Predikce cen Polymath (POLY) na roky 2021, 2022 a 2025

S rostoucím růstem povědomí o kryptoměnách se do kryptoměnového průmyslu dostává více zpravodajských agentur a spoustě z nich chybí zkušenosti se znalostmi správných mincí ke koupi a proč by mince vůbec měly kupovat. Predikce ceny pomáhá nováčkům mít futuristický pohled na minci, do které investují, zejména pokud jsou dlouhodobými držiteli.

K určení budoucí ceny mince byly použity různé metody, od technické / fundamentální analýzy po metody hlubokého učení a předpovědi AI. Pro začátečníky je však jedním z jednoduchých způsobů, jak předpovědět budoucí cenu mince, pohled na její historii. Pokud existuje něco, čím je kryptotrh známý, je známo, že se opakuje. V tomto přehledu predikce cen Polymath se tedy budeme zabývat tím, jak může minulá výkonnost POLY pomoci ovlivnit její budoucí cenu. 

polymath predikce ceny

Jedna z prvních věcí, kterou jsme v tomto prozkoumali Polymath průvodce predikcí cen je projekt sám. Co je Polymath, o čem je projekt a jak jeho případ použití ovlivňuje jeho cenu? 

Na rozdíl od jiných kryptoměn se Polymath při budování svého projektu vydal jinou cestou. Token Polymath je postaven na blockchainu Ethereum. Jedná se o platformu bezpečnostních tokenů se strukturovaným regulačním rámcem. Polymath využívá standardní token ST-20 a zaměřuje se na AML / KYC a další regulační politiky, aby zajistil, že je při emisích digitálních cenných papírů v souladu s vládou. Zatímco blockchainy jako Ethereum se zaměřují na vydávání tokenů ICO, Polymath je o dodržování předpisů.

Vzhledem k tomu, že rok 2017/2018 byl rokem ICO, bylo zahájeno mnoho podvodných projektů a ICO se dostalo pod palbu. Pro vytvoření příznivější platformy byla zavedena nabídka bezpečnostních tokenů (STO) a společnost Polymath se rychle stala špičkou za to, že byla STO. V tomto průvodci predikcí cen Polymath uvidíme, jak může struktura tokenu Ply určit jeho cenu v nejbližší budoucnosti. 

Polymath Historical Price Analysis 

Polymath unesl svůj token 24. ledna 2018. Začal obchodovat s hodnotou 0,789 USD. 20. února 2018 rychle dosáhl svého historického maxima na 1,59 USD a v současné době zaznamenal ztrátu -94,2%. Společnost Polymath v roce 2017 prodala nástroje a bezpečnostní tokeny a získala financování přes 1,2 miliardy USD. Během svého spuštění ICO na začátku roku 2018 Polymath úspěšně získal 207 330 000 dolarů, přičemž POLY se prodal za 0,40 $ za token. Token byl uveden na několik burz několik dní po jeho prodeji, což způsobilo, že cena tokenu prudce vzrostla. Od 1. června 2018 se cena POLY propadla z 0,746 USD a zůstala nízká a do 18. ledna 2021 dosáhla 0,095 USD.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku cena POLY je 0,093391 USD s 24hodinovým objemem obchodování 1 409 039 USD. POLY je v současné době zařazen na číslo 186 na trhu s mincemi a za posledních 24 hodin zaznamenal klesající trend 1,40%. POLY má tržní strop ve výši 51 894 753 USD a cirkulující nabídku 555 670 901 POLY.

Jeho maximální nabídka však není známa. Chcete-li aktivně obchodovat POLY, najdete jej na burzách, jako jsou Binance, HitBTCi, Huobi Global, CoinBene a VCC Exchange. POLY dosáhl svého posledního maxima 18. února 2018 na hodnotě 1,59 USD a v současné době je o -94,2%, zatímco historické minimum bylo 13. března 2020 na hodnotě 0,01100606 USD. 

polymath-networkSíť Polymath (POLY)

Pořadí: 125$ 0,423035Cena (BTC) 0,00000800$ 341,06 M Objem$ Změna 20,59 M24h 2,35% Celková nabídka 1 000,00 M POLY

Polymath (POLY) Předpovědi budoucí prognózy cen

Mít skvělé partnery může pomoci ovlivnit cenu tokenu. Jak token získává více partnerů, jeho případy použití rostou, stejně jako jeho poptávka a nabídka a nakonec i cena. Polymath má partnery jako t-Zero, BlockEstate a MintHealth. Ačkoli předpovědi obvykle nejsou spolehlivé, několik odborníků předpovídalo budoucí cenu POLY. Tento průvodce předpovědí Polymath se podívá na některé předpovědi POLY.  

Odborníci na predikci kryptoměny Walletinvestor předpovídají, že tato mince bude mít v příštích 5 letech hodnotu 0,346 $. Digitalcoinprice má však jiný pohled a vidí, že mince dosáhla v roce 2025 hodnoty 0,1407 USD. Na druhou stranu, Crypto-rating sdílí podobné názory s Walletinvestorem, který vidí, že cena POLY dosáhne za pět let 0,3435 $. 

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,0943 0,97%
1 týden 0,0964 2,25%
1 měsíc 0,1008 0,85%
1 rok 0,1504 31,3%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,1504 31,3%
2 roky 0,2849 47,1%
3 roky 0,1424 -100%
5 let 0,7205 80,2%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a neměla by být brána jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce ceny Polymath 2021

Do konce roku 2021 pomocí prognózy, algoritmické analýzy a cenové akce předpovídáme, že jeden Polymath (POLY) dosáhne 0,150542 USD, což je během roku působivý 31,3% růst. 

Predikce ceny Polymath 2022

Předpovídáme 47,1% nárůst ceny POLY do konce roku 2022 a jeden Polymath (POLY) by mohl mít hodnotu kolem 0,284 954 $. Bude to téměř 50% růst cen a doufejme, že růst více.

Predikce ceny Polymath 2025

I když v roce 2023 očekáváme u POLY sestupný trend, který povede ke 100% ztrátě ceny, rok by mohl zaznamenat posun. Pravděpodobně bude v příštích letech chrleno více bezpečnostních tokenů a Polymath může být opět v centru dění, což povede ke zvýšení ceny do roku 2025. Jeden POLY může mít pravděpodobně hodnotu 1,146349 $. Doufejme, že do konce roku posune hranici 2 $. 

Je Polymath dobrá investice?

Vzhledem k tomu, že kryptotrh je volatilní, mnoho investorů hledá tokeny, které nabízejí trochu bezpečnosti. Jelikož POLY vyhovuje předpisům SEC, je to sázka na jistotu. Nabízí také páku pro pojištění bezpečnostních tokenů. Protože PolyMath je průkopníkem ve vytváření nabídek bezpečnostních tokenů, eliminuje potřebu prostředníků při vytváření bezpečnostních tokenů. O dlouhodobém úspěchu tokenu však rozhoduje mnoho faktorů.

Společnost může v budoucnu učinit správné rozhodnutí, které otočí cenu tokenu nebo provede hloupé rozhodnutí a vyhodí hodnotu tokenu z okna. Avšak znalost toho, co projekt znamená, může zúčastněný tým a partneři, stejně jako plán tokenu, pomoci ovlivnit investiční potenciál mince. V případě POLY je třeba říci, že má veškerý potenciál být dobrou investicí.

Jak nakupovat Polymath?

Pro dlouhodobé držitele je nutné najít vhodnou peněženku pro uložení vašich mincí. Není bezpečné dlouhodobě držet minci na burze. Ačkoli krátkodobí držitelé nebo obchodníci mohou pro snadnější převod aktiv využívat směny, je stále důležité mít peněženku. MyEtherWallet můžete použít při ukládání POLY, protože se jedná o token ERC20. Můžete si také prohlédnout své POLY tokeny na MetaMask, Parity, Ethereum Wallet / Mist, imToken a Exodus. Existuje také ustanovení o tvrdých peněženkách, jako je Ledger Nano S.. 

POLY si můžete koupit na následujících burzách Binance, HitBTCi, Huobi Global, CoinBene a VCC Exchange. POLY na Binance si můžete koupit pomocí následujících kroků. 

KROK 1: Nastavte si účet Binance a dokončete proces nastavení, včetně procesu ověření 2FA z důvodu zabezpečení.

KROK 2: Financujte svou peněženku vložením USD do své peněženky bankovním převodem nebo kreditní kartou.

KROK 3: Převeďte svůj USD na BTC nebo ETH a poté s ním kupte POLY. 

Výše uvedené kroky můžete také replikovat pro jiné burzy a nakupovat, držet nebo obchodovat POLY. Pokud jste dlouhodobým držitelem, můžete POLY převést do jakékoli peněženky podle vašeho výběru. Krátkodobí držitelé mohou obchodovat POLY na burzách pomocí cenové akce k určení pohybu ceny. 

Pokud to zní jako příliš mnoho práce, můžete vždy provést rychlou výměnu na místech, jako je Changelly nebo ChangeNOW!

Více informací o Polymath

Co je Polymath?

Polymath byl vytvořen v důsledku krize ICO 2017/2018, která vyústila v spoustu podvodných projektů naplňujících krypto prostor. Polymath věří, že blockchain je vhodnější pro cenné papíry, a proto zjednodušuje právní proces vytváření a prodeje bezpečnostních tokenů.

Byl také vytvořen nový standard tokenů, STO2, který vynucuje dodržování předpisů díky průkopníkovi Polymath. Asides from STO2, Polymath, also includes other sub-standards for security tokens such as ERC1594, ERC1643, ERC1644, in other others. Polymath obsluhuje tolik potřebnou potřebu na finančním trhu tím, že poskytuje blockchain regulační shodu a identitu. 

Společnost Polymath Inc. je zapsána ve státě Barbados a registrována u Americké komise pro bezpečnost a výměnu (SEC). Založil ji Trevor Koverko, který je také ředitelem společnosti Polymath Inc. a spoluzakladatelem Chrisem Housserem. Společnost Polymath podala oznámení o osvobození od nabízení cenných papírů prostřednictvím ICO na SEC dne 25. ledna 2018. Jeho platforma je jedinečně navržena tak, aby obsahovala čtyři vrstvy ve svém blockchainu a zahrnují protokoly, aplikace, právní a burzy.

Vrstva protokolu představuje inteligentní kontrakt, který obsahuje všechny pojmy postavené v blockchainu. Bezpečnostní tokeny se vytvářejí na aplikační vrstvě, zatímco v legální vrstvě je umístěna vrstva správy sítě a směnárna funguje jako hlavní kniha bitcoinů. Síť je tedy úzce propojená síť zaměřená na bezpečnost investorů, kde šablony vytvářejí a používají akreditovaní právníci. Směnná vrstva funguje jako digitální kniha bitcoinů. Poly je platforma ST s plným zásobníkem a je navržena tak, aby kdokoli mohl pomocí ní vydávat zabezpečení. 

Tým

Polymath má na projektu tým specializovaných odborníků. Mezi její spoluzakladatele patří Trevor Koverko a Chris Housser, Thomas Borrel zastává pozici CPO, Pablo Ruiz je VP, ENGINEERING, Michael Buchanan (VP, FINANCE), Adam Dossa (ředitel blockchainu), Rachel Kuper (VP marketing), a Jesse Lancaster (vedoucí výzkumu)

Závěrečný verdikt 

Polymath se těší na vytvoření trhu s programovatelnými tokeny. Vytvořit svět, kde mohou podniky získat kapitál a investoři mohou investovat bezpečným a rozumným způsobem. Polymath již má ve své síti založené na Ethereum nasazeno přes 200 tokenů a chystá se uvést na trh svůj produkt Polymesh, který bude výhradně pro regulovaná aktiva.

Polymath se zaměřuje na vytvoření infrastruktury, která investorům umožňuje držet tokeny v identifikovatelném, vyhovujícím a zabezpečeném blockchainovém ekosystému. V tomto Průvodci předpovědí ceny Polymath vidíme, že do konce roku 2025 může POLY jen tlačit $ 2. Nicméně, jeho tým má spoustu rolí, které plnily slib cestovní mapa je znepokojen. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me