Top 6 nejlepších bitcoinových peněženek (BCH) v roce 2021

Kryptoměny jsou dnes jedním z široce diskutovaných témat. Každý investor chce do těchto měn investovat z důvodu jejich prudce rostoucích cen. Rok 2017 se ukázal jako velmi přínosný pro ty, do kterých investovali digitální měny. Téměř všechny tyto měny získaly hodnotu. Bitcoin je na prvním místě se 100% nárůstem hodnoty. Bitcoinová hotovost je také další nejlépe hodnocenou měnou. Zde je důležité zmínit, že tyto digitální měny jsou uloženy v peněženky buď hardware nebo software. Všechny transakce jsou uloženy v těchto peněženkách. Jsou tak bezpečné, že o nich ví pouze odesílatel a příjemce.

Hardwarové peněženky jsou ve formě zařízení USB, která jsou připojena k počítači během provádění transakce. Na druhou stranu, softwarové peněženky jsou programy, které vedou záznamy o všech transakcích. Hardwarové peněženky jsou považovány za bezpečnější než softwarové peněženky, protože nejsou vždy připojeny k počítačům. Existuje spousta hardwaru a softwaru bitcoinové peněženky používá se po celém světě. Nejdůležitější z nich jsou:

Nejlepší bitcoinová peněžní peněženka 2021

 1. Ledger Nano S
 2. Peněženka Guarda
 3. Atomová peněženka
 4. Coinpayments
 5. Jaxx
 6. Rahakott 

1 – Ledger Nano S (volba editora)

peněženka nano s ledger

Ledger Nano S je jednou z nejlepších peněženek kryptoměn, které jsou široce používány. Je to jako zařízení USB s malým OLED displejem, který zobrazuje transakce. Tento bitcoinová peněžní peněženka má podporu pro další kryptoměny také rád (Bitcoin, Ethereum, Zvlnění XRP, Zcash..). Na jedné straně zařízení jsou dvě tlačítka. Tato tlačítka se používají k navigaci mezi různými možnostmi. Stisknutí obou těchto tlačítek současně znamená potvrzení transakce. Na jedné straně peněženky je port pro připojení k počítači.

Cena:

Ledger Nano S je jednou z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších peněženek pro bitcoinové peníze. Aktuální cena této hardwarové peněženky je 59,00 $, kterou získáte Ledger Nano S, USB kabel, návod, příslušenství a obnovovací list.

Bezpečnostní:

Pro úplnou bezpečnost, tvůrci Ledger Nano S přidal mimořádné funkce. Udělali tuto peněženku důkazem malwaru, což znamená, že vaše kryptografie nikdy nebude prozrazena, zatímco její systém Pin kódu vám umožní udržet vaši měnu v bezpečí, i když jste ztratili nebo zapomněli peněženka někde.

Soukromí:

Také hlavní myšlenka soukromí uživatelů daná Ledger Nano S je skvělý. Poskytnout úplné soukromí Bitcoinová hotovost vlastníci, společnost neukládá na svém serveru žádné informace o uživatelích, zatímco peněženka pro bitcoinové peníze zůstává decentralizovaná po celou dobu mezi uživateli a jejich bankou.

Funkce:

Existuje několik uváděných, které dělají Ledger Nano S nejlepší ze všech hardwarových peněženek pro BCH. Někteří z nich jsou:

 • Více měn: Na účet s jednou peněženkou můžete uložit více digitálních měn a snadno je spravovat samostatně
 • Dobrý displej: Zatímco peněženka je malá, ale stále má dobrý vestavěný displej pro ovládání pomocí fyzických tlačítek
 • Zálohujte svůj účet: Ledger Nano S přichází s obnovovacím listem, který usnadňuje proces obnovy
 • Certifikováno: Ledger Nano S je certifikován a ověřen populárními jmény jako GitHub, Google, Dashlane a Dropbox
 • Multi-aplikace: Není to jen peněženka, ale také gadget, který vám umožní používat i jiné aplikace, jako je U2F, SSH nebo vytvářet vlastní

Ledger Nano S je považován za nejbezpečnější způsob ukládání digitálních transakcí. Je to proto, že je vyroben z odolného a trvanlivého materiálu. Při jeho líčení je použita ocel a vysoce kvalitní plast. Následují kroky, jak to použít bitcoinová peněžní peněženka.

 • Úplně prvním krokem je připojení Ledger Nano S do počítače. Pak byste měli postupovat podle pokynů na malém displeji peněženky. Uživatel si může vybrat novou peněženku v tomto hardwarovém zařízení nebo importovat svůj již existující účet. Vše se děje podle pokynů na malé obrazovce.
 • Stejně jako všechny ostatní účty i hlavní kniha nano funguje prostřednictvím bezpečnostního kódu nebo kódu PIN. Pin by si měl zapamatovat, protože tři po sobě jdoucí poruchy mohou vaše nano resetovat.
 • Nyní je čas zálohovat obnovovací list. Uživatel zkopíruje 24slovnou frázi na obnovovací list a uloží ji na jiné místo.
 • Když se zobrazí zpráva „vaše zařízení je připraveno“, musíte si do počítače nainstalovat aplikaci Ledger.
 • Po dokončení instalace se zobrazí zpráva, která ukazuje, že váš Ledger Nano S je připraven k použití.

READ DeFi Pulse představuje stupeň ekonomické bezpečnosti pro hodnocení rizik

Ledger Nano S hlasoval pro naše čtenáře č. 1 „Nejlepší peněženka do kryptoměny pro rok 2021“!

2- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

3- Atomová peněženka

atomová peněženka

Atomic je bez měny bez úschovy Bitcoin peněžní peněženka, který podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat BCH v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou sadbou. Plně ovládáte své prostředky.

Multiplatformní

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě BCH podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky.

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomová peněženka vám umožňuje směnit bitcoinové hotovosti za více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která vám umožní nakupovat bitcoinové hotovosti, bitcoiny, ethereum, XRP a litecoiny kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

4 – CoinPayments (nedoporučuje se)

peněžní peněženka

Toto je další spolehlivý a bezpečný bitcoinová peněžní peněženka který funguje online. Jinými slovy, jedná se o cloudovou peněženku, která ukládá transakce a další data o kryptoměně, když je uživatel na cestách. Podporuje také více než 1300 různých mincí a bere minimální poplatky. Tento bitcoinová peněžní peněženka je široce používán po celém světě kvůli své vysoké rychlosti transakcí. V této peněžence se používá technologie BitGo, která zvyšuje rychlost transakce. Investoři z celého světa také upřednostňují tuto peněženku, protože jim poskytuje možnost převodu mincí. To znamená, že můžete uložit kteroukoli z mincí do této peněženky a vybrat jakoukoli jinou minci podle vlastního výběru prostřednictvím mechanismu automatické konverze v této peněžence.

PŘEČTĚTE SI FinCEN, aby použil blockchain v boji proti trestné činnosti

Funkce:

 • Online nakupování: CoinPayments je jednou z mála online peněženek, které vám umožňují používat bitcoinové peníze k online nákupu přímo z vašeho účtu v peněžence.
 • Fait osídlení: Společnost uzavřela partnerství s desítkami bank z EU a USA za účelem snadného přímého výběru a vkladu pro uživatele
 • Mobilní aplikace: Zatímco CoinPlatby je webová peněženka pro bitcoinové peníze ale mají pro uživatele mobilní aplikace, aby mohli peněženku obsluhovat odkudkoli
 • Trezor: Aby byla peněženka bezpečnější, přidala společnost funkci trezoru, která vám umožňuje určit částku před provedením transakce online
 • Automatická konverze: K provedení procesu převodu BCH vůči euru a USD přidala společnost funkci automatické konverze mincí.

CoinPayments má aplikaci, která je podporována jak Androidem, tak iOSem, a proto je docela pohodlné ji používat. Díky technologii BitGo jsou všechny transakce v této peněžence ukládány pomocí bezpečnostních klíčů. Někdy uživatel potřebuje pro ověření dvojité klíče. Tato peněženka funguje v koordinaci s e-mailovým účtem uživatele. Níže jsou uvedeny hlavní kroky k použití této bitcoinové peněženky.

 • Stáhněte si aplikaci do svého PC, mobilního zařízení nebo zařízení Mac.
 • Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí několika snadných kroků.
 • Po aktivaci účtu se přihlaste a vyberte možnosti obchodníka nebo peněženky.
 • Kliknutím na některou z možností se uživateli zobrazí nová stránka s podrobnostmi.
 • Uživatel může s mincemi obchodovat, ukládat je do trezoru, vyměňovat si mince a také zobrazit historii transakcí.

5- Jaxx

jaxx wllet zcash

Díky zvýšeným bezpečnostním funkcím a možnostem transakcí na cestách se tyto cloudové peněženky staly velmi populární. Peněženka Jaxx je další cloudová peněženka, která se po celém světě široce používá pro těžbu a skladování bitcoinová hotovost. Uživatelské rozhraní této mince ji učinilo jedním z nejrozšířenějších bitcoinové peněženky po celém světě. Uživatelské rozhraní této peněženky zůstává stejné ve všech operačních systémech, což uživateli usnadňuje použití této peněženky kdekoli. Tato peněženka také podporuje všechny měny obchodované po celém světě. Zabezpečení je zajištěno soukromými klíči, které jsou uloženy v zařízení uživatele. Tyto klíče jsou tedy zabezpečeny před jakýmkoli neautentickým použitím. Pouze uživatel účtu zná klíče a může provádět transakce. Následují kroky při používání této peněženky.

 • Vytvořte si v této peněžence uživatelský účet.
 • Přihlaste se ke svému účtu a vyberte možnosti ukládání nebo obchodování.
 • Uživatel si také může vyměnit kryptoměny v této peněžence.
 • Každá transakce vyžaduje použití soukromých klíčů.

6- Rahakott – nová zabezpečená peněženka s více měnami

peněženka rahakott

Rahakott je peněženka na kryptoměny, která umožňuje komukoli posílat nebo přijímat digitální měny a sledovat jejich zůstatek.

Peněženku můžete použít ke sledování zůstatku online odkudkoli.

Není třeba se přihlašovat do Rahakottu pomocí své e-mailové adresy, telefonního čísla nebo uživatelského jména: jednoduše zadáte mnemotechnickou frázi.

Systém je také zabezpečen dvoufaktorovým ověřováním. Rahakott můžete také použít k vytvoření více peněženek z jednoho účtu – například pokud chcete vytvořit podúčty pro konkrétní obchodní vztahy.

Peněženky Rahakott jsou také „algoritmické“, uvádí studie NewsBTC. com, což znamená, že pro každou transakci jsou generovány nové adresy, aby se zvýšila anonymita uživatelů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me