Bitcoin Prime Review: Je to podvod nebo legální?

Náš Bitcoin Prime Test a zkušenosti

Náš test Bitcoin Prime zahrnuje zjištění, zda Bitcoin Prime funguje správně. Bez testů nebo jakéhokoli hloubkového výzkumu nebudete vědět, zda je Bitcoin Prime podvod nebo ne. V našich testech jsme se velmi podrobně zabývali tím, zda by se tato obchodní technologie mohla stát skutečným přínosem v každodenním obchodování a zejména pro začátečníky.  

Je docela snadné zjistit, zda samotná technologie funguje správně. Při obchodování s trhem s kryptoměnou samozřejmě existují rizika, protože je známo, že je volatilní. Vzali jsme v úvahu vše od efektivity, přes navigaci na webu a proces registrace. Zkontrolovali jsme také web, abychom zjistili, zda existují náznaky, které hovoří proti operátorovi. 

Těšíme se, až se s vámi podělíme o naše poznatky níže: 

Proč doporučujeme Bitcoin Prime?

Po provedení našich testů a analýz jsme se dohodli, že doporučíme Bitcoin Prime všem uživatelům, novým i zkušeným. Bitcoin Prime funguje efektivně a lze jej považovat za jednu z nejvíce mluvených obchodních technologií na trhu. 

Zde uvádíme několik důvodů, proč doporučujeme začít obchodovat s Bitcoin Prime:

 • Bitcoin Prime poskytuje ziskové příležitosti 

Můžeme potvrdit, že obchodování s Bitcoin Prime vám poskytne výhodné příležitosti. Obchodní technologie je rychlá a vysoce přesná, vždy skenuje trhy, aby vám poskytla nejziskovější obchodní příležitosti. 

 • Bitcoin Prime je bezpečný 

Bitcoin Prime je bezpečný a zabezpečený. Obchodní technologie je chráněna antivirovým softwarem a certifikátem SSL. To znamená, že vaše osobní údaje jsou chráněny šifrováním a nelze je odcizit, pokud nedbalostí nedojde k informacím o vašem účtu. 

 • Bitcoin Prime je uživatelsky přívětivý 

Bitcoin Prime je opravdu snadno ovladatelný, takže je ideální pro nové uživatele s malými nebo žádnými formálními obchodními zkušenostmi. Skvělá věc je, že uživatelé mají přístup k demo účtu, který jim umožňuje vyzkoušet si platformu a získat zkušenosti bez dalších nákladů.

Co je to Bitcoin Prime? 

Bitcoin Prime je technologie online obchodování, která při skenování trhu s kryptoměnami a hledání výhodných obchodních příležitostí pro uživatele spoléhá na algoritmus a umělou inteligenci. Na rozdíl od jiných obchodních technologií můžete na Bitcoin Prime obchodovat bitcoiny proti krypto párům, jako jsou ETH, BCH a XRP, a také proti fiatovým párům, jako je USD, GBP a EUR.

Abyste mohli začít s Bitcoin Prime, nemusíte být odborníkem na obchodní jazyk ani na technické aspekty trhu s kryptoměnami. Je to proto, že technologie je zcela automatizovaná. Bitcoin Prime nabízí uživatelům možnost sázet na pohyby cen, podkladová aktiva a fyzický nákup aktiva. To znamená, že nemusíte procházet složitým procesem nákupu kryptoměny, abyste s touto technologií dosáhli zisku. 

Bitcoin Prime je vybaven obchodními strategiemi, které umožňují spekulace s klesajícími cenami. Stále můžete vydělat zisk i na volně klesajících trzích, protože Bitcoin Prime se nezaměřuje pouze na bitcoiny, ale také na obchodování CFD. Nemusíte se bát zbytečného rizika. Můžete nastavit parametry svého účtu a nastavení stop-loss, aby nedošlo ke ztrátě obrovských částek peněz. Měli byste se také rozhodnout, kdy zahájit a zavřít relace. 

Krátký průvodce k otevření účtu Bitcoin Prime 

Pokud si chcete Bitcoin Prime vyzkoušet, měli byste se blíže podívat na platformu technologie Bitcoin Prime. Doporučujeme, abyste se nezaměřovali pouze na výši zisků, které ostatní uživatelé požadují. Mnoho lidí má tendenci používat nadměrný marketing, pokud jde o obchodování s kryptoměnou, ale spíše si vyzkouší technologii obchodování na vlastní kůži. Vytvořili jsme tohoto průvodce krok za krokem, který vás provede procesem otevření účtu. 

 • Registrace 

Registrace je ZDARMA. Vše, co musíte udělat, je vyplnit níže uvedený formulář se svými základními údaji a počkat, až vám zavolá správce účtu. 

 • Kapitál pro obchodování s depozity 

Musíte svůj účet financovat částkou 250 EUR. Jakmile dosáhnete zisku, můžete vložit další. Obchodování s Bitcoin Prime je méně riskantní než manuální obchodování, ale přesto existuje riziko a je důležité, abyste své riziko minimalizovali tím, že začnete v malém. Svůj účet můžete financovat prostřednictvím jakýchkoli hlavních debetních a kreditních karet, včetně bankovních převodů. 

 • Demo obchodování 

Jednou z nejvýznamnějších funkcí Bitcoin Prime je, že můžete na demo účtu obchodovat zdarma. Budete moci uskutečňovat demo obchody, aniž byste museli financovat demo účet. Cvičíte s 5 000 EUR ve virtuálních penězích. Demo obchody probíhají na historických datech a poskytnou vám realistický zážitek, který vás připraví na živý obchod. 

 • Živý obchodní účet 

Funkce živého obchodního účtu je zcela uživatelsky přívětivá a začátečníci se budou moci v účtu snadno orientovat, zejména pokud prozkoumali demo účet. Vše, co musíte udělat, je strávit alespoň 30 minut denně sledováním vašeho účtu. 

Podívejme se na to, jak funguje bitcoin Prime 

Popularita obchodních technologií jako Bitcoin Prime a Crypto Engine roste. Mnoho dychtivých investorů hledá alternativní investiční možnosti a velké banky, včetně Goldman Sachs, začaly investovat do umělé inteligence. O nejlepších algoritmech se říká, že jsou výnosnější než nejlepší obchodníci na světě. To je věrohodné, protože algoritmus dokáže skenovat trh a globální zprávy během několika sekund. Obchodní technologie jsou dostupnější než najímání zkušených správců investičního portfolia. 

S Bitcoin Prime můžete investovat pouhých 250 EUR a užívat si bezplatný přístup k celé technologii, včetně demo obchodování a živého obchodování. Ve skutečnosti se váš minimální vklad počítá jako vaše první kapitálová investice a bude použit k provádění obchodů. 

Bitcoin Prime spoléhá na partnerské makléře, aby pomohli překlenout propast na trhu kryptoměn. Tito makléři partnerů pracují společně s algoritmem a pomáhají při provádění objednávek a usnadňují transakce s uživateli. Můžete si být jisti, že tito partneři jsou renomovaní a mají licenci. 

Bitcoin Prime vs. jiné obchodní technologie

Bitcoin Prime Další obchodní technologie
✔️ Bitcoin Prime je známý svou efektivitou. Zjistili jsme, že tato technologie je vysoce přesná a uživatelsky přívětivá, ideální pro začátečníky. ❌ Jiné obchodní technologie způsobily uživatelům, zejména začátečníkům, obrovské ztráty kvůli nepřesnosti. 
✔️ Existuje mnoho různých platebních možností, které lze použít, pokud jde o Bitcoin Prime. Nejběžnější jsou debetní a kreditní karty. ❌ Je obtížné obejít blokování plateb kreditní kartou bankami s nedůvěryhodnou obchodní technologií.
✔️ Bitcoin Prime není podvod a měl by být považován za renomovanou obchodní technologii. ❌ Existuje mnoho online podvodů, které mnoha uživatelům způsobily obrovské ztráty. Pokud jde o nalezení důvěryhodného obchodního systému, doporučujeme vám provést průzkum. 

Existuje mobilní aplikace Bitcoin Prime? 

Bohužel není k dispozici žádná bitcoinová aplikace, ale to by vás nemělo odradit. Tato technologie je k dispozici na většině zařízení s aktivním připojením k internetu. Můžete použít svůj tablet, telefon a počítač. 

Mohou uživatelé využívat Bitcoin Prime, aby se vyhnuli zlomení?

Bitcoin Prime poskytuje uživatelům skvělé příležitosti k rozšíření jejich příjmů. Musíme vás však varovat, že každá vaše investice s sebou nese určitou míru rizika a obchodování na trhu kryptoměn se nijak neliší. Věříme, že uživatelé, kteří rozumně investují a jsou odhodláni investovat, budou úspěšní v růstu svých příjmových toků.

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

 • Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
 • Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson ve spolupráci s Bitcoin Direct peněženku s bitcoiny.
 • Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord dostupný v bitcoinech n dodaných v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
 • Ashton Kutcher – Investováno do sportovního sázkového blockchainu, Unikrn, spolu s miliardářem Markem Cubanem.
 • Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru: „Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta: první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat platby bitcoinem za svůj nový singl. Řekla: Miluji, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.
 • Drew Carey – Jakmile tweetoval: Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Bitcoin Prime Review: Náš verdikt!

Výsledek naší analýzy technologie Bitcoin Prime nás vede k podpoře tvrzení, že Bitcoin Prime je 100% legitimní a může pomoci novým a zkušeným obchodníkům při generování pasivního příjmu a růstu jejich bohatství. Tvrdí se, že nový uživatel může každý týden vydělat mezi 200 a 1 000 EUR. To zcela závisí na tom, kolik peněz uživatel investuje a stále investuje.

Časté dotazy

 • Co je to Bitcoin Prime ?

Bitcoin Prime je automatizovaná obchodní technologie naprogramovaná tak, aby rozpoznala tržní příležitosti kryptoměny pro uživatele, kteří mají zájem začít obchodovat.

 • Je ziskové investovat do Bitcoin Prime?

Existují investoři, kteří tvrdí, že mají výdělky přes 5 000 EUR denně. Uživatelé by však k dosažení těchto výnosů museli investovat velké finanční částky. Novým uživatelům doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 GBP / 250 EUR a odtud obchodovat pouze se svými zisky.

 • Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu Bitcoin Prime se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma.

 • Lze bitcoiny vybírat z obchodního systému po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní software převádí vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky se ukládají na bankovní účet propojený s vaším účtem Bitcoin Prime.

 • Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

 • Je Bitcoin Prime pyramidová hra?

Ne. Bitcoin Prime je oceňovaný a hluboce technický software, který vám umožní provádět ziskové obchody s kryptoměnami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me