Nejlepší burzy Ethereum 2021 – nejlepší místo pro nákup Etherea

1. Coinbase 2. Coinmama 3. BitPanda
coinbase coinmama bitpanda
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Všechno to začalo zpět v měsíci lednu roku 2009, kdy byly bitcoiny poprvé představeny světu. Po několika relativně nečinných letech se bitcoiny vrátily na scénu, když doslova prošly všemi předchozími rekordy, aby dosáhly tak velkého historického maxima, které si začali všímat investoři z celého světa. Kryptoměna brzy rozšířila své kořeny všude. Mainstreamová média spolu s úžasným dosahem internetu zajistila, že se bitcoiny brzy staly běžným jménem. Existuje ale v kryptoměnách víc než jen bitcoiny? Vlastně je.

Porozumění blockchainu

Abychom se ale ponořili hlouběji do složitého světa kryptoměn, musíme nejprve pochopit, co je blockchain. Zjednodušeně řečeno, blockchainová technologie je digitální databáze nebo účetní kniha, která zaznamenává nebo sleduje všechny transakce na světě, které zahrnují kryptoměny. Tímto způsobem je eliminována potřeba centrální organizace, vládní nebo jiné, která může aktivně sledovat a regulovat všechny transakce kryptoměny. Blockchain je to, co dává bitcoinům jeden z jeho velmi integrálních rysů decentralizace, který není soustředěn do rukou konkrétní agentury, vlády nebo organizace. Bitcoin je nyní možná jednou z nejdůležitějších aplikací blockchainu, ale to neznamená, že je jediný.

Ethereum: Úvod

Ethereum je další fantastická a připravovaná aplikace technologie blockchain, která v poslední době získává hodně trakce. Ve svém jádru funguje Ethereum stejně jako každá jiná kryptoměna, s tokeny zvanými Ether, které lze kupovat nebo prodávat podobně jako bitcoiny. Jakákoli transakce, která probíhá s použitím těchto tokenů Etheru jako měny, je okamžitě nahrána a zaznamenána na blockchainu, což eliminuje potřebu bankovní organizace, která takové transakce ověřuje. Na povrchové úrovni, zatímco bitcoiny a ethereum sdílejí do očí bijící podobnosti, určitě existují také některé velmi zdůrazněné rozdíly. Zatímco bitcoiny fungují téměř výlučně jako digitální měna, Ethereum je primárně digitální platforma pro spouštění aplikací pomocí tokenů Ether, což znamená, že čím více tokenů máte, tím větší bude rozsah aplikací, které z toho můžete využít. . Jak ale postupovat při pořizování těchto žetonů? Existují směnárenské služby, které se s nimi konkrétně zabývají? Tento článek si klade za cíl odpovědět na všechny tyto otázky a další.

Těžba etheru?

Když mluvíme o výdělku nových kryptoměn, mnoho lidí se dívá na těžbu. Pro nezasvěcené je těžba procesem digitální těžby nových mincí řešením složitých výpočetních algoritmů a matematických problémů. Děje se tak pomocí komplikovaných strojů připojených k vašim počítačům a těm, kteří mají to štěstí, že se k řešení dostanou jako první, je udělena prestižní cena několika mincí. I když tato metoda funguje skvěle pro bitcoiny, zcela neplatí pro tokeny Etheru, jednoduše kvůli skutečnosti, že těžba etherea není dostatečně proveditelná kvůli příliš vysokým nákladům, které jsou s ní spojené..

Otázka však stále zůstává; pokud ne prostřednictvím těžby, jak a kde se vám podaří nakupovat v etherea? Zde je seznam nejproduktivnějších, nejbezpečnějších a nejúčinnějších metod nákupu etheru a také způsob, jak za něj zaplatit.

Nakupujte Ethereum kreditními nebo debetními kartami

Kreditní nebo debetní karty mohou přispět k tomu, že naše každodenní transakce budou jednodušší a mnohem pohodlnější. Eliminují potřebu nosit skutečnou hotovost, čímž snižují veškerá přebytečná zavazadla, která musíme nosit, abychom naši hotovost udrželi v bezpečí. Také jsou mnohem bezpečnější než hotovost, protože i kdybyste náhodou ztratili svou kartu, je tu docela malá šance, že vás někdo bude moci okrást o peníze, pokud náhodou neznají váš bezpečnostní pin nebo neporuší žádné bezpečnostní protokoly . S minimálním poplatkem kolem 3,5% je nákup Etheru kreditní kartou nebo debetní kartou jednou z nejschopnějších a nejbezpečnějších dostupných možností. Z mnoha alternativ uvádíme tři nejlepší burzy Ethereum, které umožňují uživateli nakupovat výběrem způsobu platby kreditní kartou.

1. Coinbase

Coinbase-recenzeCoinbase je bezpečná online platforma, která umožňuje uživateli obchodovat v kryptoměnách, tj. Nakupovat nebo prodávat digitální mince, a dokonce je ukládat do bezpečných digitálních trezorů. Aktivně funguje v zemích jako USA, Kanada, Evropa, Singapur a Velká Británie, Coinbase vám umožňuje okamžitě nakupovat mince Ethereum a účtuje si nominální poplatek 3,75%. Je však třeba si uvědomit, že Coinbase obchoduje pouze v éteru, nikoli v ethereum Classic. Chcete-li získat přístup k Ethereum Classis, musíte pouze koupit bitcoiny na Coinbase, které pak můžete vyměnit za Ethereum Classic na Binance.

ZAČNĚTE S COINBASE

2. CoinMama

coinmamaCoinMama je hlavní bezproblémová metoda nákupu a prodeje Etherea, hlavně proto, že eliminuje potřebu ověření, pokud je vaše transakce pod horním limitem 125 USD. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit si účet a přihlásit se, což vám sotva zabere spoustu času. Jakmile jste přihlášeni, musíte provést nákup, který se poté za méně než dvacet minut objeví ve vaší peněžence Ethereum. Pokud je však na službě něco, co je špatně, pak je to, že účtuje příliš vysoký poplatek. Ve srovnání s 3,75% Coinbase vám CoinMama účtuje neuvěřitelných 7% poplatek za všechny transakce. CoinMama naopak podporuje debetní karty ze všech zemí a přijímá platby odkudkoli na světě. Podobně jako Coinbase, i CoinMama se zabývá pouze Etherem a ne Ethereum Classic. Proces pořizování Ethereum Classic ve skutečnosti zůstává stejný, kdy dochází k výměně bitcoinů zakoupených na CoinMama za Ethereum Classic na Binance.

ZAČNĚTE S COIN MAMA

3. BitPanda

bitpandaBitPanda začala jako služba, která se zabývala výhradně bitcoiny a jejich nákupy. Jak ale firma rostla, vývojáři hledali nové způsoby, jak přilákat zákazníky. Jedním z těchto způsobů bylo zavedení nákupů Etheru. Tato zprostředkovatelská služba pro digitální měny vychází z Rakouska a umožňuje transakce kreditní kartou pro Ether. Poplatek je nízký, jak by měl být, a transakce proběhnou okamžitě, bez velkého zpoždění. Podobně jako Coinbase a CoinMama, BitPanda neprodává Ethereum Classic a je třeba ho získat od Binance výměnou za bitcoiny zakoupené na BitPandě.

ZAČNĚME S BITPANDOU

Nakupujte Ethereum pomocí bankovních účtů nebo převodů

Druhou metodou, s níž se musíte seznámit, je přímý převod účtu a platby na účet. Bezpečné a pohodlné převody účtu jsou skvělé, když se rozhodnete, že nebudete mít na sobě žádnou hotovost ani kartu. Mají minimální transakční poplatek a chlubí se téměř univerzálním dosahem. Téměř každá významná společnost nebo online směnárna na světě podporuje platby bankovním převodem, což z nich dělá skvělou alternativu k platbám kartou.

1. Coinbase

Coinbase-recenzeCoinbase lze použít jako kanál pro nákupy Etherea. Díky zdravému zážitku z nakupování a transakčnímu poplatku až 1,49% je to další skvělý způsob, jak naplnit své rezervy Ethereum. Jediným omezením, kterému musíte čelit, je, že k této funkci je aktuálně přístup pouze v omezeném počtu zemí. Pouze pokud jste obyvatelem USA, Kanady, Velké Británie, Singapuru a Evropy, můžete plně využít výhod této výměny. Kromě toho by uživatelé v USA možná museli projít trochu většími problémy kvůli zpožděné reakci systému bankovního systému ACH. Z tohoto důvodu může zpracování transakce trvat až 7 dní. Kanaďané si naopak mohou užít docela rychlé transakce, jejichž dokončení trvá kdekoli 1 až 2 dny. Obyvatelé Spojeného království i Evropy mohou využívat stejné výhody, pokud se rozhodnou využít SEPA pro vklady na účet.

ZAČNĚTE S COINBASE

2. Kraken

logo krakenKraken je služba kryptoměny založená mimo Evropu a funguje jako jeden z předních obchodních trhů pro Ethereum a Ether. Pokud jste obyvatelem Evropy a jste ochotni koupit etherové tokeny, pak je Kraken vaším nejlepším řešením, pokud jde o skvělé služby a důvěru. Kromě toho, na rozdíl od mnoha jiných portálů, vám Kraken také dává flexibilitu k přímému nákupu Ethereum Classic.

ZAČNĚME S KRAKENEM

3. Blíženci

logo geminiGemini je podobný Krakenu v tom smyslu, že je také lokalizován do singulární oblasti. Pokud jste rezidentem ve Spojených státech, zejména v New Yorku, máte nárok na využití výhod této služby kryptoměn. Využijte vklad ACH k provádění svých nákupů. Gemini nyní navíc slouží také regionům jako Kanada, Japonsko, Hongkong, Korea a několik evropských zemí.

ZAČNĚTE S GEMINI

4. CEX.IO

cex io recenzeCEX.io se sídlem ve Velké Británii je směnárenská služba zaměřená výhradně na digitální měny a kryptoměny. Stává se to jedna z nejzkušenějších a nejstarších služeb směnárny kryptoměn online a umožňuje svým zákazníkům nakupovat Ether tokeny prostřednictvím ACH, pokud jste v Americe, nebo prostřednictvím SEPA, pokud jste v Evropě.

ZAČNĚTE S CEX.IO

Používání peněženek Ethereum

V ideálním případě nikdy není bezpečné ukládat vaše tokeny Ethereum nebo Ether na online burzu. Jsou nebezpečně náchylní k kybernetickým útokům a vždy existuje vysoká pravděpodobnost, že vám hackeři ukradnou mince. Z tohoto důvodu vám doporučujeme dát šanci elektronickým peněženkám. Tyto digitální peněženky postavené výhradně pro Ethereum jsou rychlé, bezpečné a zabezpečené. Mají zavedeny všechny potřebné brány firewall a bezpečnostní protokoly, které mohou chránit vaše mince před jakýmkoli možným narušením bezpečnosti.

Nakupte ethereum za bitcoiny

O obrovské popularitě a globálním dosahu bitcoinů již bylo řečeno dost. Kvůli jejich stále vyšší tržní hodnotě a rozšířenému šílenství mezi běžnou populací vám téměř všechny burzy kryptoměn nebo transakční portály umožní nákup bitcoinů. Největším důvodem je to, že většina dnes používaných digitálních směnáren měn využívá pár ETH / BTC, což znamená, že zákazníci mohou nakupovat bitcoiny z burzy a poté dále nakupovat bitcoiny za Ethereum Classic. Portály jako Binance a Changelly konkrétně umožňují zákazníkům nakupovat Ethereum nebo Ethereum Classic za bitcoiny nebo dokonce jiné kryptoměny.

1. Binance

logo binanceBinance, která je považována za nejpopulárnější a největší burzu bitcoinů na světě, slouží denně milionům zákazníků. Největším faktorem, který pro Binance funguje, je snadnost vkladu bitcoinů a následné použití těchto mincí k nákupu Ethereum nebo Ethereum Classic.

ZAČNĚTE S BINANCE

2. GDAX

platforma gdaxGDAX je ve Spojených státech velmi populární a může se pochlubit jednou z největších spotřebitelských základen ze všech služeb směnárny kryptoměn online. Chcete-li snadno převést své bitcoiny na ethereum nebo ethereum classic, funguje GDAX jako kouzlo. Pro ty uživatele, kteří si své bitcoiny koupili buď od Coinbase, nebo od samotného GDAX, je tento proces ještě jednodušší, protože od nich nebude ani nutné vytvářet nový účet nebo se registrovat, ale mohou jednoduše začít obchodovat se svými bitcoiny.

ZAČNĚTE S GDAX

Nakupte Ethereum přes Paypal

Paypal určitě poskytuje uživatelům z celého světa způsob, jak si koupit Ethereum nebo Ethereum Classic. Metoda bohužel není příliš přímočará. Nejprve budete muset nákup bitcoinů od VirWoX přes Paypal. Jakmile to uděláte, můžete použít kteroukoli z výše uvedených směnárenských služeb, jako je Binance nebo Changelly, k výměně BTC za ethereum nebo ether.

Kupte Ethereum za hotovost

Existuje mnoho aplikací pro bitcoiny, a proto je dnes pravděpodobně nejpopulárnější kryptoměnou dostupnou na digitálním trhu. Jednou z mnoha aplikací, které má, je mezinárodní zasílání peněz, aniž by vám vznikl velký poplatek za převod nebo další poplatky. Na druhé straně je známo, že zákazníci využívající etherea nakupují obvykle pouze pro spekulativní účely. Stejně jako výše popsané metody musíte nejprve provést bitcoinový nákup v hotovosti. Po dokončení nákupu využijte směnárenskou službu jako Binance nebo Changelly, abyste vyměnili své BTC za Ethereum.

Časté dotazy k nákupu Etherea

Všechno řečeno a hotovo, transakce Etherea se nyní staly velmi pohodlnými a bezproblémovými. Jejich široká dostupnost na řadě platforem, jak je popsáno výše, spolu s jejich různorodou, ale jedinečnou značkou aplikací, což z nich dělá potenciálního kandidáta na další velkou věc, na kterou si po bitcoinech v aréně kryptoměn dávat pozor. Tento článek byl pokusem vás navést na nejúčinnější a nejlepší místa pro nákup Ethereum a jaké platební metody použít. Na závěr se pokoušíme rozptýlit některé populární mylné představy, poskytnout některé velmi žádané odpovědi a poskytnout užitečné informace o obecném použití, nákupu a ukládání tokenů Etherea a Etheru.

Správný čas na nákup

Podobně jako na jiných trzích je i trh s etherem zásadně nepředvídatelný. Je téměř nemožné předpovědět optimální čas k uskutečnění nákupu, a proto je každá transakce s tokeny Ethereum nebo Ether sama o sobě rizikem. Mohli byste nakonec vydělat značné množství peněz ze zvýšení cen hned po nákupu, nebo byste mohli přijít o ještě větší množství peněz, pokud by ceny náhle spadly. Existují však určité strategie, které můžete použít k minimalizaci rizika. Jednou z velmi populárních a účinných technik je průměrování dolarových nákladů, které zahrnuje rozdělení celkového nákupu na určité konkrétní časové období a více transakcí, takže i když cena do určité míry kolísá, ztráty, které utrpíte, jsou minimalizovány.

Rizika Přidružené

Vzhledem k tomu, že Ethereum je relativně nová forma kryptoměny, zvláště když ji srovnáváte s bitcoiny, je také mnohem volatilnější a nepředvídatelnější. Pro ty, kteří mají zájem o nákup Ethereum, je velmi vhodné provést trochu kontroly pozadí měny, podívat se na nejnovější trendy a co nejvíce prozkoumat životaschopnost měny. Pokud po celém tomto rozsáhlém průzkumu stále máte sklon nakupovat, měli byste pokračovat a koupit si nějaké etherové žetony.

Nadměrné doby nákupu

Vzhledem k tomu, že burzy Ethereum, téměř všechny, jsou stále ve vývoji a dosud nedosáhly svého plného potenciálu, jsou při zpracování svých transakcí stále závislé na tradičních bankovních systémech. Tato závislost často vede k problémům, protože bankovní systémy jsou obvykle poměrně pomalé a ke zpracování jednoduchých transakcí vyžadují delší dobu. Platby prováděné přímo z bankovních účtů nebo prostřednictvím kreditních karet často trvají i celý týden. Vzhledem k tomu, že se burza nemůže s Etherem rozloučit, dokud a dokud nebudou všechny platby zúčtovány a zaúčtovány, často dochází k pozdržení v případě transakcí Etherea.

Těžba nebo nákup?

Jak bylo uvedeno na začátku článku, těžba etherea je poměrně komplikovaný a náročný proces. Za účelem získání tokenů Ethereum nebo Ether je lepší je jednoduše zakoupit, protože je to pro průměrného spotřebitele mnohem jednodušší a pohodlnější. Také množství zdrojů spotřebovaných při těžbě Etheru výrazně převyšuje skutečný výstup, který získáte.

Nejlepší způsob platby

Při nákupu Etherea neexistuje jediný a univerzálně nejlepší způsob platby. Ve skutečnosti to do značné míry závisí na vašich preferencích a druhu cílů, které máte. Pokud například hledáte levné transakce, rozhodnete se pro platby bankovním účtem. Podobně, je-li vaším nejdůležitějším zájmem ochrana osobních údajů, měli byste k nákupu použít bitcoiny. A konečně, pro ty, kteří trochu spěchají a hledají vysokorychlostní transakce, jsou platby kreditní kartou cestou.

Akce po nákupu

Toto je opět rozhodnutí, které může nejlépe učinit sám uživatel vzhledem k tomu, co plánuje se svými mincemi dělat. Pokud je plánujete uložit, pak je pro vás nejlepší volbou okamžitě přesunout své mince do zabezpečené hardwarové peněženky tak, aby zůstaly v bezpečí a uzamčeny v trezoru, kde je relativně těžší je ukrást nebo k nim získat přístup třetí strany. U malého počtu mincí však online peněženka poskytuje dostatečné zabezpečení a bude v pohodě.

Ethereum nebo Ethereum Classic?

Aniž bychom se podrobně zabývali všemi podrobnostmi, stačí říci, že blockchain Ethereum nedávno prošel několika změnami a rozdělil se na dvě odlišné větve. Zatímco Ethereum je větší ze dvou, Ethereum Classic je menší s horní hranicí přibližně 200 milionů $.

Podpora bitcoinových ATM

Častým dotazem, který se často objevuje v myslích investorů i kupujících, je, zda bitcoinové bankomaty podporují výběry a transakce z Etherea či nikoli. Odpověď je ne. Bitcoinové bankomaty v tuto chvíli nepodporují transakce Etherea. Možným důvodem je skutečnost, že etherové tokeny se obecně nepoužívají tak rozsáhle jako bitcoiny a neexistuje žádná skutečná poptávka po etheru v mezinárodních platbách. Ether nelze použít ani pro online nakupování nebo utrácení na webových stránkách elektronického obchodování, a proto jednoznačně chybí potřeba nastavení podpory Ethereum v bitcoinových bankomatech.

Nákupy v hotovosti a jejich výhody

Primární výhodou, kterou můžete získat z hotovostních transakcí s Ethereem, je soukromí. Kdykoli platíte za kryptoměnu, jako je Ether nebo Bitcoins, v hotovosti, získáte přidruženou výhodu, že zůstanete při nákupu anonymní. V opačném případě, pokud vás soukromí příliš nezajímá, je vhodné zvolit platby kreditní kartou nebo převody na bankovní účty. To vám umožní přístup k rychlejším platbám, nákup ve větších částkách a dokonce i nižší transakční poplatky ve srovnání s obchodováním za bitcoiny po jejich nákupu v bankomatu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me