Recenze BitQT: Je to podvod nebo legita?

Co je to BitQT?

BitQT je systém obchodování s kryptoměnami, který byl navržen tak, aby pomohl investorům, kteří nikdy předtím neobchodovali nebo nezískali zisky na trhu kryptoměn. Obchodní software funguje s inteligentní technologií podpořenou strojovým učením a AI. Tato inteligentní technologie je schopna během několika sekund skenovat trh kryptoměny, finanční trh a globální finanční zprávy a zjistit obchodní signály. Aktualizuje se také o sekundu, takže si můžete být jisti, že obchody zadané tímto algoritmem jsou založeny na událostech v reálném čase a změnách na trhu. Dalším plusem je, že BitQT se snadno používá a naviguje a je jednou z nejlepších obchodních platforem používaných na trhu kryptoměn.

Je BitQT Legit?

Chápeme, že při obchodování s technologiemi můžete mít podezření, protože existuje mnoho podvodů online, které mnoho lidí lákají ke ztrátě peněz. Náš tým shledal BitQT docela spolehlivým. Ve skutečnosti se společnost BitQT spojila s regulovanými a licencovanými makléři kryptoměny, aby zajistila, že je váš účet spravován správně. Systém BitQT je poháněn algoritmem a blockchainem. To znamená, že systém je decentralizovaný a zcela transparentní. BitQT vám umožňuje sledovat váš účet. Kdykoli můžete podat spor. 

Pamatovat si* Pokud obchodní systém spolupracuje s rizikovými a podvodnými offshore makléři, je vaše riziko ztráty vysoké. Naštěstí uživatelé obchodního systému BitQT licencovali a regulovali makléře. 

Obchodování na BitQT

Možná očekáváte vyčerpávající registrační proces, protože mnoho podobných obchodních nástrojů obvykle vyžaduje spoustu dokumentů, ale s BitQT je tento proces poměrně jednoduchý. Tady jsou kroky k zahájení obchodování s BitQT:

 • Registrace

Registrace je docela jednoduchá. Vše, co musíte udělat, je vyplnit níže uvedený formulář a brzy poté vás bude kontaktovat specializovaný správce účtu.

 • Vložte prostředky

Před zahájením živého obchodování musíte složit vklad 250 EUR. Tato záloha ve výši 250 EUR slouží také jako vaše první investice. Nemusíte se starat o placení registračních poplatků, protože registrace je zcela zdarma. 

 • Demo účet 

Před spuštěním naživo máte možnost prozkoumat demo účet, který je v podstatě replikou živé obchodní platformy. Je to kolo volného tréninku, než začnete skutečně obchodovat, a k využití této funkce nepotřebujete žádné skutečné prostředky.

 • Aktivujte živý obchod

Jakmile provedete vklad a prozkoumáte demo účet, můžete pokračovat v živém obchodování. Procesem vás provede váš makléř nebo správce účtu, ale BitQT je velmi uživatelsky přívětivý a pokud se seznámíte s demo účtem, neměli byste mít problém zorientovat se v živé obchodní platformě. 

 • Ovládejte své obchody

Přestože je BitQT plně automatizovaný, doporučujeme, abyste na svém účtu strávili alespoň 30 minut denně, abyste věděli o jakýchkoli změnách na trhu a mohli sledovat, jak si vaše obchody vedou. Správce účtu vám pomůže nastavit vaše obchodní parametry a preference.

Výhody a nevýhody používání BitQT

Mysleli jsme si, že je důležité znát klady a zápory používání obchodního systému BitQT, abyste mohli učinit důkladné investiční rozhodnutí. 

Profesionálové Nevýhody
✔️ Registrace je bezplatná ❌ Než vyhledáte vhodný obchodní signál, může to chvíli trvat
✔️ Rychlý a snadný proces výběru.
✔️ Reagujte na zákaznickou podporu.
✔️ Systém se snadno používá.

Co potřebujete vědět, než investujete 

Před investováním byste měli vědět o několika klíčových funkcích. Uvádíme níže:

 • Vysoká ziskovost 

Náš tým zjistil, že BitQT má obrovský výdělečný potenciál. Ve skutečnosti, pokud navštívíte oficiální web BitQt, zjistíte, že denní průměrná ROI platformy je přibližně 90%. Existuje mnoho uživatelských posudků od investorů, kteří tvrdili, že po několika týdnech investování dosahují obrovských výnosů. 

 • Uživatelsky přívětivý

Náš tým byl opravdu ohromen tím, jak snadné je používat obchodní systémy BitQT. Jsme přesvědčeni, že noví uživatelé budou zcela spokojeni s orientací na platformě. 

 • Zabezpečení finančních prostředků

Jakmile se zaregistrujete, nemusíte se starat o zabezpečení svého účtu, ledaže byste byli nedbalí a nechali svůj účet otevřený nebo někomu poskytli své údaje. Systém obchodování BitQT je chráněn šifrováním, což znamená, že vaše osobní údaje a údaje o účtu jsou zabezpečené.

 • Regulovaní makléři

BitQT využívá regulované makléře, aby vám pomohli spravovat váš účet a zajistit, aby každý obchod probíhal hladce. Podle našeho názoru byste měli být opatrní při obchodování s nástroji, které jsou neregulované nebo pod dohledem. Tyto typy nástrojů jsou obvykle podvod.

 • Vyhrazená zákaznická podpora

Tým zákaznické podpory běží 24 hodin sedm dní v týdnu, aby vám pomohl s případnými problémy, se kterými se můžete na platformě setkat. Při zahájení na trhu s kryptoměnami není nic lepšího než dobrý tým zákaznické podpory. 

Jak funguje BitQT?

BitQT neúčtuje uživatelům přístup k softwaru. Náš tým zjistil, že namísto použití modelu předplatného se systém zaměřuje na velký objem obchodů. Vše, co v zásadě potřebujete k nastartování účtu, je:

 • Zaregistrujte si svůj účet 
 • Proveďte počáteční vklad u svého makléře
 • Vyberte své nastavení
 • Zapněte možnost automatického obchodu
 • Sledujte svůj účet alespoň 30 minut denně

Čím se liší BitQT od svých konkurentů

Našli jsme několik výhod, které můžete využívat na BitQT. Níže uvádíme jejich seznam

 • Úspěšnost BitQT je velmi vysoká a podle oficiálního webu si uživatelé mohou užít úspěšnost mezi 88-90%. 
 • Proces registrace je denně jednoduchý a přímočarý. Nepotřebujete spoustu dokumentace. Chcete-li začít, potřebujete pouze základní osobní údaje.
 • BitQT má velmi působivou funkci demo účtu, která vám umožní dozvědět se více o systému, než na něj utratíte skutečné peníze. 
 • BitQT má velmi rychlý proces výběru. Jakmile dokončíte žádost o výběr, trvá 24 hodin, než se prostředky na vašem účtu vyúčtují. 

Můžete vydělat statný zisk pomocí BitQT?

Hlavním cílem jakéhokoli obchodního nástroje je poskytnout vám ziskové obchodní příležitosti. Ve skutečnosti jsou algoritmy obchodních systémů, jako je BitQT, navrženy tak, aby vyhledávaly ziskové obchodní signály na trhu kryptoměn. Jako u každé investice, i zde existuje úroveň rizika, které by si investoři měli být vědomi před obchodováním. Obchodní nástroj obvykle slibuje velmi nízká rizika a vysoké výnosy, což by mělo být důvodem k obavám. 

Zde je několik tipů pro začátečníky:

 1. Vždy nezapomeňte vybrat své výdělky. To vám pomůže rozlišit mezi vaším investičním kapitálem a skutečnou návratností investic. Pomůže vám také se správou vašeho účtu. 
 2. Bez ohledu na to, jaký obchodní systém se rozhodnete použít, začněte vždy v malém. Začněte s minimem. Jakmile dosáhnete prvního zisku, můžete kdykoli vložit více investičního kapitálu, ale počáteční malé částky vás ochrání před velkými ztrátami na začátku vaší cesty. 
 3. Jako každá investice byste měli investovat peníze, o které si můžete dovolit přijít. Trh s kryptoměnou může být velmi nestabilní, takže raději investujte svůj disponibilní příjem místo peněz, na které se spoléháte. 
 4. Pokud jste začátečník, zkoumáte, sledujete videonávody a posloucháte, co říkají ostatní na trhu. Ohlasy uživatelů jsou pro nás důležité a obvykle je hledáme při testování obchodních systémů. 

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

 • Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
 • Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
 • Ashton Kutcher – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.
 • Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru: „Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta: první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl. Řekla: Miluji, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.
 • Drew Carey – Jakmile tweetoval: Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Recenze BitQT: Náš verdikt!

Výsledek naší analýzy na platformě BitQT nás vede k podpoře tvrzení, že BitQT je 100% legitimní a může pomoci novým a zkušeným obchodníkům při generování pasivního příjmu a růstu jejich bohatství. Tvrdí se, že nový uživatel může každý týden vydělat mezi 200 a 1 000 EUR. To zcela závisí na tom, kolik peněz uživatel investuje a stále investuje.

Našli jsme dostatek recenzí a výzkumů, které naznačují, že BitQT je spolehlivý a vhodný pro další investiční úvahy. BitQT je k dispozici uživatelům ve více než 150 zemích.

Časté dotazy

 • Co je to BitQT?

BitQT je automatizovaný obchodní software naprogramovaný tak, aby rozpoznal tržní příležitosti kryptoměny pro uživatele, kteří mají zájem začít obchodovat.

 • Je ziskové investovat do BitQT?

Existují investoři, kteří tvrdí, že mají výdělky přes 5 000 EUR denně. Uživatelé by však k dosažení těchto výnosů museli investovat velké finanční částky. Novým uživatelům doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 GBP / 250 EUR a odtud obchodovat pouze se svými zisky.

 • Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu BitQT se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma.

 • Lze bitcoiny vybírat z obchodního systému po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní software převádí vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky se ukládají na bankovní účet propojený s vaším účtem BitQT.

 • Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami?

Existují podobné obchodní platformy jako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, mezi jinými důvěryhodnými platformami pro obchodování s kryptoměnami.

 • Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

 • Kolik času tomu budu muset věnovat?

Doporučuje se, aby průměrný uživatel musel na této obchodní platformě zadat alespoň 20 minut denně.

 • Ve kterých zemích je BitQT k dispozici?

BitQT je k dispozici ve více než 150 zemích a pro vaše pohodlí existuje několik platebních možností. Můžete snadno začít vydělávat na své investici prakticky odkudkoli na světě, pokud je ve vaší zemi legální používat BitQT

 • Je vhodné investovat všechny své peníze do BitQT?

Ne, nikdy neinvestujte peníze, které potřebujete nebo si nemůžete dovolit ztratit, musíte použít pouze disponibilní příjem. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý, což z něj činí vysoké riziko a vysokou odměnu. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me