Obchoduje Ant McPartlin bitcoiny nebo investuje do kryptoměny?

Ant McPartlin, slavný britský televizní herec, producent a moderátor, je nejlépe známý pro své ikonické partnerství, které spolupracuje s Declanem Donnellym. Ti dva se dostali do popředí jako komediální akt a představení dua Ant & Prosince. Společně vstoupili do záře reflektorů v dětském dramatickém seriálu Byker Grove. Odtamtud oba založili úspěšné televizní kariéry jako moderátoři, komici a McPartlin se pustil do rapové a hudební scény. Nejpozoruhodnější je, že duo je nejlépe známé pro SMTV Live v letech 1998 až 2001 a hraje hostitele hitové televizní reality show I’m a Celebrity … Get Me Out of Here!

Ant McPartlin se proslavil svým slavným jménem a bankovním účtem, o kterém se říká, že investoval do automatizovaných obchodních systémů bitcoinů. Abychom tyto pověsti potvrdili nebo vyvrátili, provedli jsme šetření z jeho veřejné diskuse a možných dopadů na bitcoinové investice.

Investoval Ant McPartlin do bitcoinů?

Po prozkoumání jeho diskurzu s médii a veřejnými informacemi se zdá, že Ant McPartlin nepotvrdil, že investoval do bitcoinu nebo obchodování s kryptoměnou. To znamená, že zvěsti o jeho bitcoinové investici jsou nepravdivé a rozšířily se z mediálních domů v důsledku falešných zpráv nebo zkreslených informací. Blogy o drby mají tendenci získávat na sociálních médiích pozornost z falešných informací od virových nebo slavných osobností, což pravděpodobně vysvětluje zvěsti o investicích do bitcoinu Ant McPartlina.

Proč si lidé myslí, že Ant McPartlin investoval do obchodování s bitcoiny?

Nejpravděpodobnější vysvětlení pověstí souvisí s hledanými výrazy a marketingovými strategiemi. Protože „obchodování s bitcoiny“ nebo „bitcoinová investice“ je tak široce vyhledávaný výraz, podobně jako „zprávy Ant Ant McPartlina“, snaží se weby s drby a celebritami využít kliknutí na webové stránky z obou termínů k přivedení provozu na své stránky. Kromě klebetních webů, které hledají více pohledů na články, se affiliate marketingu také snaží využít slávy, kterou má McPartlin, aby nalákal uživatele k obchodování s automatizovanými obchodními systémy. Díky šíření virálních zpráv obchodníci generují provoz. Je to však výsledkem falešných zpráv a je třeba poznamenat, že odvětví kryptoměn je odvětví, které vyžaduje výzkum, než bude něco považováno za fakt.

Co je automatické obchodování s bitcoiny?

Bitcoinové obchodní systémy jsou platformy, které využívají roboty k automatickému obchodování jménem uživatelů. Tyto obchody jsou řízeny daty, historickými trendy a algoritmickými metodami, aby získali přehled o možném pohybu bitcoinů v krátkodobé budoucnosti. Používání údajů o trhu k obchodování pro uživatele znamená, že k obchodům dochází rychle, než by uživatel mohl přijít o ziskový obchod. Systémy obchodování s bitcoiny se údajně chlubí hlavními ziskovými maržemi pro uživatele, pro které obchodují jménem, ​​přičemž využívají volatilitu bitcoinů a posuny trhu kryptoměny k rychlému odkupu a odprodeji.

S jakým systémem obchodování s bitcoiny je spojen Ant McPartlin?

Zvěsti naznačují, že televizní moderátor nabízí, že investoval do bitcoinů obchodováním prostřednictvím několika automatizovaných obchodních platforem. Tyto zahrnují:

Bitcoinová revoluce

Bitcoinová revoluce, obchodní platforma, údajně vytváří svým uživatelům až 20% zisky denně. Jedná se o populární koncept ve Velké Británii, Africe a Asii s recenzemi a tvrzeními, že uživatelé z automatizovaného obchodování vydělali dobré zisky. Podle platformy existuje více než tři sta tisíc lidí, kteří se snaží získat peníze z obchodů uskutečněných v Anglii.

Obchodník s bitcoiny

Ant McPartlin byl spojen s obchodníkem s bitcoiny, a to navzdory skutečnosti, že nepotvrdil nic, co by říkalo, že obchodoval prostřednictvím platformy. Bitcoin Trader je také automatizovaná platforma pro obchodníky s bitcoiny, která k provádění algoritmických obchodů využívá umělou inteligenci a strojové učení. Podle platformy existuje až 90% míra výhry pro uživatele, což téměř zaručuje ziskové obchody.

Bitcoinový kód


Dalším obchodním systémem spojeným s Antem McPartlinem je přes potvrzení bitcoinový kód. Jedná se o obchodní platformu, která se také může pochlubit až 20% denními zisky z obchodování s kryptoměnami. Recenze napříč platformami naznačují, že se obchodní stránka jeví jako legitimní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map