Recenze půjček Nexo.io: Je bezpečné a legitimní používat

Kryptoměnoví investoři obecně dělají dvě věci, tj. Nakupují & Prodat.

Prodávají, když je cena vysoká, a nakupují, když je cena nízká. Mnoho investorů však kvůli FOMO zmešká nákup a prodej.

Ale nemyslíte si, že by vaše kryptoměny měly být více. Mám na mysli cesty, jak s digitálními měnami, jako je bitcoin, ethereum atd., Dělat více.

Například půjčování a půjčování kryptoměn !!

A dobrá zpráva je, že to již není hypotetický příklad. Kromě nákupu / prodeje vašich kryptoměn je nyní můžete půjčovat a půjčovat také. Výpůjčky a půjčky kryptoměny mají několik výhod, o nichž jsme diskutovali v našem předchozím článku o krypto půjčkách.

V reálném životě navíc existují lidé, kteří nechtějí prodat svá aktiva, ale jsou k tomu nuceni kvůli nedostatku možností. Pro takové jednotlivce jsou krypto půjčky perfektní.

A jedna taková společnost, která vyniká v poskytování této služby, je Nexo, a proto si dnes povíme o půjčkách Nexo. Pojďme se tedy pustit:

Aktualizace: Dívali se do YouHodler – služba půjčování kryptoměn který se zdá být lukrativnější jako jejich úrokové sazby jsou lepší s nejvyššími LTV dávkami a množstvím kryptoměn na výběr.

Ujistěte se, že si svůj 25 $ jako bonus na uvítací bonus Když vás vzít si půjčku v hodnotě 100 $ nebo více použitím tento náš promo odkaz.

Recenze půjček Nexo & Recenze půjček Nexo

Platforma Nexo Lending je platforma založená na blockchainu, která svým zákazníkům poskytuje půjčky kryté kryptoměnou. Tyto půjčky Nexo lze využít tím, že své kryptoměny ponecháte jako kolaterál s platformou Nexo.

Proto je půjčování Nexo známé také jako okamžitá kryptoměna, kde lze získat další hotovost v USD nebo EUR, aniž byste se museli současně vzdát vlastnictví kryptoměn..

Tímto způsobem získává vypůjčovatel krypto půjčky tolik potřebnou likviditu pro kryptoměny, které současně nechce prodat, přičemž si ponechává právo požadovat zpět svůj krypto kolaterál, protože v budoucnu by to mohlo mít ještě větší hodnotu.

Jak funguje půjčka Nexo?

Způsob, jakým půjčky Nexo fungují, je celkem přímočarý a snadno pochopitelný než tradiční půjčovací cykly.

Kromě toho jsou téměř všechny kritické části platformy automatizovány prostřednictvím inteligentních smluv založených na blockchainu, takže si nemusíte dělat starosti s lidskými chybami.

Tady jsou čtyři kroky na vysoké úrovni, když si půjčujete prostřednictvím Nexo.

# 1. Přeneste kryptoasety do peněženky Nexo

Zaregistrujte se na Nexo a rychle se zbavte svého KYC. Jakmile to uděláte, přeneste své kryptografické kolaterály do peněženky Nexo a počkejte, dokud nebudou kolaterální mince potvrzeny na blockchainu.

# 2. Získejte okamžitou půjčku

Jakmile je kolaterál potvrzen na blockchainu, Nexo oracle vyhodnotí vaši kvalitu kolaterálu a jeho hodnota pro vás určí vhodnou LTV. Po výpočtu LTV můžete své prostředky obdržet přímo ve fiat na svůj bankovní účet nebo ve stabilní minci. Například vaše LTV, jak navrhuje Nexo, je 50% a celková hodnota vašeho kolaterálu je 10 000 $, pak můžete získat půjčku až do 5 000 $.

# 3. Splácení půjčky

Splácení půjčky je v Nexo poměrně flexibilní, protože od vás není vyžadováno splácení měsíčně, dokud váš zůstatek nebude nižší než limit půjčky. Můžete také využít 50% slevu z úrokové sazby, pokud je vaše záruka nebo splátka v tokenech Nexo. Svou půjčku nebo její část můžete kdykoli splatit bankovním převodem nebo pomocí kryptoměny, včetně aktiv uložených ve vaší peněžence Nexo.

# 4. Vyjměte své zajištění

Jakmile splatíte celou částku půjčky spolu s úroky, můžete své kryptoměny snadno vybrat z peněženky Nexo do jiné krypto peněženky, kterou máte pod kontrolou.

Jak získat okamžitou krypto půjčku od společnosti Nexo?

Nyní, když víte vše o půjčkách Nexo a společnosti, je čas krátce diskutovat o tom, jak získat okamžité půjčky kryptoměny od Nexo?

Zde je malé video vysvětlující totéž:

 • Nejprve se zaregistrujte a přihlaste se k Nexo [Je lepší, zkuste to hned]
 • Vyplňte svůj základní KYC a získejte půjčky až do výše 10 000 USD – dokončete podrobný KYC předložením příslušných dokladů s fotografickým průkazem a získejte půjčky do 2 milionů USD.
 • Po dokončení KYC vložte své kryptoměny do peněženky Nexo, proti které si chcete půjčku vzít. Například vklad BTC, ETH, XRP atd.
 • Jakmile jsou tyto vklady na blockchainu potvrzeny, přejděte do sekce „výběr půjčky“ a uvidíte dostupný limit půjčky podle vašeho vloženého kolaterálu.
 • Vyberte preferovanou metodu výběru půjčky a podle toho přidejte své bankovní údaje nebo adresu stablecoinu, abyste dostali svou půjčku Nexo

Vlastnosti Nexo půjček

 • Minimální úvěrový limit Nexo: 500 USD
 • Nexo maximální limit půjčky: 2 miliony dolarů
 • Poměr půjčky k hodnotě nemovitosti (LTV): 20% – 50%
 • Termín výpůjčky Nexo: až 1 rok
 • Úroková sazba půjčky Nexo: 8% (s tokeny Nexo), jinak 16%
 • Kalkulačka půjčky Nexo: Vestavěná v platformě Nexo
 • Které kolaterální mince Nexo přijímá?

Od nynějška platforma Nexo přijímá jako zástavu sedm kryptoměn, konkrétně BTC, ETH, XRP, NEXO, BNB, LTC, Stablecoins.

Samozřejmě existují plány na přidání nových mincí a žetonů, které mohou fungovat jako zástava. Aktuálně zde probíhá hlasování o přidávání nových coinů a hlasovat za něj mohou pouze držitelé tokenů NEXO.

Existují další exkluzivní funkce půjček Nexo, díky nimž je ideální volbou pro přijímání půjček kryptoměn. Budeme o tom diskutovat v naší další části, proč zvolit Nexo pro krypto půjčky?

Proč zvolit Nexo pro půjčky kryté kryptoměnou?

Nexo je dceřinou společností společnosti Credissimo, která je přední fintech skupinou sloužící milionům lidí po celé Evropě po dobu více než 10 let. To je hlavní důvod důvěřovat společnosti Nexo, protože za ní stojí zkušená společnost, která poskytuje úvěry již více než deset let.

Za pouhých sedm měsíců od svého uvedení se navíc společnost Nexo etablovala jako přední světová služba půjčování kryptoměn a zpracovala více než 300 milionů dolarů na rostoucí uživatelskou základnu, která v současné době přesahuje 170 000.

A zatím nedošlo k žádnému porušení ani významnému nesplácení kryptoměn prostřednictvím půjčovací platformy Nexo, protože půjčky jsou obecně nadměrně kolateralizovány, což automaticky zohledňuje divokou volatilitu kryptotrhů.

Nexo má také největší síť. Je to nejpokročilejší a nejdůvěryhodnější poskytovatel okamžitých půjček kryptoměn v globálním měřítku, který obsluhuje více než 45 měn ve více než 200 jurisdikcích.

Odtud to bude lepší:

Platforma pro půjčování Nexo také poskytuje dividendy držiteli tokenu Nexo a pro věřitele nabízí úrokové sazby až 6,5%, což je 2 až 3krát vyšší než tradiční úrok na spořicím účtu.

 • Nexo dividendy

Držitelům tokenů Nexo jsou vypláceny 30% dividendy z jejich podílů. Těchto 30% se vyplácí ze zisku společností a vyplácí se pouze oprávněným držitelům Nexo. Zde se podívejte, kdo je oprávněným držitelem Nexo pro příjem dividend

 • Zájmy Nexo

Prostřednictvím platformy Nexo mohou věřitelé získat úroky ze svých stablecoinů. Vložte stabilní coiny jako DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD na platformě Nexo a vydělat 6,5% ročně Složené úroky vypláceny denně. Tento proces je plně automatizovaný a je k dispozici pro všechny peněženky Nexo bez minimálních částek & bez omezení poplatků. V neposlední řadě jsou tyto vklady pojištěny až do výše 100 milionů USD a ještě více, aktiva budou brzy k dispozici, aby vám pomohla získat úroky z vašich kryptoasetů.

Ze všech těchto důvodů je tedy Nexo vynikající platformou k využití vašich krypto půjček, a to je z naší strany v dnešní recenzi platformy Nexo.io vše..

Pokud jste někdo, kdo tuto platformu již používá? Pak se s námi podělte o své zkušenosti a pokud jste Nexo nezkontrolovali, udělejte to, protože registrace se mohou uzavřít kvůli zvýšení popularity půjček kryptoměnou !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me