Jak nakupovat VeChain (VET) v roce 2021: [Průvodce kupujícími krok za krokem]

Pro ty, kteří jsou na trhu kryptoměn noví, může být při pokusu o koupi vaší první kryptoměny trochu ohromující; celé rozhraní směny je nejen zcela nové, ale pokud již nemáte nějaké zkušenosti na akciovém trhu, může to být ještě více matoucí, když token, který chcete koupit, je z nějakého důvodu spárován s cenou jiné kryptoměny, jako je bitcoin , nebo na stabilní minci, jako je Tether. Znamená to, že si musíte nejdříve koupit krypto, se kterým je spárováno? Frustrující ano.

Naštěstí tento článek může pomoci zmírnit některé z těchto stresů tím, že nastíní podrobného průvodce, jak koupit vaši první kryptoměnu. Tento článek je speciálně pro ty, kteří chtějí koupit token VET společnosti VeChain. Průvodce však lze snadno přenést na nákup dalších kryptoměn.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat VeChain

1. Přejděte na web Binance

2. Zaregistrujte se a nechte svůj účet ověřit

3. Nastavte 2FA

4. Klikněte na kartu Výměna

5. Vyberte pár, který chcete vyměnit pomocí VET

6. Klikněte na „Koupit objednávku“ a umístěte objednávku počkejte, až se vaše objednávka vyplní na kartě Objednávka

7. Nyní jste hrdým vlastníkem některého odborného vzdělávání a přípravy

Přejít na Binance

Kde koupit VeChain – 5 hlavních burz

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Crypto.com

 • Kreditní karta
 • PayPal
 • TransferWise
 • Krypto
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Krypto
 • Kreditní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

KuCoin

 • Krypto
 • Kreditní karta
 • Debetní karta
 • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Atomová peněženka

 • Krypto
 • Kreditní karta
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

1. Binance

Binance se sídlem na Maltě je považována za největší burzu kryptoměn v denním objemu obchodování. V neposlední řadě proto, že obchodníci mohou najít až 540 typů kryptoměn, včetně VeChain.

Ačkoli byla původně čistě burzou kryptoměn, nyní může usnadnit omezený počet vkladů a výběrů z nekryté měny, ať už prostřednictvím bankovních převodů nebo vízových kreditních karet..

Co dělá Binance obzvláště lákavým, jsou jeho nízké obchodní poplatky (0,01%). Pokud si koupíte a držíte jeho nativní token, BNB, budete muset zaplatit méně poplatků. Kromě toho není vyžadován žádný KYC (Know-your-customer), pokud vložíte krypto na svůj účet. Stačí otevřít účet, nastavit dvoufaktorové ověřování, financovat svůj účet vkladem mincí nebo nákupem mincí pomocí kreditní karty Visa nebo bankovního převodu, pokud směnárenská platforma podporuje vaši místní měnu.

Pro uživatele s americkými pasy platforma oznámil omezovalo by to takové obchodníky. Hlavním důvodem je to, že Binance zahájila vyhrazenou výměnu pro občany USA, která splňuje všechny regulační požadavky, tzv Binance.US.

2. Changelly

Changelly se sídlem na Maltě je anonymní burza, která umožňuje uživatelům nakupovat a obchodovat s kryptoměnami bez nutnosti procházet KYC. K burze máte přístup prostřednictvím jejich webových stránek, mobilní aplikace (pouze Android) nebo prostřednictvím různých peněženek třetích stran, jako jsou Trezor, Ledger, Exodus, Jaxx, Coinomi a Edge.

VeChain můžete zakoupit buď s jinou kryptoměnou, nebo pomocí kreditní nebo debetní karty. Je však důležité si uvědomit, že poplatky spojené s kreditními nebo debetními kartami jsou podstatně vyšší. Je to proto, že když systém vaši kartu přijme, musí převést vaši fiat měnu na BTC a z BTC na VET.

Poplatky za obchodování jsou 0,5%

Při nákupu kryptoměny do kryptoměny neexistují žádné limity pro nákup. Při nákupu kryptoměny s fiatem však jejich limity, v závislosti na oblasti, ve které sídlíte.

3. Atomová peněženka

Atomová peněženka je známá tím, že se velmi snadno používá. Dodává se ve stolních i mobilních funkcích. Zajímavé je, že tato peněženka může ukládat stovky různých typů kryptoměn, dokonce i těch z různých blockchainových ekosystémů. Kromě toho přichází s vlastní výměnnou burzou. To znamená, že můžete vyměnit jednu kryptoměnu za druhou, aniž byste museli cokoli z toho převádět na burzu.

A co víc, můžete použít svou kreditní kartu k nákupu kryptoměny, opět v mezích vaší peněženky. Budete však muset platit poplatky.

Pokud jde o VeChain, peněženka to podporuje, můžete si vydělat Vtho pouhým podržením.

4. Crypto.com

Crypto.com je platforma pro kryptoměny. Skládá se z mnoha propojených produktů a služeb, které mají v podstatě svůj vlastní ekosystém. Má svou vlastní aplikaci, směnárnu, výměnu a peněženku Defi, vytyčování, půjčování a mnoho dalšího. A co je nejdůležitější, prodává tokeny VET.

Má také vlastní dva nativní tokeny, MCO a CRO, které uživateli poskytují slevy a nabídky.

Každý, kdo se chce hodně účastnit, prochází KYC. Poplatky za obchodování jsou pro tvůrce 0,04-0,20% a příjemci 0,10-0,20%. Při nákupu kryptoměny debetní nebo kreditní kartou je účtován poplatek 3,5% + 10 $. Vklady a výběry jsou zdarma.

Stačí si stáhnout aplikaci z crypto.com webová stránka. Přejděte na odkaz na obchod s aplikacemi nebo naskenujte QR kód na domovské stránce. Poté si stáhněte aplikaci z telefonu.

Jakmile je stažena, spusťte aplikaci a podle postupu ověřte svou identitu.

5. KuCoin

KuCoin je hongkongská burza kryptoměn proslulá svou širokou paletou kryptoměn. Uživatelé mohou držet svůj nativní token, KCS, aby mohli dostávat slevy a další nabídky. Přesto i bez slev jsou jeho poplatky poměrně konkurenceschopné.

Na rozdíl od jiných burz není vyžadováno ověření KYC ani jiné ID. Kromě toho budete muset použít dvoufaktorové ověřování.

Uživatelé mohou k financování svého účtu používat kryptoměnu, elektronický převod Interac, debetní nebo kreditní kartu, Paypal nebo bankovní převod.

Podrobný průvodce, jak nakupovat VeChain na Binance

Pro zjednodušení použijeme výměnu Binance k ilustraci, jak nakupovat VET nebo jakoukoli jinou kryptoměnu.

Krok 1: Vytvořte si účet na Binance

Přejděte na domovskou stránku burzovní platformy. Jakmile tam budete, vyplňte požadované informace. Pokud se chystáte vložit kryptoměnu pouze za účelem obchodování, musíte uvést pouze svou e-mailovou adresu.

Krok 2: Nastavte dvoufaktorové ověřování

V tomto kroku vás Binance požádá o nastavení dvoufaktorového ověřování nebo 2FA. To pomáhá zvýšit bezpečnost vašeho účtu. Budete si muset do telefonu stáhnout aplikaci Google Authenticator. Důsledkem toho je, že kdykoli se přihlásíte nebo provedete funkci výběru nebo jiné klíčové funkce, z telefonu se zobrazí jedinečný kód, který budete muset zadat jako ověření.

Krok 3: Vložte mince

Tato část je určena pouze těm, kteří vloží kryptoměnu, aby mohli začít obchodovat nebo koupit další token.

Jakmile nastavíte svůj účet, přejděte do horní části obrazovky a klikněte na „Market“. Jakmile tam budete, uvidíte, s jakou mincí nebo žetonem je VeChain spárován. V současné době je odborné vzdělávání a příprava většinou spárováno s BTC, USDT, ETH a BNB.

Jakmile si vyberete, který spárovaný token použijete, přeskočte na část peněženky, jak ukazuje následující diagram. Posouvejte dolů mince, které Binance podporuje, dokud nenajdete typ mince, který chcete vložit. Tuto adresu můžete také použít k zasílání finančních prostředků na jiné burzovní platformy.

Zkopírujte jedinečnou adresu konkrétní mince, abyste mohli převést prostředky ze své soukromé peněženky.

Krok 4: Vyměňte svoji minci za VeChain

Jakmile bude vaše mince bezpečně uložena na váš účet, můžete přejít do horní části obrazovky a kliknout na „Výměna“. Jakmile tu budete, máte vrchol k použití obchodní platformy „Basic“ nebo „Advanced“. Pokud jste nový, doporučujeme začít s prvním.

Jakmile najdete spárovaný token s VET a zakoupíte ho, uvidíte, že se na vašem účtu Binance objeví vaše nová mince.

Ačkoli se burzy jako Binance pokouší zajistit platformu pro vaši minci, VYSOKO se doporučuje, abyste, pokud nemáte v úmyslu použít svůj nově získaný fond k dalšímu obchodování, převedli do soukromé peněženky, jinak riskujete, že o ně přijdete Binance někdy utrpěl útok, nebo z jakéhokoli důvodu burzy omezují uživatele ve výběru vašich prostředků. Jak říká staré rčení, „ne vaše klíče, ani vaše kryptoměna.“

Krok 5: Výběr vašich tokenů VeChain

Naskočte zpět do své peněženky a klikněte na „Vybírat“. Jak je znázorněno v níže uvedeném diagramu, zadejte zkratku nebo celý název VeChain.

Zkopírujte veřejnou adresu ze své soukromé peněženky a vložte ji do adresy VeChain příjemce. Vezměte prosím na vědomí, že budete muset vybrat minimálně 200 tokenů VET. Poplatek za výběr je 100 žetonů VET.

Poté zadejte částku pro výběr. Systém automaticky vypočítá manipulační poplatek a dá skutečnou částku příjezdu: skutečná částka příjezdu = částka za výběr – poplatek za výběr. Pak stačí stisknout „odeslat“.

Nejlepší peněženky k uložení VeChain VET

NameTypeGet
Ledger Nano X

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Peněženka Exodus

 • mobilní, pohybliví
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

 • Desktopový klient
 • mobilní, pohybliví
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Důvěřujte peněžence

 • mobilní, pohybliví
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

1. Mobilní peněženka VeChainThor

Mobilní peněženka VeChainThor je oficiální peněženka bez úschovy VeChainThor – kompatibilní s ukládáním VET, Vtho nebo jiných tokenů (VIP-180) a NFT (VIP-181), které běží na blockchainu VeChain. To znamená, že nemůžete ukládat žádné další tokeny, které nejsou standardními tokeny – tj. Ethereum, Algorand atd..

Má robustní systém ochrany zabezpečení a velmi snadné použití. Nemluvě o tom, že díky svým estetickým vlastnostem vypadá profesionálně a elegantně. Je kompatibilní s mobilními telefony IOS a Android. Je však třeba zdůraznit, že jde o horkou peněženku. To znamená, že k správě kryptoměny potřebujete internet, pokud nepoužíváte funkci pozorování peněženky.

V současné době je k dispozici pouze jako mobilní funkce, ale funkce pro stolní počítače je ve vývoji. Jako většina peněženek je i soukromá, což znamená, že není vyžadován žádný Know-Your-Customer (KYC). A ano, přidržení VET generuje tokeny Vtho přímo do vaší peněženky. Můžete také získat odměny Vtho ze samotné peněženky ze soutěží v našem programu uzlů.

Je jedinečný, protože má odkládací službu, která uživatelům umožňuje vyměnit jakýkoli starý VEN (ERC20) za tokeny VET (VIP-180). Má také program Node, který umožňuje uživatelům svázat uzel za předpokladu, že mají požadované množství odborného vzdělávání a přípravy. Kromě toho se před převodem jakýchkoli tokenů vždy objeví upozornění, které informuje uživatele, aby nikdy nepřenesly žádné standardní tokeny VIP-180 na žádný jiný blockchain kromě svého vlastního. Ztratíte je! Má také funkci „Pozorovat peněženku“, která vám umožní zobrazit vaše prostředky VET, které jsou uloženy v jiné peněžence!

Další skvělá věc je, že vám umožňuje vytvořit více účtů peněženky, každý s vlastními soukromými klíči. Má také prohlížeč dapps, který umožňuje zadat všechny dappy VeChain přímo ze samotné peněženky.

Můžete také uložit adresu příjemce příjemce, podobně jako v seznamu kontaktů.

2. Atomová peněženka

Atomová peněženka je nevázaná peněženka s více měnami, která jí umožňuje podporovat stovky mincí a žetonů. Byl proslulý tím, že je tak snadno použitelný. Má také dobré bezpečnostní funkce, jako je zabezpečení otisků prstů. Jedná se však o horkou úložnou peněženku, což znamená, že budete potřebovat internet, abyste mohli spravovat své krypty. Je však soukromý, takže není vyžadován žádný Know-Your-Customer (KYC).

Jako peněženka s více měnami vám umožňuje ukládat širokou škálu tokenů, a to jak tokenů ERC20, tak tokenů jiných než ERC20 z jiných ekosystémů, jako jsou bitcoiny, litecoiny, ethereum, VeChain, Algorand atd. Nelze však ukládat ERC-721 žetony (nezastupitelné žetony).

Na této peněžence je skvělé, že má vlastní výměnu swapů, která umožňuje flexibilní atomové swapy mezi tokeny. Je integrován s cenovými kanály Changelly, takže je citlivý na jakékoli cenové skluzy, které se na Changelly mohou vyskytnout.

Stejně jako mobilní peněženka VeChainThor můžete v peněžence vygenerovat Vtho, pokud tam máte uložené tokeny VET. Ale na rozdíl od oficiální peněženky VeChain má peněženka Atomic možnost mobilní i stolní peněženky a je k dispozici pro telefony IOS i Android. Funkce desktopové peněženky je kompatibilní s Windows, macOS, Ubuntu, Debian a Fedora.

Další skvělá věc je, že peněženka Atomic má svůj vlastní nativní token, token AWC, který vám umožňuje sázet a vydělávat více tokenů AWC a také dostávat další odměny / slevy. Má podporu zákaznických služeb 24/7, což je velká úleva, protože nyní máte jistotu, že můžete získat téměř okamžitou pomoc. Můžete buď chatovat se zástupcem online nebo poslat e-mail.

Jednou z mála nevýhod je, že nemá funkci více peněženek.

3. Důvěřujte peněžence

Peněženka Trust je nevázaná peněženka s více měnami. Může podporovat až 15 hlavních kryptoměn a 20 000 podporovaných tokenů. To zahrnuje nezastupitelné tokeny (NFT). Stejně jako ostatní výše uvedené peněženky se snadno používá. A stejně jako ostatní se jedná o horkou úložnou peněženku, takže ke správě svých kryptoměn budete potřebovat internet.

Má vlastní vestavěnou decentralizovanou výměnu swapů, ale je omezena počtem tokenů, které můžete zaměnit za jiné. Je přinejmenším soukromý, takže není vyžadován žádný Know-Your-Customer (KYC). Má také dobré bezpečnostní funkce.

Stejně jako peněženka Atomic vám peněženka Trust umožňuje ukládat více kryptoměn z více blockchainových ekosystémů, jako jsou Bitcoin, Litecoin, Tezos, Ethereum a VeChain. Pokud držíte token VET, automaticky vám vygeneruje Vtho přímo do vaší peněženky.

Má také vlastní prohlížeč Dapp, takže můžete přistupovat k dappům prostřednictvím peněženky Trust, aniž byste jej opustili. Podporuje také více peněženek, což vám umožňuje ukládat své prostředky do více peněženek v rámci jedné aplikace! Je to také dobrá funkce připojení peněženky, která vám umožní připojit se k mnohem více dapps než jiné peněženky.

Jeho kód je open-source, což umožňuje komukoli kontrolovat chyby a podporovat neustálé zlepšování. Chybí mu však živá podpora zákaznických služeb. Budete-li mít problémy, budete muset s někým použít telegram nebo svár.

4. Peněženka Exodus

Další dobrou peněženkou je Exodus, další nevázaná peněženka s více měnami. Může podporovat více než 125 aktiv kryptoměny. To zahrnuje VET, které můžete získat Vtho tokeny přímo ve vaší peněžence. Je k dispozici pro stolní počítače i mobilní zařízení. Díky mobilní funkci jej lze podporovat na IOS nebo Android.

Naštěstí má zákaznickou podporu 24/7 a zároveň má vestavěnou krypto burzu. Při jeho používání však musíte platit spreadu ve výši 2% – 5% poplatků.

Další výhodou je, že se snadno používá. Jedná se však o horkou úložnou peněženku, takže ke správě svých kryptoměn budete potřebovat internet.

Peněženka Exodus má pouze vlastní transakční poplatky za bitcoiny. Pro Ethereum a další pro vás automaticky stanoví cenu, která může být drahá, pokud je konkrétní síť přetížená. Ale je to soukromé, takže není vyžadován žádný Know-Your-Customer (KYC).

Pro větší bezpečnost je Exodus integrován se studenou hardwarovou peněženkou Trezor. Má také průzkumníka aplikací, který vám umožní přejít na jakýkoli dapp, aniž byste opustili peněženku.

5. Ledger Nano S a X

Ledger Nano S a X jsou chladírenské, nevázané peněženky s více měnami. Tokeny jsou bezpečně uloženy a lze je spravovat offline. Na rozdíl od mobilní nebo stolní peněženky je Ledger lepší z hlediska bezpečnosti. Jedná se o vysoce technologicky vyspělé zařízení pro bezpečnost a zabezpečení mincí, které může podporovat více než 1100 mincí. Cena za Ledger Nano S je 59 $, zatímco Ledger Nano X je 119 $, obě v amerických dolarech.

Skvělé je, že můžete vyměňovat tokeny na samotném softwaru Ledger Life. Kromě toho vám Ledger Nano S a X umožňují ukládat tokeny VET a Vtho. Žetony VET však nemůžete přímo ukládat do hlavní knihy. Budete si muset stáhnout Sync Desktop Browser, připojit ho k vaší Ledger Nano a poté ukládat tokeny VET na samotnou Sync Desktop..

The Ledger is integrated with other Web3 wallets such as metamask, which allows you to securely connect your ledger with certain defi protocols.

Přestože je Ledger Nano S schopen podporovat více než 1 000 mincí, umožňuje vám uložit pouze několik žetonů. To závisí na paměťovém prostoru pro každou minci. Například potřebný paměťový prostor pro stažení aplikace pro uložení Etherea a všech tokenů ERC-20 a 721 jsou velké.

Ale vzhledem k tomu, že mnoho tokenů je ERC-20, můžete uložit tolik tokenů ERC-20, kolik chcete. Je to jen to, že může podporovat pouze několik blockchainových ekosystémů. Na druhou stranu vám Ledger Nano X umožňuje ukládat mnohem více mincí a žetonů. Má také vestavěnou funkci Bluetooth. S je však levnější než X.

Navzdory své skvělé pověsti je známo, že obě zařízení jsou matoucí a časově náročné. Navíc, protože je to studená peněženka, omezuje cestování. K finančním prostředkům byste neměli přístup odkudkoli, pokud si svoji účetní knihu nevezmete kamkoli, což je riskantní pro její ztrátu.

Běžné e-maily s vlastním logem společnosti jsou navíc běžné a přesvědčují uživatele, aby si stáhli nebo upgradovali software, který je pouze malwarem. Jakýkoli skutečný upgrade lze najít v softwaru Ledger Live, který uživatele upozorní, když se přihlásí. Uživatelé si nikdy nemají nic stahovat z e-mailu, který dostanou. Uživatelům se doporučuje, aby nejprve kontaktovali společnost, než budou pokračovat, aby si ověřili, zda e-mail od nich legitimně pochází.

Více informací o VeChain

Co je to VeChain?

VeChain je blockchain jako servisní společnost, která má řešení pro řízení dodavatelského řetězce pro podniky. Využívá internet věcí (IoT) a technologii blockchain k vývoji nástrojů pro sledování a poskytování důkazů o autentizaci zboží a produktů, s nimiž se obchoduje. Snaží se eliminovat každoročně ztracené miliardy dolarů kvůli padělání.

Stručně řečeno, hlavním cílem VeChain je označit veškeré zboží a produkty svým vlastním jedinečným kódem, aby bylo možné je sledovat na blockchainu. Od chvíle, kdy je produkt poprvé vyroben, až do doby, kdy je v rukou spotřebitelů, bude blockchain VeChainThor schopen sledovat celou životnost produktu s každým detailem o tom, kde, jak a kdy bylo vyrobeno dobré, jak to bylo přepravovaný, kdo nebo jaký podnik byl odpovědný, kdy dorazil na místo určení atd. V zásadě vše zcela transparentním způsobem. VeChain však není jen o tom, jak zefektivnit dodavatelský řetězec.

Blockchain VeChainThor lze také využít z celé řady dalších důvodů. Podobně jako Ethereum byl blockchain VeChainThor speciálně vytvořen, aby vývojářům a uživatelům umožnil vybudovat na nich vlastní dapps a ekosystém..

Viz také: Recenze VeChain

Je VeChain dobrá investice?

Ano to je. VeChain má obrovský potenciál uspět ve všech směrech. Od svého rebrandingu v roce 2018 získala partnerství s mnoha známými podniky, jako jsou Walmart China, Shanghai Gas, BMV Group, Mediterranean Hospital of Cyprus, H&M, abych jmenoval alespoň některé.

Kromě toho další organizace, jako je Vulcanverse, virtuální online hra z doby římsko-řecké, Vimworld, platforma inteligentních sběratelských předmětů využívajících blockchain (Non-fungible tokens or NFT), a ekosystém a Jur, legální decentralizovaná platforma, která nabízí snadný přístup podniků a transparentní řešení sporů, učinily z ekosystému eVeChainThor svůj domov.

Je však třeba poznamenat, že navzdory mnoha partnerstvím, která získala, musí plné využití jeho ekosystému ještě plně dozrát. Ačkoli některé z produktů těchto podniků, jako je například Walmart China, jsou již sledovány na blockchainu, je třeba ještě hodně práce, než mohou být plně integrovány a sledovány.

Například ačkoli je BMW Group partnerem od roku 2018, dosud integrovala své služby v oblasti automobilových dílů a emisí uhlíku do blockchainu. Jeho pilotní program stále probíhá. Z tohoto důvodu by mělo být investování do VeChain považováno za dlouhodobou investici.

Viz také: Predikce cen VeChain

Hlavní upgrady

Pokud jde o zlepšování a vývoj, VeChain nebyl nečinný. Za uplynulý rok společnost VeChain tvrdě pracovala na dvou hlavních a významných upgradech svého ekosystému. První upgrade je založen na konsensuálním algoritmu s názvem PoA 2.0. Druhým upgradem je funkce Fee-Delegation as a Service (DaaS).

S PoA 2.0-Surface je to zkratka pro Proof-of-Authority (Secure Use-case-adaptive Relatively Fork-free Approach of Chain Extension). Jedná se o nový a vylepšený konsenzuální algoritmus, od kterého se očekává, že celý transakční proces bude rychlejší, nákladově efektivnější a bezpečnější. Očekává se, že bude spuštěn někdy na začátku roku 2021. Podrobnější vysvětlení získáte kliknutím sem PoA 2.0.

Jedním z hlavních důvodů pro PoA 2.0 musí být nadcházející hlavní partner, u kterého se očekává, že brzy využije svůj blockchain. Ve tweetu Cvrlikání, generální ředitel společnosti VeChain, Sunny Lu, hovořil o novém podniku, který je připraven být na palubě. Očekává se, že pouze tento podnik má generovat miliony transakcí denně!

Při psaní tohoto článku se denně vygeneruje jen několik stovek tisíc transakcí. Podle tweetovaného videa současná škálovatelnost VeChain není dostatečná k uspokojení potřeb tohoto podniku. To je pravděpodobně hlavní důvod, proč se vylepšuje konsensuální algoritmus PoC VeChain na PoA 2.0.

Druhým upgradem je nadcházející funkce VeChain Fee-Delegation as a Service (DaaS), jejíž vydání se rovněž očekává v roce 2021. článek publikoval vedoucí této nové aktualizace, CTO Dr. Peter Zhou, uživatelé používající decentralizovanou aplikaci nebo dapp, již nebudou muset kupovat svůj token Vtho, aby mohli vygenerovat chytrou smlouvu nebo transakci.

Místo toho bude poskytovatel DaaS zpracovávat veškeré využití plynu, které později vyfakturuje výdaje za plyn samotnému dapp za platbu. Zákazník využívající dapp si nyní bude moci plně užívat jakékoli platformy bez obav z transakčních poplatků!

Boj proti COVID-19

VeChain využil svého silného zapojení do sektoru dodavatelského řetězce a převzal iniciativu k zahájení boje proti COVID-19. V květnu 2020 se VeChain společně s I-Dante spojili a vytvořili E-HCart, aplikaci lékařských záznamů založenou na blockchainu, která slouží k záznamu všech lékařských záznamů a testování, včetně testování a očkování pacienta COVID-19 přímo na blockchain.

Pacienti, kteří byli poprvé testováni na středomořské nemocnici na Kypru, měli všechny informace o své anamnéze přímo ve svém telefonu. To nejen velmi usnadňuje přenos lékařských informací z jedné nemocnice do druhé, ale umožňuje to pouze pacientovi mít nad nimi přímou kontrolu. Lékaři je nebudou moci prohlížet, pokud to nedovolí pacient.

V lednu 2021 byla aplikace E-HCart rozšířena, aby ji mohla využívat kyperská nemocnice Aretaeio.

Závěr

Takže ano, VeChain byl během posledních několika let velmi zaneprázdněn a nevykazuje žádné známky zastavení. Zatímco pandemie zastavila podnikání a rozvoj mnoha podniků, VeChain prudce narostl, dokonce krizi (v dobrém slova smyslu) odstranil tím, že ukázal, co dokáže. A podnikání si to skutečně všimlo.

Vzhledem k tomu, že zájem o blockchain je čím dál náročnější, společnost VeChain se umístila ve velmi dobré pozici, aby konečně zastavila padělání a dokonce pomohla zdravotnickému průmyslu, pokud jde o snadný přístup k lékařským záznamům, aniž by to ohrozilo soukromí pacienta.

I když je projekt stále v plenkách a vývojáři stěží využívají jeho blockchain ve srovnání s jinými blockchainovými ekosystémy, jako je Ethereum, budoucnost vypadá velmi jasně, aby tento projekt měl obrovský dopad na celém světě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me