Daugelis žmonių, nors ir smalsūs, vengia investuoti į Bitcoin. Dažniausiai dėl to, kad atrodo sudėtinga investavimo galimybė, kiti žino, kad internete sukasi daugybė „Bitcoin“ sukčių, todėl daugelis žmonių prarado savo uždarbį. Mes galime jus patikinti, kad „Bitcoin“ turi daug pelningų galimybių investuotojams ir populiarėja greičiau nei mes manome. Mums svarbu, kad prieš investuodami suprastumėte, kaip nusipirkti bitkoiną ir kaip jis veikia. Tokiu būdu turėsite visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstą investicinį sprendimą.

Prieš pradedant: čia yra keletas pagrindinių išsinešimų

  • „Bitcoin“ atsirado 2009 m. Ir buvo sukurtas programinės įrangos kūrėjo Satoshi Nakamoto (pseudonimas).
  • „Bitcoin“ yra virtuali valiuta, o tai reiškia, kad ji egzistuoja internete ir jos negalima atspausdinti ar atsiimti.
  • Bitcoin yra decentralizuotas ir jo nevaldo jokia finansinė institucija ar centrinė institucija.
  • Visos „Bitcoin“ operacijos saugomos viešojoje knygoje. Tai yra visiškai skaidri ir tokiu būdu galima atsekti sandorius.
  • Nors beveik neįmanoma įsilaužti į jūsų „Bitcoin“, galima pažeisti „Bitcoin“ piniginę. Todėl svarbu saugiai jį laikyti.

Ką reikia pradėti

Naujam investuotojui prieš įsigyjant „Bitcoin“ reikia kelių dalykų. Tai apima kriptovaliutos keitimo sąskaitą, asmens tapatybės dokumentus, saugų interneto ryšį ir mokėjimo būdą. Mes rekomenduojame, kad visi „Bitcoin“ investuotojai turėtų savo asmeninę piniginę ne biržos sąskaitoje. „Bitcoin“ galima įsigyti specialiuose bankomatuose, tačiau svarbu pažymėti, kad nuo 2020 m. Pradžioje „Bitcoin“ bankomatams reikalingi vyriausybės išduoti asmens tapatybės dokumentai..

Nekantrūs „Bitcoin“ investuotojai turi teikti pirmenybę savo saugumui ir privatumui. Jums gali nepavykti fiziškai sukaupti savo Bitcoin, tačiau laikoma bloga idėja pasigirti, kiek jums priklauso Bitcoin. Kaip minėta anksčiau, svarbu apsaugoti savo „Bitcoin“ piniginę. Kiekvienas, kuris gauna prieigą prie „Bitcoin“ blokų grandinės viešojo adreso privataus rakto, gali atlikti operacijas. Štai kodėl jūsų privatus raktas turėtų būti laikomas paslaptyje.

Viešoji knyga yra prieinama visiems. Tačiau galima peržiūrėti tik sandorius. Jūsų tapatybė saugoma. „Bitcoin“ operacijos yra skaidresnės nei grynųjų pinigų operacijos, tačiau naudojant „Bitcoin“, ją galima naudoti anonimiškai.

Čia yra nuoseklus vadovas, kaip nusipirkti bitkoinų

1 žingsnis: Pasirinkite tinkamą mainą

Labai svarbu, kad užsiregistruotumėte kriptovaliutų mainams. Tai leis jums pirkti, parduoti ir laikyti kriptovaliutą. Mes rekomenduojame pasirinkti mainus, kurie leidžia jums atsiimti kriptografiją į savo asmeninę piniginę, kad būtų saugu. Kadangi „Bitcoin“ yra decentralizuotas ir turi individualų suverenitetą, kai kurie mainai leidžia išlikti anonimiškiems. Dauguma biržų veikia savarankiškai ir yra decentralizuotos.

kur nusipirkti bitkoino

2 veiksmas: patikrinkite ir finansuokite savo sąskaitą

Pasirinkę mainus įsitikinkite, kad po ranka turite savo asmeninius dokumentus. Gali tekti pateikti socialinio draudimo numerį, išsamią informaciją apie darbdavį ir vairuotojo pažymėjimo nuotrauką. Šį procesą galima palyginti su brokerio sąskaitos atidarymu. Galite naudoti savo kreditinę kortelę kriptovaliutai įsigyti. Daugelis keityklų leidžia tiesiogiai susieti savo banko sąskaitą arba įnešti „fiat“ valiutą į „fiat“ piniginę.

3 žingsnis: pateikite užsakymą

kaip pirkti bitkoiną etoro

Prijungę mokėjimo parinktį prie savo sąskaitos, dabar galite pirkti Bitcoin. Jūsų mainai suteiks jums daugybę pavedimų tipų ir skirtingų investavimo būdų. Dauguma biržų siūlo rinkas, riboja pavedimus ir pasikartojančias investavimo galimybes.

4 žingsnis: atidarykite skaitmeninę piniginę

Skaitmeninė piniginė yra ta vieta, kur laikysite visas savo „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas. Ši piniginė veikia naudojant „Blockchain“ technologiją. Internete yra daug skaitmeninių piniginių tiekėjų. Prieš pasirinkdami tinkamą, rekomenduojame atlikti tyrimą. Iš esmės turite žinoti apie dviejų tipų pinigines:

  • Karštos piniginės: Karštos piniginės reiškia internetines pinigines. Ši piniginė veikia su prie interneto prijungtais įrenginiais, tokiais kaip kompiuteriai, telefonai ar planšetiniai kompiuteriai. Šios piniginės paprastai yra labiau pažeidžiamos, nes sukuria asmeninius raktus į jūsų monetas ir yra labiau pažeidžiamos įsilaužėlių.
  • Šaltos piniginės: Šaltos piniginės reiškia pinigines, kurios nėra prijungtos prie interneto. Paprastai jos vadinamos neprisijungus pasiekiamomis piniginėmis ir yra saugesnės nei karštos, nes tai nepriklauso nuo prie interneto prijungtų įrenginių. Šaltos piniginės saugo jūsų asmeninį raktą tame, kas nėra prijungtas prie interneto ir gali būti kartu su programine įranga, kuri veikia lygiagrečiai, kad galėtumėte peržiūrėti savo portfelį nekeldami pavojaus asmeniniam raktui..

Ar yra alternatyvių bitkoino įsigijimo būdų?

Taip, yra. Štai keletas papildomų būdų, kaip įsigyti „Bitcoin“:

1. Bitcoin bankomatai

„Bitcoin“ bankomatai yra panašūs į asmeninius „Bitcoin“ mainus. Galite įdėti grynuosius pinigus į aparatą ir tada naudoti juos savo „Bitcoin“ pirkimui. Tada jis bus perkeltas į jūsų skaitmeninę piniginę. Bitcoin bankomatai tampa labai populiarūs.

2. Bendraamžių mainai

Naudodamiesi „P2P“ mainais, sukūrę sąskaitą, galite paskelbti prašymus pirkti ar parduoti „Bitcoin“. Tai apima informaciją apie mokėjimo būdus ir kainas. Tada galėsite naršyti vartotojų, perkančių ir parduodančių savo „Bitcoin“, sąrašus ir pasirinkti, su kuo norėtumėte sudaryti sandorį.

Geriausias būdas apsaugoti savo bitkoinus

Kaip paaiškinta anksčiau, „Bitcoins“ yra saugomi skaitmeninėje piniginėje. Ši piniginė gali būti aparatinės arba internetinė. Jį taip pat galima laikyti mobiliajame įrenginyje, kompiuterio darbalaukyje arba laikyti asmenyje, atspausdindami asmeninius raktus ir adresus ant popieriaus. Jums gali kilti klausimas, ar visos šios piniginės galimybės yra saugios? Na, tai priklauso nuo to, kaip tvarkote savo piniginę ir joje esančius privačius raktus. Didžiausias pavojus, su kuriuo susiduriate, yra pamesti privatų raktą ar jį pavogti.

*Svarbus pastebėjimas: visi, turintys prieigą prie jūsų privačių raktų, galės atlikti operacijas. Štai kodėl mes pabrėžiame, kad svarbu apsaugoti savo skaitmeninės piniginės sąskaitas nuo įsilaužėlių.

Štai keli būdai, kaip apsaugoti savo sąskaitą:

  • Suaktyvinti režimą neprisijungus

Tai taip pat žinoma kaip šaldymo saugykla. Šaldomosios piniginės nėra prijungtos prie interneto, todėl tai yra saugesnė galimybė ir neleidžia įsilaužėliams internetu pasiekti jūsų sąskaitos. Mes rekomenduojame padalinti jums priklausančius bitkoinus. Kai kuriuos laikykite skaitmeninėje piniginėje, o likusius – šaldymo kamerose.

  • Kurkite atsarginę savo piniginės kopiją

Pirkdami galite anksti sukurti atsarginę visos piniginės kopiją. Jei jūsų įrenginys sugenda, įprastų atsarginių kopijų istorija gali būti vienintelis būdas susigrąžinti valiutą skaitmeninėje piniginėje. Atsarginę savo piniginės atsarginę kopiją įsitikinkite, kad saugote ją keliose vietose ir nustatykite tvirtą slaptažodį.

  • Šifruokite savo piniginę

Šifravimas visada yra naudingas, nes jūsų piniginėje yra papildomas saugumo sluoksnis. Tai tiesiog reiškia, kad prie piniginės reikia pridėti tvirtą, saugų slaptažodį. Silpnas slaptažodis vis tiek reikš, kad jūsų paskyra yra pažeidžiama ir lengvai prieinama įsilaužėliams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me