Predikce cen Celsia (CEL) na roky 2021, 2023 a 2025

Věděli jste, že pouhými několika kliknutími online můžete půjčit peníze nebo dokonce vydělat úroky, vzít si krypto půjčku a platit nebo být placeni krypto? Nemusíte trávit mnoho času půjčováním peněz v tradiční bance, protože platforma pro půjčování kryptoměn nyní existuje!

Půjčka kryptoměně je velmi slibná při převzetí úvěrového sektoru, přestože je na trhu s půjčkami relativně nová. Dělá velké vlny a boom popularity, protože může změnit finanční odvětví. Jako jedna z prominentních centralizovaných půjčovacích platforem pro kryptoměny umožňuje Celsius Network uživatelům půjčovat si blockchainová aktiva. Páteří systému je token CEL, který se používá k generování úroků, přijímání půjček, odesílání plateb typu peer-to-peer atd..

V tomto úkolu vás provedeme prognózou predikce cen Celsia, abychom zjistili, zda v příštích měsících a letech bude do této platformy pro půjčování kryptoměn proudit více peněz. Takže se držte, protože odhalujeme mnoho možností tohoto půjčování kryptoměn a proč byste měli tuto kryptoměnu zvážit, až budete příště potřebovat půjčku.

predikce ceny Celsia

Celsius (CEL) Historical Price Analysis

Síť Celsia obchoduje za dva roky (20 měsíců) Nyní. Token CEL byl spuštěn již v roce 2018 a jeho počáteční nabídka mincí získala 50 milionů $. Token ICO má pouze hodnotu 0,30 $, ale cena ICO klesla na téměř 0,03 $, což ponechalo malou šanci na ziskovost pro rané investory. Před rokem to však bylo za cenu 0,14 $, což od té doby činí složenou měsíční míru růstu 34,44% a složenou roční míru růstu 33,85%.

Uprostřed pandemie to vypadalo lépe, protože cena za posledních šest měsíců prudce vzrostla a pohybovala se mezi nimi 0,37 USD a 4,97 $, čímž se získá 53,57% složená měsíční míra růstu a 171,06% extrapolovaná složená roční míra růstu. Jak vidíme, trpělivost je někdy ctnost!

Cena sítě Celsius se pohybovala mezi 1,30 $ a 4,97 $ za poslední tři měsíce, což znamená měl složený měsíční růst 56,23% a 210,49% extrapolovaný roční roční růst. Je fascinující poznamenat, že na základě masivního růstu hodnoty tokenů CEL v průběhu roku 2020 mechanika systému funguje.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Cena Celsia je v současné době 4,54 USD s 24hodinovým objemem obchodování 14 557 451 USD. Jeho cena byla snížena o 7,29% za posledních 24 hodin. Je na 36. místě v CoinMarketCap s tržním stropem 1 084 245 601 USD. Navíc má cirkulující zásobu 238 863 520 mincí CEL a maximální zásobu 696 milionů. Nejlepší burzy pro obchodování na stupních Celsia jsou FTX, HitBTC, BitMart, Sistemkoin a Uniswap (V2).

stupeň CelsiaSíť Celsia (CEL)

Pořadí: 51$ 4,80 Cena (BTC) 0,00009500$ 1,84 BVolume$ 6,02 M24h Změna 2,88% Celková nabídka 695,66 M CEL

Celsia (CEL) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Pokud hledáte virtuální měny s dobrou návratností po celou tuto dobu, CEL může být výhodnou investiční možností pro nadcházející měsíce a roky! Celsia (CEL) a jeho potenciální tržní prostředí odhaluje, že byl v a příznivý cyklu za posledních dvanáct měsíců. Znamená to, že bude existovat pozitivní trend v budoucnosti a CEL možná právo na investování peníze.

Jak je uvedeno v Wallet Investor, pokud si dnes koupíte Celsius za 100 dolarů, získáte celkem 21 958 CEL. Cenová prognóza pro rok 2026 je 31 727 USD. Očekává se tedy dlouhodobý nárůst s pětiletou investicí, která přinese výnos kolem + 596,69%. Vaše současná investice ve výši 100 USD může být v roce 2026 až 696,69 USD.

Tabulka krátkodobých prognóz Celcius (CEL) 

AfterPriceChange
1 den 4,87 $ 7,27%
1 týden 5,05 $ 11,23%
1 měsíc 6,09 $ 34,14%
6 měsíců 6,93 $ 52,64%
1 rok 9,39 $ 106,83%

Celcius (CEL) Tabulka dlouhodobých předpovědí 

AfterPriceChange
2022 9,39 $ 106,83%
2023 10,93 $ 140,75%
2024 12,92 $ 184,58%
2025 15,21 $ 235,02%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by měli provést průzkum před investováním.

Celsiova předpověď cen 2021

Tento rok bude pro Celsia (CEL) významným rokem. Mnoho lidí věří, že po snížení o polovinu bude cena Celsia v příštích letech prudce stoupat. Díky současným trendům v celkovém směru trhu s kryptoměnami má Celsius Network (CEL) dobrou šanci na konci roku 2021 vyskočit až na cenu 7,87 USD. Algoritmus předpovídá, že je to 2X téměř oproti současné ceně Celsia.

Ceny sítě Celsius jsou v současné době medvědí, protože za poslední dny poklesly ze svého historického maxima 6,87 USD 4. ledna 2021. V této věci se obchodníci musí připravit na výraznou fluktuaci, kterou je třeba odpovídajícím způsobem řešit. Na trhu Celsia může být viditelný strach, který následně povede k podstatnému poklesu ceny.

Na základě nadšení komunity CEL s nadcházejícími aktualizacemi to však vzroste a vytvoří silnou konkurenci pro jiné platformy pro půjčování kryptoměn. Přestože tým nadále pracuje na svých produktech a partnerstvích, vypadá budoucnost pro CEL jasně.

Celsiova předpověď cen 2023

CEL stabilně získává větší přitažlivost mezi nadšenci kryptoměn z jednoho dobrého důvodu: je to slibná platforma pro půjčování kryptoměn. Kromě toho záleží na provádění strategie týmu, aby neustále zvyšoval cenu tokenu, aby přilákal mnoho investorů do této kryptoměny.

Logicky bude predikce ceny CEL na rok 2023 záviset na úrovni přijetí, které do té doby tato měna dosáhla. Poskytnuté konsenzuální body na cenové úrovni 10,00 USD. To však neznamená, že to bude konzistentní růst, protože se očekává, že volatilita zůstane vysoká a potenciálně vytvoří několik medvědích cyklů, dokud CEL nedosáhne výše uvedené úrovně.

Celsiova předpověď cen na rok 2025

Do roku 2025 bude mít Celsius Network s rostoucí digitalizací a povědomím o kryptoměnách mnoho potenciálu. Prediktivní modelování a sentiment investorů získaný z různých zdrojů online, očekává se přibližně 20–30 $, cena v USA, jelikož se tým bude nadále rozvíjet a získávat od cílového publika.

Podle analýzy algoritmů a prediktivního modelování, i když ceny vždy podléhají změnám, současný dlouhodobý trend vede k tomu, že cena CEL bude pokračovat vzhůru. Budete však muset sledovat zpravodaje, sociální média, nadcházející události a sentiment investorů, protože token cel se v průběhu času mění, abyste zjistili, kdy nakupovat nebo prodávat ve správný čas.

 Je síť Celsius dobrou investicí?

Decentralizace financí se v dnešní době stala docela populární a má smysl hledat pouze Celsius Network (CEL), která využívá tohoto hnutí k vytváření výnosů z půjček kryptoměn. Převrácením tradičního bankovního modelu na hlavu a zaměřením na zákazníka, který jedná ve vašem nejlepším zájmu, je při rozhodování, zda je Celsius dobrá investice, rozhodující zohlednění rizika a odměny..

Celsius decentralizuje a umožňuje jednotlivcům půjčit si peníze od uživatelů a získat zpět 80% zisků úrokových sazeb. Při platbě velmi slušných úrokových sazeb mohou také půjčovat fiat a své kryptoměny dávat jako kolaterál. Ačkoli má spoustu přitažlivých hran, má některé své stinné stránky. Nemůže to být všechno dobré, že? Většina aktiv CEL není uložena ve studených peněženkách. Síťové služby Celsius jsou opatrovnické, což znamená, že k nim odevzdáváte klíče.

Otevírá také možnost kybernetického útoku na vaše nákupy a může dojít ke ztrátám. Bohužel nenabízí přímo pojištění vašich půjček. V takovém případě se však Celsius snaží být stejně důvěryhodný jako kterákoli jiná finanční instituce a slibuje, že použije svou rozvahu k pokrytí ztrát zákazníků, i když její Podmínky použití nezaručují navrácení aktiva v případě hacknutí.

Trh s kryptoměnami je extrémně volatilní a dlouhodobě je obtížné jej předpovídat, takže zkoumání základů a pokroku Celsius Network je zásadním úkolem, než se rozhodne investovat jakékoli množství finančních prostředků na dlouhou dobu, aby byly drženy měsíce nebo roky. Žetony CEL zůstávají libovolné než více zavedených mincí, jako jsou bitcoiny a ethereum.

Přesto se mohou stát drahocennou součástí kryptoměn kohokoli, zvláště pokud máte zájem využít platformu Celsia ke generování zájmu o vaše kryptoměny. Je pozoruhodné, že uživatelé musí držet a vkládat CEL tokeny, aby získali nejvyšší půjčovací a úrokové sazby.

Po tom všem byste si měli připomenout, že vkládáte své prostředky do digitální peněženky třetí strany. Dokud systém funguje, máte přístup ke svým mincím a musíte zvážit riziko, které to s sebou přináší. A nezapomeňte provést důkladný průzkum, než se rozhodnete investovat.

Pečlivě zvažte výhody a nevýhody a nikdy nevkládejte více peněz, než kolik si můžete dovolit prohrát. Nakonec je jen na vás a na vás samotném rozhodnutí a odpovědnost využít Celsia platformu správně.

 Jak koupit token Celsia (CEL)?

Celsius Network je jednotné kontaktní místo pro všechny vaše finanční potřeby založené na blockchainu, jak nyní mohou členové koupit krypto přímo prostřednictvím aplikace Celsius. Můžete si zakoupit následující přední kryptoměny dostupné prostřednictvím aplikace Celsius, včetně ETH, BTC, XRP, BCH, LTC, XLM a SGA. Můžete také přejít na CoinMarketCap nebo CoinGecko a získat úplný seznam burz, které obsahují CEL.

Můžete si koupit libovolné mince a vložit je přímo na svůj Celsiový účet, a to i okamžitě získat úrok nebo je použijte jako kolaterál k získání a kryptoměnová půjčka. Zatímco CEL pracuje na přidání možnosti bankovního převodu k nákupu mincí, uživatelé mají možnost nakupovat kryptoměny kreditní kartou za nejnižší sazby v oboru.

Další informace o stupních Celsia (CEL)

Celsius Network (CEL) byla založena v roce 2017 společností Alex Mashinsky (CEO) a Daniel Leon (zakládající prezident a COO). Jedná se o společnost poskytující půjčky typu peer-to-peer, která usnadňuje půjčování a půjčování kryptoměn. To znamená, že umožňují dlužníkům rychlý přístup k nekrytým fondům vložením jejich kryptoměny jako kolaterálu s minimálním úrokem. Na druhé straně věřitelé nabízejí zisky z úrokových sazeb za kryptoměny uložené v jejich digitální peněžence Celsius Network.

Hlavní výhodou Celsius Network (CEL) je, že neexistují žádné minimální vklady, což znamená, že můžete automaticky začít vydělávat úroky vkladem, co chcete. Zacházejí také se všemi svými klienty; stejně, bez ohledu na záruky, ať už je to 5 $ nebo 5 000 000 $. Neexistují také žádné minimální vklady a poplatky za výběr. Tato platforma vám umožňuje zvolit, jak přijímat nebo platit své úroky (kryptoměna, kterou jste vložili) nebo v tokenech CEL.

Pravděpodobně jste se docela často setkali s „ne vašimi klíči, ne vašimi mincemi“ a na této platformě vaše soukromé klíče od vaší peněženky nejsou vaše. Neexistuje tedy žádná záruka, že jsou vaše aktiva v bezpečí před hackery, a v tomto procesu můžete přijít o všechny finanční prostředky. Naštěstí máte nad svými prostředky plnou kontrolu a kdykoli budete chtít, můžete své kryptoměny kdykoli vybrat, protože Celsius prostředky nezamkne. Vaše bankovní historie především není zcela relevantní, protože to nevyžaduje kontrolu kreditu.

Síť Celsius dále obsahuje aktiva přes 730 milionů USD a podporuje více než 101 000 uživatelů po celém světě. Společnost navíc provedla platby úroků ve výši 12 milionů USD. Rovněž umožňuje vznik půjček téměř 5,5 miliardy USD (dnešní ceny BTC přibližně 8,2 miliardy USD).

Tým Celsia (CEL)

Celsius Network má silný tým složený z lidí s jedinečným původem, kteří silně usilují o finanční svobodu a prolomení bankovního systému pomocí technologie blockchain. Platforma CEL si klade za cíl pomoci ještě rychleji šířit hromadné adopce.

Za prvé, Alex Mashinsky (CEO) je jedním z vynálezců VOIP (Voice over Internet Protocol). Zakládajícím členem několika úspěšných společností a zbytkem týmu byli sérioví podnikatelé, zkušení podnikatelé, bankovní experti, obchodní vývojáři a úspěšní průkopníci blockchainu. Takže díky těmto zkušenostem a znalostem věnuje tým CEL svůj čas zlepšování finanční situace stovek tisíc uživatelů Celsia.

Závěr

Celsius (CEL) je první úvěrová platforma, která dosáhla 1 miliardy dolarů ve spravovaných fondech, což z ní dělá obrovský úspěch na krypto trhu. Poskytla svobodu, pokud jde o půjčování a půjčování vyšší rychlostí bez poplatků a úvěrových šeků. Bez ohledu na to mnozí váhali, protože vyvstává mnoho obav ohledně Celsia, který je vazební platformou, a jeho nedostatečné transparentnosti. Uprostřed všech kontroverzí mnozí stále věří v Celsiovu moc (CEL) pomáhat investorům a obchodníkům v této krypto revoluci tím, že jim umožňují půjčovat a půjčovat si kryptoměny.

Vzhledem k tomu, že kryptotrh má vysokou volatilitu, mohou ceny CEL tokenu v budoucnu kolísat nebo se pohybovat; hnutí Decentralize Finance (DEFI) je však stále v plném proudu týmu Celsius v pokračování poskytování adekvátních služeb, díky nimž by se CEL brzy mohla dostat do top 50 nejrozsáhlejších seznamů držitelů tržních kapitalizací. Celsius proto zůstává spolehlivou půjčovací platformou a pokud víte o rizicích, která s používáním CEL vyplývají, nevidíme důvod nepoužívat vaši kryptoměnu v její nejlepší výhodě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me