0x předpověď ceny mincí ZRX pro roky 2021, 2022 a 2025

Jedním z významných problémů, které trápí odvětví kryptoměn, jsou přetrvávající narušení bezpečnosti centralizovaných burz. Velká auditorská firma KPMG to uvedla jako jeden z důvodů, proč kryptoměny nedosáhly masového přijetí.

Inovátoři tuto hrozbu proměnili v příležitost a zavádějí mnoho inovativních řešení, která slouží jako alternativa k tomu, co mnozí považují za nejslabší článek ve vesmíru. Jednou z takových iniciativ je 0x, protokol založený na blockchainu s otevřeným zdrojovým kódem, který poskytuje infrastrukturu inteligentní smlouvy a likviditu, aby umožnil vzájemné výměny tokenů založených na etherea.

Je to token protokolu, ZRX, který lze vsadit, aby získal odměny za likviditu v ETH, a lze jej použít jako token správy k hlasování o návrzích na zlepšení, které mohou míchat vývojovou cestu 0x. Držení ZRX se může ukázat jako vynikající příležitost pro pasivní příjem. Jak se užitečnost tokenu zvyšuje, může se časem zvyšovat jeho hodnota, což z něj dělá digitální aktivum, které stojí za to prohlédnout.

V tomhle Predikce ceny mince ZRX článku se podrobněji podíváme na tento projekt, abychom vytvořili přesnou predikci ceny ZRX pro krátkodobé (2020), střednědobé (2022) a dlouhodobé (2025).

Uděláme to tak, že se ohlédneme za minulým cenovým pohybem a jeho aktuálním vývojem, abychom zkontrolovali, jakou hodnotu přinesl. To bude náš základ pro určení, jaká je nejpravděpodobnější cenová trajektorie tohoto digitálního aktiva, a pro stanovení toho, zda se vyplatí investovat do.

0x (ZRX) historická analýza cen 

0x ICO proběhlo od 14. 8. 2017 do 15. 8. 2017, kdy se jim podařilo vyzvednout 24 000 000 USD pomocí pevného limitu na vyzvednutou částku.

Také se jim podařilo poněkud decentralizovat tokeny omezením celkového počtu tokenů, které si mohla kterákoli strana koupit. Bylo zapojeno více než 13 000 adres Ethereum.

Každý token byl v době ICO prodán za 0,048 $, aktuálně se obchodují za 7násobek své původní hodnoty ETH, ale mají hodnotu pouze trojnásobek jejich hodnoty v USD. Dosáhla svého historického maxima během běhu kryptoměn koncem roku 2017 a ledna 2018, kdy se dotkla cenového rozpětí 2,50 USD. To však netrvalo dlouho a brzy to začalo s jeho postupným poklesem.

V průběhu roku 2018 v květnu, červenci a říjnu roku 2018 docházelo k občasným cenovým výkyvům, jsou však poznamenány nižšími maximy. Od té doby se obchoduje horizontálně v průběhu roku 2019 a Q1 2020

Stejně jako mnoho altcoinů cena 0x (ZRX) od začátku medvědího trhu v roce 2018 klesá. Existuje několik důvodů, proč token snižuje cenu.

Je založen pouze na ethereu; většina tvůrců trhu si token nepřeje držet a po dokončení kontraktů je prodává. Decentralizované burzy fungují se ziskem a podle potřeby zlikvidují všechny své podíly na ZRX.

Altcoinům se obecně nedaří; to má efekt klepání, protože jakákoli mince uvězněná v sestupné spirále vypadá čím dál méně jako dobrá investice, což nutí držitele k prodeji, než utrpí ztráty.

Jak se to stane, stále více investorů se ztrátami vrhne ručník do ringu a sníží hodnotu mincí.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

0x0x (ZRX)

Pořadí: 73$ 1,38 Cena (BTC) 0,00002700$ 1,05 BVolume$ Změna 174,63 M24h 0,03% Celková nabídka 1 000,00 M ZRX

Předpověď prognózy budoucí ceny mincí ZRX

0x je token a protokol, který předbíhá dobu. Poskytovali služby, které vyžadují masové přijetí, aby mohly být využity. Současný trh pro ERC-20 a ERC-721 je omezený, a to jak z důvodu nákladů na etherium, tak z důvodu celkové tržní kapitalizace trhu s kryptoměnou.

Kryptoprostor nemá dostatek uživatelů využívajících dostupné Dapps, protože většina maloobchodníků se místo technologie zaměřuje na krátkodobé kapitálové zisky. Není nemožné vidět, že by tato technologie mohla v budoucnu vypořádat akciové trhy. Zda to bude 0x dělat, je úplně jiná otázka.

Trh s kryptoměnou zaznamenal více než 2 roky bitcoinů, které nedosahovaly nových výšin. To zdanělo nervy mnoha investorů a obchodníků, což umocnilo exodus na nekryté měny po celém světě. Bitcoinu se navíc v tuto chvíli nepodařilo prokázat svoji hodnotu, protože se synchronizoval s S.&Průmyslový průměr P 500 a DJIA Dow Jones.

Býčí případ však není všechno zkáza a pochmurnost. Naštěstí bitcoiny mohly dno nebo dno velmi brzy vynutit, což by vynutilo dostatečnou kapitulaci, která by vedla k tomu, že mince změní ruce z medvědů na býky.

Jakmile býci znovu získají kontrolu, může to být v příštích několika letech divočejší jízda než medvědí trh.

Při současné ceně 2 600 sat, pokud by se bitcoiny zvýšily na 100 000, měl by token hodnotu 2,60 $. Pokud se ZRX podaří prolomit historické maximum a posunout se k 26 000 statistikám, mince by měla hodnotu 26,00 $.

Klíčem k této predikci je dlouhodobý časový horizont s využitím širokého portfolia, investováním malých částek do každého projektu jako 0x a ZRX by nakonec mohl selhat.

V krátkodobém horizontu, pokud cena bitcoinu dosáhne 10k, mohli bychom vidět dvojnásobný cenový skok na 0,34 USD. Tato predikce ceny ZRX musí také korelovat s trhem Ethereum, který také potřebuje, aby každá mince měla hodnotu 250 – 300 USD.

Predikce ceny ZRX Coin

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,26 $ 7%
1 týden 0,39 $ 50%
1 měsíc 0,52 $ 200%
6 měsíců 0,78 $ 300%
1 rok 2,99 $ 1150%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 2,99 $ 1150%
2 roky 2,47 $ 950%
3 roky 3,90 $ 1 500%
4 roky 19,50 $ 7500%
5 let 26,00 $ 10 000%

Predikce ceny mincí ZRX 2020

Očekáváme, že ZRX bude v roce 2020 fungovat mnohem lépe než v předchozím roce, který ZRX obchodoval po celý rok.

Primárním katalyzátorem bude událost BTC odměňování na polovinu, která byla historicky předchůdcem velkého býčího běhu kryptotrhu..

Samozřejmě nemůžeme odmítnout skutečnost, že trh může jít opačným směrem. Je pozoruhodné naznačit, že mnoho obchodníků zaujalo dlouhé pozice na futures trhu BTC, což naznačuje, že cena BTC v blízké budoucnosti vzroste. 

Stejně jako mnoho kryptoměn se predikce cen ZRX do značné míry spoléhá na cenový pohyb BTC; s rostoucím býčím sentimentem můžeme s jistou jistotou předpovědět, že tokeny ZRX budou pravděpodobně následovat býčí cestu než předchozí roky.

Pokud se cena BTC zvýší k předchozím historickým maximům, nebylo by překvapením vidět, že velké potenciální projekty jako 0x rostou 3násobek své současné hodnoty na 0,78 USD na konci roku.

Cena mince ZRX Předpověď 2022

Stejně jako mnoho z předchozích událostí snižování počtu bitcoinů na polovinu se pravděpodobně dočkáme prodloužené býčí cenové akce poté, kdy se její hybnost přenese i do roku 2020. Největších účinků této události se můžeme dočkat v letech 2021–2022, kdy ZRX může dosáhnout nového historického maxima na 2,99 USD.

Ethereum 2.0 by bylo do této doby uvolněno a může také sloužit jako další katalyzátor, který zvýší ceny ZRX pozitivněji. Očekává se, že upgrade protokolu vyřeší hlavní slabinu blockchainu Ethereum: škálovatelnost a vysoký poplatek za transakci.

S tímto upgradem protokolu jsme mohli vidět obnovený zájem o Ethereum a také mnoho tokenů ERC20, které byly vydány v síti Ethereum, včetně ZRX.

To může mít podstatný dopad na cenu Etherea těchto tokenů, které pomůže udržet jeho předpokládané cenové rozpětí $ 2,47 – $ 2,99 USD navzdory očekávanému zisku některých investorů.

V roce 2022 můžeme očekávat občasné poklesy cen, ale věříme, že to nebude tak závažné jako býčí trh v roce 2018. Nyní by se ZRX etablovala jako jedna z předních technologií, která umožní decentralizované financování (Defi).

ZRX Predikce ceny mincí na rok 2025

Do letošního roku by došlo k další události snižování bitcoinů na polovinu. To by spustilo další cyklus býčích cenových akcí, které by mohly způsobit, že mnoho digitálních aktiv dosáhne nových maxim. Podobně jako většina kryptoměn bude cenový pohyb BTC významně ovlivňovat cenu ZRX.

Kromě toho očekáváme, že do této doby by odvětví kryptoměn dosáhlo regulační jasnosti a dosáhlo stejné úrovně uznání jako na tradičních finančních trzích. To znamená, že během této doby může probíhat masové přijímání kryptoměn.

Hromadné přijetí znamená, že zažijeme výrazný nárůst poptávky po digitálních aktivech a mnoho investorů se vrhne na lepší pozice.

Mnoho vědátorů věří, že hodnota BTC by do této doby (10 000 $ USD) do té doby ocenila 10násobek své současné hodnoty, přičemž mnoho dalších digitálních aktiv sledovalo stejnou cenovou cestu. V souladu s touto předpovědí, věříme, že ZRX dosáhne cenového rozpětí 19,50-26,00 $

Je mince ZRX dobrá investice?

0x plánuje být rychlejší než konkurence. Umožňují svým uživatelům přepínat mezi tokeny nebo aktivy pro bezproblémové využívání Dapps založených na etherea, aniž by blokovali tokeny na blockchainu a generovali poplatky za plyn, na rozdíl od většiny decentralizovaných burz.

Jeho cílem je umožnit uživatelům efektivněji využívat ekosystém Ethereum, aniž by museli procházet burzami. Burzy v současné době nutí držitele tokenů obchodovat buď se bitcoiny BTC, Ethereum ETH nebo USD stablecoiny.

Pak uživatelé ještě dále musí uskutečnit další obchod z BTC, ETH nebo USD do nového tokenu, který chtějí koupit.

Použití kryptoměnových burz tímto způsobem generuje více transakčních poplatků, oba směry získávají obchodovatelná aktiva nebo tokeny na burze a mimo burzu; skutečnost, že budete muset opakovaně obchodovat, také vygeneruje další poplatky za obchodování.

0x to plánuje udělat v jedné transakci s atomovým swapem využitím funkcí zabudovaných v blockchainu Ethereum. 0x použije inteligentní smlouvy na blockchainu Ethereum k usnadnění peer-to-peer důvěryhodné výměny jednoho tokenu nebo aktiva za jiný mezi uživateli.

Používání inteligentních smluv jim umožňuje vyměnit tokeny nebo aktiva v jedné transakci a vyhnout se tak dalším poplatkům třetích stran. To snižuje transakční náklady a snižuje síťový provoz a také eliminuje potřebu platit přemrštěné poplatky burzám kryptoměn.

To vše efektivně znamená, že používání 0x bude stát méně než jeho konkurenti. Abyste mohli využívat jejich služby, budete potřebovat mince ZRX, které jsou jejich tokenem ERC-20.

Nejlepší místo pro nákup nebo výměnu 0x mincí ZRX

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

ChangeNOW

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Nejlepší peněženky k uložení 0x mincí ZRX

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jedna

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 4

Získejte peněženku

0x ZRX novinky byly řídké pozdě, s posledním pozoruhodným oznámením, že jsou Představujeme Portál ZRX, což je jejich nový domov pro sázení a hlasování pomocí tokenu ZRX. Jejich příspěvek na blogu podrobně popisuje pokrok.

Sázení nabízí odměny uživatelům, kteří zamknou své mince. Tyto odměny bohužel nedrží krok s deflací své měny, což bude mít za následek čistou ztrátu.

Sázení by měli provádět pouze dlouhodobí investoři, kteří mají víceletou čekací lhůtu. Může to mít za následek značné zisky nebo monumentální ztrátu.

Jak nakupovat 0x (ZRX)?

Existuje řada způsobů, jak lze koupit 0x (ZRX). Je k dispozici na více než 190+ trzích, většinou na centralizovaných burzách. Většina z největších a dobře zavedených centralizovaných burz (CEX) uvedla ZRX, což je jasným znamením důvěry v digitální aktivum.

Coinbase, Binance, Bitfinex, Bittrex, a Poloniex jsou některé z mála známých kryptoburz, které uvedly toto digitální aktivum. Mnoho z těchto burz umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny pomocí bankovních převodů a bankovních karet, což usnadňuje nákup bez ZRX.

Většina z těchto centralizovaných burz však neumožňuje přímé nákupy ZRX pomocí fiat. Kupující budou muset koupit BTC nebo ETH a nechat je vyměnit za ZRX. Alternativním přímým způsobem, jak toho dosáhnout, je použití okamžité krypto výměny ChangeNow. Umožňuje uživatelům přímý nákup ZRX pomocí kreditních nebo debetních karet.

Ti, kteří mají kryptoměny ETH a USDT, mohou také používat decentralizované burzy (DEX) IDEX nebo okamžité likvidity jako DEX Kyberswap a Uniswap.

Alternativní způsob nákupu mincí ZRX

Více informací o 0x (ZRX)

Co je 0x (ZRX)?

0x or Zero Exchange je open-source a non-rent seeking protokol, který umožňuje a umožňuje výměnu peer-to-peer aktiv nebo tokenů odvozených od Etherea přímo na blockchainu Ethereum.

0x lze popsat jako otevřenou veřejnou infrastrukturu. Nejedná se o Dapp, ale o důvěryhodnou výměnu, na které mohou být založeny DEXy.

Tento základní protokol je zdarma k použití pro každého, kdo má zájem o vytvoření decentralizované burzy, kterou lze nastavit za méně než 1 minutu.

0x a token ZRX považujeme za nedůvěryhodný, decentralizovaný OTC (over the counter) obchodní stůl. Zprostředkovatel, který drží žetony obou stran a vyměňuje je, pokud obě strany dodržují své příslušné dohody.

Poněkud jako směna bez zaměření na pevné páry, natož s pevnou základní měnou nebo měnou s pevnou kotací.

To umožňuje, aby nedůvěryhodné peer-to-peer transakce probíhaly v kontrolovaném a zabezpečeném prostředí. 0x byl navržen jako protokol, který mohou decentralizované burzy DEX využít ke zlepšení některých problémů, kterým čelí.

Tým za 0x (ZRX)

0x spoluzaložili Will Warren a Amir Bandeali v říjnu 2016. The 39členný tým se skládá z inženýrů, počítačových vědců a fyziků. Mají dalších 5 poradců ze společností Paradigm, Polychain Capital, Pantera Capital, Augur, Scalar Capital a Craft Ventures.

Výměna výpisů

0x je uveden na některé z nejlepších burz, včetně; Bitfinex, Binance, Bittrex, Coinbase, Coinbase Pro a mnoho dalších, ne tak skvělé výměny. CoinMarketCap ukazuje 167 obchodních párů k dispozici.

0x má jednoho ze spoluzakladatelů Coinbase jako jednoho ze svých poradců. Výměna také rozdala zdarma ZRX výměnou za sledování videí o tokenu.

Jejich partnerství se společností Coinbase jim umožnilo sledovat a monitorovat celou řadu právních povinností, které mohou narušovat vaše svrchovaná práva..

Coinbase je na válečné stezce a v poslední době získává a spolupracuje se společnostmi, které mohou vylepšit svou řetězovou analýzu a procesy KYC prostřednictvím rozpoznávání obličeje.

Brian Brooks, hlavní právní pracovník společnosti Coinbase, byl jmenován dalším provozním ředitelem a prvním náměstkem kontrolora Úřadu kontrolóra měny (OCC). To nám připomíná, jak Goldman Sachs převzal americké ministerstvo financí. Pro rychlé pochopení sledujte Inside Job (2010).

Podle našeho názoru to signalizuje agresivní tlak na odstranění hotovosti brzy. Díky tomu jsme extrémně vzestupní vůči kryptoměnám jako alternativě. Kryptoměny by mohly být vážně budoucností všech globálních peněz.

0x ZRX Zabezpečení

Nechtěli bychom jít tak daleko, že bychom volali 0x decentralizovaně, ale nejsou tak centralizovaní jako burzy jako Coinbase, Kraken nebo Bitstamp.

DEX jsou považovány za nelikvidní, pomalé a drahé. Jsou decentralizovány designem. Tato nedostatečná centralizace způsobuje, že jsou navzájem nefunkční, ale nabízejí větší bezpečnost z hlediska anonymity.

DEX také provozují knihy objednávek přímo na hlavním řetězci. Každá objednávka nebo zrušení objednávky vyžaduje síťové poplatky nebo zaplacení plynu, což také zvyšuje nadměrnost sítě. Nakonec nebudeme používat DEX kvůli bezpečnostním obavám kvůli počtu pozornosti, kterou jim hackeři věnují kvůli jejich funkcím anonymity.

Všechny ztracené prostředky nelze vymáhat ani vrátit prostřednictvím pojistného fondu a vzhledem k decentralizované povaze nemůže být za vymáhání prostředků žalována žádná třetí strana..

Společnost 0x zajišťuje své transakce pomocí svého protokolu, aby fungovala jako zprostředkovatel. Namísto uzamčení vašeho tokenu nebo aktiv k prodeji na blockchainu Ethereum se obchod odehrává na off-chain relé s inteligentními smlouvami poháněnými Ethereum, které se provádí pouze po vypořádání obchodu.

Aby mohlo dojít k obchodu, musí být obě strany schopny se připojit přímo. Kdokoli může generovat a vysílat objednávku zasláním odkazu jakýmkoli způsobem, který umožňuje přenos znaků; WhatsApp, Twitter, e-mail, běžná pošta, na kousku papíru, dokonce i morseova abeceda.

Pokud se můžete spojit přímo s protistranou obchodu, můžete jej okamžitě provést. 0x API drasticky vylepšuje infrastrukturu DEX tím, že poskytuje univerzální knihu objednávek, kterou sdílejí všechny decentralizované burzy 0xs. Broadcasts are sent to both public and private order books.

0x spojuje knihy objednávek od 0x Mesh, Kyber, Uniswap a Oasis. Připojení více DEX zlepšuje likvidaci a umožňuje přesné ceny pro obě strany.

Tvůrci trhu a štafety jsou za své transakce odměněni ZRX; tyto odměny vyplácejí účastníci trhu.

Závěr

Cítíme se za správných podmínek, ZRX by si vedl velmi dobře. Není to nejrizikovější mince, do které investovat kvůli jejich rozvoji, partnerům a dostupnému financování. Výnosy budou skromné.

Podle krypto standardů nevidíme v dohledné době stokrát vyšší cenu. Crypto trhy jsou extrémně volatilní v závislosti na tom, jak rychle dosáhnou 10x, 100x není tak daleko.

Bohužel, pouzdro na medvěda je mince bez hodnoty, ZRX se obchoduje kolem minima všech dob. I když se mírně zotavuje, pouze čas ukáže, zda je to dost, protože už dlouho nezlomili místní maximum.

I když tento projekt může jít na nulu, technologie je působivá. Pokud se mohou nějakým způsobem rozšířit, aby provedli atomové swapy napříč blockchainy, mohli by to udělat stokrát v rychlém čase.

I když se jim podaří prodat token rozumně, musí se soustředit na zapojení větší výměny. Musí se také zaměřit na integraci svých 0x okamžité do více webů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me