10 geriausių akcijų monetų (PoS) įrodymų kriptovaliutoms laikyti

Perspektyva uždirbti pasyviai ir pasinaudoti kriptografija jums paskatino tiek naujų, tiek patyrusių šifravimo investuotojų mintis. Tikrai tūkstančiai rinktis iš geriausių monetų monetų įrodymų gali būti nelengva užduotis. Nesijaudinkite, nes šiandien mes išnagrinėsime geriausią monetų akcijų rinkoje įrodymą.

Geriausias akcijų monetų įrodymas

Atrodo, kad „ProF-of-Stake“ (PoS) monetos iš kriptografijos investuotojų sulaukia daug dėmesio, nes pagrindiniai kriptovaliutų mainai, kriptografinės piniginės ir net saugojimo sprendimų teikėjai pradėjo integruoti sandėliavimo paslaugas į savo platformas. Net esamuose kriptografijos projektuose bandoma įtraukti šią funkciją. Antroji reitingo kriptovaliuta pasaulyje pagal rinkos kapitalizaciją „Ethereum“ planuoja pereiti prie šio sutarimo algoritmo dėl savo pranašumų, palyginti su darbo įrodymu (PoS), kurį šiuo metu naudoja „Ethereum“ tinklas..

Be to, „PoS“ žetonai suteikia kriptovaliutų investuotojams lengvą būdą padidinti savo žetonų turimą turtą leidžiant uždirbti pasyvias pajamas naudojantis jau turimu „PoS“ skaitmeniniu turtu. Be to, įrodyta, kad tai yra efektyvus ir pelningesnis būdas užsidirbti kriptovaliutas, o ne tik jas „užmušti“ ir laukti, kol padidės žetonų rinkos vertė. Taigi, daugelis „PoS“ tipo žetonų buvo paleisti ir kuriama dar daugiau, įskaitant esamus projektus, kurie nori įtraukti šią svarbią funkciją, o tai sukels „PoS“ žetonų pasirinkimą, kuris gali užvaldyti investuotojus.

Nepaisant to, kaip ir bet kurios kitos investicijos, investuotojai turėtų atlikti deramą kruopštumą nustatydami, kuris iš jų yra geriausias „Stake“ žetonų įrodymas. Geriausias monetų įrodymas gali skirtis, atsižvelgiant į recenzento asmeninius pageidavimus. Tai gali net atidėti mažmeniniams ir instituciniams investuotojams, atsižvelgiant į skirtingus jų turimus prioritetus ir finansinius išteklius. Beje, šis straipsnis padės potencialiems „POS“ dalyviams patiems išsiaiškinti, kuris yra geriausias jų monetų įrodymas, pateikdamas kuruojamą „PoS“ monetų sąrašą, kurį jie galbūt norėtų apsvarstyti. Prieš ką nors atlikkime greitą „PoS“ ir „PoW“ palyginimą. 

Contents

Kas yra akcijų įrodymas?

„Proof-of-Stake“ (PoS) yra paskirstytas knygos sutarimo mechanizmas, kuris, kaip nustatyta, yra perspektyvi darbo įrodymo (PoW) protokolo alternatyva. Tai buvo apibūdinta kaip ekonomiškesnis ir efektyvesnis būdas užtikrinti sandorius paskirstytame tinkle. Skirtingai nei „PoW“, „PoS“ protokolui nereikia brangios, greitai pasenusios ir sunkiai sukonfigūruojamos kriptografinės kasybos įrangos, kuri buvo pagrindinė kliūtis patekti potencialiems „PoW“ dalyviams, vadinamiems kalnakasiais.. 

Kalnakasiai ir tikrintojai

Kalnakasiai yra kriptovaliutų kasybos įrangos, kuri sprendžia mašinų sugeneruotas kriptografijos problemas, operatoriai, norėdami užrašyti kitą bloką ant blokų grandinės ir gauti bloko atlygį procese bei dalį operacijos mokesčių, kuriuos moka minėtos blokų grandinės vartotojai. Tai padeda apsaugoti „PoW“ pagrįstus tinklus užtikrinant, kad yra tik viena „tiesos“ versija, ir tokiu būdu pasiekiamas sutarimas paskirstytame tinkle. Šis sutarimo mechanizmas paprastai laikomas brangiu ir eikvojančiu energijos išteklius, tačiau iki šiol jis plačiai pripažįstamas kaip saugiausias ir labiausiai decentralizuotas sutarimo protokolas..

Ir atvirkščiai, PoS „tikrintojai“ prisiima „kalnakasių“ vaidmenį, tačiau užuot valdę kriptografines kasimo mašinas, jie tik privalo laikyti ir „įdėti“ tam tikrą kiekį „PoS“ skaitmeninių žetonų ar monetų, kad galėtų dalyvauti patvirtinimo procese. Tai atima išlaidas, susijusias su kasybos veiklos infrastruktūros sukūrimu, įskaitant su tuo susijusią riziką kasybos operacijose – svyruojančias energijos sąnaudas, besikeičiančią reguliavimo politiką ir kasybos įrangos nusidėvėjimą. Tai reiškia, kad kiekvienas įdomus dalyvaudamas lažybose galės tai padaryti iš karto, jei tik atitiks minimalius reikiamus žetonus ir bus „įkūręs“ šiuos žetonus. 

Stakavimo procesas

Statymas yra tam tikro skaitmeninio turto „užrakinimo“, „įšaldymo“ ar „atidėjimo“ procesas, kad būtų galima gauti atlygį. Tačiau minimalus žetonų reikalavimas skirtinguose projektuose skiriasi. Tai gali svyruoti nuo vieno dolerio vertės žetonų iki kelių tūkstančių. Nepaisant to, kaip įprasta „PoS“ žetonų taisyklėje, tuo daugiau „statai“, tuo didesnė tikimybė būti tikrintoju ir gauti patvirtinimo atlygį. „PoS“ požiūriu investuotojai, turintys didesnius „akcijų paketus“, yra panašūs į „kalnakasius“, turinčius galingesnę kasybos įrangą, turinčius daugiau galimybių parašyti kitą bloką ir gauti atlygį už bloką..

Deleguotasis akcijų paketo įrodymas (DPoS)

Stabdymo procesas nėra būdingas tik PoS konsensuso protokolui, nes jis taip pat naudojamas palyginti naujesniame konsensuso mechanizme, pavadintame kaip deleguotasis akcijų paketo įrodymas (DPoS). Deleguotame akcijų paketo įrodyme investuotojai (žmonės, turintys savo žetonus) tiesiogiai nedalyvauja paskirstyto knygos tinklo blokų kūrimo ar patvirtinimo procesuose. Kai jų deleguotas akcijų paketo monetų ar žetonų įrodymas bus „sukabintas“, „užšaldytas“ ar „užrakintas“, jis galės perduoti „svorį“, „galią“ ar „akcijas“ „delegatams“, liudininkams, „blokų gamintojams“. “Arba„ atstovai “, kurie dalyvauja faktiniame blokų kūrime ir patvirtinime jų vardu.

Be to, kaip ir „PoS“ monetos, kiekvienas „DPos“ monetų projektas turės savo atlygio struktūrą, blokavimo laiką, minimalius statymo reikalavimus ir „statymo laiko užraktą“ arba „atšaukimo atidėjimą“, reikalingą „perregistruoti“. Kadangi tiek „PoS“, tiek „DPos“ konsensuso protokolams reikalingas „įkalimas“, paprastumo dėlei šiame straipsnyje bendrai vadinsime „PoS“ ir „DPos“ žetonus „Proof-of-Stake Tokens“.. 

Metodika

Geriausio akcijų paketo monetų atrankos metodika

Kriterijai

Kaip minėta anksčiau, rinkoje buvo gausus įrodomųjų ženklų ženklas, todėl investuotojams buvo sunkiau pasirinkti, į kuriuos žetonus investuoti. Norėdami padėti savo skaitytojams nustatyti, kurį iš jų jie gali norėti apsvarstyti, mes dalinsimės kuruojamas geriausių monetų akcijų įrodymų sąrašas, pagrįstas šių kriterijų deriniu: akcijų paketo pajamingumas, bendras tinklo dalyvavimas, rizika, paprastas žetonų įvedimas ir naudingumas; identifikuoti pačius geriausius įrodymus patvirtinančius žetonus.

Statomasis pelningumas priklauso nuo metinių procentinių normų, atlyginamų dalyviams. Nors tai kartkartėmis keičiasi, tai yra efektyvus projekto uždarbio įvertinimas. Kartu su visais susietais žetonais yra paprasčiausia visų „PoS“ blokų grandinėje naudojamų skaitmeninių išteklių suma. Tai rodo rinkos žaidėjų pasitikėjimą konkrečiu projektu.

Kita vertus, rizika yra laipsnis, kuriuo investuotojai patiria kainų svyravimus, reguliavimo problemas ir likvidumą. Projektai, kuriems ši rizika yra mažiau tikėtina, yra aukštesni. Lengva įvesti apibūdina finansinius ir techninius reikalavimus žetonų turėtojams dalyvauti. „PoS“ žetonai, turintys mažiau dalyvavimui reikalingų žetonų, užima aukštesnę vietą, taip pat tie, kuriems reikalinga mažiau techninės patirties.

Galiausiai yra „PoS“ prieigos rakto naudingumas. Žetonai, kurių kiti naudojimo atvejai užima aukštesnę vietą, nes jie užima aukštesnę vietą.

Pasirinkimas

Kuruojamas „Geriausias akcijų ženklų įrodymas“ sąrašas buvo sukurtas kruopščiai atrinkus 32 iš pelningiausių, labiausiai įsitvirtinusių ir įdomiausių „PoS / DPoS“ rinkos projektų. Pirminį sąrašą sudarė:

Algorandas, ark, Cardano**, „Cosmos“, „Dash“, „Decred“, „Energi“, EOS, Ethereum*, IOST, „IoTex“, Harmonija**, Komodo**, „Lisk“, „Livepeer“, „Loom“, „NavCoin“, NEM, NEO, NULS, ontologija, PIVX, QTUM, Steem**, Stratis, Synthetix, Tezos, TomoChain, TRON, V sistema, Vechainas** ir bangos.

* Įstatymo mechanizmas dar nėra visiškai įgyvendintas

** Trūksta duomenų, reikalingų pagal minėtus kriterijus

Šeši į sąrašą įtraukti projektai buvo pašalinti dėl dviejų pagrindinių priežasčių: trūksta duomenų, reikalingų teisingam ir patikimam projekto įvertinimui, ir ne iki galo įgyvendinto akcijų paketo mechanizmo.

Gerbiami paminėjimai

Tarp šešių iš sąrašo pašalintų projektų buvo dvi 10 geriausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją, „Ethereum“ ir „Cardano“. „Ethereum“ (ETH) būtų patekusi tarp aukščiausių projektų dėl savo įrodytų rezultatų, vertės potencialo ir didelio naudingumo tūkstančiams decentralizuotų programų „DApps“. Jis buvo išbrauktas iš sąrašo, nes jo PoS mechanizmas dar nėra visiškai įgyvendintas.

„Cardano“ (ADA) didžiuojasi tuo, kad yra vienas tobuliausių „PoS“ ekosistemos projektų, paremtas kūrėjų, kurie yra ne tik labai kompetentingi paskirstytų knygų technologijoje, bet ir yra žinomi kaip naujovės erdvėje dėl savo tvirtos mokslinių tyrimų ir plėtros fono . Jis buvo išbrauktas iš sąrašo, nes trūko duomenų, reikalingų teisingam projekto vertinimui. Tas pats pasakytina ir apie „Harmony“, „Komodo“, „Steem“ ir „VeChain“..

Minėtų projektų išbraukimas iš sąrašo neatspindi meškiško požiūrio į šiuos projektus, o sunkumų tinkamai juos tinkamai įvertinti atsižvelgiant į nagrinėjamus kriterijus. Jei gerai pažvelgsime, šie projektai yra vieni novatoriškiausių ir perspektyviausių PoS / DPoS erdvėje.

Galutinis sąrašas

Tuomet 24 likusieji „PoS“ / „DPoS“ projektai buvo patikrinti naudojant anksčiau nurodytą metriką, sąrašą sutrumpinus iki 10, suteikiant mums keletą geriausių šiuo metu galiojančių monetų įrodymų:

„Algorand“, „Cosmos“, EOS, IOST, ontologija, „Tezos“, TRON, „Synthetix“, „V“ sistema ir bangos. 

Norėdami geriau suprasti, kodėl šie projektai buvo laikomi geriausiu žetonų įrodymu, aptarsime kiekvieno projekto nuopelnus, pateikdami trumpą, bet išsamią įžangą, nurodydami unikalų pasiūlymą dėl vertės, taip pat pasidalindami pliusais ir minusais. Dabar be papildomų veiksmų eikime į geriausių akcijų žetonų įrodymų sąrašą.

TOP 10 akcijų monetų įrodymas

11 vieta best kuoliinių monetų įrodymas: „Synthetix“ tinklo žetonas (SNX)

geriausias monetų akcijų įrodymas - „Synthetix“

Pirmasis sąraše yra „Synthetix Network“. Tai decentralizuota skaitmeninio turto išleidimo platforma, leidžianti „Synthetix“ komandai sukurti sintetinį turtą, kurį užtikrina „Synthetix Network Token“ (SNX). Be to, šis sintetinis turtas, bendrai vadinamas „Synths“, yra paremtas SNX žetonais, kad suteiktų, ką teigia komanda, begalinį likvidumą ir nulinius slydimo sandorius. Turto, kurį galima konvertuoti į sintezę, tipai apima fiat valiutas, žaliavas, kriptovaliutas ir atvirkštines valiutas. 

Be to, SNX žetonus galima sutelkti naudojant „Minter“, „Synthetix“ kūrėjų sukurtą klojimo mechanizmą, kad būtų galima atlikti naujų SNX žetonų kalimo procesą, kurį sukėlė ir kiekybiškai įvertino santykinis dalyvių žetonų paketas. Bendras dalijamas SNX nustatomas pagal tinklo užfiksuotus 0,3% prekybos mokesčius, gautus iš „Synths“ biržų iš „Synthetics Exchange“. Čia gaunama SNX prieigos rakto vertė. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Synthetix“ tinklo žetonai (SNX)

Bendras tiekimas: 143 269 231 SNX

Žetonai su statymais: 51 mln. USD vertės žetonų (užima 11 vietą)

Minimali statymo dalis: 1 SNX (11 vieta)

Apsk. metinis derlius: 79,02% (2 vieta)

Dabartinė kaina: 0,44501 USD (USD)

Rinkų skaičius: 15 (užėmė 22 vietą)

Konsenso tipas: akcijų paketo įrodymas (PoS)

Pagrindiniai bruožai

  • Sintetinio turto išleidimo platforma, leidžianti veikti be turimo turto
  • Bendras likvidumo ir nulinio prekybos paslydimo užtikrinimo modelis
  • Sukuriamos atvirkštinės skaitmeninės valiutos, turinčios atvirkštinę pagrindinio turto vertę
  • Prekyba grandinėje be leidimų
  • Pasyvios pajamos per „Staking SNX“ 

Argumentai “už”

  • Begalinis likvidumas.
  • Nuliniai slydimo sandoriai.
  • Lengvas sintetinio turto kūrimas.
  • Atvirkštinės vertės žetonai.
  • Darbiniai „dApps“:
  • Sintetinė birža su daugiau nei 462 rinkomis, įskaitant „fiat“, „commodities“ ir „cryptos“.
  • Mintr, kuolymo įrankis.

Minusai

  • „Synthetix“ tinklas vis dar yra eksperimentiniame etape, tikėtinos klaidos ir saugumo spragos.
  • Kainos tiekimą teikia uždaro šaltinio orakulas, kuris gali būti manipuliuojamas komanda ar vienu nesėkmės tašku.
  • SNX žetonų likvidumas yra problema, nes juo prekiaujama tik 15 rinkų.

10 b vietaest kuoliinių monetų įrodymas: Algorandas (ALGO)

geriausias monetų akcijų įrodymas - Algorandas

„Algorand“ yra vienas iš naujesnių „blockchain“ projektų sąraše ir tas, kuris pastaruoju metu sulaukia daug dėmesio iš kriptovaliutų bendruomenės nuo pagrindinio grynojo paleidimo šių metų viduryje. Pagrindinis projekto tikslas yra sukurti integruotą ir skaidrią ekonomiką be sienų, kad klestėjimas būtų kur nors. Be to, jį sukūrė Tiuringo premijos laureatas (Nobelio premijos ekvivalentas už skaičiavimą), MIT profesorius ir žinių neturintis įrodymas Silvio Micali.

Projektu siekiama išspręsti „blockchain“ trilemą, kompromisą tarp saugumo, decentralizavimo ir mastelio. Unikalus „Algorand“ protokolo dizainas leidžia greičiau nei per 5 sekundes sukurti naujus blokus. Be to, protokolas taip pat leidžia kūrėjams generuoti naujus keičiamus žetonus ir vykdyti atominius daugiašalius perdavimus (AMPT) nenaudojant išmaniųjų sutarčių, taip išvengiant nereikalingų skaičiavimo ir operacijų išlaidų naudojant virtualias mašinas.. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: Algorandas (ALGO)

Bendras tiekimas: 10 000 000 000 ALGO

Įstatyti žetonai: žetonų už 443 mln. USD (3 vieta)

Min. Statymas: 1 ALGO (užėmė 5 vietą)

Apsk. metinis derlius: 7,35% (14 vieta)

Dabartinė kaina: 0,21646 USD (USD)

Rinkų skaičius: 66 (14 vieta)

„Consensus“ tipas: grynas akcijų įrodymas

Pagrindiniai bruožai

  • Sutarimo algoritmas, neprarandant saugumo, mastelio ir decentralizavimo.
  • 1 sluoksnio pagrindinių funkcijų įgyvendinimas. 
  • Išmanioji, be sutarčių, keičiamų žetonų generavimas.
  • Protingas be sutarčių atominių daugiašalių pervedimų vykdymas.
  • Grynas akcijų paketo įrodymas.

Argumentai “už”

  • Projektui vadovauja vienas didžiausių pasaulio protų skaičiuojant.
  • Sukurti pakeičiami žetonai paveldi Algorando savybes dėl 1 sluoksnio įgyvendinimo.
  • Itin greitos operacijos su momentiniu baigtinumu
  • Tikrasis vienalaikiškumas naudojant atominį daugiašalio perdavimo funkcionalumą. 
  • Reitingas rečiau yra vertybinis popierius.

Minusai

  • Turi daugybę naujausių technologijų, kurios dar nėra išbandytos ir dar neįrodytos. 
  • Ribotas skaičius „dApps“ pastatų, esančių „blockchain“ viršuje.
  • ALGO žetonų kainos nuo pat „Mainnet“ paleidimo buvo mažėjančios.
  • ALGO žetonų mainų sąraše yra palyginti mažiau, palyginti su kitais šiame sąraše esančiais projektais.

9 vieta: Paslaugų interneto žetonas (IOST)

geriausias akcijų monetų įrodymas - IOST

Paslaugų internetas yra „blockchain“ projektas, kurio tikslas – pateikti įmonės lygio „blockchain“ infrastruktūrą, kuri būtų pakankamai saugi ir pritaikoma daugiašalėms korporacijoms. IOST komanda planuoja panaudoti savo unikalią suskaidymo architektūrą ir sutarimo mechanizmą, kad tai įvyktų. Komandą sudaro 50 daugialypių „blockchain“ apdovanojimų profesionalų iš prestižinių universitetų visame pasaulyje, taip pat pagrindiniai pramonės gigantai.

IOST kūrėjai tvirtina, kad jų blokų grandinė gali apdoroti 100 000 operacijų per sekundę, kurios yra įmanomos įgyvendinant naujus skaičiavimo procesus, tokius kaip efektyvaus paskirstyto skaidymo (EDS) schema, „TransEpoch“ priskyrimo procedūra, „Atomix“ vykdymo protokolas, patikimumo įrodymo (PoB) sutarimas. algoritmo, mikro ir būsenos blokų (MSB) išteklių apdorojimas. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Internet of Services Token“ (IOST)

Bendras tiekimas: 21 000 000 000 IOST

Žetonai su statymais: 20 milijonų JAV dolerių vertės žetonų (18 vieta)

Minimali statymo dalis: 1 000 IOST (16 vieta)

Apsk. metinis derlius: 11,84% (6 vieta)

Dabartinė kaina: 0,21646 USD

Rinkų skaičius: 108 (užima 8 vietą)

Konsensuso tipas: tikėjimo įrodymas 

Pagrindiniai bruožai

  • Įmonė parengta „blockchain“ infrastruktūra, kuri gali būti pritaikyta masiniam pritaikymui neprarandant saugumo.
  • Naujos skaldymo schemos, padedančios pasiekti didelių sandorių našumą.
  • Įgyvendina konsensuso patikimumo įrodymą, kad komanda teigia esanti labiau decentralizuota nei kiti protokolai.
  • Naudoja „Javascript“ kaip pagrindinę išmaniąją sutarčių programavimo kalbą.
  • Sukuriamų žetonų ir nepakeičiamų žetonų kūrimas.

Argumentai “už”

  • Ypač greitas „blockchain“, neaukojant decentralizacijos ir saugumo.
  • Protingoms sutartims naudoja bendrą programavimo kalbą, „Javascript“.
  • Maži sandorių mokesčiai.
  • Vidutiniškai didelis lažybų atlygis.
  • Joje yra daugiau nei 100 rinkų.
  • Nuolatinis augimas Nr. iš DApps.

Minusai

  • Daugelis partnerysčių, bet nedaug aukštos kokybės DApps.
  • Trečiųjų šalių „DApps“ sunku patekti į vartotojus.
  • Trūksta rinkodaros iniciatyvos pritraukti naujus DApps vartotojus.
  • Dabartinis rinkos kainos veiksmas buvo ne toks idealus.

8 vieta – geriausias monetų akcijų įrodymas: Ontologija (ONT)

„Ontology blockchain“ projektas pristato naujo tipo bendro sutarimo protokolą, kuris leidžia jį geriau keisti, neaukojant saugumo ir decentralizacijos. Įvardytas kaip VBFT, tai yra naujo tipo sutarimo mechanizmas, derinantis akcijų paketo įrodymą (PoS), Bizantijos gedimų toleranciją (BFT) ir kintamas atsitiktines funkcijas (VRF), kurių operacijų greitis yra didesnis nei 3000 TPS. ONT yra išsami paskirstytos knygos infrastruktūra, kuri yra modulinė, prijungiama ir pritaikoma įvairioms paskirstytoms programoms. 

Jis turi tris infrastruktūros dalis. ONT „Blockchain“, pagrindinė infrastruktūra, „ONT Blockchain“ sistema, modulinė ir pritaikoma sistema skirtingoms programoms ir ONT sąveikos protokolai, kad platforma veiktų skirtinguose „blockchain“ ir įrenginiuose. Ji turi decentralizuotą tapatybės sistemą ir decentralizuotą keitimosi duomenimis ir bendradarbiavimo sistemą. Šis naujas „blockchain“ taip pat turi dviejų ženklų sistemą, kuri atgraso nuo kainų nepastovumo.

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: Ontologija (ONT)

Bendras tiekimas: 1 000 000 000 ONT

Žetonai su statymais: 47 milijonai JAV dolerių vertės žetonų (užima 12 vietą)

Min. Statymas: 1 ONT (8 vieta)

Apsk. metinis derlius: 2,95% (užėmė 22 vietą)

Dabartinė kaina: 0,21646 USD

Rinkų skaičius: 119 (7 vieta)

Sutarimo tipas: VBFT 

Pagrindiniai bruožai

  • Didelio našumo viešoji blokinė grandinė, modulinė ir pritaikoma įvairioms programoms.
  • Jis įdiegia dvigubų prieigos raktų sistemą ir priima ONT kaip valdymo prieigos raktą, o ONG – kaip naudingumo ženklą.
  • Protingos sutartys 
  • Paskirstytas patikrinimo valdymas
  • Decentralizuotas keitimasis duomenimis

Argumentai “už”

  • Saugus, decentralizuotas ir keičiamas.
  • Modulinė, pritaikoma ir pritaikoma.
  • Taikoma įvairiems vartotojų ir pramonės gaminiams bei paslaugoms. 
  • Dviejų ženklų modelis atsieja ONT ir ONG, kad būtų išvengta kainų nepastovumo įtakos.
  • Tvirtos rinkodaros ir partnerystės iniciatyvos.

Minusai

  • Apskaičiuotas metinis derlius tarp mažiausių šiame sąraše.
  • Reguliavimo rūpesčiai dėl Kinijos požiūrio į kriptovaliutas ir žetonus.
  • Panašus į NEO gali pasirodyti nereikalingas.

7 vieta – geriausias monetų monetų įrodymas: V sistema (VSYS)

„Vsystems“

„V“ sistema yra bendrosios paskirties „blockchain“ infrastruktūros tiekėjas, kuriam vadovauja Sunny King, „Proof-of-Stake“ (PoS) konsensuso protokolo ir dviejų šifravimo projektų „Peercoin“ ir „Primecoin“ kūrėjas. Projektas nori save pozicionuoti kaip „blockchain“ patobulintą bendrosios paskirties objektų duomenų bazės ir debesijos paslaugų teikėją. Siekiant patenkinti įvairias programas ir pramonės šakas, „V“ sistema yra suprojektuota kaip modulinė, prijungiama ir pritaikoma, suderinama su įvairių tipų blokų grandinėmis..

Tai padaryti įmanoma panaudojant „Supernode Proof of Stake“ (SPoS) konsensuso protokolą, kurį komanda apibūdino kaip kitą „PoS“ evoliuciją, kuri įgalins didelio našumo „blockchain“ sistemas. SPoS yra ne tik žaibiškai greitas (1 sekundės trukmės blokavimo laikas), bet ir labiau nuspėjamas bei stabilus. Pagrindinė platformos valiuta yra V sistemos monetos (VYS) ir yra naudojama kaip atlygis už blokų ir platformos valiutos gamybą funkcijoms naudoti, pavyzdžiui, išteklių naudojimą iš V sistemoje sukurtų projektų ir decentralizuotas duomenų bazės debesies paslaugas.. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: V sistema (VSYS)

Bendras tiekimas: 5 381 254 128 VSYS

Žetonų ženklai: 121 mln. USD (7 vieta)

Min. Statymas: 1 VSYS (užėmė 4 vietą)

Apsk. metinis derlius: 15,22% (4 vieta)

Dabartinė kaina: 0,0767 USD

Rinkų skaičius: 43 (15 vieta)

„Consensus“ tipas: „Supernode“ akcijų paketo įrodymas

Pagrindiniai bruožai

  • Greitas, stabilus, nuspėjamas ir ekonomiškas (energijos ir piniginių išlaidų) sutarimo protokolas.
  • Sukurta kaip bendrosios paskirties „blockchain“ pagrindu sukurta duomenų bazė ir debesų platforma.
  • Prijungiama „blockchain“ parama.
  • „Smart Contract“, „Side-chain“ ir „Cross-chain“ funkcionalumas.
  • Padidėjęs likvidumas, kai dalyviai gali nedelsdami perkelti savo „įdėtas“ ar „nuomojamas“ monetas

Argumentai “už”

  • Sukurtas nuo pat pradžių, kad atitiktų įvairiausias programas ir pramonės šakas.
  • Naujoviškas konsensuso mechanizmas, kuris yra stabilesnis ir nuspėjamas, neprarandant decentralizacijos aspekto.
  • 1 sek. Blokavimo laikas.
  • Dalių likvidumo ypatybės.
  • 15,22% pelningumas iš VSYS monetų. 

Minusai

  • Per anksti nustatyti, ar „V System“ komanda sugebės pristatyti svarbius platformos komponentus.
  • „Tech“ dar nėra išbandyta, kaip pasiekti pažadėtą ​​našumą.
  • Labai nedaug „DApps“ projektų, plėtojamų „V Systems“ platformoje.

6 vieta geriausias monetų monetų įrodymas: Bangos (BANGOS)

Bangos

„Waves“ platformos yra atviro kodo paskirstytasis tinklas, kurio tikslas – įvesti „Web 3.0“ programas, siūlydamas pritaikomus decentralizuotus sprendimus, kurie suteikia vartotojams galimybę visiškai kontroliuoti savo skaitmeninį turtą, asmens duomenis ir privatumą. Jis taip pat skirtas įmonėms, kurios planuoja panaudoti „blockchain“ technologijas, kad būtų užtikrintas saugumas, operatyvumas, skaidrumas ir patikimumas. Komanda gali tai padaryti pateikdama išsamų sprendimų rinkinį, palaikantį „Web 3.0“ paslaugų paketą, įskaitant protokolo, infrastruktūros ir programų sluoksnius.

Protokolo sluoksnis susideda iš bendro sutarimo protokolo, vadinamo „Leased Proof-of-Stake“ (LPoS), optimizavimo protokolo „Waves-NG“, funkcijų aktyvinimo protokolo ir daugybės kriptografinių bei patvirtinimo taisyklių ir operacijų modelių. Be to, infrastruktūros sluoksnį sudaro integruota kūrimo aplinka, „Waves Smart“ sutartų programavimo kalba (RIDE) ir įvairios API bibliotekos bei įrankiai. Galiausiai, programos sluoksnį sudaro visi tinkle veikiantys DApps, pvz., Decentralizuotas mainai, mobiliosios programos ir kt..

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: Waves (WAVES)

Bendras tiekimas: 100 000 000 BANGŲ

Įmesti žetonai: 35 milijonai JAV dolerių (užima 13 vietą)

Min. Statymas: 1 BANGOS (10 vieta)

Apsk. metinis derlius: 7,53% (užėmė 13 vietą)

Dabartinė kaina: 0,92 USD 

Rinkų skaičius: 681 (1 vieta)

Konsensuso tipas: išsinuomotas akcijų paketo įrodymas

Pagrindiniai bruožai

  • Žetonų kūrimo platforma, leidžianti netechniniams vartotojams kurti skaitmeninius išteklius, vadinamus „išmaniaisiais turtais“
  • Decentralizuota vidinė mainų sistema su lengvai naudojama sąsaja, nukreipta į klientą
  • Du (anksčiau trys iki spalio 1 d.) Prieigos raktai, susieti su „Waves“ platforma: „Waves“ prieigos raktas, pagrindinis prieigos ir blokavimo teises suteikiantis prieigos raktas, o „Waves“ bendruomenės ženklas (WCT) yra balsavimo ir bendruomenės veiklos valdymo raktas.. 
  • Decentralizuota žetonų vertinimo sistema 
  • Decentralizuotas valdymas 

Argumentai “už”

  • Lengva ir ekonomiška tokenizavimo platforma.
  • Patogi vartotojui piniginė / vidinis decentralizuotas keitimas // Staking tool.
  • Galima įsigyti 681 turguje.
  • Visas „dev“ įrankių rinkinys.
  • Bendrijos vadovaujama pinigų politika.

Minusai

  • Bangų platformoje per daug nekokybiško / nenaudingo išmaniojo turto.
  • „Waves DApps“ netraukia tiek vartotojų, kiek kiti panašūs projektai.
  • Pagrindinės bangos DEX neturi 2FA funkcijos papildomam saugumo lygiui.

5 vieta – geriausias monetų monetų įrodymas: EOS (EOS)

EOS

„EOS.IO“ yra trečiasis „Delegated Proof Of Stake“ (DPoS) sutarimo protokolo kūrėjo ir tiek „Steem“, tiek „BitShares“ įkūrėjų Danielio Larimerio „blockchain“ idėjos. „EOS.IO“ siekia tapti pagrindine išmaniųjų sutarčių platforma ir decentralizuota operacine sistema pramoninio lygio decentralizuotoms programoms. „EOS blockchain“ imituoja didžiulę kompiuterio operacinę sistemą, kuri skiria ribotus išteklius decentralizuotoms programoms, tokioms kaip procesorius, tinklas ir RAM. Procesorius ir tinklas gaunami įsigijus EOS, kita vertus, pagrindinę platformos kriptovaliutą, RAM, galima nusipirkti su EOS.

EOS operacijos yra nepaprastai greitos – tik pusė sekundės patvirtina operacijas ir maždaug dvi minutes, kad būtų pasiektas galutinis. Be to, kad EOS prieigos raktas yra pagrindinė ribotų skaičiavimo išteklių valiuta, jis taip pat veikia kaip valdymo ženklas, jei vartotojai galėtų jį naudoti balsuodami už blokų gamintojus. „EOS“ platforma pasirodė esanti labai sėkminga, nes šiandien ji tapo viena didžiausių išmaniųjų sutarčių platformų kriptografinėje erdvėje, kurią pralenkė tik „Ethereum“..  

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: EOS (EOS)

Bendras tiekimas: 1 012 836 253 EOS

Žetonai: 1 290 milijonų JAV dolerių vertės žetonai (1 vieta)

Minimali statymo dalis: 1 EOS (užima 15 vietą)

Apsk. metinis derlius: 1,84% (24 vieta)

Dabartinė kaina: 2,95 USD 

Rinkų skaičius: 634 (2 vieta)

Sutarimo tipas: Bizantijos gedimų tolerancijos deleguotas BFT-DPoS akcijų įrodymas

Pagrindiniai bruožai

  • Labai efektyvi „Smart Contract“ platforma, kurią, anot EOS komandos, galima padidinti iki milijonų operacijų per sekundę.
  • Visiškas operacijų mokesčių pašalinimas.
  • Adaptyvioji paskirstytos knygos technologija, kurią galima pritaikyti įvairioms programoms, leidžiančioms be leidimų ar leidimų naudoti blokų grandines. 
  • Saugus lygiagretus ir nuoseklus veikimas.
  • Tinkinama leidimų schema.

Argumentai “už”

  • Itin greita išmaniųjų sutarčių platforma
  • „Feeless“ sandoriai.
  • Augantis aukštos kokybės ir keičiamų DApps sąrašas įvairiose pramonės šakose.
  • Nepaprastai talentinga kūrėjų komanda
  • Labai stabili ir likvidi rinka.
  • Didžiausia kapitalizacija tarp visų šiame sąraše esančių PoS projektų.

Minusai

  • Sąskaitų sukūrimo išlaidos yra pagrindinė kliūtis patekti galimiems vartotojams.
  • Panašu, kad operatyviosios atminties išlaidos prieštarauja „calless“ sandorių reikalavimams.
  • Reguliavimo pasekmės saugumui.
  • Suvokiami decentralizavimo iššūkiai.

4 vieta – geriausias monetų akcijų įrodymas: „Tezos“ (XTZ)

Tezos

„Tezos“ yra Šveicarijoje veikiantis bendrosios paskirties „blockchain“, kuris buvo kuriamas nuo 2014 m., Kurį sukūrė ir įkūrė buvę „Morgan Stanley“ analitikai Arthuras ir Kathleen Breitman. Tai daugiafunkcinė išmaniųjų sutarčių platforma decentralizuotoms programoms, turinti savęs keitimo protokolą per savo grandinės valdymo modelį. Be to, ši savikoreguojanti funkcija daro ją idealia decentralizuota sutarimo platforma, turinti meta sutarimo galimybes, leidžiančią palaikyti platų vartotojų ir pramonės taikomųjų programų spektrą, kurio tikslas – pasitelkti paskirstytos knygos technologiją..

Valdymo grandinėje grandinė leidžia suinteresuotosioms šalims patvirtinti protokolų pakeitimus, leidžiančius jiems savarankiškai vystytis, keičiant savo kodeksą. Tai leidžia „Tezos“ atnaujinti save, nesiskirstant į dvi atskiras blokų grandines. Be to, „Tezos“ naudoja „PoS“ tipo sutarimo mechanizmą, vadinamą „Likvidus akcijų paketo įrodymas“, kuris leidžia dalyviams naudoti savo žetonus kaip valdymo žetonus, teises balsuoti dėl pakeitimų ir kaip pagrindinius žetonus sandoriams ir norintiems gauti teises į blokų kūrimo procesą, vadinamą kepimu. Visi gali dalyvauti kepant net ir mažus ūkininkus, pavesdami „XTZ“ blokuoti kūrėjus, vadinamus kepėjais, sujungta „Tezos“ paskyra, turinčia 10 000 ar daugiau „XTZ“ (1 ritinys)..

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Tezos“ (XTZ)

Bendras tiekimas: 813 114 290 XTZ

Žetonai: 522 milijonai JAV dolerių vertės žetonų (2 vieta)

Min. Statymas: 1 XTZ (9 vieta)

Apsk. metinis derlius: 6,94% (16 vieta)

Dabartinė kaina: 0,913 USD 

Rinkų skaičius: 74 (užėmė 11 vietą)

Konsenso tipas: skystas akcijų paketo įrodymas

Pagrindiniai bruožai

  • Valdymas grandinėje.
  • Savaime keičiantis protokolas.
  • Pažangios sutartys ir oficialus patikrinimas.
  • Delegacijos gali lengvai dalyvauti blokų kūrimo veikloje (kepimas).
  • Patvirtintų siūlomų protokolo patobulinimų skatinimas.

Argumentai “už”

  • Labai judrus vystymasis per savęs keitimo funkciją.
  • Decentralizuotas grandinės valdymas.
  • Skatina decentralizuotas inovacijas.
  • Tikslus, saugus ir saugus „Smart Contracts“ diegimas naudojant „Michelson“ programavimo kalbą.
  • 2-oji pagal vertę žetonų vertė.

Minusai

  • Vykstantys ginčai dėl vertybinių popierių.
  • Kripto reitingų taryba teigia, kad „Tezos“ greičiausiai yra vertybinis popierius.
  • Michelsono programavimo kalba nėra gerai žinoma.

3 vieta – geriausias monetų akcijų įrodymas: Kosmosas (ATOM)

Kosmosas

„Cosmos“ kūrėjai pavadino „Blockchain“ internetu, kurį sudaro labai keičiamos, nepriklausomos ir lygiagrečios blokinės grandinės, kurios gali sąveikauti tarpusavyje per paskirstytą tinklą. Tai ne tik pateikia „blockchain“ trilemos sprendimą – mastelio keitimą, saugumą ir decentralizavimą), bet ir siūlo sąveikumą, pridėtinės vertės funkciją, reikalingą žymiai padidinti „blockchain“ pagrįstų programų naudingumą..

Be to, komanda panaudojo „Tindermint BFT“ – sutarimo protokolą, kuris sujungia blokų grandinės tinklo ir konsensuso sluoksnius į vieną bendrą sutarimo variklį. Šio sutarimo mechanizmo blokavimo laikas yra 1 sekundė, kuris gali apdoroti 10 000 operacijų per sekundę su momentiniu užbaigtumu. Jis taip pat pritaikomas blokuojamiems leidimams ir be leidimų, be to, jis yra labai saugus su šakių atsiskaitymo funkcijomis. Tada programos sluoksnis prijungiamas prie šio bendro sutarimo variklio per „Application Blockchain Interface“ (ABCI), naudojant lengvai prieinamus „Cosmos“ programinės įrangos kūrimo rinkinius (SDK).. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Cosmos“ (ATOM)

Bendras tiekimas: 237 928 231 ATOM

Žetonai: 448 milijonai JAV dolerių vertės žetonų (4 vieta)

Min. Statymas: 1 ATOM (užėmė 13 vietą)

Apsk. metinis derlius: 9,88% (9 vieta)

Dabartinė kaina: 2,64 USD 

Rinkų skaičius: 104 (9 vieta)

Konsenso tipas: „Tindermint BFT“

Pagrindiniai bruožai

  • Itin greitas „Tindermint BFT“ sutarimo protokolas.
  • Sluoksniuoto „blockchain“ architektūros dizainas (programos sluoksnis, tinklas ir sutarimas).
  • Programavimo kalbos agnostinė programų blokų grandinės sąsaja (ABCI).
  • Prieinama „Cosmos“ SDK ir programos sluoksnio sistema.
  • Tarpblokinio ryšio protokolas (IBC) ir tarpinio serverio funkcionalumas.
  • Centriniai mazgai ir kalbėta topologija (šakotuvai ir zonos).
  • Šakės atskaitomybės funkcija.

Argumentai “už”

  • DApps gali mastelį vertikaliai ir horizontaliai.
  • Skirtingi „blockchains“ gali bendrauti tarpusavyje, kad būtų pasiekta sąveika.
  • Labai pritaikoma skirtingiems DApps.
  • Palaiko bet kurią programavimo kalbą.
  • Kai kurių aukštos kokybės projektų pritraukimas į savo ekosistemą.

Minusai

  • Jame yra daugybė naujų novatoriškų technologijų, kurios dar neišlaikė laiko išbandymo.
  • Pagrindinė sąveikos tarpblokinio ryšio protokolo (IBC) savybė dar neįgyvendinta.

2 vieta – geriausias monetų akcijų įrodymas: TRON (TRX)

Tron

TRON yra palyginti naujas „blockchain“ projektas, kurio tikslas – suteikti vartotojams decentralizuotą pasaulinį platinimo tinklą, kad būtų galima sukurti tikrai decentralizuotą internetą. Jis siūlo diegti išmaniąsias sutartis per savo „Tron Virtual Machine“ (TVM), kuri atsirado iš „Ethereum“ virtualiosios mašinos (EVM), todėl visos EVM išmaniosios sutartys yra suderinamos su TVM. Be to, „Tron Network“ naudoja „Delegated Proof of Stake“ sutarimo mechanizmą, kad sukurtų didelio našumo, didelio mastelio ir didelio prieinamumo „blockchain“ ekosistemą, pasiekdama didelį pralaidumą, vidutiniškai 2000 operacijų per sekundę. Sujungdamas regeneracines „Bandwidth“ ir „Energy“ sąvokas į savo pagrindinį architektūros sluoksnį, jis gali pasiūlyti beveik nemokamų operacijų ir sąskaitų kūrimą..

Be to, panaudojant ir tobulinant turimas atvirojo kodo technologijas iš kitų pirmaujančių projektų ir įtraukiant jos technologijas, ji tapo viena didžiausių „blockchain“ platformų visoje kriptografinėje erdvėje. Sėkmė neatsiejama nuo agresyvaus vadovavimo rinkodaros stiliaus, siekiant pritraukti kūrėjus į savo platformą, taip pat išlaikyti aukštą ryšių su kriptovaliutų bendruomene lygį vykdant keletą skatinamų informavimo veiklų. Tai yra ne viena sėkminga partnerystė, bendradarbiavimas ir verslo įsigijimas. Ryškiausias iš visų yra „Bittorent“ įsigijimas, vienas sėkmingiausių paskirstytojo tinklo diegimų. Keletas projektų jau ruošiasi panaudoti „Bittorrent“. 

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Tronix“ (TRX)

Bendras tiekimas: 99 281 283 754 TRX

Žetonų statymas: žetonų už 118 mln. USD (8 vieta)

Min. Statymas: 1 TRX (užima 2 vietą)

Apsk. metinis derlius: 4,13% (21 vieta)

Dabartinė kaina: 0,0163 USD

Rinkų skaičius: 108 (užima 8 vietą)

Konsenso tipas: deleguotas akcijų paketo įrodymas (DPoS)

Pagrindiniai bruožai

  • Didelio našumo blokinė grandinė, kuri yra keičiama ir saugi.
  • Kūrimo įrankių rinkinys, skirtas greitai ir lengvai įdiegti decentralizuotas programas
  • „Feeless“ tipo sandorių modelis naudojant regeneracinius išteklius, tokius kaip „Bandwith“ ir „Energy“, kurie pakeičia „dujų“ mokesčius
  • Lengvas ir beveik nemokamas paskyros / piniginės kūrimas
  • „Ethereum“ suderinama virtuali mašina: „Tron“ virtuali mašina

Argumentai “už”

  • Greiti, saugūs ir nebrangūs sandoriai.
  • Maža kliūtis patekti naujiems vartotojams.
  • Lengvai prieinamos kūrimo priemonės.
  • Sparčiausiai auganti DApps ekosistema.
  • Įspūdingos rinkodaros iniciatyvos.
  • Daugybė partnerystės ir bendradarbiavimo. 

Minusai

  • Steigėjas kaltinamas pervertinus projektą.
  • Dalis kripto bendruomenės supranta, kad projektas yra platformų kopija.
  • DApps įvairovės trūkumas.

1 vieta geriausias monetų monetų įrodymas: Sintezė (FSN)

„Fusion“ yra bene įdomiausias 2020 metų projekto įrodymas dėl įvairių priežasčių. Žetono naudojimo atvejis yra ne tik vienas iš mūsų mėgstamiausių, bet ir jų įkūrėjas yra inkubatoriaus, kuris sukūrė daugybę kitų kriptografinių pasisekimų, generalinis direktorius; „VeChain“ ir „QTUM“.

Skirtingai nuo daugumos šifravimo projektų, „Fusion“ iš tikrųjų vykdo savo planą, kad sukurtų keičiamo dydžio, sąveikų ir tikrai decentralizuotą „blockchain“ ekosistemą finansinių paslaugų programoms. Nors tokie techniniai pokyčiai kaip „Crypto Financial Smart Agreement“, jie siekia leisti vartotojams atlikti operacijas skirtingomis valiutomis naudojant „Fusion“ blokų grandinę.

Jei perskaitėte bet kurį kitą mūsų straipsnį, žinosite, kad mes labai vertiname tuos projektus, kuriais siekiama užtikrinti „ryšį“ šiuo metu labai suskaidytame kriptografiniame kraštovaizdyje. „Fusion“ taip ir daro.

Bendra informacija

Žetono pavadinimas: „Fusion“ (FSN)

Bendras tiekimas: 62 762 743 FSN

Žetonai su statymais: 5 milijonai JAV dolerių vertės žetonų (užima 8 vietą)

Minimali statymo dalis: 1 FSN (1 vieta)

Apsk. metinis derlius: 18% (3 vieta)

Dabartinė kaina: 0,53800 USD

Rinkų skaičius: 27 (užėmė 8 vietą)

Konsensuso tipas: Hierarchinis hibridinis sutarimo mechanizmas (HHCM)

Pagrindiniai bruožai

  • Didelio našumo „blockchain“, kuriame naudojama geriausia akcijų paketo ir darbo įrodymo dalis.
  • Apsaugos sluoksnis, apsaugantis bet kokį turtą, užrakintą „Fusion“ blokų grandinėje, kad būtų užtikrinta, jog prieigos neturi vienas asmuo
  • Vartotojams labai paprasta įsitraukti kaip mazgeliui ir užsidirbti daug naudos
  • Pažangios funkcijos, skirtos patenkinti sudėtingus finansinio naudojimo atvejų poreikius

Argumentai “už”

  • Greiti, saugūs ir nebrangūs sandoriai.
  • Maža kliūtis patekti naujiems vartotojams.
  • Lengvai prieinamos kūrimo priemonės.
  • Pažangūs saugumo sluoksniai.
  • Atlikusi komanda.
  • Vienas iš nedaugelio sėkmingų ICO. 

Minusai

  • Žetono kaina yra daugiau nei 20 kartų mažesnė

    visų laikų rekordas (galbūt galimybė).

  • Finansų srityje yra didelė konkurencija

    programų infrastruktūros erdvė.

  • Jų likusių gairių elementų vykdymas

    bus labai svarbus atitinkamam simbolinės kainos kilimui.

Paskutinės mintys

Sąrašą sukūrėme naudodamiesi duomenimis, gautais iš įvairių patikimų šaltinių. Be to, skaitytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad šio sąrašo rezultatas bet kada gali lengvai pasikeisti. Taip yra dėl labai nestabilios šios besiformuojančios pramonės prigimties ir jos keitimosi greičio. Be to, suvokiama kiekvieno projekto vertė priklauso nuo jo prioritetų, reikalavimų ir šališkumo. Reitingavimo rezultatas galėjo sukelti nervų kai kuriems skaitytojams, ypač tiems, kurie labai aistringai vertina savo remiamą projektą. Nepaisant to, tai yra kruopščių pastangų sukurti sąžiningą ir objektyvų geriausių akcijų paketo žetonų sąrašą, kuris šiuo metu yra kriptografinėje ekosistemoje, rezultatas. Pasinaudokite proga ir išsakykite savo mintis apie šį sąrašą toliau pateiktuose komentarų skyriuose.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me