Predikce cen Enjin Coin (ENJ) na roky 2021, 2023 a 2025

Videohry prošly od dob Pongu dlouhou cestou, a to nejen vizuálně a mechanicky, ale také v tom, jak jsme dokázali vytvořit celé virtuální světy, které vstupují hráče do toho, aby je přijali jako součást své vlastní reality. Síť Enjin vede nové průkopníky nového věku, kteří se snaží tento prostor změnit, a vytvářejí decentralizovanou herní platformu, která poskytuje základy pro vytvoření skutečně rozsáhlých ekosystémů..

Hráči mohli strávit celý život uvnitř hry, ale nikdy by nemuseli vidět nebo prozkoumat skutečnou hloubku toho všeho. Nejen samotná hra, ale Enjinova klíčová jedinečnost ve srovnání s jejími vrstevníky jsou její výkonné nástroje k vytvoření nové digitální ekonomiky, postavené z jedné hry na druhou. Propojitelnost uživatelů nakupujících, prodávajících, shromažďujících a vyměňujících si digitální zboží a služby je již silným a výnosným aspektem herního průmyslu..

Zatímco tato aktiva by mimo hru byla obvykle bezcenná, Enjin používá svou Enjin Coin (ENJ) k tokenizaci aktiv postavených na jeho blockchainu, čímž dále otevírá nový potenciál digitálních položek mít hodnotu ve fyzickém světě. Vzhledem k jeho příslibům revoluce v již tak rozsáhlém herním průmyslu, a to jak ve vývoji a hraní her, naše předpověď cen Enjin Coin předpovídá pro tento rodící se projekt velmi jasnou budoucnost.

Analýza historických cen Enjin Coin

Společnost Enjin, která byla původně založena v roce 2009, se později posunula směrem k přijetí technologie blockchain na své platformě. Enjin Coin byl poprvé vytvořen na standardu ERC-20 společnosti Ethereum, ale poté se vyvinul do svého vlastního univerzálnějšího standardu ERC-1155, aby lépe usnadnil transakce v jeho síti her, platforem a webových aplikací. V roce 2017 uspořádali počáteční nabídku mincí (ICO), která získala 18,9 milionu dolarů, aby pomohla financovat její budoucí vývoj.

Podle údajů z CoinMarketCap by vaše potenciální návratnost investic, pokud jste si koupili žetony ENJ během své spouštěcí ceny ICO, byl velmi působivý zisk 642,44%. Vzhledem k tomu, že začalo veřejně obchodovat, dosáhlo dna nedlouho po svém spuštění na historické minimum a 2. listopadu 2017 se obchodovalo za 0,01562 USD. Za pouhé dva měsíce 7. ledna rychle vzrostlo na historické maximum 0,49340 USD. , 2018. Obchodování ENJ se od té doby ochladilo.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Na základě údajů shromážděných společností Messari.io si tokeny ENJ udržely poměrně silnou volatilitu ve srovnání s jinými kryptoměnami, i když se to očekává u menšího aktiva na trhu, jako je Enjin Coin. V době psaní článku (14. ledna 2021) se společnost Enjin Coin obchodovala za 0,18056 USD, což je 6,97% zisk za 24 hodin. Pro srovnání, toto je ztráta 63,4% ve srovnání s historickým maximem a mocný zisk 1 055,96% z historického minima.

Enjin udržuje celkovou hranici nabídky 1 000 000 000 tokenů ENJ, aby vytvořil anti-inflační model, který povzbuzuje uživatele k razení jeho tokenů do aktiv digitálního blockchainu. Enjin Coin je vložen do aktiva postaveného a poháněného společností Enjin prostřednictvím „ražby“, která dává digitálním položkám skutečnou hodnotu prostřednictvím tokenizace, bez ohledu na to, zda je zastupitelný nebo nepostradatelný.

Proces lze také zvrátit pomocí „tavení“, které v podstatě ničí blockchainové aktivum a přeměňuje ho zpět na ENJ, čímž se zvyšuje nedostatek určitých položek. Současná cirkulující nabídka společnosti Enjin Coin je 823 130 411 ENJ, její tržní kapitalizace se hodnotí na 148 620 541 USD, což z ní činí 104. největší kryptoměnu.

enjincoinEnjin Coin (ENJ)

Pořadí: 62$ 1,37 Cena (BTC) 0,00002700$ 1,27 BVolume$ 866,98 M24h Změna 21,29% Celková nabídka 1 000,00 M ENJ

Enjin Coin (ENJ) Předpovědi budoucí prognózy cen

Enjin si již od svého obratu směrem k blockchainovému modelu v roce 2017 užil velmi zdravého a silného růstu. V současné době existuje více než 20 milionů uživatelů s 1 milionem peněženek hostujících Enjin Coin, 2,1 miliardy jedinečných aktiv vytvořených a napájených sítí Enjin. plus velmi aktivní objem trhu v hodnotě 8,9 milionů ENJ.

V kombinaci s rostoucí popularitou videohier, což je patrné z masivního meziročního nárůstu růstu hráčské základny, je technologie Enjin připravena zachytit ještě více lidí do svého ekosystému. Následně naše predikce cen Enjin Coin agregovala velmi býčí sentiment pro svou předpovězenou budoucnost.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,197 $ 9,11%
1 týden 0,189 $ 4,67%
1 měsíc 0,144 $ -20,25%
6 měsíců 0,178 $ -1,42%
1 rok 0,260 $ 44%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 0,260 $ 44%
2023 0,343 $ 89,96%
2024 0,425 $ 136,38%
2025 0,503 USD 178,74%

Predikce ceny Enjin Coin na rok 2021

Stojí za zvážení, že společnost Enjin Coin obchoduje na volatilnějším trhu ve srovnání s jinými kryptoměnami s tržním stropem Top 200, takže při nákupu je třeba být opatrný. To znamená, že ENJ je stále připravena potenciálně dosáhnout zdravých zisků v roce 2021 na základě algoritmické modely, které jsme našli. S herním trhem připraveným k dalšímu růstu lidé hledají více vnitřní zábavy, zatímco v uzamčení Covid-19 by byl rok 2021 rokem, kdy by Enjin protahoval své svaly.

Predikce ceny Enjin Coin na rok 2023

Enjin má naplánované dvě hlavní aktualizace plánu, které vývojářům her umožní ještě více rozšířit jejich digitální ekosystém. Enjin Multiverse je chytrý mechanismus interoperability, který umožňuje sdílení položek, statistik a dalších dat mezi různými hrami běžícími na Enjinově blockchainu, i když jsou vyvíjeny různými studii.

Na rozdíl od běžných her, kde jsou předměty uchovávány pouze v sobě, by systém Multijader Enjin vylepšil již tak silný zážitek tím, že by hráčům umožnil přinést si jejich oblíbené nástroje – jako jsou zbraně, brnění, karty nebo vybavení – z jedné hry do druhé. Spojením s tržištěm a peněženkovými službami společnosti Enjin zvyšuje použitelnost ENJ.

Predikce ceny Enjin Coin na rok 2025

Jednou z hlavních výzev, jimž blockchainové aplikace čelí, je škálování. Vzhledem k tomu, že Enjin je postaven na ethereu, trpí stejnými problémy se zúžením, které mu brání ve zpracování velkého množství dat. Může to přijít mnohem dříve než v roce 2025, ale Enjin se již snaží tento problém vyřešit pomocí Efinity, jejich interního řešení škálování.

Jeho cílem je umožnit vývojářům her provádět téměř nekonečné množství transakcí v rámci hry za nízkou cenu. Zlepšení snadnosti použití a pohodlí herní ekonomiky by bylo požehnáním pro nativní tokeny ENJ, protože hráči založené na hráčích se nadále snaží rozvíjet a rozšiřovat své vlastní herní ekonomiky.

Predikce ceny Enjin Coin

Je Enjin Coin dobrá investice?

I když odložíme dopad pandemie a blokování Covid-19, které přinesly velký příliv spotřebitelů do služeb a platforem vnitřní zábavy, herní průmysl je připraven na odstartování.

Hlavní platformy, jako je Steam nebo Epic, seznamují každý den více a více her, přičemž vývojáři stále častěji používají stále pohlcující technologie, ve kterých byste se mohli snadno ztratit v jejich virtuálních prostředích. V kombinaci se silným tlakem vývojářů směrem k opakovanějšímu zpeněžování her dává Enjin jedinečně příznivou pozici.

Jak je zřejmé z našich předpovědí predikce cen Enjin Coin, je určitě hodné silného doporučení, pokud do toho plánujete investovat. Decentralizovaná platforma Enjin Network velmi láká uživatele i vývojáře k výměně digitálních aktiv na široce všestranném trhu, který si můžete užít nejen ve videohrách, ale má hodnotu pro skutečný svět.

Vývojáři mohli snadno vytvářet blockchainová aktiva a celé hry a zároveň je snadno integrovat s populárními herními enginy, jako je Unity, aniž by museli sotva nebo bez nutnosti komplexního programování prostřednictvím svého výkonného a zabezpečeného API.

Tady může kdokoli vytvořit libovolnou paletu různých zastupitelných nebo nepostradatelných aktiv; jako jsou vlastní postavy, herní výhody, použitelné předměty jako zbraně nebo brnění, měny ve hře, digitální kresby nebo jiné sběratelské zboží, virtuální vlastnosti jako nemovitosti a obytné prostory, ceny pro online soutěže, značkové zboží, jednorázové nebo postupné osobní úspěchy a cokoli jiného, ​​co by mohlo mít hodnotu.

S Enjinem by mohli být naprogramováni tak, aby měli inflační charakter, který bude růst na hodnotě spolu s vaší uživatelskou základnou, nebo deflační aktiva, která budou s rostoucí sítí hráčů vzácnější..

Toto povzbuzení pro mechaniky výplaty nebude jen přitahovat nové uživatele a udržovat lepší udržení hráčů, ale také povzbudí stávající, aby si více vyměňovali, jako je nákup a prodej herních předmětů nebo jedinečných sběratelských předmětů na otevřeném trhu. Výhody budou směřovat oběma směry směrem k vývojářům, kteří by mohli své hry snadno zpeněžit s potenciálně vyšší účinností než tradičně nepřiměřená a nepopulární řešení, jako jsou mikrotransakce.

Mohou vydělávat poplatky, když hráči využívají své herní tržiště postavené na Enjinu, kde je již více než 38 000 obchodníků a kteří prodali více než 500 000 jedinečných aktiv v objemu 5,9 milionů ENJ.

Enjin také vybudoval další služby ke zvýšení interakce mezi tvůrcem hry a jejich publikem. Enjin Beam je nástroj, který poskytuje vývojářům možnost vytvářet speciální zboží nebo služby pro svou hráčskou základnu a poté je sdílet prostřednictvím sociálních médií nebo v rámci hry.

Mohou vytvářet jedinečná vykoupitelná aktiva postavená na blockchainu, jako je herní zboží, slevy, kódy předčasného přístupu, sezónní průkazy, umělecká díla a mnoho dalších. Jako hráč je pro vás vzrušující výzvou je zkusit najít. Enjin dosud distribuoval více než 186 300 aktiv prostřednictvím 1300 kampaní s více než 59 700 účastníky.

Jak nakupovat mince Enjin (ENJ)?

Enjin Coin (ENJ) je primární měna transakce u her, služeb a aplikací, které běží na Enjinově blockchainu. Můžete používat weby jako CoinMarketCap nebo CoinGecko najdete komplexní seznam burz, které vám umožní koupit Enjin Coin. Jako menší kryptoměna s tržním stropem není ENJ podporováno tolika burzami, ale snadno je najdete na populárních tržištích, jako jsou Binance, Upbit, BKEX, Bithumb, HitBTC, Bittrex, Crypto.com, KuCoin nebo Kyber.

Více informací o Enjin Coin

Enjin je decentralizovaná blockchainová herní platforma, která nabízí vývojářům nástroje a služby pro vytváření a zpeněžování jejich her a zároveň vytváří virtuální ekonomiku pro hráče, aby mohli provádět transakce ve hře. Rodnou měnou je Enjin Coin (ENJ), kde mohou hráči snadno obchodovat a vyměňovat si předměty ve hře pomocí tržiště využívajícího Enjin..

Nejunikátnější vlastností je, že zatímco normální položky ve videohrách nemají ve fyzickém světě hodnotu, hry postavené na Enjinu jsou tokenizovány pomocí ENJ. To umožňuje hráčům vydělávat peníze hraním videoher.

Platforma Enjin také dává vývojářům možnost vytvářet své vlastní specializované tokeny, které lze spárovat s ENJ, šité na míru konkrétně pro jejich jednotlivé hry nebo aplikace, které odpovídají jeho hlavnímu publiku.

Jak jsme již diskutovali o tom, jak fungují a jsou nasazeny mezi vývojářem a přehrávačem, Enjin vytvořil rozhraní peněženky a tržiště jako mezičlánek, aby dále získal hodnotu digitálně vytvořeného aktiva.

Za prvé, Peněženka Enjin je zabezpečená mobilní aplikace pro iOS a Android, která uživateli umožňuje držet a sledovat nekonečné množství peněženek. Díky schopnosti Enjina poskytnout vývojářům nástroje k vytváření vlastních tokenů vám aplikace peněženka umožňuje přepínat mezi stovkami různých podporovaných tokenů, které jsou spárovány s ENJ.

Funguje také k ukládání sběratelských aktiv, která jste nashromáždili ve svém herním inventáři, jako jsou vzácné karty nebo předměty. To, co jste vydělali hraním hry, lze snadno koupit, prodat nebo uložit.

Peněženka se nativně připojuje k Enjin Marketplace, který běží na jejich specializovaném průzkumníku EnjinX, který hráčům umožňuje objevovat, kupovat a prodávat tato jedinečná aktiva vytvořená na platformě. K dnešnímu dni již bylo na trhu prodáno 747 500 různých aktiv, což vytváří živý ekosystém, kde si hráči mohou vydělat na živobytí jen trávením času ve videohře.

Jednotliví tvůrci by také mohli pomocí Enjinu vytvářet vlastní výklady her ve hře, včetně ještě univerzálnějšího nástroje pro jiné blockchainy nebo hlavní platformy, které by pomocí Enjinu vytvářely svůj vlastní značkový obchod.

Závěr

Vzhledem k veškerému potenciálu a výkonným řešením společnosti Enjin v rychle se rozvíjejícím odvětví naše předpověď cen Enjin Coin předpovídá docela nadějnou budoucnost. S rostoucí popularitou a šílenstvím kolem videoher, zvýšená reklama také upozornila na některé klíčové problémy dnešního herního průmyslu a hráčské komunity..

Nejčastěji se o problému hovoří v souvislosti s obavami z mikro-transakcí a jiných takových chamtivých zpeněžovacích taktik, jako jsou loot boxy nebo postupy pay-to-win.

Nyní jsme dospěli k novému dilematu; jak bychom mohli vytvořit skvělé a pohlcující virtuální herní prostředí, které by vývojářům umožnilo efektivněji je zpeněžit a zároveň nepřiměřeně netrestat bankovní účet hráče? Enjin se snažil vyřešit tento problém a ještě více nad rámec toho.

Jeho chytré řešení dává základy k vybudování skutečně decentralizované struktury se spravedlivým zpeněžením pro herní komunitu. Kromě toho se vývojář i hráč mohli ve virtuálním světě snažit o těžce vydělané prostředky s hodnotou v reálném světě. I když nejste hráčem, je těžké se Enjina nadchnout.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me