Predikce cen Loopring (LRC) pro roky 2021, 2022 a 2025

Loopring je protokol decentralizované burzy (DEX), ve kterém mohou obchodníci obchodovat s kryptoměnami napříč různými blockchainy, aniž by museli odevzdávat své soukromé klíče správcům centralizovaných burz (CEX). Loopring, jinými slovy, je nevazební kryptografický protokol, který používá algoritmy smart-contract k transakci s kryptografickými aktivy bez lidské účasti.

Snaží se tak splnit nejrevolučnější příslib blockchainové revoluce: K decentralizovanému financování (DeFi). DeFi, který přesouvá transakce z ústředních institucí do neosobních sítí, umožňuje obchodníkům zabezpečit se před škodlivými aktéry (hackery, zloději atd.) A lidmi náchylnými k chybám.

Překážkou je, že technologie blockchain je pomalá. Konvenční banky zpracovávají transakce dvousetkrát rychleji než Ethereum, na kterém je Loopring postaven. V tomto ohledu se může vize hyperrychlého protokolu DEX, avšak zcela očištěného od lidského prvku, jevit jako utopická iluze.

Přesto Loopring cestoval daleko, aby přesně uskutečnil tuto vizi. V tomto článku o predikci cen Loopring prozkoumáme historii tohoto skličujícího projektu a vyhodnotíme budoucí vyhlídky.

predikce ceny loopring

Jak funguje Loopring?

Stonásobné navýšení transakcí při zachování bezpečné, nevázací povahy platformy, Loopring používá tzv. zkRollup protokol. Stejně jako plazmový protokol lze zkRollup vizualizovat jako sekundární blockchain navrstvený na vrcholu hlavního řetězce Ethereum.

Sekundární neboli „podřízený“ řetězec lze poté použít k provedení výpočtu, náročného na zpracování úloh, zatímco hlavní řetězec lze použít pouze k ukládání takto odvozených dat. Jinými slovy, zkRollup namísto zpracování každé transakce v hlavním řetězci jednotlivě zpracovává dávky transakce, mimo řetězec a sděluje výsledek hlavnímu řetězci. Při zachování zabezpečení na úrovni etherea může Loopring shromažďovat stovky transakcí napříč několika blockchainy.

Loopring umožňuje obchodníkům udržet si plnou kontrolu nad svými fondy. Je jim umožněno vybírat finanční prostředky, aniž by museli podstoupit sporná období důkazů o podvodech. V žádném okamžiku se od nich nevyžaduje, aby se vzdali úschovy svých kryptoměn, nebo aby důvěřovali dobré vůli provozovatelů sítí nebo třetích stran.

Loopring dokáže zpracovat až 2025 obchodů (propustností) za sekundu s On-Chain Data Availability (OCDA) nebo až 16 400 obchodů bez nich. Loopring je také levný a účtuje jen nepatrný zlomek procenta za obchod (ve srovnání s několika dolary na konvenčních platformách), což z něj může nakonec udělat standardní prostředek pro nasazení algoritmů vysokofrekvenčního obchodování.

Loopring tak lze připsat dlouhou cestu při řešení nejnáročnějšího problému decentralizovaného financování: zvýšení výkonu bez ohrožení bezpečnosti. V době, kdy se několik kryptoměn stalo obětí externího hackerství, a zatímco jiné byly vypleněny škodlivými zasvěcenci, svět potřebuje bezpečnou, transparentní a efektivní alternativu. Loopring, pokud dokáže dosáhnout svých cílů, má potenciál zcela zahájit nový věk v oblasti financí.

Loopring (LRC) Historická cenová analýza

Po Initial Coin Offering (ICO) v září 2017 prolomil token Loopring v lednu 2018 2 $, poté téměř okamžitě padl na 50 centů. Po opětovném nárůstu na 1 $ token poté pro rok 2019 a velkou část roku 2020 klesal v rozmezí 5–10 centů, než se v současné době vyšplhal na hranici 40–50 centů.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku se token Loopring prodával za 39 centů, za posledních 24 hodin vzrostl o 0,83 procenta. Mince má a tržní kapitalizace 484,25 milionu, s celkovou dodávkou 1,37 miliardy LRC.

loopringLoopring (LRC)

Pořadí: 87$ 0,568983 Cena (BTC) 0,00001100Marketcap$ 709,15 M Objem$ 55,85 M24h Změna 1,99% Celková nabídka 1,37 B LRC

Loopring (LRC) Předpovědi prognózy budoucí ceny

Předpovídání budoucí ceny je neodmyslitelně nejistý úkol, ačkoli se správnými analytickými nástroji a historickými závěry je možné uvažovat o rozumném odhadu. Je třeba vzít v úvahu volatilitu daného kryptoměny, stejně jako environmentální kontext celého krypto ekosystému.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,380 $ -2,06%
1 týden 0,465 $ 19,8%
1 měsíc 0,565 $ 45,6%
1 rok 0,664 $ 71,1%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,664 $ 71,1%
2 roky 0,681 $ 75,5%
3 roky 0,945 $ 143%
5 let 1,17 $ 201%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen loopringu na rok 2021

Loopring, který řídí zkušený a uznávaný tým u jeho kormidla, se bude držet stabilní po celý rok, i když kryptoměna začne zajímat stále více investorů. Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 Loopring Token (LPR) mohla v roce 2021 potenciálně pohybovat kolem 0,581 USD

Predikce cen loopringu 2022

Stále více obchodníků, individuálních i institucionálních, pravděpodobně přijme blockchain k provádění algoritmických a vysokofrekvenčních obchodů. Analytici předpovídají, že Loopring, jako jedna z mála platforem nabízející k tomu potřebné nástroje, bude v blízké budoucnosti široce využíván. Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 Loopring Token mohla v roce 2022 potenciálně pohybovat kolem 0,664 USD.

Loopring Cenová předpověď 2025

Za několik let technologie blockchain pronikne velkou část společnosti stejným způsobem jako internet v devadesátých letech nebo chytré telefony v pozdních 2000s. Decentralizované finance vezmou svět útokem; mnoho obyčejných lidí bude pro běžné nákupy používat altcoin nebo stablecoin. Sotva zůstane banka nebo investiční společnost, která nebude mít v sadě nástrojů protokol DEX.

Ve střednědobém horizontu je budoucnost Loopringu jasná. Je pravděpodobné, že převezme jeho konkurenty a nabídne obchodníkům a běžným spotřebitelům požadované funkce za nízkou cenu. Analytici předpokládají, že pokud si udrží současnou dynamiku, podstoupí trvalý běh býka několik let až do roku 2025 a dále.

APodle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 tokenu Loopring mohla potenciálně pohybovat kolem 1,10 USD v roce 2025.

Je Loopring dobrá investice?

Loopring vlastní zdravé koncepční základy, špičkové technologie a vysoce úspěšný tým (viz níže). S blockchainovou revolucí, která se chystá v blízké budoucnosti převzít kontrolu nad finančním světem, bude Loopring pravděpodobně zaujímat své právoplatné místo v avantgardě DeFi.

Na rozdíl od jiných platforem umožňuje Loopring „ring-matching“, ve kterém je několik objednávek od několika obchodníků spojeno dohromady ve formě virtuálních ringů. To umožňuje rozdělení objednávek, takže pokud nelze objednávku splnit v jedné transakci, lze ji zpracovat následným zvoněním, dokud nebude objednávka nakonec vyplněna.

Konkurence je však tvrdá, protože soupeři nelze vyloučit z ruky. Bude Loopring soutěžit s jinými protokoly DEX založenými na etherea, jako je protokol Kyber, Bancor nebo 0x?

Všechny tyto platformy slibují okamžitou výměnu tokenů za skromné ​​náklady, ačkoli žádná kromě Loopringu se nemůže pochlubit inovativní technologií „párování prstenů“. Investorům bude rozumné sledovat v následujících měsících a letech srovnávací trajektorii každé z těchto platforem.

Jak koupit Loopring?

Loopring je k dispozici na burzách, jako jsou Bithumb, DragonEX a Binance. Nejprve si musíte na těchto burzách otevřít účet a zajistit je pomocí dvoufaktorového ověřování. Loopring v těchto burzách lze směňovat pouze za jiné kryptoměny, jako je bitcoin. Pokud tedy ještě nemáte kryptoměnu, musíte nejprve zamířit do Coinbase a koupit si první dávku kryptoměny s fiat měnou, jako je USD.

Více informací o Loopringu

Od svého začátku v červnu 2017 Loopring vyvinul čtyři hlavní verze platformy s názvem verze 1.0, 1.5, 2.0 a 3.0, každá inovativnější než ta minulá.

První verze nabídla výše popsanou funkci „ring-matching“; druhá verze (1.5) přišla s další funkcí, která eliminuje front-running během obchodů; třetí verze umožnila obchodníkům použít jakýkoli token ERC20, nejen LRC, jako poplatek pro předávající (přestože použití LRC je stále nejlevnější možností); a nejnovější verze obsahuje výše zmíněný protokol zkRollup, který zvyšuje rychlost bez obětování bezpečnosti.

Tým

Zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Loopring je Daniel Wang, softwarový inženýr z Číny. Před založením Coinport, centralizované burzy kryptoměn, zastával vedoucí pozice ve společnostech Boston Scientific a Google. Pokusil se nabídnout „bezprecedentní transparentnost“ v této výměně, než se přesunul k Loopring DEX, nejvyšší transparentní síti.

Jay Zhou pracoval v Ernst and Young a Paypal, než se obrátil na kryptoměnu. Spoluautorem byl originální dokument pro Loopring. Nyní je mentorem ve Stanfordu, kde radí studentům ohledně kryptoměny a decentralizovaných aplikací.

Závěr

Loopring je ambiciózní příchod na scénu DeFi a jeden z jejích nejlepších praktiků. Díky své rychlé propustnosti a bezpečné architektuře si klade za cíl uskutečňovat levné obchody bez tření napříč několika blockchainy bez škodlivého nebo jinak omylného lidského zásahu.

Ve srovnání se svými konkurenty nabízí tři jedinečné vlastnosti: „ring-matching“ (ve kterém jsou objednávky v blockchainových sítích seskupeny jako prsteny, takže každá objednávka, kterou nelze splnit v jedné transakci, bude rozdělena a provedena odděleně); „Dual Authoring (který brání předním běžcům v běhu před objednávkou a krádeži obchodu před jeho vypořádáním; a nakonec„ Any Token as Fee “(který umožňuje obchodníkům používat nejen LRC, ale jakýkoli token ETH20 na platformě.

To umožňuje plynulý provoz napříč blockchainy, protože obchodníci na dané platformě mohou používat svůj vlastní preferovaný token. Se zdravými základy, robustní architekturou a jedinečnými základy je Loopring připraven v nadcházejících letech vzít finanční svět útokem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me