Predikce cen ETHOS Voyager (VGX) pro roky 2021, 2022 a 2025

Cestovatel prošel od svého vzniku mnoha změnami vydání v roce 2017.

To bylo zpočátku volal Bitová posloupnost se symbolem tickeru BQX, proto můžete některé z burz najít pomocí tohoto symbolu tickeru, zejména Binance, který zpracovává většinu objemu obchodování tohoto tokenu.

Později téhož roku byla přejmenována na ETHOS (se stejným symbolem tickeru), který se stal nejvýznamnějším názvem projektu.

Na konci roku 2019 se však znovu změnila na Voyager Token (VGX) na získávání podle Cestovatel, A Makléř kryptoměn v hodnotě 60 milionů $ která byla zveřejněna na internetu Výměna TSX v Kanadě.

V tomto článku o predikci cen ETHOS Voyager si povíme o všem, co souvisí s ETHOS, abychom vám pomohli určit, zda je to dobrá investice nebo ne.

ETHOS Voyager Historická analýza cen 

Stanovení budoucí ceny jakéhokoli aktiva může být docela složité. Díky velmi volatilní povaze kryptoměn je jejich předvídání ještě obtížnější.

Do určité míry však můžeme předpovědět nejpravděpodobnější cenu kryptoměn, když se podíváme na některé klíčové události, vývoj, tržní cykly a cenové pohyby některých dalších kryptoměn, které mají vysokou cenovou korelaci s ETHOS VGX.

Jak vidíme z výše uvedeného grafu, cenový pohyb VGX nebo dříve známého jako BQX výrazně sleduje cenový pohyb BTC.

Stejně jako bitcoiny, hodnota BQX explodovala, když BTC začal exponenciálně stoupat. Podobně se to také opravilo, když bublina vyskočila. 

Během hlavního býčího běhu ETHOS byl BQX (Voyager Token VGX) schopen dosáhnout historického maxima (ATH) 12,47 $. To bylo 6. ledna 2018.

Jeho aktuální cena 0,174818 $ je o -98,6% nižší než tato ATH, což může pro mnoho investorů představovat velmi atraktivní akumulační cenu. 

Na straně BQX nedošlo k žádnému významnému cenovému pohybu. Možná je to proto, že tým soustředil své úsilí na vývoj svého produktu za poslední dva roky bez fanfár nebo humbuku. 

Jejich nesmírné zaměření na vývoj jejich produktů si získalo pozornost jiné společnosti, která je později získala, jak později uvidíte v tomto článku.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

étosVoyager Token (VGX)

Pořadí: 55$ 6,12 Cena (BTC) .000 0,000 12 100$ 1,36 BVolume$ 10,73 M24h změna 4,83% Celková nabídka 222,30 M VGX

ETHOS Voyager Předpovědi budoucí prognózy cen

Historická data, aktuální cena, tržní kapitalizace a nabídka nám umožní předpovědět obecný směr její ceny a kombinovat analýzu jejích historických cenových pohybů. Můžeme odhadnout, jaké ceny by to mohlo v budoucnu dosáhnout.

Obecná nálada na trhu

Stejně jako mnoho kryptoměn se zdá, že cena ETHOS VGX má vysokou afinitu k pohybu cen bitcoinů.

Mnoho vědátorů věří, že cena bitcoinu si našla své dno na konci roku 2018 a začala znovu získávat svoji hodnotu v průběhu roku 2019 s občasnými skládkami a pumpami.

Vzhledem k tomu, že v letošním roce došlo ke snížení odměn za bitcoinové bloky na polovinu, mnoho investorů se na trhu s kryptoměnami stává stále vzestupnějším a lze je potvrdit rostoucí kapitalizací, která proudí do bitcoinů a altcoinů jako ETHOS VGX.

To znamená, že obecné tržní podmínky naznačují, že cena ETHOS VGX pravděpodobně vzroste.  

 Zvýšení užitečnosti & Poptávka

Akvizice ETHOS společností Voyager a integrace tokenu ETHOS do ekosystému Voyageru znamená, že ETHOS VGX efektivně zvýšil svou užitečnost.

To se promítá do zvýšení poptávky po uvedeném aktivu a podle ekonomického zákona nabídky a poptávky to pravděpodobně zvýší jeho cenu.

Kromě toho, že se Voyager stane primárním tokenem utilit většího ekosystému, odhalil, že plánuje zavést do své platformy několik služeb s přidanou hodnotou zaměřených na využití ETHOS VGX, což dále rozšíří jeho utilitku..

Omlazený veřejný krypto úrok

Zdá se, že zlepšující se tržní podmínky znovu vyvolaly veřejný zájem o kryptoměny.

Větší kryptoměny jsou obvykle prvními příjemci nové kapitalizace, protože jsou snadno dostupné v obchodních systémech a jsou nejznámějšími investory.

Tokeny jako ETHOS VGX mají jedinečnou pozici pro další vystavení, protože se jedná o tokeny, které jsou integrovány s produkty a službami orientovanými na zákazníka.

Binance coin je dokonalým příkladem vysoce úspěšné kryptoměny, která má podobné využití jako ETHOS VGX. 

Regulační jasnost

Jak jsme již dříve odhalili, Voyager je veřejně obchodovatelná společnost, a proto můžeme předpokládat, že je velmi opatrný při dodržování předpisů.

To je velmi důležité, protože se orientuje v průmyslovém odvětví v jurisdikcích, které ještě musí dosáhnout regulatorní jasnosti, zejména v Severní Americe, kde se velká část jeho podnikání provádí.

Její nedávná akvizice společnosti Circle Invest znamená více obchodů v USA, takže dodržování předpisů je kritické.

I když je regulatorní jasnost stále daleko, vždy existuje naděje, že jednoho dne vláda nejlikvidnějšího trhu na světě konečně přijme inovace a přijme krypto jako legální finanční aktiva. 

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,16 $ -10%
1 týden 0,21 $ 20%
1 měsíc 0,41 USD 60%
6 měsíců 0,74 $ 320%
1 rok 1,62 $ 820%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 1,62 $ 820%
2 roky 2,74 $ 1450%
3 roky 2,21 $ 1250%
4 roky 8,83 $ 4900%
5 let 13,28 $ 7520%

Predikce cen ETHOS Voyager na rok 2020

 Rok 2020 je klíčovým rokem pro celý průmysl kryptoměn. Pro BTC se jedná o poloviční rok odměn za těžbu. Cenový pohyb téměř všech kryptoměn je vysoce korelován s cenovým pohybem bitcoinů.

Bylo pozorováno, že trh BTC má pravidelný 4letý cyklus býčího trhu, který obvykle nastává vždy, když dojde k těmto událostem na polovinu.

Věříme, že jakmile začnou tyto býčí cykly, uvidíme u VGX výrazné cenové pohyby.

Věříme, že na konci roku a v prvním čtvrtletí roku 2021 se cena VGX může zvýšit až o 320% výše, než je její současná cena, která se odhaduje na přibližně 0,74 USD. 

Očekáváme také, že se tato hybnost přenese do mnoha částí roku 2021. Existuje vynikající šance, že cena VGX může dosáhnout ceny 1,62 USD, což je v současné době přibližně 820% zhodnocení z její současné ceny. 

Predikce cen ETHOS Voyager na rok 2022

Do roku 2022 očekáváme, že cena dosáhne 2,74 USD, což je neuvěřitelných 1450% více než jeho současná cena.

I když se to může zdát trochu extrémní, je to stále daleko od $ 12,47, které bylo schopno dosáhnout během posledního velkého býčího běhu trhu s kryptoměnou. 

V tomto roce se také můžeme dočkat mírného stažení na 2,21 USD, protože někteří VGX hodleri by mohli po obrovském růstu cen získat nějaké zisky.

Tato oprava bude pro token dobrá, protože začne odskočit a připravit se na začátek dalšího běhu býka, který bude znovu iniciován bitcoinovou událostí na polovinu. 

Predikce cen ETHOS Voyager na rok 2025

Tento rok je rokem po 4. pololetí, který, pokud se historie bude opakovat, může znovu sloužit jako katalyzátor čistého býčího trhu. 

Věříme, že do této doby je přijetí hlavního proudu v plném proudu a mnoho nových retailových investorů se ponoří do investic do digitálních aktiv.

Osvojení hlavního proudu a jasnost regulace, které bude s největší pravděpodobností dosaženo, pokud nebude v plném proudu, již dá kryptoměnám pozornost a legitimitu, jaké dosud neviděly.

Věříme tedy, že cena VGX může dosáhnout nového historického maxima 13,28 USD.

Nejlepší místo pro nákup nebo výměnu ETHOS Voyager

NameDeposit MethodBuy
Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

ChangeNOW

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Coinswitch

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Changelly

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
Hodnocení: 4

Přejít na Koupit

Nejlepší peněženky k uložení ETHOS Voyager

NameTypeBuy
Ledger Nano X

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Atomová peněženka

Desktopový klient Hodnocení: 4

Získejte peněženku

Je Voyager dobrá investice?

I přes přijetí nového názvu a získání jiného podnikatelského subjektu zůstává primární cíl ETHOS stejný.

Vývoj univerzální peněženky Ethos bude pokračovat a Ethos Bedrock bude integrován s novou aplikací Voyageru pod stejným názvem.

To bylo možné díky synergické povaze obou společností. Voyager se zaměřil na finanční a obchodní aspekty kryptoměny, zatímco Étos se zaměřil na technologii blockchain a vývoj protokolu abstrakční vrstvy.

Společně se snaží poskytovat retailovým a institucionálním investorům produkty a služby, které řeší výzvy likvidita, péče, a přístupnost.

Voyager Token (VGX)

Transformace ETHOS na Voyager’s Native Broker Token (VGX) znamená, že převezme významnější roli, než se původně předpokládalo.

Predikce cen ETHOS Voyager

Bude představovat kombinované nabídky ETHOS a Voyager a bude poskytovat hodnotu a užitečnost v celém jejich propojeném ekosystému. ETHOS, nyní nazývaný VGX, bude používán různými způsoby.

Lze jej použít k levnějším poplatkům za výběry a obchodování, stanovení odměn cashback, výpočtu úroků a k založení exkluzivního členství z různých plánovaných odměn a věrnostních programů plánovaných v budoucnu. 

Jak koupit Voyager (VGX)?

Nejlepší způsob nákupu tokenů Voyager je prostřednictvím ekosystému krypto brokerů projektu pomocí jejich vlastní aplikace Voyager. Aplikace je k dispozici pro uživatele iOS i Android.

Potenciální uživatelé aplikace se budou muset zaregistrovat k účtu a podstoupit proces ověření KYC. V závislosti na vaší jurisdikci mohou platit některá omezení.

Po dokončení budou mít uživatelé aplikace přístup k mnoha nabídkám služeb aplikace Voyager.

Ti, kteří chtějí nakupovat na sekundárních trzích, si mohou koupit tokeny Voyager (VGX) z mnoha centralizovaných burz (CEX), které to podporují. Největší a nejdůvěryhodnější mezi těmito CEX je Binance.

Vezměte prosím na vědomí, že Binance stále používá starý název tickeru VGX, což je BQX. Má dva páry v Binance, BQX / BTC a BQX / ETH.

Více informací o ETHOS Voyager (VGX)

Co je ETHOS Voyager (VGX)?

ETHOS založil dvacetiletý absolvent Brown University, Shingo Lavine, kteří společně s profesionály z vývoje produktů, správy fondů a vydání technického designu Bitová posloupnost (BQX).

Projekt byl založen v USA s primárním cílem umožnit obyčejným lidem možnost kompletně ovládat a mít přístup ke svým digitálním aktivům.

Když uslyšelo jeho vydání, přejmenovalo se na ETHOS a spustila univerzální peněženku přezdívanou jako Univerzální peněženka ETHOS který tým popisuje jako snadno použitelný a výkonný kompletní platforma pro správu digitálních aktiv.

 Univerzální peněženka Ethos nabízí několik inovativních funkcí, díky nimž je jednou z nejpokročilejších univerzálních peněženek na kryptoměny na trhu.

Jedním z nich je Ethos SmartKey Technologie. Tento funguje jako univerzální klíč pro všechna digitální aktiva uchovávaná v univerzální peněžence Ethos.

Kromě toho peněženka nabízí Brána Fiat a automatická funkce diverzifikace jedním kliknutím.

Integrovaná fiat brána umožňuje uživatelům pohodlně převádět fiat na kryptoměny, aniž by museli procházet poskytovatelem služeb fiat on-ramp třetí strany.

Funkce diverzifikace usnadňuje uživatelům diverzifikaci jejich kryptoměn.

Kromě univerzální peněženky Ethos vytvořil také ETHOS Étosové podloží, což podle vývojářů ETHOS je vysoce výkonná platforma Blockchain Financial Services (BFS).

Jeho primárním cílem je zpřístupnit kryptoměny a blockchainovou technologii pro retailové i institucionální investory.

Jako univerzální peněženka Ethos, Ethos Bedrock bude využívat technologii SmartKey, který zase využívá široce přijímané standardy jako např BIP32, BIP39 a BIP44.

Ethos Bedrock umožňuje institucím vytvářet řešení peněženek vlastní péče nebo programy institucionální péče. 

Tyto produkty –Univerzální peněženka Ethos a Étosové podloží, jsou možná dva hlavní důvody, proč Voyager získal americké spuštění blockchainu.

Podle oficiálního blogového příspěvku Voyageru, který napsal Stephen Enhlich, Generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Voyager, Shingo Lavine se připojí k společnosti Voyager jako vrchní ředitel blockchainu.

Kromě toho bude mít místo v představenstvu společnosti Voyager, kde může pomáhat při utváření budoucnosti společnosti.

Stephen to říká Shingo je široce uznávaný odborník a vedoucí v oboru a Voyager bude mít obrovský užitek z toho, že ho bude mít na palubě.

Tým

Tým Voyager je složen z týmu finančních a technologických veteránů, kteří se věnují zmocňování a servisu investorů v kryptoměnách.

Jsou to průmysloví veteráni, kteří pocházeli z předních organizací, jako jsou E * Trade, Uber, Tradeit, Lightspeed Financial a dalších předních organizací v různých oborech.

Stephen Ehrlich slouží jako generální ředitel a jeden ze zakladatelů společnosti Voyager. Od akvizice ETHOSu se Shingo Lavine připojil k týmu Voyageru jako jeho hlavní blockchainový důstojník.

Partnerství a akvizice

Po sloučení společností ETHOS a Voyager získala nově vytvořená společnost angažovanou společnost Circle invest, která na platformu Voyage efektivně připojila více než 40 000 investorů. 

Závěr

Konsenzus ohledně cenových pohybů kryptoměn je pozitivní. Tento sentiment podporuje myšlenka, že letos zažijeme další akci odměňování bitcoinů na polovinu, kterou mnozí považovali za jeden z hlavních katalyzátorů předchozích významných býčích běhů v minulosti.

Vzhledem k vysoké korelaci cenových pohybů většiny altcoinů s bitcoiny se můžeme domnívat, že to bude mít s největší pravděpodobností pozitivní dopad na cenu ETHOS VGX.

Vyhlídky, že ETHOS VGX dosáhne dalšího historického maxima, jsou možné v nadcházejících měsících dopředu, a to díky obnovení zájmu o kryptoměny a zapojení nových investorů.

I když se obecné prostředí stává stále vzestupnějším, v rámci projektu ETHOS existuje také mnoho vývojů, které tento sentiment urychlí.

Největší z nich je fúze se společností Voyager, která efektivně rozšířila svou působnost na trhu a produkty a služby, které bude nabízet.

Voyager je dále veřejně obchodovaným licencovaným krypto-makléřem, který posiluje svoji akviziční strategii pro krypto a finanční spřízněné společnosti, přičemž nejnovější z nich je akvizice Circle Invest účinně na palubě jejích více než 40 000 retailových investorů.

 Pouze čas ukáže, zda akviziční strategie Voyageru přinese ovoce. U samotného ETHOS VGX jako tokenu makléře pro uvedenou společnost je však pravděpodobné, že se zvýší cena v důsledku zvýšeného využití způsobeného nárůstem produktů a služeb Voyager, jakož i zvýšením poptávky ze strany nových uživatelů tokenů od nabytých společností.

Toto je skutečně vzrušující doba pro token ETHOS VGX a pro ty, kteří hledají pěkný altcoin k investování do ETHOS, by měl být VGX jedním z vrcholů na jejich seznamu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me