Obchoduje Ant McPartlin bitcoiny nebo investuje do kryptoměny?

Ant McPartlin, slavný britský televizní herec, producent a moderátor, je nejlépe známý pro své ikonické partnerství, které spolupracuje s Declanem Donnellym. Ti dva se dostali do popředí jako komediální akt a představení dua Ant & Prosince. Společně vstoupili do záře reflektorů v dětském dramatickém seriálu Byker Grove. Odtamtud oba založili úspěšné televizní kariéry jako moderátoři, komici a McPartlin se pustil do rapové a hudební scény. Nejpozoruhodnější je, že duo je nejlépe známé pro SMTV Live v letech 1998 až 2001 a hraje hostitele hitové televizní reality show I’m a Celebrity … Get Me Out of Here!

Ant McPartlin se proslavil svým slavným jménem a bankovním účtem, o kterém se říká, že investoval do automatizovaných obchodních systémů bitcoinů. Abychom tyto pověsti potvrdili nebo vyvrátili, provedli jsme šetření z jeho veřejné diskuse a možných dopadů na bitcoinové investice.

Investoval Ant McPartlin do bitcoinů?

Po prozkoumání jeho diskurzu s médii a veřejnými informacemi se zdá, že Ant McPartlin nepotvrdil, že investoval do bitcoinu nebo obchodování s kryptoměnou. To znamená, že zvěsti o jeho bitcoinové investici jsou nepravdivé a rozšířily se z mediálních domů v důsledku falešných zpráv nebo zkreslených informací. Blogy o drby mají tendenci získávat na sociálních médiích pozornost z falešných informací od virových nebo slavných osobností, což pravděpodobně vysvětluje zvěsti o investicích do bitcoinu Ant McPartlina.

Proč si lidé myslí, že Ant McPartlin investoval do obchodování s bitcoiny?

Nejpravděpodobnější vysvětlení pověstí souvisí s hledanými výrazy a marketingovými strategiemi. Protože „obchodování s bitcoiny“ nebo „bitcoinová investice“ je tak široce vyhledávaný výraz, podobně jako „zprávy Ant Ant McPartlina“, snaží se weby s drby a celebritami využít kliknutí na webové stránky z obou termínů k přivedení provozu na své stránky. Kromě klebetních webů, které hledají více pohledů na články, se affiliate marketingu také snaží využít slávy, kterou má McPartlin, aby nalákal uživatele k obchodování s automatizovanými obchodními systémy. Díky šíření virálních zpráv obchodníci generují provoz. Je to však výsledkem falešných zpráv a je třeba poznamenat, že odvětví kryptoměn je odvětví, které vyžaduje výzkum, než bude něco považováno za fakt.

Co je automatické obchodování s bitcoiny?

Bitcoinové obchodní systémy jsou platformy, které využívají roboty k automatickému obchodování jménem uživatelů. Tyto obchody jsou řízeny daty, historickými trendy a algoritmickými metodami, aby získali přehled o možném pohybu bitcoinů v krátkodobé budoucnosti. Používání údajů o trhu k obchodování pro uživatele znamená, že k obchodům dochází rychle, než by uživatel mohl přijít o ziskový obchod. Systémy obchodování s bitcoiny se údajně chlubí hlavními ziskovými maržemi pro uživatele, pro které obchodují jménem, ​​přičemž využívají volatilitu bitcoinů a posuny trhu kryptoměny k rychlému odkupu a odprodeji.

S jakým systémem obchodování s bitcoiny je spojen Ant McPartlin?

Zvěsti naznačují, že televizní moderátor nabízí, že investoval do bitcoinů obchodováním prostřednictvím několika automatizovaných obchodních platforem. Tyto zahrnují:

Bitcoinová revoluce

Bitcoinová revoluce, obchodní platforma, údajně vytváří svým uživatelům až 20% zisky denně. Jedná se o populární koncept ve Velké Británii, Africe a Asii s recenzemi a tvrzeními, že uživatelé z automatizovaného obchodování vydělali dobré zisky. Podle platformy existuje více než tři sta tisíc lidí, kteří se snaží získat peníze z obchodů uskutečněných v Anglii.

Obchodník s bitcoiny

Ant McPartlin byl spojen s obchodníkem s bitcoiny, a to navzdory skutečnosti, že nepotvrdil nic, co by říkalo, že obchodoval prostřednictvím platformy. Bitcoin Trader je také automatizovaná platforma pro obchodníky s bitcoiny, která k provádění algoritmických obchodů využívá umělou inteligenci a strojové učení. Podle platformy existuje až 90% míra výhry pro uživatele, což téměř zaručuje ziskové obchody.

Bitcoinový kód

Dalším obchodním systémem spojeným s Antem McPartlinem je přes potvrzení bitcoinový kód. Jedná se o obchodní platformu, která se také může pochlubit až 20% denními zisky z obchodování s kryptoměnami. Recenze napříč platformami naznačují, že se obchodní stránka jeví jako legitimní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me