Predikce cen siacoinu (SC) na roky 2021, 2022 a 2025

Siacoin je poskytovatel úložiště na základě blockchainu. Byli jedním z prvních cloudových řešení blockchainového úložiště. Ve výchozím nastavení je platforma šifrována z důvodu ochrany soukromí, uživatelé řídí šifrování a dešifrovací klíče.

Žádná třetí strana nemá přístup k uloženým datům na Sia, na rozdíl od tradičních poskytovatelů cloudových úložišť.

Platforma je decentralizovaná kvůli nadbytečnému ukládání souborů na více uzlech po celém světě. Doba provozu je stejně dobrá, ne-li lepší než konkurenční poskytovatelé úložišť.

Jejich dlouhodobou vizí je stát se páteřní úložnou vrstvou celého internetu. Tým Siacoin věří, že data by měla být pro každého zdarma.

V tomhle Predikce rýže siacoinu, budeme analyzovat vše o projektu, abychom vám pomohli určit, zda je to pro vás dobrá investice.

Predikce ceny siacoinu

Analýza historických cen siacoinu (SC) 

Siacoin (SC) je na trhu kryptoměn od roku 2015 a má spravedlivý podíl na pumpách a skládkách po celé roky své existence.

Své historické minimum přišel několik měsíců poté, co byl představen společností Nebulous, Inc, která zaznamenala pokles ceny až na 0,00001262 $ 28. prosince 2015.

SC se obchodoval horizontálně v první polovině roku 2016, když najednou jeho cena zaznamenala některé významné pozitivní cenové akce, které lze připsat blížící se události bitcoinů na polovinu v roce 2016.

Stejně jako mnoho altcoinů v tomto odvětví i náklady na SC vždy byly v přímé korelaci s cenami BTC.

Pohled na grafy minulých let potvrzuje toto pozorování, protože většina významných cenových pohybů SC se synchronizuje s několika značnými cenovými akcemi bitcoinů.

To je nejzřetelnější během pozdního běhu kryptoprůmyslu v letech 2017-2018 a jeho následného a prodlouženého medvědího trhu.

Výška býčího běhu způsobila, že cena Siacoinu prudce stoupla až na 0,092868 $ 6. ledna 2018. Jakmile však dosáhlo tohoto cenového bodu, začalo jeho postupné klesání na současnou cenu, s výjimkou května 2018, těsně předtím, než bude uveden v seznamu Binance. 

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

siacoinSiacoin (SC)

Pořadí: 105$ 0,010802Cena (BTC) 0,00000000Marketcap$ 512,13 M Objem$ 19,10 Změna M24h 1,93% Celková nabídka 0,00 SC

Předpovědi prognózy budoucí ceny siacoinu (SC)

Neexistuje jistý způsob předpovídání budoucích cen jakéhokoli aktiva; to je ještě komplikovanější, když se pokoušíte předpovědět ceny kryptoměn, jako je Siacoin.

Rychlé vyhledávání na internetu vám ukáže, že mnoho analytiků má různé názory na to, jaké mohou být ceny siacoinu v různých časových rámcích.

Jediná věc, která je zde jistá, je skutečnost, že si nikdo není jistý jejich předpovědí. Můžeme dělat pouze pozorování z minulých cenových akcí, korelace cen identity a vytvářet informované předpoklady v naší snaze vypracovat životaschopný cenový trajektorii pro projekt.

Ceny kryptoměn častěji než ne vysoce korelují s cenovou akcí bitcoinů, o které mnozí vědátoři věří, že se pohybuje v pravidelných cenových cyklech.

K těmto cyklům obvykle dochází po významném vývoji bitcoinů, jako jsou události odměňování bitcoinů na polovinu, změna regulačního prostředí, upgrady protokolů a forky.

Cenový pohyb BTC se zdá být nejdůležitějším faktorem při určování ceny mnoha altcoinů v tomto odvětví a Siacoin se nijak neliší.

Věříme, že s nedávnou událostí snižování počtu bitcoinů na polovinu bude nepřetržitý rozvoj infrastruktury Siacoinu, stejně jako záměr budování obchodních partnerství se spřízněnými průmyslovými odvětvími, katalyzátorem nového býčího cyklu pro Siacoin.

Z těchto důvodů jsme vynesli relativně optimistickou prognózu ceny tohoto digitálního aktiva v krátkodobém i dlouhodobém horizontu, jak ukazuje následující část. 

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,0021 USD 5%
1 týden 0,0023 USD 15%
1 měsíc 0,0024 $ 20%
6 měsíců 0,0100 $ 500%
1 rok 0,1 000 $ 5000%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,1 000 $ 5000%
2 roky 0,0916 $ 4578%
3 roky 0,765 $ 3825%
4 roky 0,1163 $ 5815%
5 let 0,5105 $ 25525%

Predikce cen siacoinu na rok 2020

Věříme, že nedávná událost snižování odměn za bitcoiny (BTC) ohlašuje začátek nového býčího cyklu pro odvětví kryptoměn.

Tento předpoklad podporují pozorování shromážděná z předchozích událostí bitcoinů na polovinu. V krátkodobém horizontu může Siacoin narazit na vzestupnou cenovou akci a jeho cena dosáhne 0,01 $ koncem roku.

Tato předpověď vychází z předpokladu, že BTC bude i nadále získávat hodnotu po celý tento rok a tuto dynamiku si ponese i v příštím roce.

Predikce ceny siacoinu na rok 2022

Předpokládáme, že do této doby by Siacoin dosáhl nového historického maxima 0,10 USD, což je zhruba 50násobek jeho tržní hodnoty v běžných cenách.

I když by to mohla být příliš optimistická předpověď, není to ani nemožné. To by se pravděpodobně stalo v roce 2021, kdy by se krátce nato uskutečnil nějaký zisk, který cenu sníží na zhruba polovinu 0,0916 $ do roku 2022.

Bude to 7. rok od zavedení Siacoinu a očekáváme, že by bylo uvolněno mnoho z jeho základních funkcí a získávání partnerství.

Predikce ceny siacoinu na rok 2025

Za pět let by došlo k další události snižování počtu bitcoinů na polovinu, která opět bude signalizovat začátek nového vzestupného kryptocyklu.

Rok 2025 bude rokem po 4. události o polovinu a pravděpodobnou dobou, kdy by pravděpodobně došlo k výrazně pozitivnímu pohybu cen bitcoinů.

To také znamená první desetiletí existence Siacoinu a do té doby by byla uvolněna velká část jeho infrastruktury. Partnerství se spojeneckými průmyslovými odvětvími by dospěla, což by ukazovalo na ideální situaci, kdy by Siacoin mohl zaznamenat další obrovský nárůst cen.

Vzhledem k předpokládanému trhu cloudového trhu v roce 2025 bude cena činit 0,5105 $ nebo vyšší za siacoin je věrohodné.

Je siacoin dobrá investice?

SC je v tomto okamžiku dlouhodobá investice. Předpokládaná hodnota globálního cloudového výpočtu do roku 2025 bude 712,83 miliardy USD. Pokud SC zajme 1–2% tohoto trhu, každý token by mohl být oceněn na 0,17 $ – 0,34 $.

Tyto odhady jsou velmi konzervativní násobky základů a neberou v úvahu běh krypto býka, který by mohl vidět, že cenová raketa mnohem dále poráží své historické vysoké ceny a tlačí na 1,00 USD.

Projekt Sia je stabilní a mohl by přinést vynikající zisky, pokud budou pokračovat ve vývoji.

Jak nakupovat siacoin?

Zájemci, kteří chtějí koupit siacoin, rádi vědí, že existuje spousta způsobů, jak toto digitální aktivum pořídit. V současné době je uvedena na mnoha předních burzách kryptoměn v tomto odvětví.

Tyto zahrnují Binance, Kraken, Poloniex, Bittrex, Huobi, a OKEx.

Vezměte prosím na vědomí, že kupující nemusí být schopni koupit siacoiny (SC) s fiatem přímo prostřednictvím těchto burz.

Nejprve si budou muset koupit bitcoiny nebo ethereum a poté je vyměnit za siacoiny, poté si mohou vybrat svůj token do své preferované siacoinové peněženky.

Ti, kteří chtějí koupit siacoiny přímo u fiat, mohou chtít použít Instant Cryptocurrency Exchange, ChangeNow. Nabízí jednoduché, ale výkonné rozhraní, které umožňuje uživatelům nakupovat Siacoiny pomocí kreditních nebo debetních karet prostřednictvím partnerství se společností Simplex.

Siacoinové peněženky

 Mějte na paměti, kolik SC necháte na svých horkých peněženkách. Při nastavování pomíjivých účtů buďte velmi promyšlení.

Vždy financujte pomíjivé účty s nejmenší částkou, kterou vám vyhovuje ztráta. Pokud jste šikovný s kódem, můžete použít Sia chladírenský sklad.

U všech ostatních úložišť byste měli vždy používat hardwarovou peněženku, naší preferovanou volbou je Ledger nebo Trezor.

Se Sia můžete používat pouze Ledger a vyžaduje to dovednosti příkazového řádku.

Více informací o Siacoinu

Co je to siacoin?

Projekt Siacoin je open-source, decentralizované řešení založené na blockchainu. Podobně jako cloudové služby nabízené Dropboxem, Diskem Google, Microsoft Onedrive, iCloud a Amazon Cloud.

To, co odlišuje Siacoin, je to, jak zvládají prostoje díky rozdělení dat, zabezpečení pomocí soukromých klíčů (Google to nemůže udělat, protože to přímo ovlivňuje jejich schopnost uvádět na trh, k vašim datům budou mít vždy přístup třetí strany) a jejich cena, která je levnější než u konkurence.

Siacoin funguje tak, že umožňuje hostitelům / majitelům pevných disků pronajmout jejich nevyužitý prostor na pevném disku nájemcům za poplatek. Platforma Siacoin používá chytré smlouvy k uzamčení SC mincí.

Tím je zajištěno, že nájemci platí hostitelům, jak bylo dohodnuto, a hostitelé musí také poskytnout SC jako kolaterál. Zajišťuje také provozuschopnost, protože hostiteli může být účtován poplatek za nefunkčnost.

Vizí společnosti Siacoins je uvolnit data pro každého a oni plánují využít nepoužívané pevné disky z celého světa k vytvoření největší databáze úložiště na světě.

Tým

Za společností SiaCoin stojí společnost Nebulous, Inc. Společnost začala v roce 2014. V listopadu 2014 začala společnost bílý papír byl vydán.

Predikce ceny siacoin SC

Siacoin nezískal spouštěcí prostředky pomocí ICO. Sia získala prostředky od nezávislých investorů. Počáteční kolo financování vyneslo 1,25 milionu dolarů.

Laboratoře Nebulas dostaly tyto prostředky na vývoj Sia. Siafunds jsou dalším tokenem v síti.

Jedná se o tokenizované cenné papíry, které držitelům vyplácejí určitou částku Sia při uzavření každé smlouvy. Ve druhém kole financování získali 3 250 000 $

Sia obdržela druhé kolo fondů kvůli jejich monumentálním úspěchům. V době financování měli uloženo přes 4 PB dat, distribuovaných mezi 925 000 chytrých kontraktů na úložiště.

Síť Sia pak měla další 2 PB dostupné úložné kapacity. Software Sia byl poté stažen více než milionkrát.

Sia cestovní mapa je podrobně popsán jednoduše pochopenými cíli a je k dispozici také v reálném čase.

To je odlišuje od většiny blockchainů. Jejich aktualizace komunity jsou časté a poučné, pokud neradi čtete, mají stránka youtube který poskytuje 1–2 minutové video se všemi příslušnými aktualizacemi.

Tým Nebulous / Sia je spolu dlouho od roku 2014. Vypracovali skupinovou vizi. Mezi jejich investory patří A_Capital, Bain Capital Ventures, Bessemer Venture Partners, Collaborative Fund, Dragonfly Capital Partners, Fenbushi Capital, First Star Ventures, Hack VC, INBlockchain, Raptor Capital Management a SV Angel.

Predikce ceny siacoin SC

Vývoj projektu

Proprietární software Siacoin rozděluje soubory do samostatných segmentů před jejich nahráním. 30 hostitelů obdrží každý 1 část dat.

Tím se nevytvoří žádný signální bod redundance selhání.

Siacoin vytváří tyto segmenty souborů pomocí Reed-Solomonova mazacího kódování. Tato technologie pochází z toho, jak byly disky CD / DVD kódovány, aby se stále mohly přehrávat, i když jsou poškozené.

Pokud 20 z 30 hostitelů selže, pronajímatel / koncový uživatel může stále přistupovat a stahovat svá data. Pokud jeden z hostitelů selže, platforma automaticky přiřadí k datům pronajímatele nového hostitele.

Každý segment je také šifrován, než opustí počítač nájemce. Hostitelé ukládají pouze šifrované soubory na platformě Sia. Tradiční poskytovatelé cloudových úložišť nešifrují vaše data ve výchozím nastavení.

Segmentované úložiště přidává vrstvu zabezpečení. Fragmentované soubory jsou neuvěřitelně těžko čitelné. Soubory je třeba znovu sestavit, aby byly čitelné.

Díky tomuto decentralizovanému přístupu je technologie blockchain dokonalým řešením pro cloudové služby.

Pronajímatelé na platformě Sia vytvářejí souborové smlouvy, tyto smlouvy určují závazky provozuschopnosti, ceny, další kritéria, která chtějí hostitel a uživatel zahrnout.

Sia nedávno přidala nájemci ochranu proti drážkování cen, aby chránila službu před vykořisťováním hostitele.

Byly také vytvořeny pomíjivé účty, aby se urychlil proces stahování. Díky přístupu hostitelů k předfinancovanému účtu mohou hostitelé rychleji přistupovat k finančním prostředkům a urychlit proces stahování..

Hostitelé bohužel mohou tyto prostředky kdykoli také ukrást a nájemce nemá žádnou možnost. Siacoin radí nájemcům, aby financovali pomíjivé účty s malým množstvím SC.

Souborové smlouvy jsou téměř jako inteligentní smlouvy; vytvářejí dohody o úrovni služeb (SLA). Tyto dohody se poté po dokončení transakcí uloží na blockchain Sia.

Hostitel poskytl adekvátní provozuschopnost a nájemce uložil jejich data po zamýšlený čas. Tyto inteligentní smlouvy jsou vynucovány k používání sítě a do procesu nejsou zapojeny žádné třetí strany.

Nájemníci využívají Siacoin k nákupu úložného prostoru, ale hostitelé také musí složit Siacoin do každé chytré smlouvy jako zástavu.

Mezi hostitelem a nájemcem plynou malé transakce. Tento proces je pomalý a trvá až 2,5 sekundy. Toto je jeden z problémů škálovatelnosti, kterým síť čelí.

Efemérní účty tento problém zatím vyřeší, ale nakonec budou hostiteli hazardní. Zajištění vložené hostiteli poskytuje finanční překážku, aby nebyli online.

Nájemci musí za svou smlouvu zaplatit předem, SC je vyčleněno pro převod a smlouvy o skladování obvykle trvají 90 dní, smlouvy se automaticky obnovují. Pokud je dohoda zrušena, veškerý nepoužitý SC je vrácen zpět nájemci.

Po skončení smluv musí hostitel poskytnout důkaz, že smlouvu pronajímatele uložil. Sia tomu říká důkaz úložiště. Tento důkaz úložiště se musí na blockchainu Sia objevit do určité doby.

Pokud se na blockchainu objeví důkaz o úložišti, je hostiteli zaplaceno; pokud se tak nestane, je hostitel potrestán.

Siacoin používá Merkle stromy pro jeho důkazy o skladování. Stromy Merkle umožňují síti potvrdit, že malá část dat (hash) je součástí širší sady nahraných dat.

Tyto důkazy jsou malé a mimořádně bezpečné; v konečném důsledku sníží nadýmání blockchainu.

Blockchain bloat je pro tuto platformu toxický, protože synchronizace nájemce nebo hostitele s blockchainem Sia může trvat několik dní. Lite peněženka Siacoins by to mohla vyřešit, ale stále jsou v beta testování.

Siacoin oficiálně zahájil sdílení a distribuci obsahu. Skynet označuje okamžik „technologie je připravena“ pro intenzivní marketing.

Streamování videa a SiaStream jsou průkopnické blockchainové služby umožňující streamování médií prostřednictvím decentralizované sítě, SiaStream je aktuálně v beta verzi, jejich alfa verze bude brzy k dispozici veřejnosti.

Jejich služby mohou také plynule streamovat 4k video obsah, což je působivé, ale zatím je nelze streamovat do vaší chytré televize.

Nebulous Github je naskládán se závazky, což tlačí blockchain Siacoin vpřed.

Sia zůstává na špici toho, co by mohlo být cloudové cloudové úložiště. Aktivně se angažují u koncových uživatelů, snaží se optimalizovat dodávku produktů a vytvářejí použitelnější produkt.

Predikce ceny siacoin SC

Těžba siacoinů

Siacoin je těžitelný. Používá hashovací algoritmus Blake 2B. SC byla mince těžená GPU, dokud Bitmain neuvedl ASIC horníka schopného těžit Blake 2B.

Bitmains ‘Antminer A3 byl intenzivně ziskový, a to hrálo roli při výběru Siacoins rozvětvit blockchain. To chránilo jejich skutečný zájem o Obelisk a Obelisk SC1 miner, který byl napůl tak silný jako Antminer A3.

Predikce ceny siacoin SC

Siacoin to udělal navržením bezpečného algoritmu do Obelisk SC1, protože Bitmain nejednal transparentně a spravedlivě. Toto je narativní tlak Sia. Bitmain skutečně nejednal v nejlepším zájmu těžební komunity Sia. Sia přijala opatření na ochranu sítě, protože centralizace může způsobit smrt decentralizovaného blockchainu. Bitmain v podstatě zaútočil síť Sia a komunita těžby Sia. Podle našeho názoru Sia jednala správně, ale její těžařský projekt Obelisk je prostě menší zlo a chytání peněz.

Poplatky za siacoiny

O 90% levnější $ 1-2 za TB za měsíc. Srovnatelně bude 100 GB úložiště na Disku Google stát 2 $ měsíčně. Sia bohužel není tak intuitivní jako Disk Google. Ziskovost zde není ani pro jednotlivé vlastníky pevných disků. Na tomto trhu budou dominovat masivní datová centra, což je skvělé pro spotřebitelské ceny, ale ne pro decentralizaci.

Soutěž na trhu siacoinů

Hlavními hráči současného trhu cloud computingu jsou:

 • Amazonka
 • Microsoft
 • IBM
 • Aliyun
 • Google
 • Salesforce
 • Rackspace
 • MÍZA
 • Věštec
 • VMware
 • DELL
 • EMC

Poskytování různých služeb:

 • Infrastruktura jako služba (IaaS)
 • Platforma jako služba (PaaS)
 • Software jako služba (SaaS)

Hlavním problémem Siacoinu je konkurovat společnostem, které poskytují celou řadu řešení integrovaných do jejich služeb. Díky tomu jsou atraktivnější pro podniky, které chtějí jediné řešení k vyřešení všech jejich problémů. Siacoin se zaměřuje pouze na ukládání dat a čeká ho ještě dlouhá cesta, než budou moci soutěžit. Jejich cenový bod je může dostat pouze tehdy, pokud se jejich služby nemohou integrovat s jinými poskytovateli služeb.

Siacoin Onramp

Integrace uhlíku a siacoinu umožňuje uživatelům nakupovat siacoiny pomocí jejich kreditní nebo debetní karty. Zpoždění způsobené burzami je směšné, od KYC (Know Your Customer), období údržby až po problémy s likviditou, což by mohlo uživatele přinutit zaregistrovat se na jiné burze a znovu spustit KYC, nebo být finančně penalizován za svou okamžitou potřebu. Vztah uhlíkových siacoinů tyto problémy řeší a vytváří alternativní kryptoměnu ve prospěch celé krypto komunity.

Závěrečný verdikt 

Cloudové úložiště je budoucností ukládání dat. Protože lidstvo ukládá data stále více a více obsahu online, jsou hackerské útoky cloudových služeb nevyhnutelné. Jak bezpečná jsou vaše data na serverech Amazonek nebo Googlu nezašifrovaná? Hlavní poskytovatelé cloudových služeb mají některé z nejlepších inženýrů pracujících na jejich zabezpečení. V některých případech je stále na vině chyba uživatele. Bez dešifrovacího klíče je přístup k šifrovaným datům zbytečný.

Siacoin stále není běžným názvem cloudového úložiště, ale s vydáním Skynetu by se to mohlo změnit. Mohli zahájit agresivnější marketingovou kampaň a proměnit jejich blockchain v předního poskytovatele cloudových služeb. Před sebou mají hodně vývoje, aby se to stalo skutečností, protože poskytovatelé cloudových služeb nabízejí sady možností a uzamknou uživatele pomocí dalších služeb, které jim ztěžují odchod.

Další náklady na výměnu poskytovatelů cloudu mohou být astronomické, protože každý hostitelský počítač musí být integrován do nového systému. Musí být přiděleno nespočet pracovních hodin a uživatelé musí být rekvalifikováni v tom, jak používat systémy. Sia má sice nákladovou výhodu, ale v současném stavu nemůže konkurovat hlavním poskytovatelům cloudových služeb. Mohou však nabídnout řešení blockchainovým vývojářům a domácím uživatelům. Vztah uhlíkových siacoinů usnadňuje používání jejich služeb. Hlavní poskytovatelé cloudových služeb mají tyto platební systémy zavedeny od samého počátku a Sia trvalo půl desetiletí, než vytvořila stejné snadné použití.

Jako jednoduché a levné zálohovací řešení jsou míle před svou konkurencí. Jejich síť je v rozsahu PB, což není nic malého a nyní nabízejí streamovací služby, které otevírají další specializovaný trh, domácí zábavu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me