Predikce cen elektronů (ETN) pro roky 2021, 2022 a 2025

Od svého vzniku přitahoval kryptoprostor pozornost mnoha lidí. Hlavním aspektem kryptoměny je cena, přičemž mnoho investorů se snaží přesně předpovědět ceny kryptoměn. S ohledem na tuto skutečnost bude tento článek přezkoumávat predikci cen Electroneum z dlouhodobého i krátkodobého hlediska.

Než přejdeme k predikci cen Electroneum, zjistíme několik důležitých podrobností o této rychle rostoucí kryptoměně. Electroneum je populární kryptoměna založená na mobilních zařízeních, která je speciálně navržena tak, aby oslovila méně privilegované a nebankové národy světa..

Predikce ceny elektronů

Bitcoiny a další významné kryptoměny jsou ve vyspělých zemích poměrně známé a snadno dostupné; totéž nelze říci o nerozvinutých národech světa.

S ohledem na tuto skutečnost se společnost Electroneum zabývá především tím, jak tuto inovativní technologii (blockchain a kryptoměny) přinést na místní úroveň. Občané nejvíce nerozvinutých zemí světa mají malý nebo žádný přístup k finančním službám.

Electroneum se od svého vzniku snaží toto změnit. Kryptoměna je docela populární v několika afrických a asijských zemích a přináší finanční svobodu a pomoc méně privilegovaným.

Kromě oslovení méně privilegovaných, Electroneum také plánuje podpořit masové přijetí svého nativního tokenu ETN a usnadnit obecné povědomí o celém prostoru kryptoměny a blockchainu.

S ohledem na to mobilní kryptoměna bezpečně zjednodušila procesor využívající a získávající ETN. Umožnění uživatelům smartphonů rychle a bezpečně přijímat Electroneum (ETN).

Historická cenová analýza

Spuštěno v září 2017 generálním ředitelem Richardem Ellsem, populárním nadšencem kryptoměn s několikaletými zkušenostmi v oblasti kryptoměn a blockchainu. Před vývojem Electroneum se Richard aktivně podílel na stavbě těžebních strojů GPU.

V září 2017, zhruba po dvou letech plánování, Richard uvedl Initial Coin Offering (ICO) společnosti Electroneum. ICO bylo dokončeno dříve, než bylo plánováno, a ukázalo se, že je nesmírně úspěšné.

Electroneum stále drží rekord v největším ICO, jaké kdy v krypto prostoru proběhlo. Více než 115 000 lidí si během ICO zakoupilo ETN v hodnotě 40 milionů dolarů.

Společnost Electroneum také nedávno uvedla na trh smartphone speciálně navržený pro provádění transakcí souvisejících s ETN. Smartphone M1 také pomáhá rychlejším mikrotransakcím, jako je provádění plateb aplikací, převod peněz, nákup vysílacího času, mobilní těžba atd..

Přestože investoři dosud neobdrželi výnosy ze své investice, mnoho myšlenkových směrů stále věří v potenciál Electroneum zažít býčí běh v blízké budoucnosti.

Dalším způsobem, jak Electroneum vytváří vlny, je jeho partnerství s nadací WONDER Foundation. Nadace je nevládní organizace podporující kryptoměny zaměřená na poskytování méně privilegovaných žen a dívek lepších příležitostí.

Nevládní organizace se zaměřuje na zajištění přístupu dívek ke vzdělání a ženy dostávají finanční prostředky na pomoc při zahájení podnikání, čímž jim poskytují prostředky obživy.

Electroneum také spustilo platformu Anytask. Platforma na volné noze, kde lidé z celého světa bez bankovního účtu mohou nabízet služby na volné noze a dostávat výplaty v ETN. To je docela důležité, protože většina platforem na volné noze vyžaduje, aby nezávislí pracovníci měli přístup k nějaké formě tradiční bankovní struktury. Na platformě AnyTask společnosti Electroneum prodejci nepotřebují bankovní účet a nemusí platit žádné poplatky prodejci.

Aktuální cena, tržní kapitalizace a nabídka ETN

Podle CoinMarketCap byl ETN v době psaní tohoto článku o 2,61% nižší a obchodoval se za 0,004887 USD. Kryptoměna má také v současné době tržní kapitalizaci ve výši 49 787 257 USD a 10 188 082 768 ETN v oběhu.

elektroneumElectroneum (ETN)

Pořadí: 160$ 0,011493Cena (BTC) 0,00000000Marketcap$ 205,01 M Objem$ Změna 761,64 K24h 5,41% Celková nabídka 21,00 B ETN

Předpovědi budoucích cen elektronů v budoucnosti

Tvorba cenových předpovědí v krypto prostoru je pro výběr správné možnosti investice zcela zásadní. Pomáhá investorům činit informovaná rozhodnutí ohledně nákupu, prodeje nebo „hodlingu“ konkrétního kryptoměny.

Téměř přesné předpovědi cen lze provést až po náležité analýze a předpovědi cen Electroneum se nijak neliší. Analýzu predikce cen v krypto prostoru lze rozdělit do tří, a to: Technická analýza, Fundamentální analýza a Sentimentální analýza.

Electroneum Krátkodobá cenová prognóza

AfterPriceChange
1 den 0,004 USD -3,03%
1 týden 0,005 USD -1,20%
1 měsíc 0,005 USD -1,20%
1 rok 0,05 $ 4,2%

Electroneum Long Term Forecast

AfterPriceChange
1 rok 0,05 $ 4,2%
2 roky 0,1 $ 9,6%
3 roky 1,2 $ 119,6%
5 let 2,4 $ 239,6%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a neměla by být brána jako investiční rada. Uživatelé by měli provést průzkum před investováním.

Predikce cen elektronů na rok 2020.

Vzhledem k volatilitě v krypto prostoru není přesné předpovídání ceny jakékoli kryptoměny snadný výkon. Patří sem Electroneum, které je v současné době jedním z top 100 kryptoměn dostupných v dnešním světě.

S ohledem na výše uvedenou tabulku prognóz by se cena 1 ETN měla na konci roku 2020 pohybovat kolem 0,05 USD.

Predikce cen elektronů na rok 2022

Se silnou uživatelskou základnou a vytvořenými dalšími případy použití, zejména pro nebankovky, investoři doufají, že ETN sáhne ke hvězdám.

Ačkoli dosažení 1 $ od roku 2022 nemusí být proveditelné, analytici očekávají, že 1 ETN bude od roku 2022 oceněna na 0,1 $.

Predikce cen elektronů na rok 2025

Mnoho myšlenkových směrů je přesvědčeno, že elektroneum je udržitelnější, a proto si jistě zajistíte stálý růst v průběhu času. Je to proto, že vytváří hodnotu a snaží se zajistit více případů použití pro svůj token ETN.

Podle analýzy se cena 1 ETN očekává v roce 2025 kolem 2,4 USD.

Může Electroneum dosáhnout ceny 1 $?

Od svého průkopnického ICO v roce 2017 Electroneum ještě nesplní své sliby investorům. To už si klade otázku: Je Electroneum dobrá investice?

I když investoři z ICO teprve profitují, věří, že se mince připravuje na stabilní stoupání. Ačkoli se zdá, že 1 $ je připsáno, protože cena kryptoměny je v současné době 0,004887 $.

Několik faktorů však poukazuje na možnost, že cena 1 ETN dosáhne 1 $.

  • Electroneum se více zajímá o vytváření hodnoty. To je dlouhodobě výhodné, protože to zajistí udržitelnost a pomalé, ale stálé zvyšování ceny.
  • Společnost Electroneum má zájem oslovit nebankovní subjekty (celosvětově přibližně 1,7 miliardy). Toto je jistý způsob, jak usnadnit přijetí a vytvořit silnou a velkou uživatelskou základnu.

Pokud se tedy ptáte, mám investovat do ETN? Věřím, že byste měli, zejména dlouhodobě.

Je elektroneum bezpečné?

Zabezpečení v krypto prostoru nelze příliš zdůrazňovat. Po úspěšném ICO v roce 2017 bylo napadeno mnoho peněženek Electroneum a ETN byla odcizena. To následně vedlo k poklesu cen ETN a všeobecné nelibosti investorů.

Ve snaze zabránit takovému opětovnému výskytu kryptoměna zavedla několik bezpečnostních opatření. V nedávno zveřejněném whitepaperu Electroneum vrhlo více světla na svůj jedinečný algoritmus, známý jako PoR (Proof of Responsibility).

Algoritmus získal ocenění od špičkových průmyslových analytiků hlavně kvůli své vynikající bezpečnosti. Díky implementaci PoR algoritmu je Electroneum jedním z nejbezpečnějších blockchainů, jaké jsou dnes k dispozici.

Jak koupit Electroneum?

Electroneum (ETN) je poměrně snadné koupit. Lze jej zakoupit na jakékoli burze, která obsahuje seznam kryptoměn. Několik kryptoměn aktuálně podporuje ETN. Obsahují; KuCoin, HitBTC, Huobi global, TradeOgre, CoinDCX, Liquid, Finexbox, CoinBene, Coindeal, Artis Turba, Sistemkoin, Bitbns, Digitalexchange.id a Cryptomate.

KuCoin je jednou z nejlepších a nejjednodušších platforem pro nákup Electroneum. Nejprve si uživatel bude muset založit účet KuCoin. Další je vložit prostředky.

Toho lze dosáhnout nákupem buď bitcoinu nebo etherea na burzách jako Coinbase, LocalBitcoins atd..

Jakmile budou prostředky vloženy, může uživatel bezpečně zakoupit Electroneum na KuCoinu. Níže je snímek obrazovky procesu nákupu ETN na KuCoinu.

Predikce ceny elektronů

Tým

Díky specializovanému generálnímu řediteli Richardu Elllovi s dobrou historií v krypto a blockchainovém prostoru se Electroneum může pochlubit jedním z nejlepších týmů v krypto prostoru. Mezi další členy týmu patří; Nick Cook, Barry Last, Chris Norris, Nigel Pooley. Několik poradců, včetně Davida Bull CBE, bývalého generálního ředitele Unicef ​​(UK).

Závěr

Tento článek pojednává o podrobných podrobnostech o populární kryptoměně Electroneum, včetně jejích cenových předpovědí. Několik špičkových analytiků kryptoměny, jako je McAfee, věří, že kryptoměna za pár let určitě udělá obrovský zlom.

Pokud k tomu dojde, kryptoměna bude na vrcholu uživatelské základny až 2 miliard uživatelů. Zajímá vás Electroneum? Pokud ano, je vhodné pečlivě sledovat významné události a vývojové aktualizace na platformě.

Pokud se chystáte investovat do společnosti Electroneum, predikce cen naznačují, že byste se měli zaměřit na dlouhodobé investice s ETN. Pošlete své myšlenky na predikci cen Electroneum. Rád bych od vás slyšel.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me