Predikce cen Holochain (HOT) pro roky 2021, 2022, 2025

Měli byste si koupit Holochain? Měli byste to držet dlouhodobě? Pokud jste zvědaví na původ Holochainu, jeho způsob fungování a jeho dlouhodobou a krátkodobou budoucnost, jste na správném místě. Obchodníci již dlouho využívají technickou a algoritmickou analýzu k předpovědi budoucí ceny s určitou mírou přesnosti. V tomto článku o predikci cen Holochainu vyhodnotíme Holochain pomocí kombinace historického přehledu a technické analýzy cen.

predikce ceny holochainu

Holochain není přísně standardní blockchain ve formě bitcoinu nebo ethereum; spíše používá holistickou formu technologie distribuované účetní knihy. Standardní technologie blockchainu má globální rozsah: zde každý uzel v síti ukládá stejná data a systém se při ověřování dat spoléhá na určité konsensuální algoritmy (proof-of-work in bitcoin, proof-of-stake in others).

Holochain se vyhýbá globalistickému postoji a k ​​dosažení konsensu nepoužívá žádný algoritmus. Ve skutečnosti tvrdí, že absolutní globální shoda není ani možná, ani nutná. Spíše je to „agent-centric“: dává každému uzlu individualizovanou vidlici, kterou lze poté ověřit na místní nebo regionální úrovni (tj. Mezi spřízněnými stranami).

S touto radikální reformulací mohl Holochain vyřešit nejhorší problém, který blochain od svého vzniku sužoval. To je problém rozsahu. Ve standardním blockchainu jsou data distribuována mezi nespočetnými uzly systému, mimo centrální ústřednu nebo dokonce jednoho vlastníka.

Data jsou tak chráněna před zlomyslností nebo chybou kteréhokoli jednotlivého uzlu. Protože však blockchain počítá a zaznamenává ohromující počet transakcí, protože množství dat exponenciálně roste, výsledné zahlcení řetězce může značně snížit rychlost zpracování.

predikce ceny holochainu

To má za následek dlouhé čekací doby a více transakčních poplatků pro ověřovatele. Bylo předloženo několik důmyslných návrhů na zvýšení propustnosti (počet transakcí za sekundu) a tím ke snížení plýtvání. Jedna slibná firma (Loopring) vytvoří na hlavním řetězci sekundární vrstvu blockchainu, čímž většinu výpočtových úloh přesune mimo řetězec a použije hlavní řetězec pouze pro účely záznamu (což vyžaduje méně dat).

Další firma (OMG Network) nabízí mírně odlišné řešení: použití sekundární vrstvy ke zpracování dat v dávkách transakcí (spíše než jednotlivě) a sdělování dat shromážděných do hlavního řetězce. Ethereum je v každém případě zvětšeno – jeho kapacita se zvýšila tisíckrát – protože kontakt mezi hlavním řetězcem a podřízeným řetězcem je vytvořen co nejméně vzácný a minimální.

Holochain věří, že celá snaha o zvýšení globální propustnosti je zavádějící. Jde o to úplně opustit globální rámec, nerozšiřovat ho nebo ho rozšiřovat. Chcete-li vysvětlit, proč by to tak mělo být, zvažte provokativní analogii mezi blockchainem a anglickým jazykem. Kde se Holochain ptá, je uložen anglický jazyk?

Neexistuje žádný univerzální slovník, který by ukládal celý anglický jazyk, jak se mění od okamžiku k okamžiku. Žádný jednotlivec nese v sobě celý jazyk. Jazyk se spíše utváří v nesčetných komunitách po celém světě, z nichž každý jej používá pro svůj vlastní důvod, přičemž každý podporuje jiný aspekt. Neexistuje žádný důvod k dosažení globální shody o stavu konkrétního jazyka v určitém časovém okamžiku.

Pro jistotu může být mezi velkým počtem uzlů uložena veřejná účetní kniha (stejně jako existuje něco jako angličtina, kterým mluví „všichni“); zároveň mohou existovat také místní nebo regionální pobočky, které mají své vlastní mechanismy konsensu (stejně jako existuje něco jako regionální dialekt nebo profesionální žargon se specializovanými pravidly, kterým rozumí jen málo lidí); ale veřejný řetězec, to musí být jasné, není absolutní účetní kniha, která zaznamenává každý místní detail.

Tímto způsobem chápaný Holochain je nekonečně škálovatelný a všestranný, stejně jako v určitém smyslu anglický jazyk. Pokud si člověk dokáže představit tuto pluralitní představu o blockchainu, člověk si uvědomí, že se vůbec nemusí obtěžovat několika transakcemi za sekundu, víc než je potřeba se informovat o počtu e-mailů odesílaných přes internet za sekundu.

Holochain je tedy pozoruhodným novým odklonem v technologii blockchain. Jedná se o revoluční přeformulování toho, co blockchain je a potenciálně může být. Pokud Holochain uspěje ve své misi, pokud dokáže dodat nekonečně škálovatelnou technologii, kterou slibuje, dožijeme se toho, aby se běžné aplikace (myslím sociální média) stavěly na decentralizované síti.

Už to není jen o směně měny. Vlastnictví internetu bude nakonec vytrženo z megakorporací (např. Facebook, Twitter), které jej nyní ovládají. Data lidí budou obnovena právoplatným vlastníkům, lidem. Vzhledem k tomu, že blockchain v nadcházejících letech pronikne hlouběji do společnosti, bude stále více a více firem přijímat Holochainovu holistickou, pluralitní a dokonce demokratickou vizi.

Holochain (HORKÝ) Historická cenová analýza 

Historie Holochainu byla poznamenána volatilními cenovými výkyvy. Holochain měl v dubnu 2018 úspěšné ICO s 0,0001 USD za token. Cena v květnu 2018 prudce vzrostla na téměř 0,10 USD za token, než se do konce roku zhroutila na 0,002 USD. Od té doby udržuje rozmezí mezi 0,005 a 0,003 USD.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku klesl Holochain o 3,03% na 0,007 USD. Má tržní limit 124 milionů, přičemž existuje 177,62 miliardy HOT tokenů.

holotokenHolo (HORKÉ)

Hodnocení: 100$ 0,003053Cena (BTC) 0,00000000Marketcap$ 542,24 M Objem$ 112,68 M24h Změna 3,09% Celková nabídka 177,62 B HORKÁ

Holochain (HOT) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Jak již bylo naznačeno, predikce cen je nejistý úkol a vyžaduje hodně moudrosti. Opírá se o obezřetné pozorování historických dat a technicky propracovanou projekci současných trendů do budoucnosti. Následující předpověď byla vytvořena právě s takovou kombinací.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,000731 $ 4,13%
1 týden 0,000759 $ 8,11%
1 měsíc 0,00151 USD 115%
1 rok 0,00529 $ 653%

H3: Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,00529 $ 653%
2 roky 0,00788 $ 1038%
3 roky 0,00685 $ 875%
5 let 0,0105 $ 1395%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen Holochainu 2021

Holochain prochází rostoucími bolestmi a jeho vývoj byl pomalejší, než se očekávalo. Přesto se očekává, že bude stabilní po celý rok.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena 1 tokenu Holochain (HOT) mohla být v roce 2021 potenciálně kolem 0,000731 $.

Predikce cen holochainu na rok 2022

Očekává se, že do tohoto data budou odstraněny současné překážky rozvoje. Jak více a více vývojářů přijímá vizi Holochainu, zažije trvalý vzestup.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 tokenu holochainu (HOT) mohla v roce 2022 potenciálně pohybovat kolem 0,00529 $.

Predikce cen holochainu na rok 2025

Pravděpodobně to bude pro Holochain inflexní bod, protože se připravuje na globální přijetí. Jak blockchain dobývá svět, inovativní a vysoce škálovatelná platforma přiláká mnoho uživatelů a vývojářů. Očekává se, že Holochain zažije vytrvalý běh býka.

Podle předpovědi a algoritmické analýzy by cena 1 tokenu holochainu (HOT) mohla být v roce 2025 potenciálně kolem 0,00855 USD.

Je Holochain dobrá investice?

Holochain může změnit podobu internetu, jak ji známe.

Uvedu příklad: v současné době přenášíme při používání internetu naše osobní údaje (vše od našich fotografií až po náš zájem, což se odráží v našem výběru knih, časopisů a nákupních návyků) prostřednictvím společností, jako je Facebook, které škodolibě využívají tyto údaje, abychom dosáhli zisku na naše náklady.

Holochain umožní vytvoření stránek sociálních médií (mimo jiné aplikace), ve kterých již takoví prostředníci nekontrolují naše osobní informace, které budou distribuovány v šifrované podobě spolu s decentralizovanou sítí. To se, samozřejmě, ukáže jako velmi populární mezi velkým počtem lidí podrážděných nesprávným chováním společnosti.

Ale uspěje to? Je Holochain schopen realizovat tuto ambiciózní vizi? Zpoždění vývoje nám dalo důvod k pozastavení. Tolik měsíců po ICO není v dohledu žádný alfa testnet. Na druhé straně se Holochain chlubí schopným týmem (viz níže) a vášnivou komunitou vývojářů. Pokud existuje nějaký důvod doufat, je to ono.

Jak koupit Holochain

Token holochainu je k dispozici na burzách Binance, Bitrue, Bilaxy a dalších. Na těchto burzách musíte otevřít účet, zabezpečit účet pomocí dvoufaktorové autentizace a vložit prostředky, abyste mohli koupit ekvivalentní částku tokenu. Tyto fondy zatím musí být v jiných kryptoměnách než v nekryté měně, jako je USD. Pokud chcete vyměnit fiat měnu za krypto, musíte jít na Coinbase, která tuto službu poskytuje.

Více informací o Holochainu

Tým

Hlavním architektem společnosti Holochain je David Brock, který od roku 1986 pracuje jako vývojář umělé inteligence pro širokou škálu klientů. Má bohaté zkušenosti s aplikacemi p2p, stejně jako výkonný inženýr Eric Harris Braun. K projektu je také přidružen asi tucet vývojářů.

Závěr

Holochain slibuje, že překročí omezení blockchainové technologie a učiní ji všestrannější. Blockchainy, jako je Ethereum, se potýkají s relativně pomalými a neefektivními časy zpracování dat. Snahy o zvýšení výkonu brzdila potřeba udržovat globální účetní knihu v nesčetných uzlech, které zaznamenávají a ověřují každou transakci v blockchainu.

Holochain inovativním způsobem odstraňuje požadavky globálního konsensu a umožňuje validace v regionálních a místních podmínkách. Díky tomu je řetězec škálovatelnější, ale také umožňuje vytváření řady aplikací (nejen směnárna, ale také sociální média), které nyní podléhají monopolnímu postavení společnosti. Jedná se o obrovský vývoj, který má potenciál vytvořit zcela nový druh internetu. Otázkou však je, zda v tomto podniku uspěje. Pokrok byl pomalý, ale dosud není důvod opouštět naději.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me