News Spy Review: Je to podvod nebo legální?

Co je nový špión? 

Musíme přiznat, že na první pohled nám bylo jméno New Spy trochu podezřelé, ale po důkladném testu a analýze jsme z výsledku nebyli zklamáni. Hledali jsme další renomovaný obchodní systém, který bychom našim uživatelům mohli doporučit, a nyní jsme jeden našli. Po našich testech můžeme potvrdit, že New Spy je stejně renomovaný jako ostatní obchodní technologie, které jsme testovali, jako například Bitcoin Futures a Bitcoin Champion. New Spy je skvělý nástroj pro nové a zkušené obchodníky a může pomoci komukoli generovat zisk na trhu kryptoměn.

News Spy Review Je to podvod?

Ano. News Spy je legitimní obchodní systém. Tolik lidí chce vědět, jak mohou vydělat peníze na trhu kryptoměn a jak nejlépe s tím začít. Můžeme potvrdit, že News Spy je jedním z nejlepších obchodních systémů, které nastartují vaši obchodní cestu. Nejlepší na tom je, že můžete na této platformě mimo jiné obchodovat bitcoiny, litecoiny, zvlnění a ethereum. Také jsme zjistili, že News Spy je registrovaný, oficiální automatizovaný obchodní systém pro kryptoměnu. 

K dispozici je tým specializovaných správců účtů, který vám pomůže, a také 24hodinová linka zákaznických služeb. News Spy také uzavřel partnerství s týmem specializovaných makléřů, kteří vám pomohou spravovat a regulovat váš účet. 

Zde je několik dalších objevů, které jsme provedli: 

 • News Spy je registrovaný obchodní systém, který má vynikající vlastnosti pro všechny investory, nové i zkušené. 
 • Obchodní systém je uživatelsky přívětivý a zcela transparentní, takže na webu najdete všechny potřebné informace. 
 • Podle dalších zpráv má obchodní systém úspěšnost 90%.
 • News Spy má rychlý a efektivní proces výběru. Jakmile odešlete žádost, prostředky by se měly na váš účet připsat do 24 hodin.

Jak začít obchodovat s novým špiónem

Zjistíte, že otevření účtu u New Spy je příjemným zážitkem. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se vyplněním níže uvedeného formuláře a jeden z našich specializovaných správců účtů vás bude co nejdříve kontaktovat. 

Níže uvádíme kroky k otevření účtu: 

 • Registrace

Registrace je zcela zdarma. Nejsou zahrnuty žádné náklady na registraci, vše, co musíte udělat, je vyplnit níže uvedený formulář, který vyžaduje vaše základní informace a poté vám zavolá správce účtu. 

 • Vklad

Naštěstí má News Spy rychlý a snadný transakční proces. Bylo nám to docela působivé. K aktivaci účtu potřebujete pouze minimální vklad 250 EUR. Tento vklad bude také fungovat jako vaše první investice. Makléř bude váš účet sledovat, aby se ujistil, že vaše prostředky nejsou špatně spravovány.

 • Demo obchodování 

Pokud jste stále skeptičtí ohledně uvedení na trh, funkce demo účtu vám může pomoci získat veškerý potřebný postup před uzavřením skutečného obchodu. Funkce demo účtu vám umožní zjistit, jak přesně algoritmus identifikuje velké příležitosti a rozhoduje o obchodech. Ještě lepší je, že k zahájení demo obchodování nebudete potřebovat žádné skutečné peníze. To je opravdu působivé a dá vám sedadlo v první řadě k tomu, jak transparentní New Spy ve skutečnosti je.

 • Živé obchodování

Toto je vaše příležitost generovat pasivní příjem. Jakmile vám systém vyhovuje, budete moci aktivovat funkci živého obchodování. New Spy pak za vás udělá zbytek. 

Vaše často kladené otázky

 • Kolik stojí zahájení používání News Spy?

Je to zdarma. Na platformě si můžete vytvořit nový účet, aniž byste platili peníze. Teprve poté, co je váš účet aktivován, budete muset provést vklad a začít obchodovat s funkcí živého obchodování. 

 • Jak bezpečná je platforma News Spy?

Vaše prostředky jsou chráněny certifikátem SSL a antivirovým softwarem. To znemožňuje hackerování vašeho účtu nebo odcizení vašich údajů. Pokud nejste nedbalí s informacemi. 

 • Mohu vybrat kryptoměnu ze svého účtu The News Spy?

Bohužel ne. Vaše výdělky jsou převedeny na místní měnu před odesláním na bankovní účet, který jste uvedli při otevření účtu.

 • Nechte celebrity schválit The News Spy?

Ne, neexistují žádná doporučení celebrit. Pokud k tomu dojde, podrobnosti budou zveřejněny na oficiální platformě pro obchodování s auty pro The News Spy.

Jaké jsou výhody obchodování s The News Spy

 • Uživatelsky přívětivé funkce – pro nového uživatele bude snadné se na této platformě orientovat. Funkce jsou základní a snadno srozumitelné.
 • Proces ověřování – ověřování osobních údajů klienta je to, co musí licencovaná obchodní platforma dělat.
 • Online zákaznická podpora – existuje chat podpory zákaznických služeb & telefonní tým k dispozici 24/7.
 • Demo obchodní režim – uživatelé jsou schopni se seznámit s mechanikou obchodování před investováním peněz. Chrání také nové uživatele před investováním velkých částek peněz na trh, kterému dosud nerozumí.
 • Rychlé výběry – výběry lze provést do 24 hodin od počátečního obchodu.
 • Zkušení makléři – do portfolia uživatele lze přiřadit osobního makléře & může jménem klienta provádět různé investiční strategie.

Obchodování a výdělky s News Spy 

Chceme, abyste věděli, že při používání služby News Spy není nutné absolvovat online kurzy, jak obchodovat s kryptoměnou. Obchodní systém News Spy je automatizovaný a dělá veškerou práci pro investora. Vše, co musíte udělat, je nastavit své obchodní parametry pomocí vašeho brokera a obchodní systém za vás udělá vše ostatní. New Spy používá sofistikovaný algoritmus ke skenování a analýze trhů obchodních signálů, včetně globálních finančních zpráv. Tyto obchodní signály naznačují, kde jsou ziskové obchody, a algoritmus to může v zásadě zjistit v rekordním čase. New Spy běží na tomto algoritmu a automatizaci.

Vlastnosti nového systému obchodování se spy

 • Výplatní systém

Testovali jsme nový obchodní systém Spy a můžeme potvrdit, že je rychlý a přesný. Výplata se provádí po každé živé obchodní relaci. Je vaší odpovědností nastavit parametry obchodování, kdy se bude otevírat nebo zavírat. 

 • Výběr a vklady

Proces výběru najdete stejně působivý. Odeslali jsme žádost a obdrželi výplatu do 24 hodin. To je rychlejší než většina konkurentů. Investorům je k dispozici také několik platebních možností, které usnadňují obchodování komukoli na celém světě.

 • Skryté poplatky

Při zkoumání tohoto obchodního systému jsme nenašli žádné skryté poplatky. New Spy přináší výnosy odečtením malého procenta výnosů investorů po každé živé obchodní relaci. Systém v zásadě nevydělává, pokud investor prohraje. 

 • Ohlasy uživatelů

Na oficiálních webových stránkách New Spy najdete mnoho pozitivních ohlasů od dychtivých investorů, kteří si systémem vydělali zisk.  

 • Služby zákazníkům 

Byli jsme nadšení, jak funguje oddělení zákaznických služeb New Spy. Zákaznický servis je velmi důležitý, zejména pro nové investory, kteří nemají téměř žádné zkušenosti s obchodováním na trhu kryptoměn. S potěšením oznamujeme, že oddělení zákaznických služeb New Spy je velmi pohotové a je k dispozici 24 hodin denně. 

 • Zprostředkovatelé

Můžeme potvrdit, že New Spy uzavřel partnerství s regulovanými a licencovanými makléři, aby zajistil, že využijete své obchodní zkušenosti na maximum a že váš účet je spravován optimálně. 

Je nový špión bezpečný?

Chápeme, proč je to tak populární dotaz. Zjistili jsme, že New Spy je chráněn certifikátem SSL, což znamená, že vaše informace jsou chráněny šifrováním, což znemožňuje napadení vašeho účtu, pokud nenecháte svůj účet otevřený v zařízení nebo nesdílíte své údaje s nikým jiným. 

Má nový špión mobilní aplikaci?

Bohužel ne, nicméně existuje velká možnost, že obchodní systém bude brzy mít, protože tolik uživatelů vyjadřuje zájem o obchodování v systému. Dobrou zprávou je, že New Spy je k dispozici pro stolní počítače a mobilní zařízení. Abyste mohli systém používat, potřebujete pouze aktivní připojení k internetu.

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

 • Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
 • Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
 • Ashton Kutcher – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.
 • Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru: „Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta: první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl. Řekla: Miluji, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.
 • Drew Carey – Jakmile tweetoval: Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Náš závěr: Nový špion je na špici

News Spy je spolehlivý a efektivní systém automatického obchodování, který má schopnost poskytnout novým a zkušeným obchodníkům mnoho ziskových příležitostí. Z naší analýzy jsme viděli, že tento systém byl navržen s ohledem na pohodlí uživatelů, soudě podle uživatelsky přívětivých webových stránek a jednoduchého rozložení, které usnadňuje hledání informací. News Spy by měl být považován za velmi užitečný nástroj v rukou každého investora.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me