Monero predikce cen (XMR) pro roky 2021, 2022 a 2025

Jste jedním z Monerových příznivců nebo se o tom chcete dozvědět více? Uvažujete o investování do mince Monero? Poté pokračujte ve čtení tohoto článku a dozvíte se více o predikci ceny Monero!

Co se děje s Monero? Nejprve je to soukromé. Monero je zabezpečená, soukromá a nevystopovatelná digitální měna. Je open-source, decentralizovaný a volně přístupný všem. Tato mince se řadí mezi 20 nejlepších na CoinMarketCap, což z ní činí jednu z nejpopulárnějších mincí na trhu.

monero predikce ceny

Monero historická cenová analýza 

Monero byl spuštěn v roce 2014 jako vidlice Bytecoin. Počáteční cena společnosti Monero byla přibližně 2,47 USD, když byla k dispozici pro obchodování na burze. Společnost XMR dosáhla svého historického maxima 495,84 USD zhruba před 3 lety, v lednu 2018. Cena Monero dosáhla nejnižší hodnoty 0,2130 USD v lednu 2015.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku je cena XMR 148 $. Objem obchodování společnosti Monero je 1 263 533 987,95 USD. V současné době Tržní kapitalizace of XMR is $ 2,632,886,108, což činí minci 16. v pořadí kryptoměn. Dalším důležitým ukazatelem, který je užitečný pro investiční rozhodování, je návratnost investic (ROI)..

Návratnost investic společnosti Monero je přibližně 5887%. To znamená, že kdybyste si dnes koupili XMR za původní cenu, dostali byste o 5887% více v dolarech USD. V tuto chvíli je na trhu 17 806 932 XMR. 

Na druhou stranu, Monero je plně soukromý blockchain, který není vždy tak úžasný. Před několika dny slavná burza Bittrex oznámila rozhodnutí odstranit Monero, spolu s některými dalšími soukromými měnami, jako jsou Zcash a Dash. Důvod takového rozhodnutí nebyl oznámen, ale může to být způsobeno předpisy v krypto sféře a tlakem FATF.

Po tomto oznámení cena XMR klesla ze 169 $ na 95 $. Z toho, co nyní vidíme, cena XMR již získává na síle. 

moneroMonero (XMR)

Hodnocení: 22$ 205,87 Cena (BTC) 0,00407900$ 3,67 BVolume$ 635,01 M24h Změna 1,33% Celková nabídka 0,00 XMR

Monero (XMR) Předpovědi budoucí prognózy cen

Co se stane s cenou XMR za týden? Za měsíc? Za 10 let? Nejsme kouzelníci (zatím), ale existuje několik předpovědí, které můžeme udělat, s přihlédnutím k aktuální situaci na trhu, cenovým trendům Monero, nadcházejícím aktualizacím vývoje a dalším.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 151 513 $ 2,50%
1 týden 151 090 $ 2,22%
1 měsíc 120 768 USD -18,30%
6 měsíců 130,147 $ -11,90%
1 rok 141,050 $ -4,60%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 141,05 $ -4,60%
2023 173,8 $ 17,60%
2024 208,6 $ 41,10%
2025 400 $ 170,60%

* Tato cenová predikce je založena na datech shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není brána jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Monero Cenová předpověď 2021

Díky některým matematickým vzorcům a technické analýze je možné provést predikci ceny Monero. Krátkodobé předpovědi nejsou super býčí, právě naopak. Podle odhadů Gov Capital cena XMR klesne o 4,6% a do konce letošního roku se zvýší o 141 $.

Monero Cenová předpověď 2022

Rok poté se cena zvýší na 17% a bude se blížit k 174 USD.

Monero predikce cen na rok 2025

Odhaduje se, že mince XMR za čtyři roky dosáhne téměř 400 $. To znamená, že cena poroste o více než 170%.

Vidíte, že dlouhodobé předpovědi jsou mnohem pozitivnější. To může také souviset s nedostatkem krátkých výkyvů trhu. Ačkoli jsou tyto předpovědi prováděny pouze na základě technické analýzy, je také vhodné zvážit technické inovace a aktualizace vývoje, které se v síti Monero uskuteční..

S mírou dominance na trhu kolem 25% je cena XMR příbuzná / spoluzávislá na pohybech kryptotrhu. Přesto můžeme také říci, že cena mince XMR do značné míry určuje pohyby trhu.

Díky protokolu CryptoNote, který používá Monero, by cena mince neměla být příliš citlivá na těžbu. Stejně jako u bitcoinů jsou horníci odměněni, když do blockchainu přidávají nové bloky transakcí. Ale stupňovitá emisní křivka CryptoNote, která je pro bitcoiny typická, byla nahrazena hladkou: odměna klesá s každým blokem. Děje se tak proto, aby náhlá změna rychlosti emise mincí neměla šokující účinek na tržní hodnotu mincí.

Dalším zajímavým aspektem je, že vývojáři XMR zdůrazňují, že cena Monera není tak důležitá. Většinu pozornosti je třeba věnovat samotné technologii, nikoli však cenovým výkyvům. Diskuse o ceně XMR na Redditu nejsou povoleny.

Je Monero dobrá investice?

V případě, že chcete mít ze svých kryptoměn zaručený zisk, měli byste zvážit kryptoměnu nebo služby DeFi, které vám přinesou 100% zaručený zisk. Jediná věc je, že zisk by byl potenciálně mnohem nižší než zisk, který byste mohli získat investováním do kryptoměn s velkými výkyvy cen. 

Vždy byste měli mít na paměti, že investice jsou vždy riskantní. Jediná věc je, že stupeň rizika se u různých aktiv liší.

Podle předpokladů o cenách uvedených v tomto článku může být Monero skutečně dobrou dlouhodobou investicí. Pokud například dnes investujete 1 000 $ do XMR, za 5 let získáte přibližně 3618 $. Vypadá dobře, že? Při rozhodování o investici byste však měli vždy zvážit inflaci. Po očištění o inflaci budou zisky nižší.

Jak koupit Monero?

XMR je jedna z nejoblíbenějších mincí na trhu, takže je docela snadné ji koupit. Pokud již máte účet na burzách, můžete si snadno koupit XMR na jedné z nejpopulárnějších burz, jako jsou OKEx, Binance, Kraken, Bitfinex, Changelly a další.

Zde si také můžete prohlédnout návod, jak koupit Monero

Více informací o Moneru

Co je Monero?

Monero nebo XMR je kryptoměna postavená na protokolu CryptoNote, protokolu aplikační vrstvy. Tento protokol nasazuje jednorázové vyzváněcí podpisy k zajištění anonymity. Tento protokol je většinou zaměřen na zvýšení soukromí transakcí.

Co je na XMR tak zvláštního? Monero je blockchain zaměřený na soukromí a transakce odolné vůči cenzuře. Kryptoměny většinou používají transparentní blockchainy, takže všechny informace o transakcích jsou otevřené a přístupné všem na internetu. Blockchain Monero funguje jinak.

U společnosti Monero jsou částky transakcí a všechny adresy skryty. Všechny transakce jsou vždy soukromé, což znamená, že ostatní nemohou zjistit, odkud jste obdrželi Monero, odkud jste jej poslali, ani částku.

To je také skvělé, protože nemusíte přemýšlet o tom, kde bylo vaše Monero použito, než se dostanete do svého vlastnictví; nemusíte přemýšlet, zda to bylo spojeno s některými nelegálními zdroji nebo ne. Výstupy společnosti Monero jsou vytvářeny tak, aby je rozpoznal pouze zamýšlený příjemce. 

Pokud přejdete do průzkumníka bloků XMR, můžete si všimnout, že jediné, co vidíte, je hash transakce nebo operace. Neuvidíte žádné adresy ani částky transakcí. Příklad dat dostupných prostřednictvím průzkumníka bloků můžete vidět níže:

Monerova historie

Bitmonero se objevil jako bytecoinová vidlice 18. dubna 2014. Oznámení bylo učiněno dne Bitcointalk někdo volal thankful_for_today. Bylo oznámeno, že mince používala kódovou základnu Bytecoin (BCN) / CryptoNote a byla spuštěna z bloku genesis. Po nějaké době se u 7 lidí vyvinula vidlice Bitmonero – Monero.

Bitmonero a Monero nějakou dobu paralelně fungovaly jako implementace stejného řetězce. Ale po nějaké době, thankful_for_today zmizel a přestal aktualizovat kód, po kterém se Monero vlastně stalo hlavní implementací. V současné době má XMR obrovskou komunitu a spoustu příznivců z celého světa.

Plány

Někteří lidé projevují znepokojení nad velikostí transakcí Monero – je to mnohem větší než u většiny blockchainů kvůli podpisům prstenů. Podle týmu je třeba něco vypracovat. Tým přemýšlí o tom, jak najít způsob, jak to optimalizovat.

Tomu se pravděpodobně bude věnovat úvod do řešení vrstvy 2, ale o tom bude rozhodnuto. Monero má však takzvanou dynamickou velikost bloku, takže v současné době většina bloků nedosahuje ani minimální velikosti bloku.

Tým

Monero je projekt typu open-source, který není provozován nějakou centralizovanou entitou. Každý vývojář, který je ochoten pomoci, to může snadno udělat. Více než 500 vývojářů přispělo do společnosti Monero, včetně hlavních vývojářů, kterých je zhruba 30. Z těch 7, kteří vytvořili Monero, známe pouze 2 vývojáře – David Latapie a Riccardo Spagni.

Závěr 

XMR je fascinující mince z hlediska technologie, poslání a přesvědčení tvůrců. Tým neustále pracuje na vývoji. Skvělá věc na vývoji je, že se může účastnit a pomáhat kdokoli a navrhovat nové řetězové aktivity nebo změny.

Mince však může čelit problémům s adopcí. Může to být způsobeno složitostí integrace XMR, například pokud jde o podporu peněženek, což je o něco těžší přijmout. Může to být také nařízením. Ale jsem si jistý, že Monero bude mít stále své příznivce, protože milují XMR pro tuto technologii a poslání.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me