Recenze investora v bitcoinech: Je to podvod nebo legální?

Bitcoinový investor

S tolika platformami pro obchodování s kryptoměnami je těžké si vybrat. A to vás možná bude zajímat, které z nich jsou podvody a které jsou legitimní. 

Trhy s kryptoměnou jsou volatilní a mají pověst takového trhu. Je proto zásadní, abyste si vybrali správnou obchodní platformu, která vám poskytne jasný pohled na obchodování s kryptotrhem. Pojďme prozkoumat investora bitcoinů a zjistit, zda je pro vás tou pravou platformou.

Co je to bitcoinový investor?

Pokud jste v obchodování nováčkem nebo se stále učíte, potřebujete platformu, která je zaměřena na pomoc investorům dosáhnout zisku. A Bitcoin Investor je zaměřen na pomoc uživatelům své platformy dosahovat zisků na trhu s kryptoměnou. To je užitečné pro začínajícího investora. 

Má snadno použitelné rozhraní, takže je pro začínajícího investora méně skličující. A s inteligentním obchodním softwarem Bitcoin Investor, který využívá strojové učení a ai, vám poskytuje přístup k funkcím, které byste našli na pokročilých platformách.

Je bitcoinový investor oprávněný?

Je to platná otázka a je velmi důležité zkontrolovat, zda je platforma, kterou používáte, legitimní nebo podvodný. Zvláště když takový šílený a někdy mýtický potenciál výdělku může vypadat neskutečně. A i když musíme pochopit, že trh s kryptoměnami je nestabilní, musíme také zajistit, aby nám platforma nabídla ty nejlepší nástroje pro efektivní obchodování. Před obchodováním je důležité nejprve provést průzkum.

Několik bodů, které pomáhají Bitcoin Investor vyniknout:

 • U obchodníků, kteří provádějí řádný průzkum, se ukázalo, že je možná 88% výhra. Studie ukázaly, že využívání makléřů Bitcoin Investor & obchodní signály. Ujistěte se, že provádíte průzkum softwaru pro automatizované obchodování, abyste pochopili efektivitu a možnost návratnosti. 
 • Platforma byla postavena tak, aby byla pro nováčkovského obchodníka uživatelsky přívětivá a snadno použitelná. To znamená, že můžete snadno procházet stránky bez větších potíží.
 • Nabízejí demo účty. To vám umožní vyzkoušet si software, aniž byste museli vkládat skutečné peníze. 
 • Mají nízký vklad 250 £ / 250 € poté, co jste si vyzkoušeli demo. To z něj činí dostupnou alternativu pro nové investory.
 • Platforma má limity Stop-loss a Deposit. To vám umožní omezit vaše riziko a expozici během nestálých časů.

Jak uvidíte z těchto bodů, Bitcoin Investor je určitě legitimní. Umožňují vám snadno začít a mít bezplatný demo účet.

Jak se zaregistruji u investora bitcoinů?

Nyní, když jste viděli, že Bitcoin Investor je Legit, jak můžete začít?

Zaregistrujte se a zaregistrujte si svůj demo účet

Registrace je snadná a bezplatná. A to vám pomůže otevřít bezplatný demo účet, kde si můžete vyzkoušet software. 

Bitcoin Investor vás také kontaktuje s manažerem osobního účtu, který vám pomůže s nastavením účtu a seznámením se se softwarem. Vše samozřejmě zdarma. Po úspěšné registraci vás budou kontaktovat. 

Demo účet

Po úspěšné registraci a nastavení budete moci pomocí demo účtu vyzkoušet software. To vám dává šanci umístit některé demo obchody a zjistit, jak věci fungují. 

Pro nezkušené nebo nové obchodníky je to skvělý způsob obchodování, aniž byste riskovali své peníze. To vám pomůže dozvědět se o živém obchodování a vyzkoušet některé techniky při testování funkčnosti platformy.

Vklad 

S minimální vklad je 250 GBP / 250 EUR, usnadňuje zahájení živého obchodování. Doporučujeme vám ale začít s malým vkladem. Začátek malého je lepší než začátek příliš velkého, zejména pro nové obchodníky. 

Vklady lze provádět online pomocí karet Mastercard, Visa nebo Maestro. Je důležité si uvědomit, že před zahájením obchodování budete muset potvrdit a ověřit svou totožnost. 

Platforma používá vysoké zabezpečení podle pravidel GDPR a certifikátů SSL pro všechny transakce. To pomáhá chránit vaši kartu a osobní údaje.

Obchodujte opravdu

Nyní, když jste otestovali demo software, provedli vklad a ověřili svůj účet, můžete konečně obchodovat na reálném trhu živého obchodování. Navrhujeme, že první věcí, kterou uděláte, je nastavení obchodních limitů. To vám může zabránit v příliš velkém nebo příliš riskantním obchodování a minimalizaci rizik ztrát. 

Poté můžete provést průzkum, najít nějaké obchodní nápady / strategie a poté je otestovat na demo účtu. Jakmile si budete jisti, že jsou dobrou volbou, můžete je použít ve svém živém účtu. Před provedením obchodu je velmi vhodné provést relevantní průzkum, protože obchodování může způsobit ztráty. 

Šest tipů, jak z bitcoinového investora vytěžit maximum

Nyní, když obchodujete opravdu, pravděpodobně vás zajímá, jak co nejlépe využít svůj obchodní software? Jelikož je kryptoměna velmi oblíbeným nástrojem, existuje mnoho tvrzení o tom, jak obchodovat. Doporučujeme, abyste si nechali poradit s obchodováním od profesionálů, abyste měli co nejlepší rady. Zde je ale 10 tipů, jak z Bitcoin Investor vytěžit maximum:

Začněte v malém

Spěchat do věcí není nikdy dobrý nápad, zvlášť když to souvisí s penězi. Takže začít s malými a pomalu zvyšovat své investice, jak se vaše dovednosti zlepšují, je skvělá strategie, jak se vyhnout ztrátám. 

Začněte v malém s minimálním vkladem a pěstujte jej, až budete připraveni.

Proveďte svůj výzkum

Výzkum v dnešní době je mnohem jednodušší než dny knihovny. Ale to neznamená, že byste to měli přeskočit nebo se přes to vrhnout. Proveďte řádný průzkum, abyste se ujistili, že děláte chytrá rozhodnutí. Přečtěte si a sledujte, co úspěšní obchodníci dělají a jaké strategie používají. Poučte se od nich a zvažte, zda to zapadne do vašeho obchodování.

Používejte páku opatrně

Pákou nebo také známou jako obchodování na marži je, když si od obchodníka půjčíte peníze na obchodování. To vám může pomoci dosáhnout vyšších výnosů než obchodování bez něj. Ale také to může způsobit, že rychle přijdete o peníze. Je tedy nutné používat opatrně, abyste se vyhnuli nadměrnému využití.

Diverzifikovat 

Diverzifikace je akce investování do více investic do kryptoměny ke snížení rizika, pokud se mu nedaří dobře. Ukázalo se, že diverzifikace vašeho obchodního portfolia na více menších investic než na jeden velký obchod pomáhá snižovat riziko.

Dejte si pozor na podvodníky a rádoby

Existuje mnoho podvodníků a rádoby, kteří budou směšně tvrdit o svých návratech. Než zkopírujete jejich obchodní nápady nebo plány, je důležité provést průzkum dané osoby a zajistit, aby byla odborníkem. 

Použijte Stop Losses

Stop Losses jsou automatizované funkce, které ukončí váš obchod, když dosáhne určité ceny. To pomáhá omezit ztráty, když jste mimo obchodní platformu. 

Jsou užitečné, protože trh s kryptoměnami je velmi volatilní a vy nemůžete být u svého stolu 24/7. 

Naučte se analyzovat trendy

Trendy často řídí trh a jsou součástí mnoha obchodních plánů / strategií. Naučit se číst a analyzovat trendy je tedy zásadní dovednost, jak co nejlépe využít svých obchodních platforem. Existuje mnoho online zdrojů a kurzů, které vám s tím mohou pomoci. A mnoho makléřů, jako je Bitcoin Investor, nabízí některé kurzy na své platformě.

Je bitcoinový investor k dispozici obyvatelům USA?

Ne, Američané nemohou používat Bitcoin Investor, nicméně v USA je pro lidi se zájmem o obchodování s kryptoměnami registrována spousta alternativních obchodních platforem..

Existuje aplikace pro bitcoinové investory?

Ne, obchodování může probíhat pouze na počítači nebo jiných mobilních zařízeních, a to prostřednictvím webových stránek.

Bitcoinový investor: náš verdikt

Bitcoin Investor je skvělý obchodní software, pokud jste začátečník nebo zkušený profesionál. Díky funkcím zabezpečení a ověřování, které implementovali, zajistily, že vaše informace budou v bezpečí. Jsou 100% legitimní a se svými ai a strojovým učením mají vlastnosti, které vyhovují i ​​pokročilému obchodníkovi.

Díky jejich bezproblémovému procesu registrace a uživatelsky přívětivé platformě můžete být v mžiku.

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

 • Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
 • Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
 • Ashton Kutcher – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.
 • Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru: „Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta: první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl. Řekla: Miluji, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.
 • Drew Carey – Jakmile tweetoval: Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Časté dotazy

 • Co je to bitcoinový investor?

Bitcoin Investor je automatizovaný obchodní software naprogramovaný tak, aby rozpoznal tržní příležitosti kryptoměny pro uživatele, kteří mají zájem začít obchodovat.

 • Je ziskové investovat do Bitcoin Investor

Existují investoři, kteří tvrdí, že mají výdělky přes 5 000 EUR denně. Uživatelé by však k dosažení těchto výnosů museli investovat velké finanční částky. Novým uživatelům doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 GBP / 250 EUR a odtud obchodovat pouze se svými zisky.

 • Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu pro bitcoinové investory se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma.

 • Lze bitcoiny vybírat z obchodního systému po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní software převádí vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky se ukládají na bankovní účet propojený s vaším účtem Bitcoin Investor.

 • Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami?

Existují podobné obchodní platformy jako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, mezi jinými důvěryhodnými platformami pro obchodování s kryptoměnami.

 • Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

 • Je bitcoinový investor pyramidová hra?

Ne. Bitcoin Investor je oceňovaný a hluboce technický software, který vám umožní provádět ziskové obchody s kryptoměnou.

 • Kolik času tomu budu muset věnovat?

Doporučuje se, aby průměrný uživatel musel na této obchodní platformě zadat alespoň 20 minut denně.

 • Ve kterých zemích je Bitcoin Investor k dispozici?

Bitcoin Investor je k dispozici ve více než 150 zemích a pro vaše pohodlí existuje několik platebních možností. Můžete snadno začít vydělávat na své investici prakticky odkudkoli na světě, pokud je ve vaší zemi legální používat Bitcoin Investor

 • Je vhodné investovat všechny své peníze do Bitcoin Investor?

Ne, nikdy neinvestujte peníze, které potřebujete nebo si nemůžete dovolit ztratit, musíte použít pouze disponibilní příjem. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý, což z něj činí vysoké riziko a vysokou odměnu. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me