Ką sužinosite

Dabar, kai turite pagrindinį supratimą apie ką bitkoinas ir kriptovaliuta tai yra laikas jums geriau susipažinti su tuo, kaip a monetos piniginė veikia. Labai svarbu, kad suprastumėte pagrindą, kaip valdyti piniginę, arba rizikuojate pamesti visas joje esančias monetas. Šiame straipsnyje aptarsime:

  • Kas tiksliai yra kriptovaliutos piniginė ir ką ji veikia
  • Kokias skirtingų rūšių pinigines galima rinktis
  • Koks saugiausias būdas laikyti monetas piniginėje
  • Kaip naudojate piniginę monetoms siųsti ir gauti

Kas yra kriptovaliutos piniginė?

Kriptovaliutų (arba monetų) piniginė yra programa, leidžianti kriptovaliutos vartotojams laikyti savo monetas. Piniginė gali būti atsisiunčiamas programinės įrangos paketas (paprastai žinomas kaip Pagrindinis klientas), programa jūsų mobiliajam telefonui, techninė įranga, svetainė, naršyklės plėtinys ar net popieriaus lapelis. Galima rinktis iš šimtų piniginių, tačiau kai kurios geriausios buvo susiaurintos sąraše čia.

Ką tai daro?

Be monetų saugojimo, piniginės taip pat gali siųsti ir gauti monetas iš kitų tų pačių vartotojų monetų tinklas. Šie tinklai veikia nepriklausomai vienas nuo kito ir dažniausiai nepripažįsta vienas kito sandorių. Pavyzdžiui, jei bandysite nusiųsti šiek tiek bitkoinų (BTC) į litecoin (LTC) adresą, blogiausiu atveju jūsų bitkoinas bus visam laikui prarastas, arba geriausiu atveju tinklas atmes operaciją..

Piniginėje bus adresas (arba adresų serija), susietą su jūsų paskyra. Norėdami gauti monetas, naudosite savo adresą, pateikdami mokėtojui originalią raidinę ir skaitmeninę formą arba nuskaitymo būdu. QR kodas formatas, todėl ypač lengva gauti lėšų iš mobiliosios piniginės ar bet kokios kitos piniginės, pritvirtintos prie fotoaparato.

Piniginės apsaugo jūsų lėšas ir jas saugiai reikalauja prisijungimo, lėšų siuntimo ir kai kuriais atvejais reikalaujama slaptažodžio dviejų veiksnių autentifikavimas (2-FA) taip pat. Papildomas „2-FA“ saugumas suteikia jūsų piniginei dvigubą apsaugos sluoksnį, todėl įsilaužėliams ir vagims yra sunkiau išimti lėšas iš jūsų piniginės be jūsų leidimo, todėl labai rekomenduojama įjungti „2-FA“, kai jums suteikiama galimybė.

Kodėl man turėtų rūpėti?

Kriptovaliutų piniginės suteikia vartotojams tiesioginę kontrolę savo lėšoms. Skirtingai nei bankai, jie dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir jiems nereikia tarpininko (arbatrečiųjų šalių paslauga”) Siųsti ar gauti lėšų. Jie gali būti atsarginiai, dažnai yra nešiojami ir daugelis jų suteikia vartotojams tiesioginę prieigą prie savoprivatūs raktai,Reiškia, kad net jei kažkaip prarastumėte prieigą prie savo piniginės, jūsų lėšas būtų galima atkurti importuojant privačius raktus į naują piniginę. Tokiu būdu kriptovaliutos piniginė yra geresnė nei tikra piniginė, nes jūs negalite sukurti savo tikrosios piniginės kopijos ir palikti ją saugioje vietoje, kol vaikščiosite su savo tikra pinigine. Kadangi kriptovaliutos, atrodo, yra finansinės ateities banga, tikriausiai norėsite žinoti, kaip jas naudojant laikyti, siųsti ir gauti monetas.

Jei esate bet kokio tipo prekybininkas, nenorite būti pakliuvęs į nemalonią situaciją, kai kažkas nori sumokėti jums bitkoinais už jūsų produktą, bet jūs nežinote, kaip priimti mokėjimą. Po registracijos proceso ir tik šiek tiek praktikuodami, netrukus galėsite priimti mokėjimą už produktus ir paslaugas už bitkoiną ar bet kurią kitą kriptovaliutą ir, jei norite, iš karto konvertuoti į tikrą valiutą..

Kodėl tai būtina?

Kriptovaliutos idėja yra būtina, nes ji siūlo perspektyvią alternatyvą tradiciniams banko metodams, kurie kartais yra brangūs, neveiksmingi arba nepasiekiami. Kiekvienas planetos gyventojas, turintis interneto ryšį, gali atsisiųsti „Bitcoin Core“ piniginę ir iškart tapti bitkoinų tinklo nariu, veikdamas kaip mazgas. Vartotojų mazgų paskirstymas visame pasaulyje daro kriptovaliutas sunkiai uždaromas, nes net jei internetas būtų uždarytas visame žemyne, kituose žemynuose veikiantys mazgai išlaikytų monetų tinklą gyvą.

Nes kriptovaliutos yra decentralizuota ir jų veikla, susieta su programuotų taisyklių rinkiniu, negali būti lengvai manipuliuojama. Nė viena vyriausybė ar asmuo negali nuspręsti kalti savo naujų bitkoinų, taip pat negali modifikuoti „blockchain“ jų naudai. Tokiu būdu kriptovaliutos idėja yra revoliucinė, nes ji užkerta kelią savavališkiems pinigų sistemos pokyčiams. Ji palaiko pagrindinę teisingumo filosofiją, suteikdamas jai koją verslo konkurentams, kai kurie kurie jau koreguoja savo verslo modelius konkuruoti su naujausiais kriptovaliutų programų laimėjimais.

Kaip gauti kriptovaliutos piniginę?

Pirma, jūs turite apsvarstyti kokio tipo piniginė geriausiai atitinka jūsų poreikių lygį. Ar esate investuotojas, prekybininkas, prekybininkas ar vartotojas? Peržiūrėkime pagrindinius piniginių tipus:

Stalinės piniginės – Tai apima visų mazgų klientus, leidžiančius vartotojams dalyvauti kasyboje, taip pat kitas atsisiunčiamas programinės įrangos pinigines, kurių dydis yra mažesnis ir kurios priklauso nuo nuotolinio serverio, o ne jūsų kompiuteryje laikomos blokinės grandinės. Mazgo klientai ir pažangios darbalaukio piniginės, pvz „Electrum“ siūlo daugiausiai funkcionalumo ir saugumo, ir dažnai sakoma, kad vienintelis tikras būdas kontroliuoti monetas yra turėti jūsų mazge klientą ir blokų grandinę..

Žiniatinklio piniginės – Lengvai pasiekiamos ir naudojamos internetinės piniginės yra populiariausias pasaulyje bitkoinų laikymo būdas, nes joms nereikia atsisiųsti arba naudoti pažangias technologines žinias. Viena populiariausių ir patikimiausių interneto piniginių yra blockchain.info, kuri iki šiol sukūrė daugiau nei 14 milijonų vartotojų piniginių nuo pat pradžių 2011 m Sandorio šalis turite „įmontuotų mainų“ ar būdų prekiauti monetomis ar žetonais per pačią piniginę. Tai yra vienas pavyzdys „daugiavaliutės piniginės“, skirtos saugoti ir atlikti kelių kriptovaliutų operacijas per vieną vartotojo abonementą..

Mobiliosios piniginės – Piniginės turėjimas telefone yra pats patogiausias būdas laikyti ir nešioti kriptovaliutą. „Bitcoin“ piniginės šiuo metu yra „Android“, „iPhone“, „Windows“ ir „Blackberry“ telefonams. Jie pateikiami programos forma, gali būti apsaugoti naudojant 2-FA ir panašiai kaip interneto piniginės, sąveikauja su nuotoliniu būdu saugoma „blockchain“ kopija, kad veiktų. Turėdami telefono pinigines, vartotojai gali greitai siųsti lėšas naudodamiesi savo telefono kamera nuskaitydami adreso QR kodą. Dauguma telefono piniginių taip pat suteikia vartotojams prieigą prie savo privačių raktų arba bent jau atlieka tam tikrą atsarginę kopijavimo procedūrą, taigi, jei turėtumėte pamesti telefoną ar netyčia ištrinti piniginę, jūsų lėšas vis tiek galima susigrąžinti.

Popierinės piniginės – Popierinę piniginę sudaro popieriaus gabalas (arba kortelė), kuriame yra viešasis raktas ir privatus raktas nurodytos kriptovaliutos adresui. Paprastai taip pat yra QR kodas viešasis raktas (adresas) ir privatus raktas, leidžiantis lengvai pridėti lėšų prie piniginės arba importuoti lėšas į kitą piniginę. Popierinės piniginės puikiai padeda taupyti bitkoiną kaip vidutinės trukmės ir ilgalaikę investiciją. Galite įkelti popierinę piniginę su bitkoinu ir palikti ją kur nors saugiai, pavyzdžiui, seifą, žinodami, kad viduje esančių lėšų negalima išleisti be prieigos prie piniginėje esančio asmeninio rakto.

Kiti piniginių tipai yra aparatinės piniginės: su USB suderinami aparatūros įrenginiai, specialiai sukurti saugiam, neprisijungus saugomam „Bitcoin“, ir plėtinių piniginės: žiniatinklio naršyklės programos kliento pusėje piniginės operacijos, kurios nepateikia vartotojo informacijos internete. Kriptovaliutų mainai patinka Poloniex taip pat veikia kaip piniginės, tačiau tai yra vienas iš mažiausiai saugių monetų laikymo būdų, nes mainai dažnai būna prastovos, nulaužiami ir staigiai uždaromi..

Spustelėkite čia, jei norite pamatyti visą mūsų patvirtintų piniginių sąrašą.

Kokios yra saugiausios piniginės mano monetoms laikyti?

Norėdami visiškai kontroliuoti savo lėšas, turėsite atsisiųsti „Core“ arba „full node“ piniginės programinės įrangos paketą, kad pasirinktumėte kriptovaliutą. Tai apima monetos „blockchain“ kopijos atsisiuntimą, o tai gali būti ilgas ir varginantis procesas. Kaip jau buvo aptarta anksčiau, popierinės piniginės yra itin saugus ir efektyvus būdas išlaikyti jūsų bitino saugumą, tačiau jei planuojate daug pervesti lėšas, galite naudoti patikimą trečiosios šalies piniginę, pvz., Monetų bazė arba „Electrum“. Žinoma, jei kas nors gauna prieigą prie jūsų piniginės slaptažodžio ir (arba) asmeninio rakto, jūsų lėšas galima lengvai pavogti, todėl būtinai laikykite šią informaciją saugioje, neprisijungus pasiekiamoje vietoje ir naudokite 2-FA, kai tik įmanoma.

Kaip naudoti piniginę monetoms siųsti ir gauti?

Nors procesas iš esmės yra tas pats, kaip aprašyta mūsų „Bitcoin 101“ vadove, piniginėse yra nedideli sandorių procedūrų ir valdymo lygių skirtumai. Tarkime, kad jūs jau nusipirkote bitkoino iš „Coinbase“ ir norite jį perkelti į „blockchain.info“ piniginę (kurioje taip pat yra mobilioji programa, skirta „Android“ ir „iOS“). Vienas iš puikiausių dalykų, susijusių su „Coinbase“, yra tai, kad jie sumokės už jus sandorio mokestis, tai reiškia, kad niekada nereikia apskaičiuoti tinkamo mokesčio, kad operacija būtų laiku įtraukta į blokų grandinę. Čia pateikiami „blockchain.info“ piniginės nustatymo veiksmai:

1 žingsnis: Sukurkite piniginę apsilankę blockchain.info ir spustelėdami skirtuką „Piniginės“.

bcwallet 1 žingsnis

2 žingsnis: Puslapio centre spustelėkite juostą „Sukurkite savo piniginę“.

bcwallet 2 žingsnis

3 žingsnis: Užpildykite savo el. Paštą, sukurkite tvirtą slaptažodį ir patikrinkite sąlygas & Sąlygų laukelis prieš spustelėdami mygtuką, kad sukurtumėte savo piniginę.

bcwallet 3 žingsnis

4 žingsnis: Pagrindiniame meniu ekrane eikite į priekį ir spustelėkite mygtuką „Pradėti gauti bitkoinus“ po aprašymu, kur parašyta „Sveiki atvykę į savo veiklos sklaidos kanalą“. Tai pateks į ekraną, kuriame bus rodomas jūsų „blockchain.info“ bitkoinų piniginės adresas, kurį naudosite norėdami perkelti „Coinbase“ adrese saugomą bitkoiną į savo „blockchain.info“ adresą..

bcwallet 4 žingsnis

5 žingsnis: Nukopijuokite ir įklijuokite „blockchain.info“ adresą į „Coinbase“ perkėlimo ekraną, įveskite bitino kiekį, kurį norite išsiųsti sau, ir paspauskite „Siųsti“. Jei BTC siunčiate naudodamiesi mobiliąja pinigine, galite spustelėti nuorodą „Žiūrėti QR kodą“ tiesiai virš savo „blockchain.info“ ekrano mygtuko „Kopijuoti“, tada naudokite savo telefoną, kad nuskaitytumėte QR kodo adresą ir atsiųstumėte sau bitkoiną. būdu.

bcwallet 5 žingsnis

6 žingsnis: Patikrinkite, ar gautos jūsų lėšos. Norėdami tai padaryti, kairiajame ekrano krašte spustelėkite meniu parinktį „Operacijos“, kad peržiūrėtumėte gaunamų ir siunčiamų operacijų sąrašą. Verta suteikti „Coinbase“ operacijai atlikti bent 10 minučių, todėl nenustebkite, jei nieko neatsiras iškart.

bcwallet 6 žingsnis

Pasirodžius operacijai, spustelėkite dešinįjį rodiklį („>”) Atskleisti išplėstą informaciją apie sandorį. „Blockchain.info“ priims monetas į jūsų piniginę tik po to, kai jas patvirtins 3 kalnakasiai, ir operacija liks „Laukiama“, kol bus įvykdytas šis minimumas. Kai tik jos bus, monetos oficialiai yra jūsų „blockchain.info“ piniginės dalis ir gali būti naudojamos atliekant kitas operacijas.

„Blockchain.info“ siūlo pažangias saugumo parinktis ir pareikalaus patvirtinti prisijungimą ir bitkoinų siuntimą el. Paštu, kad įsitikintumėte, jog būtent jūs esate tas, kuris prisijungia prie jūsų paskyros. „Blockchain.info“ taip pat reikalauja, kad atsarginę savo piniginės kopiją užrašytumėte 12 žodžių slaptažodį, taigi, jei prarandate prieigą prie savo slaptažodžio ir (arba) el. Pašto paskyros, galite atkurti savo piniginę paprasčiausiai iš naujo įvesdami šiuos 12 žodžių.

Apvyniojimas

Šiame straipsnyje mes gavome šiek tiek techniškesnius nei mūsų ankstesni du, supažindindami jus su keliais pagrindais, kaip veikia kriptovaliutų piniginės, operacijos ir apsauga. Peržiūrėjome, kas yra piniginė, kokios yra piniginės ir kaip jas naudoti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kriptovaliutų pinigines, yra daugybė kiti ištekliai ir vaizdo pamokos padėti geriau suprasti, kaip jie veikia ir kaip juos naudoja. Kadangi kriptovaliuta finansų bendruomenėje gaudoma kaip gaisras, galbūt norėsite šviesti save šioje srityje ir nerizikuoti praleisti progą tapti šios įdomios naujos revoliucijos dalimi, kaip žmonės kaupia ir keičia pinigus..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me