10 nejvíce podhodnocených kryptoměn roku 2021

Převládající medvědí tržní prostředí poskytuje jedinečnou příležitost investovat do kryptoměn. Abychom však minimalizovali naše riziko a maximalizovali výnosy, musíme hledat nejvíce podhodnocené kryptoměny. Bohužel to není snadný úkol. Není třeba se obávat. V tomto článku jsme sestavili nejvíce podhodnocené kryptoměny a podrobně vysvětlili, proč tomu tak je.

Bez dalších okolků jdeme na to!

Hledáte nejvíce podhodnocené kryptoměny

Contents

Úvod

Technologie, která je základem kryptoměn, je často těžké pochopit. Ve skutečnosti je to tak těžké, že i ty největší mysli v oblasti financí, obchodu a ekonomiky se jen těžko zabývají hlavou nad tímto neznámým a neobvyklým typem aktiv. Kromě toho nedokážou pochopit, odkud pochází hodnota kryptů. Rychle je odmítají jako peněžní experimenty tisíciletí, bubliny, Ponzisovy plány a dokonce i přímé podvody, které brzy selžou.

U mnoha kryptoměnových projektů se toto hodnocení bohužel ukázalo jako bolestně pravdivé. Vzhledem k převážně medvědímu tržnímu prostředí a prevalenci iniciativ v oblasti kryptoměny s nízkým výkonem, nízkou kvalitou a nízkým potenciálem. 

Aby toho nebylo málo, do dnešního dne je v oběhu přibližně 3000 různých digitálních aktiv a každým dnem roste. Tím je výběrový proces pro potenciální investory stále obtížnější. Většina stávajících metrik a analytických nástrojů z tradičních finančních trhů navíc jednoduše neplatí. Výsledkem je, že vědátoři pocházející z tradičních financí a ekonomiky mají potíže se zjišťováním jejich základní hodnoty.

I když to může v tomto začínajícím odvětví představovat ponurý výhled, můžeme to považovat za příležitost. Příležitost k dalším inovacím vymýšlením a objevováním nových nástrojů a metrik, které investorům umožní určit základní hodnotu této nově vznikající třídy aktiv.

Současná medvědí tržní situace nás bezpochyby staví do jedinečné pozice pro využití mnoha podhodnocených kryptoměn s nadějí, že tato aktiva explodují v roce 2019 až do roku 2020. Hlavní výzvou zde však je, jak určíme, které z těchto mincí jsou nejlepší kryptoměna, do které nyní investujete. ŽÁDNÉ starosti, udělali jsme většinu těžkého zvedání a sestavili jsme seznam nejvíce podhodnocených kryptoměn v roce 2019.

Metodologie

Než přejdeme do podrobného seznamu nejvíce podhodnocených kryptoměn, je důležité vysvětlit, jak byl tento seznam vytvořen, abychom ukázali, že náš seznam podhodnocených kryptoměn nebyl libovolně vytvořen nebo zkopírován ze zdroje. Kromě toho to také dá čtenářům příležitost naučit se, jak zjistit základní hodnotu kryptoměn pomocí metrik a postupů, které byly použity v tomto článku. Pamatujte, že tyto metody nemají sloužit jako investiční poradenství nebo jako náhrada odborné konzultace. Musí být bráno pouze jako vzdělávací materiál nebo investiční názor. Nezapomeňte, že vzhledem k povaze kryptoměn jsou považovány za vysoce rizikové investice a mohou vést ke ztrátě veškerého kapitálu.

Počáteční seznam z nejlepších 200 kryptoměn podle tržní kapitalizace

podhodnocené kryptoměny coinmarketcap

Seznam nejvíce podhodnocených kryptoměn začal pohledem do 200 nejlepších kryptoměn podle kapitalizace kryptoměny, všímat si známějších projektů kryptoměny, které v minulosti vykazovaly relativní úspěch a přitažlivost. Vzhledem k tomu, že trh obecně klesá ze svých maxim všech dob, lze tvrdit, že většina těchto digitálních aktiv je podhodnocena a dříve či později bude kvůli oživení kvůli těmto dvěma významným skutečnostem – za prvé, nejvíce kryptoměnových investorů protože katalyzátor pro spuštění kryptoměn na konci roku 2017 a na začátku roku 2018 se stále vzpamatovává ze ztrát a stále váhá s opětovným vstupem na trh.

Zadruhé, přijetí krypto masy ještě není, už nejde o to, zda se to stane, ale kdy k tomu dojde. Narůstají náznaky, že se marketing blíží další fázi býčího běhu, vstupu produktů a služeb s více institucionálními investicemi. Kromě toho BTC blokování odměny na polovinu bude sloužit jako katalyzátor pozitivnějšího pohybu cen, a může tak povzbudit investory v letech 2017–2018, aby se vrátili. To je na vrcholu očekávaných nových investorů (jak retailových, tak institucionálních). 

Výběr populárních nejvíce podhodnocených kryptoměn

Po zaznamenání některých zajímavějších projektů na základě jejich tržní kapitalizace byl vytvořen seznam z více než 20 posledních kurátorských trendových článků s tématy jako „nejvíce podhodnocené kryptoměny“, „co altcoin exploduje“, „top 10 kryptoměn 2019 ”A„ nejlepší kryptoměna, do které nyní investujete. To bylo provedeno za účelem získání seznamu kryptoměn, které si veřejnost myslí, že je podhodnocené. Kromě toho byla věnována zvláštní pozornost tomu, aby tyto online zdroje byly upřímné názory a nebyly zadané. Nakonec jsme přidali náš vlastní kurátorský seznam založený na naší vlastní due diligence a zkušenostech s interakcí s týmem projektu, komunitou a technologií. Konečným výsledkem byl seznam více než 73 digitálních aktiv, která otestujeme.

Proces výběru 10T

Abychom tento seznam dále zkrátili, vytvořili jsme prověřovací proces, který nám pomůže identifikovat nejvíce podhodnocené kryptoměny v roce 2019 až do roku 2020. Tento prověřovací proces jsme nazvali 10T (Ten T’s), což znamená Team, Technology, Tokenomics, Trilemma, Threats, Tactics, Triggers, Traction, Technicals, and Thoughts. 

tým & Technologie

Úplně první věc, na kterou se podíváme, je tým za projektem. Věříme, že pokud má tým v minulosti prokázané úspěchy, je vysoce pravděpodobné, že uspěje i v budoucnu. Poté zkontrolujeme Technologie nabízejí a identifikují, v čem je jedinečný, užitečný a inovativní. 

Tokenomika

Poté se podíváme do jeho Tokenomika posoudit jeho roli, vlastnosti a účel. Mějte na paměti, že velký počet projektů selže, protože tým nedokáže propojit užitečnost tokenu se svým obchodním modelem jinak než jako prostředek financování kapitálu a spekulativní aktivum bez podkladové hodnoty. 

Trilema

Trilema odkazuje na „blockchain trilemma“ popisující potíže, s nimiž se setkávají vývojáři, kteří chtějí využít sílu technologie distribuované účetní knihy (DLT) – zabezpečení, decentralizace a škálovatelnost. Toto je na prvním místě hlavní hodnotová nabídka DLT a je důležité vidět, jak bude projekt schopen dosáhnout tří. 

Hrozby & Taktika

Následně jsme se také podívali do Hrozby projekty se mohou setkat, jako jsou regulační nejistoty, potíže s dodržováním předpisů, konkurence, technické výzvy a další rizika. Abychom se ujistili, že tým dosahuje toho, co si předsevzali, zkontrolovali jsme také Taktika a strategie, které implementovali k dosažení klíčových milníků ve svém projektu. Berte na vědomí, zda jsou cíle a výsledky splněny efektivně a včas.  

Spouštěče

Spouštěče nebo katalyzátory jsou důležitý vývoj nebo události v prostředí větší kryptoměny. Může se jednat o náhlou regulační změnu tam, kde projekt aktuálně funguje, nebo o makroekonomicko-ekonomickou událost, která může ovlivnit poptávku po digitálním aktivu projektu. Může to být také významný pohyb cen na trhu s kryptoměnami, velký upgrade nebo uvolnění produktu z týmu nebo velké partnerství s vysoce vlivným průmyslovým lídrem.

Trakce & Technici

Kromě spouštěčů jsme zkontrolovali také úroveň Trakce tým vytvořil pro projekt. Zkontrolujeme její přítomnost na sociálních médiích, velikost komunity, obchodní partnerství, počet uživatelů a poptávku po jejích produktech a službách. Abychom získali lepší představu o pohybu cen kryptoměny projektu, také jsme nějaké vytvořili Technický analýza hledat signály a vzorce, které se objevují, a určit, zda je správný čas zaujmout pozice v uvedeném aktivu.

Myšlenky

Nakonec prozkoumáme obecný sentiment kryptokomunity vůči projektu tím, že požádáme o členy komunity Myšlenky o projektu a také ohlížení do veřejných komentářů k blogům, článkům a účtům projektu na sociálních médiích.

Použitím metrik našich 10T jsme byli schopni systematicky snížit počet na 10, o kterých se domníváme, že jsou nejvíce podhodnocenými kryptoměnami, a umožní našim čtenářům identifikovat pro sebe nejlepší kryptoměnu, do které nyní investují v závislosti na jejich vlastních preferencích a cílech. Nyní bez dalších okolků přejdeme na seznam, abychom odhalili, jaké altcoiny explodují, a nejlepší kryptoměny pro rok 2020. Mince nebyly uspořádány v žádném konkrétním pořadí a neměly by být brány jako žebříček. 

Top 10 nejvíce podhodnocených kryptoměn 2019-2020

1. Fusion (FSN)

Podle našeho názoru je Fusion (FSN) jednou z nejvíce podhodnocených kryptoměn. I při pouhém pohledu na aktuální cenu tokenu ve srovnání s jeho historickým maximem můžete vidět potenciál tohoto projektu zvýšit hodnotu 20x nebo dokonce více.

To znamená, že existuje spousta žetonů, u nichž došlo k drastickým změnám v ceně, takže jsme díky Fusion tak optimističtí?

Pro začátečníky je to jeden z mála projektů, které se na jejich plánu skutečně provádějí. Nejen, že úspěšně zahájili svou hlavní síť, ale také uživatelům neuvěřitelně usnadnili účast v jejich ekosystému s ochranou proti klopení prostřednictvím webových serverů Amazon nebo Google Compute Engine. Uživatel může nastavit server, vsadit 5 000 FSN a poté okamžitě začít vydělávat odměny.

Ale co dělá Fusion ještě zajímavější, je jejich poslání. Snaží se vytvořit ekosystém napříč řetězci na podporu finančních transakcí.

Obecná informace

Jméno (Ticker): Fusion (FSN)

Celková nabídka: 62 742 525 FSN

Cena: 0,559721 USD

Cirkulační napájení: 45 172 769 FSN

All-Time-High: 9,39 $

Market Cap: 25 284 145 USD

All-Time-Low: 0,090 USD

Konsensuální protokol: Tiketový důkaz o podílu (TPoS)

2. Bitcoin (BTC)

Bitcoin je jednou z nejvíce podhodnocených kryptoměn

Pokud se chystáte investovat do kryptoměn, tak proč neinvestovat do nejznámějšího, dobře zavedeného a nejlikvidnějšího digitálního aktiva, které vždy prošlo zkouškou času. Tuto kryptoměnu není třeba dále představovat, jedná se o první kryptoměnu, která zaujala srdce a mysl lidí, kteří hledají životaschopnou alternativu k současnému křehkému a neudržitelnému systému finančního bankovnictví, který v roce 2008 téměř viděl jeho úplný kolaps. 

Identita původního architekta tohoto technologického zázraku nebyla nikdy odhalena, ale jeho dědictví se stále posouvá kupředu, je poháněno stále se podporující komunitou bitcoinů a neustále je vyvíjí někteří z nejtalentovanějších a nejzkušenějších vývojářů blockchainu ve vesmíru. 

To je široce považováno za zlatý standard pro kryptoměny, pokud jde o uchovávání hodnoty. Škálovatelnost zůstává výzvou, aby se tento projekt stal hlavní překážkou masového přijetí, ale i přes tuto slabost zůstává nejuznávanější kryptoměnou na světě a uznávanou jako nejbezpečnější distribuovaná síť knih, jakou kdy svět viděl. 

Jeho mechanismus konsensu, Proof-of-Work, je stále považován za nejbezpečnější protokol konsensu, ale je považován za aktivitu plýtvání energií, která již předčí spotřebu některých malých zemí. Neustálé technologické zdokonalování zařízení na těžbu kryptoměn, jakož i rostoucí využívání přebytečných zdrojů udržitelné energie pro těžební operace, však zmírnily riziko nadbytku energie v Proof-of-Work (PoW).

Obecná informace

Jméno (Ticker): Bitcoin (BTC), (XBT)

Celková nabídka: 21 000 000 BTC

Cena: 8 382,03 USD

Cirkulační napájení: 17 987 900 BTC

All-Time-High: 19 870,62 USD

Market Cap: 150 775 185 599 USD

All-Time-Low:       0,010 USD

Konsensuální protokol: Proof-of-Work (PoW)

Profesionálové

 • Funguje jako rezervní měna v prostoru kryptoměny pro to, aby byla nejlikvidnější kryptoměnou a měla největší tržní kapitalizaci.
 • Potenciál stát se zlatem 2.0
 • Dobře zavedená a nejznámější digitální měna.
 • Málokterá celková nabídka s pouhými 21 miliony bude vůbec existovat.
 • Špičkové zabezpečení sítě, které nikdy nebylo ohroženo 
 • Neustále se vyvíjí 
 • Výhoda prvního tahače

Nevýhody

 • Škálovatelnost zůstává problémem a hlavní překážkou masového přijetí
 • Spotřeba energie jejího konsensuálního mechanismu je považována za hrozbu pro životní prostředí a obnovitelné zdroje energie.
 • Transakční poplatky jsou obecně drahé.
 • Zpoždění transakce může uživatele vystavit zbytečným rizikům.
 • Nespravedlivě být označován jako činitel umožňující nezákonné činnosti.
 • Příliš volatilní pohyb cen

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Je to kryptoměna číslo jedna na světě, která zaznamenala mnoho cyklů býků a medvědů, které se zdají být zralé pro další běh býků.
 • Zvyšování infrastruktury na podporu hromadného přijetí jak pro retailové, tak pro institucionální investory, např. depozitní řešení, tradiční investiční nástroje
 • V mnoha zemích se pomalu dosahuje regulatorní jasnosti 
 • Je to nejlikvidnější kryptoměna na světě s většinou obchodních párů
 • Stále častěji se stává „aktivem bezpečného útočiště“ a má potenciál uzurpovat si zlato jako prostředek k zajištění proti riziku makroekonomické nejistoty.
 • Je to kryptoměna, kterou většina institucí, jednotlivci s vysokou čistou hodnotou a rodinné kanceláře znají a zajímají. 
 • Řešení škálovatelnosti druhé vrstvy Lightning Network získává trakci
 • Blokovat událost odměňování na polovinu, ke které dojde za méně než 7 měsíců a která na základě historických údajů slouží jako katalyzátor

3. Ethereum (ETH) 

Ethereum, jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn

Pokud je bitcoin první decentralizovanou aplikací, která popularizovala aplikaci blockchainu, je Ethereum první decentralizovanou platformou, která obsahuje funkce Smart Contract umožňující vývojářům stavět na vrcholu své sítě. Pokud jsou bitcoiny první „programovatelné peníze“, pak je ethereum prvním „programovatelným blockchainem“. Ethereum bylo původně vydáno Vitalikem Buterinem v roce 2013 poté, co jeho navrhovaný skriptovací jazyk umožňující decentralizované aplikace (dApps) nebyl schopen získat podporu od širší bitcoinové komunity. 

Přezdíván jako univerzální světový počítač, je všeobecně považován za klíčový faktor pro prevalenci nového mechanismu crowdfundingu označovaného jako Initial Coin Offering (ICO) a také jako hlavní důvod pro zrychlení vývoje decentralizovaných aplikací (dApps) . Byl nabízen jako další vývoj technologie Blockchain nebo Blockchain 2.0, který výrazně rozšířil užitečnost technologie blockchain mimo finanční sektor. 

Obecná informace

Jméno (Ticker): Ether (ETH)

Celková nabídka: ∞

Cena: 184,53 USD

Cirkulační napájení: 108 114 062 ETH

All-Time-High: 1448,18 USD

Market Cap: 19 949 805 779 USD

All-Time-Low:     0,15 USD

Konsensuální protokol: Proof-of-Work (PoW)

Profesionálové

 • 2. nejvyšší tržní kapitalizace 
 • První hybná síla pro platformy vydávající inteligentní smlouvy
 • Decentralizovaný rozvoj a organizace prostřednictvím EIP
 • Jeden z bezpečnějších a decentralizovanějších blockchainů díky použití konsensuálního protokolu PoW.

Nevýhody

 • Škálovatelnost zůstává jeho hlavním problémem
 • Pevně ​​použitelný programovací jazyk, který není populární.
 • Transakční poplatky exponenciálně rostou během přetížení sítě
 • Veřejně viditelná inteligentní smlouva může představovat riziko pro vydavatele inteligentních smluv.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • První krok v platformě inteligentních kontraktů
 • Rostoucí počet finančních nástrojů na podporu ETH
 • Platforma Smart Contract pro mnoho užitečných iniciativ blockchainu
 • Navzdory své slabosti škálovatelnosti zůstala dominantní platformou volby pro vydávání inteligentních smluv pro dApps a crowdfundingové iniciativy.
 • Má největší počet mezioborových partnerství pro nasazení dApps s renomovanými předními společnostmi z celého světa.
 • Zástupce U.S SEC jej veřejně klasifikoval jako cenný papír, což potvrdila Crypto Rating Council. 
 • Vývojáři Ethereum aktivně hledali škálovatelná řešení, jako je migrace na důkaz mechanismu podílu a řešení postranního řetězce.
 • Brzy vydaný hlavní katalyzátor Ethereum 2.0 pro vyšší cenový potenciál.

4. Cardano (ADA)  

podhodnocené kryptoměny - Cardano

Stejně jako Ethereum i tým, který stojí za Cardanem, staví svůj projekt jako platformu Smart Contract a odlišuje se pokročilejšími funkcemi. Jeho vývojový tým, který se skládá převážně z etablovaných inženýrů, výzkumníků, obchodníků a profesionálů, tvrdí, že je to jedna z prvních distribuovaných technologií hlavní knihy, která využívala přiblížený vědecký a výzkumný vývoj. Je široce považován za blockchain třetí generace (blockchain 3.0), protože zahrnuje všechny nejlepší vlastnosti blockchainů předchozí generace a přidává nové inovace, aby byl bezpečnější, decentralizovanější, škálovatelnější, udržitelnější a užitečnější.

Tým vede Charles Hoskinson, jeden z nejvlivnějších a nejuznávanějších blockchainových profesionálů a jeden ze spoluzakladatelů blockchainu Ethereum. Platforma Cardano a kryptoměna byly vyvinuty pomocí Haskell, jednoho z nejbezpečnějších softwarových jazyků, který přidává další vrstvu zabezpečení. Na rozdíl od Ethereum Cardano již používá mechanismus konsensu Proof-of-Stake, který umožňuje týmu zavést bezpečné hlasování, škálovatelnost a umožnit týmu zavést flexibilní motivační schémata. 

Obecná informace

Jméno (Ticker): Cardano (ADA)

Celková nabídka: 45 000 000 000 ADA

Cena: 0,0403 USD

Cirkulační napájení: 25 927 070 538 ADA

All-Time-High: 1,18 USD

Market Cap: 1 056 868 964 USD

All-Time-Low:       0,00 USD

Konsensuální protokol: Proof-of-Stake (PoS)

Profesionálové

 • Vysoce kompetentní a renomovaný vývojový tým
 • Neustálé a důsledné zlepšování projektu
 • Energeticky efektivnější protokol konsensu PoS
 • Navázané vztahy s regulačními úřady
 • Škálovatelnost, interoperabilita a udržitelnost jsou prioritou

Nevýhody

 • Hloubka a rozsah projektu jsou tak obrovské, že je tým nemusí být schopen doručit úplně.
 • Záměrné tempo vývoje díky neustálému zlepšování a testování zpomaluje postup projektu.
 • Relativně pomalé zavádění skutečných aplikací postavených na horní části platformy.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Většina držitelů Cardano pochází z Japonska, země, která s největší pravděpodobností dosáhne masové adopce kryptoměny, která bude pohánět poptávku po ADA, která je konečná.
 • Má stejnou hodnotovou nabídku Ethereum s dalšími funkcemi přidávajícími hodnotu, jako je lepší implementace Smart Contracts a škálovatelnější konsensuální protokol.   
 • Interoperabilita se stává jednou z nejvyhledávanějších funkcí v blockchainu, Cardano je jednou z prvních, která tuto funkci vyvíjí. 
 • Tým do své platformy neustále přidává ty nejlepší funkce a rámec.
 • Po dlouhých 5 letech testování a vylepšení se některá vysoce profilovaná partnerství konečně stávají realitou s většinou funkcí v jejich finálních fázích vývoje.

5. EOS (EOS)

podhodnocené kryptoměny - EOS

Projekt je umístěn jako vysoce škálovatelná a nákladově efektivní platforma inteligentních kontraktů. Jeho vývoj vedl Dan Larimer, který se zasloužil o vytvoření konsensuálního protokolu EOS společnosti Delegated Proof-of-Stake (DPoS). Byl popsán jako decentralizovaný operační systém schopný spouštět podnikové a průmyslové decentralizované aplikace. Struktura správy EOS se řídí decentralizovaným modelem autonomních společností. 

Vysoké škálovatelnosti je dosaženo díky strukturálnímu designu blockchainu, který jí umožňuje škálovat vertikálně a horizontálně, což platformě umožňuje dosáhnout milionů transakcí za sekundu (teoreticky) a zbavit se transakčních poplatků. EOS se používá jako hlavní nástrojový token platformy EOS k nákupu výpočetních zdrojů a slouží jako hlavní měna pro jeho DEX a dApps.

Obecná informace

Jméno (Ticker): EOS (EOS)

Celková nabídka: 1 032 253 895 EOS

Cena: $ 3,09 USD

Cirkulační napájení: 935 553 883 EOS

All-Time-High: 19,35 USD

Market Cap: 2 986 208 298 USD USD

All-Time-Low:   1,55 USD

Konsensuální protokol: BFT-DPoS

Profesionálové

 • Má potenciál uzurpovat si Ethereum jako přední platformu inteligentních kontraktů.
 • Škálovatelná, flexibilní a výkonná platforma inteligentního kontraktu
 • Bezpočet transakcí
 • Relativně likvidní trh se zdravým denním objemem obchodování.
 • Velmi vysoce talentovaný vývojový tým
 • Mnoho vysoce postavených partnerství
 • Lidem čitelná adresa

Nevýhody

 • Požadavky na placené zdroje jsou v rozporu s tvrzeními bezcitných transakcí. Např. RAM.
 • V rámci organizace existují problémy s decentralizací, pokud jde o správu a vytváření bloků.
 • Požadavek na vytvoření účtu / peněženky.
 • ICO byla hodnocena Crypto Rating Council jako bezpečnost

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Celoroční EOS ICO získal více než 4,1 miliardy USD, což týmu vývojářů umožnilo vytvořit skutečně působivý blockchain a vysoce kvalitní dApps postavené na jeho vrcholu.
 • Na platformě je vybudováno zdravé množství různých dApps, včetně Everpedie, blockchainové Wikipedie a sítě sociálních médií Voice, která bude brzy vydána společností EOS.IO, což výrazně zvýší užitečnost EOS.
 • EOS.IO se nedávno vyrovnal s americkým SEC po neregistrovaném ICO poté, co zaplatil civilní peněžní pokuty ve výši 24 milionů dolarů, čímž účinně uzavřel problém.
 • Několik vylepšení oproti správě a řízení zdrojů ke zlepšení provozní efektivity a nákladové efektivity.
 • Integrace s USDT, největším stablecoinem, možná zvýší poptávku po EOS

6. TRON (TRX)

podhodnocené kryptoměny - Tron

Jedná se o další platformu Smart Contract, která se primárně zaměřuje na decentralizaci internetu využitím síly blockchainové technologie. Nabízí vlastní virtuální stroj Tron, který je údajně 100% kompatibilní s virtuálním strojem Ethereum, což umožňuje Ethereum dApps pracovat na TVM s minimálními revizemi. Kromě toho, že má virtuální stroj kompatibilní s Ethereem, používá konsensuální protokol Delegated Proof-of-Stake, který mu umožňuje dosáhnout vysoké šířky pásma s rychlostí transakcí přesahující 2 000 transakcí za sekundu (TPS). Díky těmto funkcím dokázala přilákat do svého stánku mnoho stávajících vývojářů a projektů Ethereum. 

Tím, že svým vývojářům nabízí integrovanou sadu vývojových nástrojů, velmi lukrativní motivační plán a své neúnavné marketingové iniciativy, se společnost Tron stala jednou z největších a nejaktivnějších blockchainových platforem v sektoru dApps. Jeho neúnavné úsilí o partnerství, spolupráci a strategické akvizice jim dalo jedinečnou pozici, aby se staly přední platformou pro vydávání inteligentních smluv 

Obecná informace

Jméno (Ticker): TRON (TRX) Celková nabídka: 99 281 283 754 TRX

Cena: 0,0159 USD Cirkulační napájení: 66 682 072 191 TRX

All-Time-High: 0,39 $ Market Cap: 1 060 581 544 USD   

All-Time-Low: 0,0016 USD Konsensuální protokol: DPoS

Profesionálové

 • Škálovatelná a nákladově efektivní platforma inteligentních kontraktů.
 • Snadný import inteligentních kontraktů na bázi Etherea.
 • Kompletní sada programovacích nástrojů pro rychlý a snadný vývoj dApp.
 • Velmi silné marketingové iniciativy
 • Nejrychleji rostoucí platforma dApps
 • Mnoho partnerství a spolupráce

Nevýhody

 • Části Tron Whitepaper byly údajně zkopírovány z jiných blockchainových projektů.
 • Nedostatek dApps rozmanitosti
 • Zdá se, že většina technologických funkcí napodobuje jiné technologie, zejména Ethereum a EOS.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • TRX poklesl o 93,2% z historického maxima, a to navzdory zdokonalení základních prvků, jako je řešení pro škálování druhé vrstvy Sun Network, vydání BTFS a BLive (technologie založené na BitTorrentu).
 • Velmi silný marketingový tým a přítomnost na sociálních médiích 
 • Silná, vášnivá a podporující komunita Tron.
 • Brzy zavedené produkty a služby založené na BitTorrentu (akvizice Tron) přinesly produkty a služby.
 • Tethery založené na TRC20 (USDT), jejichž pohyb je rychlejší a levnější.
 • Holdings TRX umožňuje uživatelům pasivní příjem prostřednictvím měsíčních BTT airdrops.
 • Po omezenou dobu drží TRC20 USDT držitelům 16% RPSN

7. 0x (ZRX)

0x protokol

Tento projekt si klade za cíl poskytnout uživatelům otevřený standard a síťový protokol bez oprávnění, který poskytuje společnou infrastrukturu pro usnadnění téměř bez tření peer-to-peer výměny tokenů založených na etherea. Slouží jako společný stavební blok pro interoperabilitu mezi decentralizovanými burzami využívající mimořetězcové transakční relé a inteligentní smlouvy Ethereum, které jsou open-source a lze je připojit k jakékoli dApp, která má výměnné funkce. DApps používající protokol 0x budou moci přistupovat k veřejným fondům likvidity nebo v případě potřeby vytvořit vlastní fond likvidity a účtovat poplatky za transakce. 0x je také vybaven decentralizovanou správou, která mu umožňuje bezpečně a nepřetržitě integrovat aktualizace bez jakéhokoli narušení služby a bez toho, aby o tom koncoví uživatelé věděli. 

Token ZRX funguje jako tokeny správy, které by mohly napájet decentralizovaný aktualizační mechanismus, který systému umožní integrovat aktualizace do protokolu bez narušení služeb a ochrany zúčastněných stran. Slouží také jako uživatelské platby odesílatelům, kteří možná budou muset nést provozní režii a zajistit implementaci protokolu do budoucna.

Obecná informace

Jméno (Ticker): 0x (ZRX)

Celková nabídka: 1 000 000 000 ZRX

Cena: 0,259 USD

Cirkulační napájení: 601 198 566 ZRX

All-Time-High: $ 2,57 USD

Market Cap: 155 856 624 USD   

All-Time-Low: 0,067 USD

Konsensuální protokol: PoW

Profesionálové

 • Snadno přístupné otevřené inteligentní smlouvy, které může používat libovolná dApp.
 • Rychlé vypořádání a nízké transakční poplatky pro tvůrce trhu.
 • Umožňuje štafetám vytvářet vlastní fondy likvidity a účtovat uživatelům poplatky.
 • Poskytuje interoperabilitu prostřednictvím použití sdílené vrstvy protokolu
 • Vytváření síťových efektů kolem likvidity
 • Modulární design umožňuje připojení nových funkcí

Nevýhody

 • Zranitelnost vedlejších obchodů, kdy štafety nezískávají poplatky zneužíváním objednávek typu point-to-point.
 • Zranitelnost truchlícího výrobce se stane, když dojde k předčasnému přesunu finančních prostředků, který se předpokládá před tím, než je transakce naplněna, plýtvání plynem.
 • Omezení měřítka etherea se přenáší na 0x

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Decentralizované burzy jsou považovány za budoucnost skutečně decentralizovaného trhu.
 • 0x má jedinečnou pozici k zavedení interoperability mezi decentralizovanými ústřednami ERC20.
 • Integrovaná nad platformou smart kontraktu Ethereum bude také těžit z řešení škálování Ethereum, která budou implementována v blízké budoucnosti.
 • Šance, že bude schválen Návrh na likviditní stimuly založené na kůlech

8. ChainLink (LINK)

Řetěz

Funguje jako datové mosty mezi decentralizovanými sítěmi, jako je blockchain s vnějšími (mimo řetězce) zdroji. Slouží jako médium pro inteligentní smlouvy k samostatné komunikaci s různými externími zdroji. ChainLink se běžně popisuje jako decentralizovaná služba Oracle poskytující externí data potřebná k provedení instance inteligentní smlouvy, když jsou splněny předem definované podmínky. Tato jednoduchá, ale velmi důležitá funkce umožňuje aplikacím založeným na blockchainu přístup k datům mimo řetězec tím, že požaduje smlouvu na síť ChainLink. 

Proces, jakým je toto provedeno, je jednoduchý, jakmile uživatel aplikace založené na blockchainu požádá o data z vnějšího zdroje ze své vlastní siled sítě, ChainLink porovná požadavek s nejvhodnějšími věštci decentralizovaným způsobem. Tradiční věštci mají tendenci být centralizováni a vyžadují určitou míru důvěry od třetí strany, aby mohli poskytovat důležité informace. ChainLink si klade za cíl poskytnout decentralizovaný alternativní způsob motivací účastníků k poskytování inteligentních smluv s přístupem k externím datovým kanálům prostřednictvím sítě decentralizovaných věštců na Link Blockchainu k ověřování a předávání důležitých informací.

Obecná informace

Jméno (Ticker): ChainLink (LINK)

Celková nabídka: 1 000 000 000 ODKAZ

Cena: $ 2,57 USD

Cirkulační napájení: 350 000 000 LINK

All-Time-High: 4,75 USD

Market Cap: 900 261 381 USD   

All-Time-Low: $ 0 USD

Konsensuální protokol: PoW

Profesionálové

 • ChainLink nabízí jednoduchou, ale zásadní službu pro prostor dApps.
 • Partnerství s mnoha renomovanými a průmyslovými lídry po celém světě.
 • Poskytuje blockchainovým vývojářům spolehlivý a decentralizovaný způsob získávání dat mimo řetězec.
 • Mateřská společnost ChainLink má silnou historii vývoje a poskytování bezpečného a škálovatelného podnikového softwaru.
 • Nabízí obecnou interoperabilitu dat 

Nevýhody

 • K přilákání jejich primárního trhu – institucí a lídrů v oboru je zapotřebí více marketingu.
 • Vysokoprofilové partnerství dává tokenům ChainLink obrovský potenciál vzestupu, potenciál záporů je stejný, když selže.
 • Problémy se škálováním ERC20 mohou přímo ovlivnit výkonnost projektu.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • ChainLink má výhodu prvního tahače a zachytil drtivou většinu relevantních partnerství v rámci blockchainového odvětví i mimo něj.
 • „Stádová mentalita“ je plně účinná, protože jsou na palubě více renomovaných a lídrů v oboru.
 • Význam decentralizovaných věštců dosud nepřevládá
 • V růstu technologie blockchain je pozitivní impuls, služby jako ChainLink jsou zásadní

9. Token základní pozornosti (BAT)

NETOPÝR

Tato zpráva byla vyvinuta především k řešení problémů v digitální reklamě, která byla sužována zprostředkovateli a podvody, které nepřidávají žádnou hodnotu, a poškozují nejen inzerenty, ale i vydavatele a uživatele. Je určen k použití jako token nástroje pro open-source, decentralizovanou a efektivní platformu digitální reklamy, která využívá sílu blockchainové technologie. Vývoj BAT vedl Brendan Eich, tvůrce JavaScriptu a spoluzaložil Mozillu & Firefox.

Prvním případem použití BAT je jeho integrace s novým webovým prohlížečem zaměřeným na ochranu soukromí s názvem Brave, který má zabudovanou funkci blokování reklam, jakož i funkci ochrany soukromí přihlášených reklam a program sdílení příjmů. Brave také umožňuje tvůrcům obsahu inovativní způsob zpeněžení jejich obsahu tím, že se stávají vydavateli ověřenými Brave, což jim umožňuje přijímat BAT přímo z jejich webových stránek a podporovaných platforem sociálních médií. Brave je vyvíjen americkou softwarovou společností Brave software Inc, kterou také založil Brendan Eich, generální ředitel společnosti Brave Software Inc.

Obecná informace

Jméno (Ticker): Token základní pozornosti (BAT)

Celková nabídka: 1 500 000 000 BAT

Cena: $ 0.2012 USD

Cirkulační napájení: 1 350 250 672 BAT

All-Time-High: 0,97 USD

Market Cap: 271 760 779 USD   

All-Time-Low: 0,069 USD

Konsensuální protokol: PoW

Profesionálové

 • Vynikající vývojový tým
 • Vynikající partnerství 
 • Umožňuje tvůrcům obsahu nový způsob zpeněžení jejich obsahu.
 • Eliminuje zprostředkovatele, kteří zvyšují náklady na reklamu.
 • Uživatelé získají svůj podíl na koláči tím, že dostanou zaplaceno za jejich pozornost.
 • Brave nabízí nadstandardní a relevantní funkce nad rámec svých funkcí vylepšujících blockchain.

Nevýhody

 • Spolehněte se na úspěch prohlížeče Brave, který čelí tvrdé konkurenci různých dobře zavedených hráčů.
 • Vyžaduje, aby stejné změny chování spotřebitelů byly účinné
 • Problém škálovatelnosti Etherea může ovlivnit iniciativu projektu k masovému přijetí.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Brave získává skvělou trakci, což je působivé vzhledem k tomu, že je to jen jedna část ekosystému BAT, která je stále ve vývoji.
 • BAT hledající integraci s jinými dApps včetně jiných prohlížečů, které zvýší užitečnost a poptávku po jeho tokenech.
 • Jelikož se jedná o token ERC20, mnoho připravovaných vylepšení protokolu v síti Ethereum může dále zvýšit vzestupný potenciál BAT.
 • Vývojový tým tvrdě pracuje na tom, aby do ekosystému BAT dodal funkce s přidanou hodnotou, jako je decentralizovaná VPN, podpora IPFS a skSense, nový mechanismus ochrany soukromí pro detekci botů ve smartphonech.

10. Enjin Coin (ENJ)

ENJIN

Toto je kryptoměna Enjin, jedné z největších platforem herní komunity na světě, která má více než 20 milionů registrovaných uživatelů a neuvěřitelných 250,00 herních komunit. Prosadila se jako jeden z předních vývojářů ekosystému blockchainových her tím, že nabízí řadu produktů a služeb, které uspokojí hráče i vývojáře her. Blockchainová platforma společnosti Enjin byla popsána jako blockchain PaaS (Platform as a Service), která umožňuje vývojářům her využívat blockchainovou technologii a integrovat aktiva vylepšená blockchainem, aniž by bylo nutné budovat nebo udržovat blockchainovou infrastrukturu a minimalizovat nutnost psaní kódu souvisejícího s blockchainem. To se skládá z Trusted Cloud, Platform API, Wallet Daemon a Blockchain SDK.

Enjin také umožňuje hráčům skutečné vlastnictví digitálních aktiv pomocí nástrojů pro klienty, které jim pomáhají spravovat, odesílat, přijímat, obchodovat, ukládat a zkoumat tato aktiva. Mezi tyto nástroje patří Enjin Network, blockchain explorer EnjinX, Enjin Wallet a Efinity, síť herního kanálu pro provádění vysoce škálovatelných herních transakcí.

Obecná informace

Jméno (Ticker): Enjin Coin (ENJ)

Celková nabídka: 1 000 000 000 ENJ

Cena: 0,0644 USD

Cirkulační napájení: 776 656 142 ENJ

All-Time-High: $ 0,53 USD

Market Cap: 50 018 553 USD   

All-Time-Low: 0,0080 USD

Konsensuální protokol: PoW

Profesionálové

 • Umožněte skutečné vlastnictví digitálních aktiv ve hře 
 • Společná infrastruktura obchodování a směny pro virtuální herní zboží.
 • Nabízí vývojářům snadný a nákladově efektivní způsob, jak využít blockchainovou technologii
 • Enjin Coin SDK obsahuje decentralizovanou platební bránu

Nevýhody

 • Slabost škálovatelnosti Etherea může bránit schopnosti ENJ dosáhnout masového přijetí.
 • Další složitost pro vývojáře při integraci modelů volného trhu do herní ekonomiky.
 • Hráči nemusí být připraveni na další povinnosti spojené s využíváním funkcí vylepšených blockchainem

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Projekty se snaží narušit herní průmysl v hodnotě 152 miliard USD, který stále roste a vytváří spojenecká odvětví generující příjmy. 
 • Poskytuje stále rostoucí herní komunitě způsob, jak zajistit skutečné vlastnictví virtuálních předmětů a postav, které utratili peníze a čas na hromadění.
 • Umožňuje hráčům vydělávat a profitovat ze svých herních aktiv nebo je znovu použít v jiných hrách
 • Platforma Enjin zavádí vrstvu „důvěryhodnosti“ do prostoru her a vývoje her a dodává zajímavou, jedinečnou a přidanou hodnotu dynamiky v hraní. 
 • Blockchain vylepšené hraní získává trakci a může být v bodě zlomu.

11. Steem (STEEM)

Steem

Jedná se o open-source a škálovatelný blockchainový protokol, který se používá k ukládání a přístupu k neměnnému obsahu. STEEM, rychlý a bezstarostný digitální token, se používá k odměňování uživatelů aplikací založených na technologii Steem za účast na aktivitě zvané Proof-of-Brain (PoB). Jedná se o proces zapojování do fondu odměn tím, že přispívá hodnotným obsahem a upravuje hodnotu příspěvků ostatních. Steem blockchain je jedním z nejrychlejších a nejefektivnějších blockchainů, které existují, schopné generovat nové bloky každé 3 sekundy a škálovat tak, aby podporovaly více než 10 000 nebo více transakcí za sekundu (TPS). To bylo možné pomocí delegovaného Proof-of-Stake vynalezeného původním technologickým ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Steem Daniel Larimer.

Steem se vyvinul ve velmi výkonnou platformu pro více aplikací orientovaných na uživatele, která dokáže ukládat uživatelský obsah, sociální informace, informace o účtu, metadata JSON a mnoho dalších. Blížící se vydání protokolu SMT (Smart Media Tokens) umožní uživatelům vytvářet vlastní tokeny podobné STEEM nad blockchainem STEEM, což z něj učiní platformu Smart Contract Platform a další zvýšení užitečnosti STEEM.

Obecná informace

Jméno (Ticker): Steem (STEEM)

Celková nabídka: 364 746 655 STEEM

Cena: 0,1392 USD

Cirkulační napájení: 347 772 561 STEEM

All-Time-High: 8,57 USD

Market Cap: 48 441 570 USD   

All-Time-Low: 0,0691 USD

Konsensuální protokol: DPoS

Profesionálové

 • Vysoce výkonný blockchain, který může dosáhnout 10 000 TPS.
 • Bezpočet transakcí
 • Lidsky čitelné adresy
 • Výhodou prvního iniciátora ve výklenku sociálních médií založeném na blockchainu.
 • Jeden z nejaktivněji využívaných blockchainů na světě
 • Vysoce aktivní členové komunity

Nevýhody

 • Vnímané problémy s centralizací přetrvávají pro používání DPoS
 • Zpožděné dodání klíčových funkcí
 • Steemit Inc., vývojář hlavního dApp společnosti Steem, který se kvůli převládajícím tržním podmínkám těžko udržuje nad vodou.
 • Aktuální cena neodráží užitečnost a potenciál projektu.

Proč je to jedna z nejvíce podhodnocených kryptoměn:

 • Vylepšení protokolu může znovu vzbudit zájem komunity investující do kryptoměn
 • Chytré mediální tokeny, tokenový protokol pro obsahové weby, aplikace, online komunity a cechy usilující o financování, zpeněžení a růst uživatelů, budou brzy vydány.
 • Vylepšené iniciativy přihlašování ke zvýšení počtu uživatelů dApp založených na systému
 • STEEM je dnes jedním z nejvíce podhodnocených krypt na současném trhu, který má v blízké budoucnosti obrovský potenciál pro cenový pohyb nahoru.. 

Závěrečné myšlenky a závěr

Neustále se zvyšující počet kryptoměn a rychlost, s jakou se tyto rodící se průmyslové změny staly, toto úsilí ještě více ztížilo. Z tohoto důvodu jsme rekalibrovali náš výběrový proces tak, abychom se soustředili na krypto projekty, o kterých si myslíme, že budou nejziskovější pro zbytek roku 2019 do roku 2020. 

Nahlédnutí do různého podhodnoceného krypto-seznamu ostatních a kontrola různých hodnocení projektů od různých agentů pro kryptoměnu nás přiměla uvědomit si velký rozdíl mezi jejich hodnocením a hodnocením. Navzdory této skutečnosti jsme si však všimli běžných kryptoměn, které se neustále objevovaly na jejich seznamech nebo se umístily na vysokých pozicích. Většina z těchto kryptoměn se navíc objevila na našem seznamu s použitím vlastních metrik 10T, které jsme popsali dříve. Jednalo se o prvních 5 kryptoměn, které jsme sdíleli výše – Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), EOS (EOS) a TRON (TRX).

4 z prvních 5 krypt zahrnutých v našem seznamu jsou chytré smluvní platformy. Potvrzujeme naše počáteční podezření, že blockchainové projekty, které nabízejí funkčnost inteligentních smluv, mají obecně lepší hodnotu. Věříme, že důvodem je potenciál těchto platforem být základním řetězcem, kde bude hostována další zabijácká aplikace. Chcete-li dokázat tento bod, stačí se podívat na dalších 5 kryptoměn na našem seznamu – 0x (ZRX), ChainLink (LINK), Token základní pozornosti (BAT), Enjin Coin (ENJ) a Steem (STEEM)

Je zřejmé, že všechny z nich jsou tokeny ERC20 v síti Ethereum kromě STEEM. Zajímavé je, že STEEM brzy projde upgradem protokolu, který mu umožní nabídnout Smart Media Tokens Protocol, který umožní STEEM nabídnout funkčnost inteligentních smluv, což dále posílí náš bod.

The Million-Dollar Question…

Nakonec, kdybychom si museli vybrat, co to bude?

Překvapivě na tuto otázku není tak těžké odpovědět.

Bitcoin (BTC) bude vždy nejlepší volbou pro většinu investorů do kryptoměny.

Jedná se o nejlikvidnější, nejuznávanější, nejvíce podporovanou a nejdůležitější digitální měnu na trhu. Je tak důležité, aby si vedoucí myšlenek ve vesmíru uvědomili myšlenku, že přežití a úspěch celého prostoru kryptoměny závisí na přežití a úspěchu bitcoinu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me