Předpověď zvlnění ceny (XRP) pro roky 2021, 2022 a 2025

Pro Ripple to byl zatím náročný rok. V posledních několika měsících došlo k poklesu hodnoty Ripple (XRP) a v nejlepším případě k oslabení nebo neutěšení zájmu investorů, přičemž jeho objem obchodování klesl. 

Jedna z největších kryptoměn na světě označila XRP za nejhorší digitální aktivum mezi 3 nejlepšími kryptoměnami podle tržní kapitalizace. Drastické cenové výkyvy v kryptoměně však nejsou nic nového. 

Zakořeněný pokles cen Ripple XRP může být skvělou příležitostí pro investory zaujmout pozice na XRP. Pojďme se blíže podívat na toto digitální aktivum, když s vámi sdílíme naši predikci zvlnění na roky 2021, 2022 a 2025.

Nejrychlejší způsob zvlnění (XRP) – okamžitá výměna níže

zvlnění predikce ceny

Ripple XRP Historická analýza cen 

Stejně jako mnoho altcoinů v tomto odvětví i cena XRP vysoce koreluje s cenovým pohybem BTC. To znamená, že u většiny altcoinů obecně vidíme pozitivní cenový pohyb, když cena BTC prudce vzroste, a totéž platí, když to jde opačně.

Graf výše jasně ukazuje tuto korelaci. Historické maximum (ATH) pro Ripple bylo kolem 3,40 $, ve stejnou dobu, kdy mnoho altcoinů zasáhlo své předchozí ATH. Od té doby došlo k poklesu víceletého klesajícího trendu >91% jeho hodnoty ATH. 

Současná hodnota XRP je však stále stokrát vyšší než její historické minimum 0,29233 USD, k čemuž došlo brzy v počáteční fázi 22. května 2014. Zdá se, že právě nedávno XRP konečně prolomil svůj medvědí trend a stal se nejvýkonnější altcoin v tomto měsíci.

To znamená obrácení trendu pro Ripple, která po většinu roku 2020 nedosahuje dobrých výsledků ve srovnání s jinými špičkovými digitálními aktivy, jako jsou bitcoiny a ethereum.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

xrpXRP (XRP)

Hodnocení: 7$ 0,462488Cena (BTC) 0,00000900Marketcap$ 21,13 B Objem$ 2,47 B24h změna 0,22% celková nabídka 100,00 B XRP

Ripple (XRP) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Po velmi neuspokojivém výkonu v první polovině roku 2020 máme konečně vynikající pohyb cen od XRP.

Dříve zaostával za většinou špičkových kryptoměn v tomto odvětví, zejména za bitcoiny a ethereum, které od pádu trhu s kryptoměnami v březnu 2020 zaznamenaly dvouciferné zisky..

Vedl si tak špatně, že několik týdnů ztratil své místo jako třetí největší kryptoměna podle tržního stropu vůči Tetheru (USDT).

Naštěstí se Ripple XRP v těchto několika dnech odrazil a stal se jedním z nejlepších hráčů, kteří mu nedávno umožnili znovu získat 3. místo. 

Po měsících nedostatečného výkonu se Ripple XRP konečně připojil k vzestupnému trendu vedenému dvěma předními kryptoměnami.

Nejprve Ethereum, jehož cena byla podpořena vznikem sektoru DeFi, který vytvořil prosperující mezeru na krypto trhu.

Poté se oživení zájmu o bitcoiny, protože investoři nyní aktivně hledají zajištění proti stále pochmurnějšímu výhledu světové ekonomiky, který byl zasažen probíhající pandemií COVID-19.

Vysoká možnost oslabení amerického dolaru (USD) v důsledku neustálého tisku peněz dále posiluje obavy investorů. 

Pozitivní hybnost společnosti Ripple XRP byla také katalyzována stále příznivějším postojem mnoha tradičních finančních těžkých vah k kryptoměnovému průmyslu.

PayPal, VISA a Mastercard projevily zájem o poskytování služeb souvisejících s kryptoměnou pro své zákazníky.

Rovněž došlo k významnému vývoji v regulatorní jasnosti, protože banky jsou nyní schopny poskytovat depozitní služby kryptoměn.

To znamená, že tradiční banky se nemusí obávat rizika narušení regulačních orgánů kvůli nejasným politikám, zejména vůči opatrovním službám.

Obecný sentiment celého odvětví je pozitivní, s vysokou pravděpodobností, že mnoho nových investorů FOMO-in, jakmile budou ceny parabolické, bude znamenat začátek nového krypto léta pro celé odvětví. 

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,18 $ -2%
1 týden 0,21 $ 6%
1 měsíc 0,33 $ 12%
6 měsíců 0,45 $ 154%
1 rok 0,95 $ 325%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,95 $ 325%
2 roky 2,50 $ 854%
3 roky 2,19 $ 750%
4 roky 3,02 $ 1034%
5 let 4,60 $ 1575%

Předpověď zvlnění ceny na rok 2020

Věříme, že cena Ripple XRP od této chvíle vzroste na hodnotě. V následujících měsících bude Ripple získávat dvouciferné zisky tempem se současnou vzestupnou tržní situací celého odvětví kryptoměn.

Pokud bude býčí hybnost pokračovat do konce roku, můžeme vidět, že Ripple zvyšuje jeho hodnotu na 0,45 USD, což je neuvěřitelných 154% nárůst oproti současné hodnotě.

I když tato cena může být pro ostatní působivá, je to stále dlouhá rána z předchozího historického maxima z ledna 2018.

Předpovídáme, že tento vzestupný trend bude pokračovat do roku 2021, kde očekáváme, že cena XRP dosáhne 0,95 USD, což je zhruba 325% jeho současné hodnoty.

Musíme však investorům připomenout, že to není vytesáno do kamene, a existuje možnost, že cena XRP půjde opačným směrem.

Předpokládáme nicméně, že Ripple bude sledovat cenové pohyby na trhu s obecnými kryptoměnami, u nichž očekáváme, že v nadcházejících měsících a letech bude býčí býčí s občasnými cenovými výpisy.

Předpověď zvlnění ceny na rok 2022

Vzestupná dynamika XRP, která se zvyšuje od druhé poloviny roku 2020, bude pokračovat i v letech 2021 a 2022. Předpokládáme, že cena XRP by mohla dosáhnout 2,50 USD, což je 854% nárůst oproti současné ceně. 

Tuto hybnost lze připsat rostoucímu přijímání kryptoměn, opět v důsledku několika pozitivních vývojů v prostoru od regulační jasnosti a vstupu tradičních finančních gigantů, jak jsme již zmínili dříve. 

Očekává se, že do roku 2022 bude mít tento vývoj největší dopad v celém odvětví kryptoměn.

Povědomí a zájem o tuto vznikající třídu aktiv by kvůli těmto událostem narostly. 

Předpověď zvlnění ceny na rok 2025

Rok 2025 je pro společnost Ripple dalším vzrušujícím rokem. Očekáváme, že celé odvětví bude v roce 2025 ve srovnání se současným stavem v lepší pozici. 

Budou existovat lepší regulace a jejich dodržování by bylo rozšířené, přičemž mnoho tradičních finančních institucí zahrnuje kryptoměny.

Je to také rok po 4. bitcoinové události o polovinu, která obvykle znamená začátek dalšího býčího cyklu znovu a znovu.

Po výrazném zvýšení cen v roce 2022 očekáváme, že se cena XRP v roce 2023 v rámci přirozeného cenového pohybu kryptoměn v roce 2023 stáhne na přibližně 2,19 USD.. 

Očekáváme, že cena Ripple se bude obchodovat bokem od roku 2023-2024 a poté začne prudce stoupat právě včas na další akci o polovinu bitcoinů.

Znovu to zahájí další býčí cyklus, kdy XRP dosáhne historického maxima a získá až 1575% nárůst své současné hodnoty nebo 4,60 USD.

Nejlepší místo pro nákup nebo výměnu Ripple (XRP)

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

ChangeNOW

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Kraken

 • Elektronický bankovní převod
 • Bankovní převod (SEPA)
 • Bankovní převod
 • Ethana Custody
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Nejlepší peněženky k ukládání zvlnění (XRP)

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jedna

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 4

Získejte peněženku

Je Ripple (XRP) dobrá investice?

XRP je podle tržní kapitalizace třetí největší kryptoměnou. Ukazuje míru důvěry, kterou mají mnoho lidí k tomuto projektu, a to z dobrého důvodu.

Zvlnění z velké části splnilo svůj slib poskytnout infrastrukturu pro rychlejší, levnější a zelenější síť pro přenos hodnot.

Navíc může Ripple proniknout do mnoha tradičních finančních institucí díky jejich pragmatičtějšímu přístupu k těmto institucím.

Významný posun od narušení nebo existenčního ohrožení kryptoměn směrem k tradičním financím. 

Díky této strategii dokázali získat mnoho bankovních partnerství po celém světě a stmelili se jako jedna z nejuznávanějších kryptoměnových společností v očích tradičních financí.

Tolik, že regulační hlídací psi to nedávno uvedli jako vynikající příklad toho, jak krypto může vyřešit některé z převládajících problémů současných finančních systémů.

Věříme, že XRP je vynikajícím přírůstkem do portfolia kohokoli. Díky stovkám partnerství s bankovním sektorem má Ripple jedinečnou pozici, aby sloužil jako most mezi tradičním financováním a současnou finanční revolucí.. 

Jak nakupovat XRP Ripple

XRP je k dispozici pro nákup a prodej na více než 500 sekundárních trzích po celém světě.

Patří mezi ně mnoho z nejrespektovanějších a nejuznávanějších centralizovaných burz na světě, jako např Binance, Upbit, Bithumb, OKEx, Coinbase, Kraken a další. 

Jiní mohou chtít použít jednodušší metodu pomocí okamžitých výměn jako ChangeNOW, CoinSwitch, a Changelly. Podívejte se na další alternativy tady.

To obchodníkům umožňuje nakupovat Ripple, aniž by museli řešit knihy objednávek. Většina z nich navíc umožňuje svým zákazníkům využívat fiat k nákupu XRP prostřednictvím kreditních karet.

Více informací o Ripple (XRP)

Co je to Ripple (XRP)?

Ripple je podle tržní kapitalizace třetí největší kryptoměnou v odvětví kryptoměn. Na rozdíl od mnoha kryptoměn Ripple nepoužívá blockchain, ale místo toho používá vlastní technologii, kterou vyvinuli, zvanou Ripple Protocol Consensus Algorithm (RPCA). 

Přitom může provádět mnohem rychlejší transakce za zlomek energie potřebné k provozu své sítě ve srovnání s bitcoiny a etherem.

Dělá to však obětováním decentralizačního aspektu své technologie distribuované účetní knihy. 

Liší se také přístupem k tradičním finančním institucím. Místo toho, aby se vydávali za existenční riziko, zaujali pragmatičtější přístup jako poskytovatel technologie distribuované účetní knihy, což jim umožňuje využívat technologii podobnou blockchainu. 

Tým

Ripple Labs Inc. Stojí společnost za vývojem Ripple; založili jej Chris Larsen a Jed McCaleb. Tato americká společnost je v současné době v čele s Bradem Garlinghouse jako výkonným ředitelem a se sídlem v San Francisku v Kalifornii v USA.

V současné době má v seznamu více než 350 zaměstnanců v 9 globálních kancelářích. Její vůdci mají desítky let zkušeností v oblasti technologií, finančních služeb a dodržování předpisů. Pokud se chcete podívat na tým vedení výplně laboratoře Ripple, možná budete chtít jít na toto strana.

Partnerství

To, díky čemu společnost Ripple vyniká mezi ostatními digitálními měnami založenými na blockchainu, je naprostý počet partnerství, která navázala v průběhu let.

Tvrdí, že jsou dnes jedinou podnikovou blockchainovou společností s produkty se skutečným komerčním využitím.

Mezi její partnery patří více než 300 finančních institucí ve 40 zemích, což z nich dělá sílu, se kterou je třeba počítat v krypto průmyslu.

Úspěch společnosti Ripple nezůstává bez povšimnutí, protože skupina globálních finančních lídrů, G30, uvedla společnost Ripple pro „skokové“ efektivnosti tradičních metod převodu peněz. 

To není překvapivé vzhledem k počtu a kvalitě partnerství, která společnost Ripple navázala.

Stačí se podívat na tyto finanční těžké váhy – Bank of America, American Express, Santander, podíly SBI, MoneyGram, National Bank of Fujairah PJSF (NBF), MoneyMatch, Standard Chartered Bank (SCB), Westpac Institution Bank a Bank of Australia, Royal Bank of Kanada, National Bank of Abu Dhabi, UBS Group AG, Canadian Imperial Bank of Commerce a další.

Vývoj

Hlavním cílem společnosti Ripple je vytvořit síť, která efektivně spojuje banky, poskytovatele plateb a burzy digitálních aktiv a poskytuje řešení pro převody globálních peněz v reálném čase a nákladově efektivní.

Mohou to provést vývojem několika finančních nástrojů, jako je řešení likvidity xRapid na vyžádání.

To bylo navrženo pro finanční instituce, které používají aktiva XRP jako překlenovací měnu mezi fiat měnami při přeshraničních vypořádáních.

XRP a xRapid používají vlastní technologii společnosti Ripple Lab nazvanou konsenzuální algoritmus zvlnění protokolu nebo RPCA.

Zatímco síť Ripple nepoužívá jako svou základní technologii blockchain, používá technologii distribuované účetní knihy podobnou blockchainu, kde je spravována sítí nezávislých ověřovacích uzlů, které vždy porovnávají záznamy transakcí na úrovni. 

Nedávno vydali některé podrobnosti o připravované aplikaci, která umožní uživatelům držet a utrácet XRP, aby lidem umožnili stát se jejich bankou. Jejich cílem je utrácet dolary, eura a XRP bez nutnosti procházet prostředníkem pomocí Xumm

Dalším produktem, který Ripple nabízí, je xCurrent, který ve výchozím nastavení nepoužívá kryptoměnu XRP.

Jedná se o podnikové řešení Ripple, které je navrženo pro usnadnění okamžitého vypořádání a end-to-end sledování přeshraničních plateb mezi členy Ripple Net. 

To umožňuje některým členům v Ripple Net možnost použít protokol inter ledger (ILP), který Ripple navrhl jako protokol pro připojení různých knih nebo platebních sítí. 

Závěrečný verdikt 

Ripple se osvědčil jako cenný přírůstek do odvětví kryptoměn.

Zatímco mnoho zastánců kryptoměny zpochybňuje její decentralizační aspekt, který je podle nich hlavní hodnotovou nabídkou distribuovaných účetních knih, nikdo nemůže argumentovat tím, jak přispěl k šíření povědomí o kryptoměnách v tradičních financích.

Ať se vám to líbí nebo ne, Ripple bude hrát zásadní roli při hromadném přijímání kryptoměn.

Pomůže celému odvětví kryptoměn nastolit legitimitu ve vesmíru prostřednictvím partnerství s nejrelevantnějšími a nejvlivnějšími hráči ve finančním světě, nemluvě o jeho neustálém úsilí o dodržování předpisů..

Nebylo by to dlouho předtím, než masová adopce dorazí do kryptoměny, a XRP bude jednou z kryptoměn, které povedou tuto revoluci.

S tím bylo řečeno, investoři, kteří se vážně zabývají zaujetím pozic v kryptoměnách, by měli zvážit pohled do XRP. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me