můžete dát svému daňový profesionál nebo je nahrajte do softwaru pro registraci daní, jako je TurboTax nebo TaxAct.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me