Do jaké nejlepší kryptoměny investovat? [2021 AKTUALIZOVÁNO]

Kryptoměny jsou budoucností peněz a mnoho lidí se začíná trendem chopit. Jak jste pravděpodobně v poslední době viděli na trhu, Crypto opět exploduje na hodnotě. Ale do jaké kryptoměny je nejlepší investovat? Odpověď se může lišit v závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout.

Většina si myslí, že bitcoin je nejlepší kryptoměna, do které investujete, ale na trhu je spousta dalších altcoinů, do kterých se vyplatí investovat a přidat je do svého portfolia. Pokračujte ve čtení tohoto článku, abyste se dozvěděli o různých možnostech, abyste nezmeškali tento skvělý rozvíjející se trh!

Nejlepší srovnávací tabulka kryptoměn

BitcoinLitecoinEthereumBinance Coin
Naše hodnocení: 5 Naše hodnocení: 4 Naše hodnocení: 4 Naše hodnocení: 5
Datum Genesis: 3. ledna 2009 Datum Genesis: 8. října 2011 Datum Genesis: 30. července 2015 Datum Genesis:  8. července 2017
Celková nabídka: 21 000 000 Celková nabídka: 84 000 000 Celková nabídka: Nekonečný Celková nabídka: 179 883 948
Historicky nejvyšší: 19 665,39 $ Historicky nejvyšší: 360 $ Historicky nejvyšší: 1448,18 $ Historicky nejvyšší: 39,68 $
Nejvyšší likvidita Nižší transakční poplatky Powers dApp Ecosystem Vysoká rychlost transakcí
Nejstabilnější kryptoměna Rychlejší potvrzovací časy Král chytrých smluv Nízký poplatek za transakci
Nakupujte bitcoiny Kupte si litecoin Koupit Ethereum Koupit BNB

Do jaké kryptoměny je nejlepší investovat?

V současné době existuje více než 5 000 kryptoměn, které můžete investovat v roce 2020. Dáme vám však 4 nejlepší kryptoměny, které budete investovat v roce 2020, a navíc vám jistě přinesou zisk. Investice do kryptoměny je riskantní, ale investice pouze do jedné je mnohem riskantnější. Ujistěte se tedy, že diverzifikujete své krypto portfolio a investujete pouze to, o co si můžete dovolit přijít.

# 1: Bitcoin (BTC)

Nejlepší kryptoměna, do které se má investovat

Když diskutujeme o tom, kam investovat do kryptoměny, všechny konverzace obvykle vedou k bitcoinu. Proč by to mělo být Vezmeme-li v úvahu vše, je to proto, že bitcoin je dosud nejvyužívanějším kryptografickým penězem. Má také robustní a silnou blockchainovou síť, která nikdy nebyla nefunkční ani kompromitovaná.

Bitcoin je digitální hotovost, kterou v roce 2009 vydělal nejasný jedinec pomocí pseudonymu Satoshi Nakamoto. Transakce byly prováděny bez nutnosti ústředního orgánu – což znamená, že žádné banky!

Bitcoiny lze využít k rezervaci hostinců na Expedia, hledání nábytku na Overstock a nákupu her pro Xbox. Přesto je významná část propagace spojena s obohacením její výměnou. Náklady na bitcoiny v roce 2017 prudce vzrostly a v posledních týdnech se chystají překonat své historické maximum po několika býčích vývojech na trhu s kryptoměnami.

Bitcoin je dobrá investice díky svému podílu na trhu. Bitcoiny představují více než 60% celkového tržního stropu digitální měny. To silně naznačuje, že má obrovskou sílu, což z něj dělá nejlepší kryptografické peníze na vložení zdrojů do roku 2020 v případě, že jste rodící se nebo v případě, že si v podstatě mnoho nevyměňujete.

Bitcoinové klady

 • Nejvyšší likvidita
 • Nejznámější kryptoměna
 • Bitcoiny běží na ultra zabezpečeném systému PoW (Proof-of-Work)

Bitcoinové nevýhody

 • Velmi volatilní cena
 • Bitcoin nelze škálovat
 • Vysoké transakční poplatky

Nakupujte bitcoiny

# 2: Litecoin (LTC)

investujte do litecoinů

Litecoin je decentralizovaná sdílená digitální měna spuštěná 7. října 2011 a spuštěna třináctého října 2011. Je to jako bitcoin, ale s více dostupnými mincemi, rychlejší dobou potvrzení a charakteristickým hashovacím algoritmem.

Co z toho dělá dobrou investici? Litecoin je stříbro ke zlatu bitcoinu. Je to jeden z prvních altcoinů a má obrovskou tržní kapitalizaci v porovnání s jinými altcoiny. Má užitečnost, je rychlejší a levnější než bitcoin.

Jedná se o jeden z nejuznávanějších altcoinů v tomto odvětví a posouvá se jako jeden z nejlepších kryptoměn, které lze v roce 2020 zakoupit. Bez ohledu na prudkou konkurenci je litecoin jednou z nejdůvěryhodnějších a nejvyužívanějších digitálních měn současnosti.

Litecoinové klady

 • Litecoin je velmi likvidní.

 • Litecoin je spolehlivější na držení v kontrastu s mincemi s vyšším nebezpečím se skromnějšími kryty trhu a sítěmi.
 • Transakce potvrzují mnohem rychleji než bitcoiny.
 • Nižší poplatky než jiné kryptoměny.
 • Má dlouhodobou reputaci v první desítce kryptotrhů.
 • Během uptrendů jsou možné výbušné výnosy.

Litecoinové nevýhody

 • Prodej aktiv zakladatele poškodil reputaci raných investorů.
 • Nedávný sentiment se začal mírně zhoršovat.
 • Polovina aktiva nemá stejný dopad jako bitcoiny.

Kupte si litecoin

# 3: Ethereum (ETH)

investovat do ethereum

Ethereum je podle tržní kapitalizace druhou největší kryptoměnou. Rozšiřuje to vývoj bitcoinů. Pokud byly bitcoiny programovatelné peníze, pak se jedná o první programovatelný blockchain na světě se zavedením chytrých kontraktů. To významně rozšiřuje uplatnění technologie blockchain mimo finanční sféru.

Ethereum v současné době vede platformu inteligentních kontraktů. Pouhý počet aplikací, které lze na platformě Ethereum postavit, a počet vývojářů blockchainu stavících na platformě Ethereum z ní činí jednu z nejlepších možností nákupu v roce 2020.

Je třeba poznamenat, že ve své současné podobě zůstává škálovatelnost a transakční náklady výzvou. Upgrade protokolu těsně za horizontem se však konkrétně pokouší tyto problémy vyřešit.

Ethereum Pros

 • Ethereum je také vysoce likvidní, obecně hodnocené # 2 nebo # 3 přímo pod bitcoinem.
 • Ethereum má věrnou síť a skupinu.
 • Ethereum pohání ekosystém dApp.

Ethereum Cons

 • Ethereum se potýká se škálováním
 • Ethereum používá komplikovaný programovací jazyk
 • Ether je spíš jako plyn
 • Investice do etherea může být riskantní

Koupit Ethereum

# 4: BNB (Binance Coin)

binance coin

Binance Coin je užitková mince Binance. jedna z největších a nejúspěšnějších burz na světě. Název „Binance“ pochází ze slova binární a finanční, přičemž první zmiňuje slovo pár, zatímco druhé označuje odvětví, v němž podniká.

Je Binance Coin dobrá investice? Spíše než většina tokenů nástrojů Binance objevila spoustu případů využití pro BNB tokeny (a nadále rutinně přidávají nové případy použití), což by mělo vzbudit zájem o token – a tímto způsobem i jeho náklady.

Binance je jedním z nejrychleji se rozvíjejících blockchainů na světě. Vzhledem k tomu, že Binance Coin se používá k platbám za směny v obchodě a mnoha různými účely, je BNB jednou z nejrychleji se rozvíjejících digitálních měn v roce 2020, pokud jde o objem směn.

V případě, že doufáte, že odlišíte své portfolio digitálních měn přidáním tokenu nástroje od organizace se silnou obchodní historií a dokonalou skupinou, přemýšlejte o minci Binance. Binance je jedním z nejrychleji se rozvíjejících obchodů na světě.

Vzhledem k tomu, že Binance Coin se používá k platbám za směny v obchodě a mnoha různými účely, je BNB jednou z nejrychleji se rozvíjejících digitálních měn v roce 2020, pokud jde o objem směn.

V případě, že doufáte, že odlišíte své portfolio digitálních měn přidáním tokenu nástroje od organizace se silnou obchodní historií a dokonalou skupinou, přemýšlejte o minci Binance.

Klady na mince Binance

 • Binance Coin je jednou z nejlikvidnějších kryptoměn právě teď
 • Cena prokázala pozoruhodnou bezpečnost (na rozdíl od různých digitálních měn) a stálý vývoj.
 • Cena byla bezpochyby zvýšena o x3 v polovině roku 2019, během medvědího trhu.
 • BNB pochází z reputace společnosti Binance Exchange
 • Vysoká rychlost transakcí

Binance Coin Cons

 • Omezeno na burzu Binance
 • Nízké transakční poplatky
 • Dopad čínských regulačních politik
 • Uživatelé Binance získávají slevy s BNB coiny

Koupit BNB

Závěr

Doufejme, že nyní máte základní znalosti o tom, do kterých kryptoměn je nejlepší investovat. Investování do kryptoměny je spekulativní. Náklady jsou velmi nepředvídatelné a nebezpečí je nezaměnitelné při vkládání zdrojů do obvyklých zdrojů. Například hotovost se běžně ukládá do počítačové peněženky – a to znamená, že by ji mohli chytří programátoři chytit.

Nejdůležitější je, že mince zvýrazněné v nejlepších kryptografických penězích, které přispívají příručkou do roku 2020, jsou naše oblíbené počítačové měnové standardy. Trh s digitální měnou je dosud zahlcen vysokou nepředvídatelností, takže musíte očekávat, že se ve vašem portfoliu občas objeví nějaké výkyvy.

Než si koupíte kryptografické formy peněz, ujistěte se, že prozkoumáte digitální měnu prostudováním bílé knihy a flexibilní kontrolou jejího toku a nákladů.

Ve shrnutí jsou zde naše nejlepší digitální měny, které lze nakupovat nyní i do budoucna (bez konkrétního požadavku):

Bitcoin (BTC), litecoin (LTC), ethereum (ETH) a mince Binance (BNB)

Kryptoměny lze stále považovat za spekulativní investice, ale také představují možnost masivních výnosů. Výše investic, které již byly do tohoto odvětví investovány, znamená, že inovace jsou téměř jisté a je pravděpodobné, že se objeví nový typ ekonomiky..

Přinejmenším se jedná o třídu aktiv, o které se vyplatí dozvědět, i když investoři by měli být opatrní a vyvarovat se příliš velkého rizika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me