Predikce cen EOS na roky 2021, 2022 a 2025

EOS je bezpochyby jedním z nejzajímavějších projektů v historii kryptoměny. Poté, co ve svém celoročním ICO získali více než 4 miliardy USD (ano, čtete správně … miliardy s „B“), jsou jedním z hlavních projektů v krypto prostoru. V tomhle Predikce cen EOS, ponoříme se hluboko do ekosystému EOS, abychom vám pomohli rozhodnout, zda si to zaslouží váš čas.

Analýza historických cen EOS 

Důležitou součástí této predikce ceny mincí EOS je analýza cenového grafu. Cenový graf EOS vypadá, že viděl lepší dny, ale za takových okolností si vede stejně špatně nebo stejně dobře jako zbytek trhu.

Hledáme nižší minima, než uvažujeme o opětovném vstupu do systému EOS. Cítíme, že touhy jsou přetížené a trh obecně trestá většinu lidí. To znamená, že by to mohlo mít za následek buď prudký výkyv dolů a další zotavení, nebo bychom mohli vidět pomalejší a kontrolovanější poruchu a medvědí mentalita se uchytí.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

eosEOS (EOS)

Hodnocení: 26$ 3,78 Cena (BTC) 0,00007500$ 3,60 BVolume$ 2,79 B24h změna 1,89% celková nabídka 0,00 EOS

EOS Coin (EOS) Future Forecast Forecastions

Podíváme-li se na níže uvedený graf EOS, zjistili jsme, že obchodujeme v rozmezí 4 až 5. Pokud trh vykazuje omezenou slabost, všechny poklesy pod 5 lze koupit se zastávkami na 6. Pokud EOS klesne pod 6, začali bychom panika. Pokud cena klesne pod 7, mohlo by to být považováno za mrtvé a my bychom museli mít velrybu, která by ji strčila holí, abychom viděli známky života.

Trendy predikce cen EOS

Nyní, pokud se dostaneme k nákupu mezi 5 a 6 a nebudeme se panicky prodávat na cestě nahoru, měli bychom v plánu vyložit některé pozice na 3. Pokud se nám nepodaří koupit mezi 5 a 6, pak kupte za 4, v závislosti na tom, jak se cena rozbije a znovu otestuje 3, můžeme přidat naši pozici. Plánujeme zisk na 2 a 1.

Nákup se vždy díváme na testy pravděpodobné podpory, přičemž jako oblast nákupu bereme v úvahu zastavení lovu. Nemyslíme si, že by bylo těžké vidět scénář, kdy cena EOS překročí své historické maximum. Zda se to stane nebo ne, je další otázka, na kterou nemůžeme odpovědět.

Pokud vytvoříte vhodný obchodní plán s více vstupními a výstupními pozicemi, v závislosti na tom, kde a jak se trh pohybuje, cítíme, že EOS může být velmi výnosný, pokud se vyhne 6 a 7.

Krátkodobá předpověď

Krátkodobá předpověď EOS

Dlouhodobá předpověď

Dlouhodobá predikce cen EOS

Predikce cen EOS na rok 2020

Očekáváme, že EOS bude v roce 2020 fungovat mnohem lépe než v roce 2019. Nemělo by to být šokem, protože mnoho vědců předpovídá, že celý trh s kryptoměnami bude v roce 2020 fungovat mnohem lépe díky nadcházející události odměňování bitcoinů na polovinu, která nastane někdy v květnu téhož roku.

Nedávné makroekonomické události jako např Pandemie covid-19 a neomezený tisk peněz Federálního rezervního systému Zdá se, že znovu vzbudil zájem široké veřejnosti o kryptoměny. 

To by mohla být dobrá zpráva pouze pro cenu EOS a pro další přední kryptoměny. Při extrapolaci dat z předchozích let zjistíme, že mezi nimi může EOS obchodovat 6–12 USD koncem roku.

Předpovídáme, že obecně býčí sentimenty ohledně kryptoměn budou nadále směřovat ke konci roku a zvýší ceny mnoha digitálních aktiv, včetně EOS.

Pokud se náhodou cenové pohyby bitcoinů stanou parabolickými, bude se pohyb cen EOS pravděpodobně řídit stejnou cestou; proto $ 12 – $ 24 USD je zcela možné. V obou případech vidíme, že cena EOS bude vyšší než cena odhadů z roku 2019. 

Predikce cen EOS na rok 2022

Věříme, že obecná trajektorie cen kryptoměny bude pokračovat na své vzestupné cestě s občasným nárůstem a poklesy.

Stejně jako mnoho jiných kryptoměn bude EOS i nadále sledovat cenové pohyby bitcoinů. Předpovídáme, že cena EOS by se do té doby dotkla nového historického maxima, které dříve činilo 22,71 USD zpět v dubnu 2008.

Nové maximum všech dob by bylo v rozmezí 30–50 USD a následně se vrátí zpět do okolí $ 20 – $ 25 USD rozsah. Očekáváme, že se ceny budou obchodovat do strany v roce 2022, přičemž průměrná cena bude asi 22 USD.

Naše predikce cen EOS na rok 2022 vychází z předpokladu, že býčí hybnost, která začala po události na polovinu roku 2020, bude mít plný účinek v letech 2021 až 2022. Navíc by EOS dApps ohromně vzrostl a mohl by se blížit nebo dosáhnout hromadná adopce. Platforma sociálních médií založená na EOS Hlas při dosažení tohoto cíle bude hrát vedoucí roli.

Existuje však velká šance, že by Ethereum vydalo svůj upgradovaný protokol, což by zase snížilo výhodu EOS, pokud jde o škálovatelnost. To by mohlo mít nějaký negativní dopad na pohyb cen a konkurenceschopnost EOS.

Predikce cen EOS na rok 2025

Do roku 2025 by bitcoiny podstoupily další odměny za těžbu bitcoinů na polovinu. Stejně jako předchozí události na polovinu by to mělo signalizovat pozitivnější pohyby cen pro celý průmysl kryptoměn. Věříme, že to přinese nový cyklus vzestupnějších cenových pohybů v celém kryptoprůmyslu.

Pokud dosáhl předchozího historického maxima (ATH) EOS 50 USD, můžeme vidět nový ATH v 250–500 USD. I když by hráči pro škálovatelné blockchainové platformy do té doby dosáhli bodu nasycení, výhoda EOS prvního měřítka ve škálovatelných blockchainech může zajistit jeho pokračující vedení v oboru.

ETH by do té doby také dosáhl škálovatelnějšího blockchainu. Jeho zlepšení škálovatelnosti však může mít nepříznivý vliv na jeho decentralizaci v důsledku jeho migrace z EU Důkaz práce konsensuální protokol k Důkaz o podílu.

Tím odstranila svou hlavní výhodu a vyrovnala podmínky mezi EOS a ETH.

To by mohla být šance, aby se EOS stala přední blockchainovou platformou, což může mít za následek příznivější cenovou akci aktiva.

Je EOS dobrá investice?

V této predikci ceny EOS mince bychom měli mluvit o EOS vs Ethereum, což vyvolává otázku: Je EOS Ethereum chudáka? Nebo je EOS hrubě podhodnocen? EOS i Ethereum plní stejný úkol při provádění inteligentních kontraktů; jak to dělají, je naprosto odlišné, jak bylo vysvětleno dříve.

Při srovnání obou projektů vedle sebe můžeme vidět, že EOS, EOSBTC, je v procentech pozoruhodně lepší než Ethereum, ETHBTC. Byl použit bitcoin, protože dolarová hodnota je jednoduše derivátem bitcoinové hodnoty a má větší váhu a důležitost. Zatímco dolarový graf může ukázat jiný obrázek, naše analýza se nejprve zaměřuje na ekosystém kryptoměny.

je EOS dobrá investice?

Procentní hodnoty ukazují, jak trhy spolupracují a která kryptoměna oproti té druhé získala nebo ztratila. EOS byl po většinu svého života lepší investicí.

Při pohledu na níže uvedený graf je EOS ve fialové barvě a nad Etheriem. To znamená, že získal větší hodnotu a postupem času ztratil menší hodnotu. Zdá se, že se tyto trhy nepohybují společně a mají svoji trajektorii.

Existuje argument, že dobré a vyvážené portfolio by mělo obsahovat EOS. Přidělené procento je třeba pečlivě prozkoumat a individuálně ověřit.

Pohlédl na výroční zpráva o trhu aplikací dapp.com 2019, vidíme, že EOS je druhou přední platformou Dapp. Trh Dapp roste a měl by s růstem ekosystému Dapp nadále růst. Zároveň nemůžeme vidět, že společnost EOS předstihla Etherium tržní kapitalizací, a mohli bychom vidět scénář, kdy by investice do EOS mohla překonat investici do Etherea.

Predikce ceny mince EOS

Jak nakupovat EOS?

Existuje mnoho způsobů, jak mohou investoři koupit EOS. My máme Centralizované burzy (CEX)decentralizované burzy (DEX)Okamžité kryptoměny, a Výměny peer-2-peer (P2P).

Mnoho z nich umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny jako EOS pomocí fiat prostřednictvím bankovních karet a bankovních převodů. Poplatky se liší; kupujícím proto důrazně doporučujeme, aby před nákupem nejprve prozkoumali různá obchodní místa. Vezměte v úvahu také požadavky na technické dovednosti každého tržiště, některé mohou vyžadovat více technických znalostí při zacházení s digitálními aktivy.

Z bezpečnostních důvodů doporučujeme kupujícím nakupovat na zavedených a důvěryhodných tržištích. Coinbase Binance patří k největším a nejúspěšnějším CEX v oboru, který podporuje EOS.

Naopak, Newdex Velryba jsou dva z největších DEX pro EOS a kupující by neměli mít problém s nákupem z těchto dvou předních decentralizovaných burz. Pro okamžité výměny kryptoměn doporučujeme Shapeshift Changelly. Nakonec pro výměnu peer-to-peer doporučujeme CryptoLocally.

Alternativní způsob nákupu EOS mincí

Více informací o EOS

Co je EOS?

The EOS blockchain lze považovat za decentralizovaný operační systém a superpočítač v jednom. Inteligentní smlouvy EOS běží na vlastnickém modelu, podobně jako operační systém. Abyste mohli provozovat inteligentní smlouvu s EOS, musíte vlastnit EOS, tím, že vlastníte EOS, vlastníte část sítě a nemusíte platit transakční poplatek, abyste mohli využívat část sítě, kterou vlastníte, takto EOS eliminuje transakční poplatky.

EOS se snaží vyřešit problém škálování, kterému čelí všechny blockchainy. Jejich platforma může podporovat decentralizované aplikace v průmyslovém měřítku.

Tento problém není u blockchainu jedinečný, všechny online platební systémy jako PayPal a všechny společnosti vydávající kreditní karty jako Visa čelí stejným výzvám. Společnost EOS tvrdí, že bude schopna provádět miliony transakcí za sekundu a současně nebude mít žádné transakční poplatky.

Plán společnosti EOS se točí kolem delegovaný doklad o sázce DPOS, který využívá méně elektřiny než těžba, je mnohem rychlejší a méně centralizovaný.

DPOS zahrnuje hlasování, což může být úžasné pro odstraňování špatných aktérů, ale katastrofální, protože netechničtí uživatelé převyšují počet technických uživatelů o řádovou velikost a mohou mít za následek krátkodobé zkreslení místo dlouhodobé vize.

Tým

Společnost BlockOne, která stojí za vývojem společnosti EOS, sídlí na Kajmanských ostrovech. Brendon Blumer je jejím generálním ředitelem a Dan Larimer je jejím technologickým ředitelem. Brendon se blockchainu věnuje od roku 2014. Předtím se zabýval směnárnami MMORPG a nemovitostmi.

Dan je naproti tomu tvůrcem delegovaného důkazu o účasti a hlavním architektem Bitshares a Steem.

I když jsou to dvě nejznámější tváře organizace, BlockOne se skládá z týmu profesionálů s prokázanými zkušenostmi v různých oblastech.

Tým EOS

Hodnotová nabídka společnosti EOS

Existuje mnoho věcí, které EOS na stůl přináší, a jedním z nich je škálovatelnost. To byl jeden z hlavních problémů hlavních bodů blockchainu v odvětví kryptoměn. 

Bitcoin je schopen zpracovat až 7 transakcí za sekundu, zatímco Etam je o něco lepší, protože mnoho zdrojů tvrdí, že to dokáže 25 transakcí za sekundu (TPS). V porovnání, EOS může v současné době zpracovat přibližně 4 000 TPS díky svému jedinečnému konsensuálnímu protokolu, který teoreticky může dosáhnout milionů TPS.

Další novinkou od společnosti EOS je bezcitné transakce. To bylo pro bitcoiny i ethereum významným bodem bolesti. Transakční poplatky na těchto dvou předních blockchainech exponenciálně rostou, zvláště když je jejich síť přetížená.

Bitcoin a Ethereum dosud nedosáhly masového přijetí, ale již se snaží vyhovět uživatelům ve své síti, což vede k nafouknutým transakčním poplatkům kvůli jeho model harmonogramu první transakce s nejvyššími poplatky.

To bylo možné díky jedinečnému modelu alokace zdrojů, který alokuje zdroje EOS použité pro transakce.

Díky těmto dvěma kritickým atributům se blockchain EOS stal druhou největší a preferovanou platformou smart kontraktu v prostoru dApps.

Pomáhá také tomu, že EOS dApps lze vyvíjet pomocí libovolných univerzálních programovacích jazyků, které se kompilují do WebAssembly (WASM), na rozdíl od Ethereum, které musí používat proprietární programovací jazyk Solidnost, škálovatelnost, bezstarostné transakce a rostoucí počet dApps z EOS udělalo nejaktivnější blockchain v celém krypto prostoru podle monitorovacího webu operací blockchain Blocktivity.

Predikce cen EOS: Konečný verdikt 

Závěrem důrazně doporučujeme vyčkat a uvidíte přístup. I když jsou trhy v tuto chvíli přeplněné směrem dolů, neznamená to, že trhy nemohou klesnout. Obchodování na spotových burzách je o nákupu nízkých a prodeji vysokých.

To neznamená riskovat vše na jednu objednávku, ale spíše načasovat trh a hledat sílu a začátek uptrendu.

Jedním z hlavních faktorů při zvažování je skutečné využití blockchainu a kryptoměny. Skutečnost, že existuje pokus o vybudování robustního vývojového ekosystému kolem systému EOS, je docela povzbudivá.

Minimální hodnoty načasování budou s největší pravděpodobností mít za následek vážné ztráty nebo horší, falešný pocit dominance na trhu, což může mít za následek vyhodení do vzduchu vašeho účtu nebo nenapravitelné škody.

Pokud umíte zkratovat, podívejte se na opačnou stranu. Obrácení grafu dělá zázraky pro novou perspektivu, abyste zjistili, co byste udělali za nové sady podmínek. Byla například překonána vaše býčí nebo medvědí zaujatost? Pak byste mohli provést obchod, nebo odejít a žít obchodovat další den. Doufáme, že tato predikce cen EOS byla užitečná, zanechte prosím níže jakékoli komentáře nebo dotazy!

K dlouhodobému držení a obecnému uložení vždy používejte hardwarovou peněženku. 

Viz také:

  • Predikce cen hlavní knihy
  • FunFair Predikce cen

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me