Predikce cen PolkaDot (DOT) na roky 2021, 2022 a 2025

Akce na tržní ceně je základem pro technickou analýzu mince. Většina krátkodobých obchodníků používá cenové akce k určení, kdy se dostat do a z obchodu pomocí podpory a odporu. Spíše než se zaměřit na základní faktory, které ovlivňují cenový pohyb trhu, se cenová akce zaměřuje na cenovou historii trhu.

Tuto metodu používá většina obchodníků ve skupinách signálů k předpovídání ceny mince. V tomto průvodci predikcí cen Polkadot však uvidíme, jak bychom mohli pomocí cenové akce určit dlouhodobou hodnotu DOT. 

Predikce cen Polkadot

Než se ponoříme do predikce cen Polkadot, udělejme dětské kroky a nejprve prozkoumejme projekt. Jednou z prvních věcí, které byste se měli dlouhodobě držet coiny, je integrita projektu, protože by to ovlivnilo cenu v příštích letech. 

Polkadot je jedinečný blockchainový protokol vytvořený pro podporu více řetězců v jedné síti. Protokol je speciálně vytvořen tak, aby vyřešil blockchainové trilemma a zajistil, aby transakce byly decentralizované a bezpečné, přičemž budou stále škálovatelné a interoperabilní. Polkadot je podporován nadací Web3 a vyvinut společností Parity Technologies.

Polkadot založili Gavin Wood a Jutta Steiner, kteří jsou bývalými manažery Ethereum. Aby zlepšila škálovatelnost, Polkadot provozuje dva typy blockchainů, Relay Chain, který je hlavní, a Parachain, ze kterého se uživatelé budou napájet do hlavní sítě. Tento design zajistí zabezpečení sítě a zajistí škálovatelnost transakcí. V tomto průvodci predikcí cen Polkadot uvidíme, jak nám akce tržních cen může pomoci určit cenu DOT v nejbližší budoucnosti. 

Analýza historických cen PolkaDot 

Nadace Polkadot zahájila své první kolo ICO v říjnu 2017 a získala přibližně 140 milionů dolarů. Po prodeji 10 000 000 DOT, což je polovina jejích akcií, se však společnost dostala do ztráty a musela provést další dvě prodejní kola v letech 2019 a 2020. Při svém spuštění zahájila Dot cenovou cestu na 6 $ a poté se propadla na 2,81 $. Přestože v září 2020 cena jednoho DOT dosáhla 6,11 USD, do prosince 2020 klesne na pouhých 4,95 USD.

Do 16. ledna 2021 však Dot dosáhl nového historického maxima a dosáhl 19,05 USD. Tato nová ATH však byla výsledkem redominace DOT tokenů. Během ICO bylo uživatelům, kteří si koupili minci 30 $, nabídnuto 100 $ nových mincí za 6 $, což činí průměrnou cenu za jednu minci 600 $. Tržní kapitalizace DOT vzrostla z nuly na více než 5 miliard dolarů za den a dokonce dosáhla top 10 žebříčku kryptoměn. 

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku je cena DOT 17,51 USD s 24hodinovým objemem obchodování 3 387 502 065 USD. DOT je v současné době na čtvrtém místě na trhu s mincemi a za posledních 24 hodin zaznamenal klesající trend 3,95%. DOT má tržní strop ve výši 14 499 126 403 USD a cirkulující dodávku 902 337 018 DOT.

Jeho maximální nabídka přesto není známa. Chcete-li aktivně obchodovat s XLM, najdete jej na burzách, jako jsou Binance, BiKi, Huobi Global, OKEx a BitZ. DOT dosáhl svého posledního maxima 16. ledna 2021 na 19,05 USD a v současné době je o -15,6%, zatímco jeho historické minimum bylo 20. srpna na 2,70 496 USD. 

polkadotPolkadot (DOT)

Hodnocení: 6$ 34,00 Cena (BTC) 0,00067400$ 33,10 BVolume$ 1,11 B24h změna 1,67% celková nabídka 1,05 B DOT

Předpovědi prognózy budoucí ceny PolkaDot (DOT)

Jedním z faktorů, které kromě vysoké poptávky po této minci ovlivňují běh mince, mohou být aktivity týmu. Tým Polkadot provedl přerozdělení mince svým dřívějším investorům, což způsobilo prudký nárůst trhu. Co však pro tento token čeká budoucnost? Někteří odborníci založili své předpovědi na různých faktorech, od technické analýzy až po předpovědi založené na umělé inteligenci.

Coinpedia věří, že do poloviny roku 2021 DOT poroste dále o 25% a poté uzavře rok na 10 $. V roce 2025 však Coinpedia předpovídá, že DOT dosáhne 42 $, což je nárůst o více než 200% oproti jeho současné ceně v době psaní tohoto článku. Na druhou stranu analytici společnosti Digitalcoinprice očekávají nárůst nad 20 $ na začátku roku 2021 a do roku 2022 cena DOT dosáhne 26 $.

Walletinvestor má úplně jinou předpověď a v následujících letech vidí pokles ceny DOT o více než 90%. CoinArbitrageBot je ve své predikci pozitivní, protože vidí, že DOT v roce 2024 dosáhne 40 $. 

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 18,57 $ 5,7%
1 týden 16,98 $ -9,36%
1 měsíc 17,05 $ 0,41%
6 měsíců 10,17 $ 67,64%
1 rok 19,76 $ 48,53%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 19,76 $ 48,53%
2023 23,25 $ 15%
2024 27,87 $ 16,57%
2025 35,77 $ 22%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen PolkaDot na rok 2021

Do konce roku 2021 pomocí prognózy, algoritmické analýzy a cenové akce předpovídáme, že jeden Polkadot (DOT) dosáhne 19,76 USD, což bude během roku působivý 48,53% růst. 

Predikce cen PolkaDot na rok 2022

Předpovídáme 15% nárůst ceny DOT do konce roku 2022 a jeden Polkadot (DOT) by mohl mít hodnotu kolem 23,25 USD. Půjde o 15 %% zvýšení ceny s větším očekáváním vzestupného růstu. 

Predikce cen PolkaDot na rok 2025

Polkadot si klade za cíl vytvořit síť, kde bude moci interagovat více blockchainů a stále zůstane škálovatelných a bezpečných, a do konce roku 2025 předpovídáme, že cena DOT by mohla dosáhnout 45,62 $. Může to být pomalý rok, ale skončilo by to, kdyby DOT spočívalo na 21,59% nárůstu.

Je PolkaDot dobrá investice?

O úspěchu mince rozhoduje mnoho faktorů, a tyto faktory sahají od týmu, případů použití až po současný stav trhu. Neexistuje však jistý způsob, jak určit, která mince bude dobrou investicí. Polkadot se nicméně jeví jako spravedlivá investice. Od svého spuštění se mu podařilo získat stálý růst a má velký potenciál, pokud jde o škálovatelnost.

Dlouhodobí držitelé si však musí také uvědomit, že hodnotu mince může ovlivnit FUD i FOMO, a proto to berou v úvahu při vsazování mince pro účely dlouhodobých investic. 

Jak nakupovat PolkaDot?

Před zvážením nákupu mince musí investor roztřídit peněženku, ve které bude mince uložena. Ačkoli krátkodobí držitelé nebo obchodníci obvykle udržují své mince na burze, aby umožnily snadný převod, až nastane čas na prodej. Můžete však uložit DOT na peněženky, jako je peněženka Cobo, peněženka Guarda, TokenPocket, peněženka Swipe, peněženka Trust, peněženka Lunie, PolkaWallet a Parity Signer.

Nezapomeňte si zapsat své soukromé klíče a zabezpečit své heslo. Dalším krokem je získání burzy za nákup DOT. Můžete získat DOT na Binance, BiKi, Huobi Global, OKEx a BitZ.

KROK 1: Nastavte si účet Binance a dokončete proces nastavení, včetně procesu ověření 2FA z důvodu zabezpečení.

KROK 2: Financujte svou peněženku vložením USD do své peněženky bankovním převodem nebo kreditní kartou.

KROK 3: Převeďte svůj USD na BTC nebo ETH a poté s ním kupte DOT. 

Nyní můžete svůj DOT držet nebo obchodovat. U dlouhodobých držitelů můžete svůj DOT převést do jakékoli peněženky podle vašeho výběru. Krátkodobí držitelé mohou obchodovat DOT na burzách pomocí cenové akce k určení pohybu ceny. 

Více informací o Polkadotu

Co je PolkaDot?

Polkadot je víceřetězcový blockchainový protokol, který umožňuje postranním řetězcům spojit se s veřejnými blockchainy zjednodušením komunikace a interoperability. Polkadot umožňuje několika vedlejším řetězcům zvaným Parachains připojení k hlavní síti zvané Relay chain, čímž zajišťuje, že transakce jsou škálovatelné a bezpečné.

Polkadot založili v roce 2016 Gavin Wood (spoluzakladatel společnosti Ethereum), Peter Czaban a Robert Habermeier. Polkadot je vyvíjen společností Parity Technologies, společností založenou Gavinem Woodem a Juttou Steinerovou v roce 2015. První kód pro Polkadot byl publikován v roce 2017 na GitHubu a v roce 2018 dva důkazy o koncepci, zatímco první parchain Polkadot byl nasazen v červenci 2018 Aktivní obchodování DOT však začalo v srpnu 2020.

Aby byla zajištěna škálovatelnost, transakce se finalizují v Relay Chain, hlavním blockchainu Polkadot. Podle testování 2020 může Polkadot zpracovat více než 1 000 transakcí za sekundu pomocí svého přenosového řetězce k oddělení přidání nových transakcí od skutečného aktu ověřování těchto transakcí.

Na druhou stranu Parachains používají výpočetní prostředky řetězce Relay k potvrzení přesnosti transakcí. Pro připojení k dalším blockchainům umožňují Bridges Polkadot komunikovat a vyměňovat si tokeny s jinými blockchainy jako Ethereum, EOS, Cosmos a Bitcoin. Z této predikce ceny Polkadot jsme viděli, že aktivity 

Tým

Polkadot má tým zkušených spoluzakladatelů a je stěžejním projektem nadace Web3 Foundation, švýcarské nadace zaměřené na usnadnění decentralizovaného a funkčního webu. Polkadot má také výzkumné pracovníky z Inria Paris a ETH Curych, partnery z Polychain Capital a vývojáře z Parity Technologies, kteří pracují na jejím základu s laskavým svolením Web3 Foundation.

Polkadot má tři spoluzakladatele, Thiel Fellow a dlouholetý člen komunity Rust, Robert Habermeier, Dr. Gavin Wood, který je také spoluzakladatelem a CTO společnosti Ethereum, a Peter Czaban, technologický ředitel nadace Web3. Z této predikce ceny Polkadot můžeme vidět, jak mohou aktivity týmu ovlivnit cenu tokenu.

Závěrečný verdikt 

Polkadot měl dobrý začátek pro minci, která začala obchodovat koncem roku 2020. Má velký potenciál a přestože se nejedná o token ERC-20, působivě vzrostl na číslo 4 v tržní kapitalizaci. Polkadot v současné době pracuje na naplnění svých plánů na svém plánu.

Doufejme, že dokončení jeho plánu může ovlivnit jeho cenu směrem k vzestupné rally. PolkaDot již získává skvělé recenze a byl uveden jako jeden z 10 různorodých projektů v rámci „Skenování evropského ekosystému technologií distribuované knihy pro sociální a veřejné blaho“. V následujících letech však tento průvodce predikcí cen Polkadot předpovídá růst cen DOT, které by pravděpodobně dosáhly historického maxima téměř 45 $. Doufejme, že Polkadot zlepšuje plnění svého slibu škálovatelnosti, protože to bude mít za následek nízké transakční poplatky a rychlejší transakce mezi blockchainy. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me