Predikce cen QTUM na roky 2021, 2022 a 2025

Každý obchodník s kryptoměnami, ať už nováček nebo veterán, vždy hledá další nadcházející token, do kterého bude investovat. Vybrat jeden nebo několik žetonů ze stovek tisíc může být skličující. Některé kryptoměny pravděpodobně nikdy nevzlétnou.

Ale lidé to jednou říkali o bitcoinu. A je také velmi možné, že jeden z mnoha kryptoměn penny nakonec uvidí jejich hodnotu stoupat a zaznamenávat maxima.

QTUM (vyslovuje se „kvantově“) je jedním z tokenů, kterému se v poslední době dostává velké pozornosti, a možná vás zajímá, zda je to dobrá investiční možnost.

Přečtěte si další informace o predikci cen QTUM na roky 2020, 2022 & 2025. Mohlo by vám to pomoci rozhodnout se, zda stojí za nákup.

Predikce cen QTUM

QTUM Historická cenová analýza

QTUM je kryptoměna, která pohání blockchain Qtum. Qtum je vzrušující koncept v tom, že se jedná o blockchain schopný chytrých kontraktů, jako je Ethereum nebo EOS, vytvořený s myšlenkou kombinovat nejlepší vlastnosti dvou největších jmen v krypto světě: Bitcoin a Ethereum.

Počáteční nabídka QTUM (ICO) proběhla v březnu 2017 a získala něco přes 15,6 milionu SD. Podle údajů z cmc.io byla cena QTUM během ICO 0,31 USD, historické maximum bylo 6. ledna 2018 (s maximem 100,22 USD) a historické minimum bylo 0,77 USD, přibližně 13. března , 2020. Asi dva měsíce před napsáním tohoto článku.

Aktuální cena, tržní kapitalizace a podrobnosti o nabídce

V době psaní tohoto článku je v oběhu 96 686 828 tokenů QTUM (89,7% z maximálních 107 822 406 tokenů). Cena 1 QTUM dnes, 11. května 2020, je 1,41 USD, s 24hodinovým objemem obchodování necelých 425,5 milionu USD a tržní kapitalizací něco přes 136,5 milionu USD.

qtumQtum (QTUM)

Pořadí: 93$ 6,14 Cena (BTC) .000 0,000 12 200$ 633,94 M Objem$ 552,53 M24h Změna 3,3% Celková nabídka 107,82 M QTUM

Predikce cen QTUM

Nikdo nedokáže přesně předpovědět budoucnost, a protože moje křišťálová koule potřebuje vyměnit základní desku, nemůžu se ani pokusit předpovědět, kolik QTUM bude zítra stát, natož za pět let.

Odborníci na obchodování a matematiku však vyvinuli algoritmy predikce cen a aplikovali je téměř na každý token.

Tyto algoritmy byly také použity na trhu kryptoměn jako celku. Pojďme se podívat na některé cenové předpovědi QTUM, krátkodobé i dlouhodobé.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 1,25 $ -11,35%
1 týden 1,48 $ +4,96%
1 měsíc 1,74 $ +23,4%
6 měsíců 1,28 $ -9,31%
1 rok 1,07 $ -24,25%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 1,07 $ -24,25%
2 roky 1,17 $ -16,68%
3 roky 2,13 $ +51,15%
4 roky 3,35 $ +137,86%
5 let 3,69 $ +161,65%

Predikce cen QTUM na rok 2020

Trh s kryptoměnami jako celek měl v roce 2019 těžký rok, ale na začátku roku 2020 vykazuje známky zlepšení navzdory globální pandemii COVID-19.

Zejména QTUM upoutalo pozornost mnoha obchodníků, protože nebyl loňským klesajícím trendem příliš zasažen.

Navzdory tomuto zájmu vykazují algoritmy predikce cen klesající trend QTUM v roce 2020 a na konci roku očekávají hodnotu 1,07 USD.

To by znamenalo pokles přibližně o 24%. QTUM tedy z krátkodobého hlediska nevypadá jako dobrá volba.

Predikce cen QTUM na rok 2022

Algoritmy odhadují, že QTUM se do konce roku 2022 dočká mírného oživení ceny na zhruba 1,17 USD. To by bylo stále asi o 17% méně oproti současné ceně. Cenové předpovědi však po roce 2022 začnou vypadat lépe.

Predikce cen QTUM na rok 2025

Podle algoritmu predikce cen bude QTUM růst cen počínaje rokem 2023 a dokončením roku 2025 na 3,69 USD / QTUM, což je nárůst o 161% oproti současné ceně.

Je QTUM dobrá investice?

Úspěch QTUM hodně závisí na tom, jak úspěšný je blockchain Qtum. Kombinace nejlepších funkcí bitcoinu a etherea zní jako vynikající koncept, ale mnoho uživatelů to vidí jen jako další platformu inteligentních smluv, na které lze dApps stavět, a nic víc.

Blockchain je již online a běží na něm několik dApps, ale čelí tvrdé konkurenci jiných blockchainů jako Ethereum, EOS, NEO a dalších, které také hostují některé skvělé, známější dApps.

Z krátkodobého hlediska to není snadný scénář, takže se očekává, že cena QTUM bude v příštích několika letech trpět, takže to nevypadá jako dobrá krátkodobá investice. Dlouhodobý obraz QTUM však vypadá mnohem lépe.

Jak koupit QTUM?

Pokud máte zájem o získání některých žetonů QTUM, musíte nejprve zjistit, kde je můžete koupit. Weby jako cmc.io a coincodex.com vám řeknou, které burzy obsahují QTUM a které obchodní páry jsou k dispozici.

Rychlé skenování nám říká dvě zásadní věci: za prvé, většina burz nabízí pouze obchodní páry Crypto / QTUM. Obchodování QTUM / USD je k dispozici pouze na Binance.us, Kraken a, B Liquid. Za druhé, největší burzou v objemu obchodování QTUM je Binance (nezaměňovat s Binance.us), kde si můžete koupit QTUM s USD Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Binance USD (BUSD) nebo Binance tokeny (BNB).

Predikce cen QTUM

Předpokládejme, že chcete koupit QTUM s BTC na Binance. Nejprve se přihlaste ke svému účtu Binance a pokud je váš BTC v osobní peněžence (jak by to mělo být), musíte převést bitcoiny ze své osobní peněženky do své peněženky Binance.

Jakmile tam jsou vaše žetony, klikněte na „Trhy“ na horní liště.

Na této stránce klikněte na kartu BTC Markets a do vyhledávacího pole vpravo zadejte QTUM. Měli byste vidět obchodní pár QTUM / BTC. Klikněte na to.

Tím se dostanete na správnou stránku s trhem, kde můžete zadat, kolik BTC chcete utratit, a nakonec kliknout na tlačítko KOUPIT QTUM v dolní části. A je to! Vaše tokeny QTUM by měly být v peněžence za pár minut.

Více informací o QTUM

Jak jsme řekli dříve, Qtum se snaží spojit nejlepší vlastnosti bitcoinů a etherea do jediného blockchainu schopného inteligentního kontraktu.

Pro technicky orientovanější je Qtum založeno na protokolu UTXO Bitcoinu a přijalo mechanismus konsensu Proof-of-Stake. Tým Qtum si stanovil ambiciózní cíl být vnímán jako upgrade na bitcoin.

Qtum je veden týmem, který pochází nejen z komunit bitcoinů a ethereum, ale také od známých společností jako NASDAQ, Alibaba, Baidu, Tencent a dalších.

Tým

Tým Power Ledger se skládá z:

 • Patrick Dal: bývalý zaměstnanec Alibaba, ukončil studium program na Čínské akademii věd a s bohatými znalostmi a zkušenostmi se nyní věnuje vývoji blockchainu.
 • Neil Mahl: Absolvent podnikání s 20letými zkušenostmi ve vývoji softwaru.
 • Jordan Earls: Začal vyvíjet software ve věku 13 let a nyní je v krypto světě známým a respektovaným jménem.
 • Miguel Palencia: Systémový inženýr s pětiletými zkušenostmi v blockchainech. Vyvinul několik průzkumníků bloků a těžební skupiny.
 • Yi Lv: Certifikovaný kvalifikovaný právník s více než pětiletými zkušenostmi v oblasti práva a financí.
 • Yunqi „Caspal“ Ouyang: Vynikající webový vývojář se zkušenostmi z práce v Baidu.
 • Baiqiang Dong: Vystudoval teoretickou mechaniku a pracoval pro společnost Cheetah mobile a několik dalších softwarových společností.
 • Weiyu Qi: absolvent pošt a komunikací, před nástupem do společnosti Qtum již měl zkušenosti jako senior softwarový inženýr.
 • Červen „Codeface“ Chen: Student na Anhui University, je vývojářem a produktovým manažerem pro iOS.
 • Huaming He: Vyvinul algoritmy a protokoly pro několik bezdrátových sítí, včetně 4G LTE a MANET, a studoval blockchain téměř pět let.
 • Wenbin Zhong: Mistr informačních a komunikačních systémů se čtyřletými zkušenostmi s vývojem softwaru ve velkém měřítku.
 • Howard Yeh: Autor „Deep Dive Into Ethereum Virtual Machine“, nyní je vedoucím technikem platformy dApp pro Qtum.
 • David Jaenson: Bývalý stážista NASDAQ, který nedávno dokončil magisterský titul v oboru distribuovaných systémů.
 • Stella Kung: Bývalá marketingová ředitelka ChainB, je jednou z prvních blockchainových marketingových a PR praktiků.
 • John Scianna: Člen kryptokomunity od roku 2013, pracoval jako horník, novinář a pracovník několika startupů.
 • Brett Fincaryk: Správce systémů Linux od roku 1999 do roku 2004 a na podporu společnosti pro stolní počítače s Linuxem od roku 2005 do roku 2014.
 • Mark Cen: Zkušený návrhář blockchainových produktů se zaměřením na práci UI / UX.
 • Zhen Li: Mistr kvantitativní analýzy se čtyřletými zkušenostmi s programováním v Javě a obeznámený s analýzou dat v jazycích jako Python a MATLAB.
 • Alan Yu: Absolvent mezinárodního obchodu a ekonomiky s rozsáhlými znalostmi v oblasti financí a ekonomických modelů. Předtím byl produktovým manažerem ve společnosti Alibaba a nyní má na starosti produkty a inovativní průzkum podnikání pro Qtum.
 • Rouzi Li: Díky osmiletým zkušenostem s technologickým a internetovým rozvojem podnikání má nyní na starosti obchodní rozvoj Qtum.
 • Qi Li: Absolvent univerzity Xidian s bohatým zázemím ve vývoji blockchainu.
 • Isaac Lee: Mistr mezinárodních vztahů z Renmin University se zkušenostmi v digitálním marketingu pro zimní olympijské a paralympijské hry 2018.
 • John Beyler: Dříve pracoval v oblasti hodnocení rizik, zabezpečení informací, aplikací pro streamování videa a nových technologií pro WarnerMedia, Starz a CBS.
 • Alex Dulub: Vítěz několika matematických / programovacích soutěží se zabývá vývojem softwaru již 15 let. Již tři roky pracuje v blockchainových rámcích, krypto knihovnách a kryptografických protokolech.
 • Anzhy: Mistr vývoje softwaru se šesti lety zkušeností s vývojem blockchainu.

Závěrem

Qtum je určitě ambiciózní projekt. Pokus přivést to nejlepší ze dvou nejlepších blockchainů na světě na jednu platformu není snadný úkol. A tým nepochybně splnil.

Blockchain Qtum je aktivní a na něm již běží některé dApps. Ale konkurenční Qtum čelí od Ethereum (blockchain, který zavedl inteligentní kontrakty do krypto světa) a dalších platforem inteligentních kontraktů jako NEO, EOS a TRON je velmi tuhý.

Cesta k úspěchu QTUM není snadná, ale není ani odsouzeno k neúspěchu. Algoritmy predikce cen QTUM poukazují na to, že to z krátkodobého hlediska pravděpodobně není dobrá investice.

Token však má jednu věc: k dnešnímu dni již bylo vydáno téměř 90% všech tokenů QTUM. Pokud tedy blockchain Qtum začne vzlétnout, žetonů bude dost málo a to může cenu zvednout.

Dobrou zprávou o mincích QTUM je, že to vypadá jako vynikající dlouhodobá investice, ale možná budete muset být trpěliví.

Přečtěte si také: Predikce cen Golem (GNT)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me