Predikce cen IOST (IOST) pro roky 2021, 2023 a 2025.

Pokud jste se v poslední době dozvěděli o této maličkosti zvané „decentralizace“, možná jste slyšeli o názvu „IOST“. IOST patří mezi nejžhavější blockchainy s kryptoměnou, která pomáhá napájet decentralizovaný ekosystém služeb Internetu postavený na skutečně decentralizované správě, vysokorychlostních rychlostech a velké škálovatelnosti.

Vzhledem k tomu, jaký potenciál pro růst a masové přijetí existuje pro služby, jako je DeFi, a širší nasazení dApps, které uspokojí vaše každodenní potřeby, naše předpověď cen IOST předpovídá slibnou budoucnost.

Decentralizace všech věcí začala a již rychle roste do všech aspektů našeho života; prostřednictvím finančních služeb, sociálních médií, blogů, her, tržišť a dokonce i hazardních her.

Jak však začínáme vidět, jak se tyto stále zvětšují spolu s rozšiřující se uživatelskou základnou, dostali jsme se k prastarému nepříteli blockchainů; rychlost transakce, vysoké poplatky za plyn a škálovatelnost. Blockchain IOST řeší to všechno a ještě víc, takže si přečtěte naši předpověď cen IOST a zjistěte, proč jsme tomuto mladému projektu vložili takové dobré naděje.

Predikce cen IOST

IOST Historická cenová analýza.

IOST nativní kryptoměna je token IOST, což je zkratka pro „token služeb internetu“. IOST uspořádal 3. ledna 2018 soukromý prodej, kterého se zúčastnili pouze velcí institucionální investoři. Prodal 40% své celkové dodávky těmto investorům, přičemž získal ether v hodnotě 35 milionů USD, aby mohl pokračovat ve financování rozvoje blockchainu IOST.

Podle historických obchodních údajů od Messari a CoinMarketCap začala veřejně obchodovat kolem poloviny ledna 2018. Téměř okamžitě dosáhla svého maxima historického maxima 0,136 500 $ 24. ledna 2018. Později v březnu 2018 opět korigovala zpět a poté vzrostla vzhůru v květnu 2018. Od tohoto druhého květnového vrcholu se však IOST většinou obchoduje s rozsahem vázaným, poté 13. března 2020 klesl na historické minimum 0,001562 USD.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce.

Podle Messariův index volatility měření kryptoměn je IOST vzhledem ke své velikosti a tržnímu limitu poměrně volatilnější než jiné tokeny. Při vstupu na tento trh byste proto měli být opatrní. V době psaní (19. ledna 2021) je hodnota IOST oceněna na 0,019434 $, což je ztráta 6,07% při 24hodinovém obchodování. Pro srovnání by to snížilo IOST o 85,76% ze svého historického maxima a o 1,144,17% ze svého historického minima.

Data společnosti CoinMarketCap ukazují, že kdybyste se podíleli na prodeji soukromých tokenů IOST, zaznamenali byste na ROI ztrátu 17,36%. IOST má omezenou celkovou dodávku 22 306 434 689 IOST, s cirkulující dodávkou 16 374 175 762 IOST. S hodnotou tržní kapitalizace 318 222 387 USD je IOST 76. největší kryptoměnou na trhu. Zajímavé je, že Messariho metriky ukazují, že 31,30% jeho tokenů v oběhu (3 760 798 379,00 IOST) je vsadil, s průměrným anualizovaným výtěžkem vkladu 12,65%.

iostokenIOST (IOST)

Pořadí: 80$ 0,044843 Cena (BTC) 0,00000100$ 830,09 M Objem$ 243,75 M24h změna 0,66% celková nabídka 22,40 B IOST

IOST (IOST) Předpovědi budoucí prognózy cen.

IOST nabízí všestranné a přátelské k vývojářům platforma blockchain-as-a-service (BaaS) je neuvěřitelně snadné budovat budoucnost decentralizovaného a výkonného ekosystému služeb Internetu. Můžete se podívat na stránky jako DappRadar nebo DappReview najít celý ekosystém IOST.

Jeho blockchain může vytvářet nové generace decentralizovaných aplikací a platforem, spolu s napájením inteligentních smluv, s vysokou propustností a vysoce škálovatelnou architekturou, které by mohly podporovat hromadné přijetí a vysoký růst bez zatěžujících poplatků. Naše predikce cen IOST je tedy na základě jejích vyhlídek poměrně vzestupná.

Krátkodobá předpověď.

AfterPriceChange
1 den 0,020 $ 5,9%
1 týden 0,028 $ 44,59%
1 měsíc 0,019 $ -1,72%
6 měsíců 0,022 $ 16,81%
1 rok 0,026 $ 37,9%

Dlouhodobá předpověď.

AfterPriceChange
2022 0,026 $ 37,9%
2023 0,031 $ 63,63%
2024 0,036 $ 87,82%
2025 0,041 $ 115,09%

Predikce cen IOST na rok 2021.

IOST obchoduje na pevném základě počátkem roku 2021, a to navzdory zrušení 24hodinového obchodování. Algoritmické modely, které jsme agregovali, tedy předpovídají, že do roku 2021 bude mít větší zisky, spolu s nějakým zdravým návratem.

Poslední novinkou, která v době psaní tohoto článku vyšla z IOST, je její oznámení, že patří mezi první várku veřejných blockchainů, které budou podporovat stabilní minci vázanou na dolar HUSD. Pokud bychom i nadále viděli vzestup stabilních mincí, jaký máme u Tetheru, mohlo by to IOST katapultovat ještě dále.

Predikce cen IOST na rok 2023.

Jednou z hlavních neznámých při určování budoucnosti IOST je DeFi. V letech 2020 a 2021 došlo k prudkému přílivu nových hotovostí a uživatelů do decentralizovaných finančních platforem a služeb a očekáváme, že v příštích několika letech se exponenciálně zvýší. Hlavní problém, který trápí platformy masového spotřebitele, je zúžen pomalou, nestabilní a omezující sítí.

Slib IOST toto všechno vyřešit by z něj učinil lákavou nabídku pro platformy DeFi. Pokračující tlak v tomto sektoru bude zásadní pro upevnění základů IOST do budoucnosti finančního systému a demokratizované ekonomiky.

Predikce cen IOST na rok 2025.

Decentralizace by dosáhla širšího přijetí do roku 2025 a IOST má potenciál být mezi stěžejními blockchainy, které tuto transformaci pohánějí pro všechny naše civilizované potřeby, jako je přístup k bankovnictví nebo dokonce napájení našich sociálních médií.

Mezi dokončením dalších budoucích aktualizací plánu, jako je kompatibilita napříč řetězci se sítěmi, které nejsou IOST, a další podporou pro různorodou skupinu decentralizovaných aplikací, jako jsou hry, se rodná kryptoměna IOST pravděpodobně do roku 2025 prolomí kolem svých maxim..

Je IOST dobrá investice?

Naše predikce cen IOST ukázala, že je to vynikající investiční příležitost, ať už plánujete používat svou nativní kryptoměnu k transakcím a výměně na mnoha decentralizovaných platformách využívajících IOST a její platformu blockchain-as-a-service (BaaS) nebo udržování to pro dlouhodobý HODL.

Bude však od vás obezřetné, abyste při vstupu na poměrně mladý trh, jako je IOST, byli opatrní, protože trhané obchodování jsme viděli až pozdě. IOST již má za sebou dlouhý seznam úspěchů a cílů, aby připravil blockchainovou technologii pro širokou mainstreamovou adopci, bez jeho souběžných nedostatků, které by tento zážitek zrušily.

Ve srovnání s konkurenčními blockchainy jako Ethereum, NEO, EOS nebo Cardano spustila IOST svůj původní main-net se schopností zpracovat 7 000–8 000 transakcí za sekundu (TPS). Teoreticky je snadno možné škálovat síť IOST bez povolení na zpracování až 100 000 TPS s dobou blokování pouhých 0,5 sekundy, kterou lze dále vylepšit a aniž by účastníkům sítě vznikla volatilita vysokých poplatků za plyn.

Jako síť nabízející stavební kámen budoucnosti, kde se hromadně vytvářejí decentralizované ekosystémy, má IOST jistě dobrý příslib.

Rovněž chtějí aktivněji přistupovat k budování budoucnosti. IOST je přátelský k vývojářům tím, že poskytuje rychlý a výkonný virtuální stroj, který pomáhá při procesu vývoje. Mají také připravené sady SDK pro snadné vytváření dApps založených na IOST s pohodlím používání běžných kódovacích jazyků.

IOST zahájila dvě iniciativy pro lepší urychlení tohoto růstu. Theseus je specializovaný vlastní výzkumný a vývojový tým dApp, zatímco Bluehill je program akcelerátoru za 50 milionů dolarů, který vývojářům pomáhá vytvářet na platformě více.

Jak nakupovat IOST?

Binance, která je největší celosvětovou burzou kryptoměn podle objemu, je přirozeně dobrým místem, kde můžete začít nakupovat v jakékoli řadě tokenů. IOST lze snadno najít zde i další tržiště, například OKEx, Upbit, Huobi, Bithumb, MXC, KuCoin, Bittrex a mnoho dalších. Vždy můžete použít stránky jako CoinMarketCap, nebo CoinGecko najít komplexnější seznam všech burz, které nabízejí párování pro IOST.

Více informací o IOST.

IOST je nativní kryptoměna stejnojmenného blockchainu IOST. Lze jej použít v decentralizovaném ekosystému různými způsoby, například jako platby za zboží a služby vyměňované na tržišti využívajícím IOST, placení poplatků nebo vydělávání provizí za provádění inteligentních smluv, zpracování transakcí nebo používání sdílených zdrojů jako je úložný prostor, platby jako odměna za přispění výpočetními zdroji k zabezpečení sítě IOST nebo výměna za jiné tokeny využívající IOST třetích stran.

Blockchain IOST je mezitím vysokorychlostní decentralizovaná síť s cílem stát se základem nové digitální ekonomiky postavené na decentralizovaných platformách a službách. V době psaní tohoto článku hostí na své hlavní síti 40 1747 účtů, přičemž vyřídil více než 552 milionů transakcí s více než 930 chytrými smlouvami a 474 uzly.

Běží na inovativním průlomovém byzantském konsenzuálním algoritmu Proof-of-Believability (PoB), který řídí blockchain IOST. Je podpořen procesem decentralizovaného hlasování a vytváření výborů prostřednictvím speciálně navrženého bodového systému zvaného „Servi“, který rozhoduje a střídá členy řídícího výboru.

Počet bloků produkovaných každým členem je úměrný počtu obdržených hlasů, což zajišťuje, že výroba bloků zůstane skutečně decentralizovaná, ale s výhodami sítí dPoS, které umožňují vysokou škálovatelnost a rychlost propustnosti.

Mezi další inovace patří mechanismus „Micro State Block“, který minimalizuje náklady na úložiště pro validátory uzlů, mechanismus „Efficient Distributed Sharding“ (EDS), díky kterému jsou střepy dostatečně velké pro provádění více transakcí rychlostí a zároveň jsou silně odolné vůči zkreslení, „TransEpoch“ který zajišťuje přiřazení validátorů ke střepům během epochálního přechodu při zachování provozuschopnosti sítě a „Atomix“ jako dvoustupňového mezistupňového protokolu, který zajišťuje atomicitu transakce.

Závěr.

S konečnou platností, jak je zřejmé z naší predikce ceny IOST, je IOST dobrým projektem, na který se můžete podívat, pokud uvažujete o jeho přidání do vaší investiční hromady, s dobrým růstem organického růstu. Síť blockchainu IOST bez povolení přináší nejen vysoké rychlosti transakcí, vysokou škálovatelnost a nízké poplatky, ale zajišťuje neměnnost dat postavenou na vrcholu robustní decentralizované sítě.

Rovněž sleduje pokračující rozšiřování svého používání prostřednictvím proaktivních opatření, která vývojářům pomohou vytvořit širší ekosystém platforem pro provoz na IOST a postupovat do zralého, ale dosud neprozkoumaného teritoria Internet služeb, potenciálně další velká věc po IoT.

Jeho hlavní hrozbou je zvýšená konkurence jiných, zavedenějších a populárnějších blockchainů, jako jsou Ethereum, EOS, NEO nebo Cardano. S každým blockchainem, který řeší stejnou otázku propustnosti, škálovatelnosti a stability sítě, by to mohlo přinést zvýšený tlak na IOST.

Je to však algoritmus PoB, který je jedinečným USP v rámci blockchainového prostoru se strukturou správy, která je zcela transparentní a decentralizovaná. To samo o sobě stačí k oddělení IOST od davu a jistě to přiměje platformy DeFi a vývojáři dAPP si to dvakrát rozmyslí, než si vyberou, na které platformě postaví svou budoucnost.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me