Predikce cen sítě OMG na roky 2021, 2022, 2025

OMG Network, dříve známá jako OmiseGo, si klade za cíl stát se veřejnou decentralizovanou finanční sítí, která může rychle převádět peníze a aktiva po celém světě. OMG je potomkem společnosti Omise, společnosti poskytující platební služby (srovnatelné s PayPal), kterou založil Jun Hasegawa v roce 2013. Společnost Omise působí v Thajsku, Singapuru a dalších asijských zemích.

Vzhledem k tomu, že kryptoměnová revoluce začala ovládat svět, pověřila společnost Omise Vansu Chatikavanij, odborníka na vodní zdroje, aby na základně ethereum vytvořila a spolupracovala se zakladatelem ethereum Vitalikem Buterinem, platformou schopnou inteligentních smluv, která umožňuje rychlé, levné a bezpečné transakce napříč několika blockchainy.

Predikce cen OMG Network

Ve srovnání s konvenčními prostředky finančních transakcí (například Visa, Mastercard atd.) Je blockchainová technologie pomalé a neefektivní zvíře. Zatímco Visa a Mastercard mohou zpracovávat tisíce transakcí za sekundu, Ethereum zpracovává méně než dvacet.

Jakákoli síť kryptoměn, která doufá, že bude konkurovat těmto zavedeným institucím, musí své operace stonásobně rozšířit, aniž by došlo k narušení bezpečnosti nebo získání nežádoucí centralizace. Mezi různými navrhovanými prostředky k rozšíření se společnost OMG Network rozhodla pro „plazmový protokol:“ mechanismus konsensu důkazu o podílu, který spíše než jednotlivě ověřuje transakce v dávkách.

Síť OMG uzavřela mnoho partnerství v regionu jihovýchodní Asie, včetně McDonald’s v Thajsku. Genesis Block, hongkongská riziková firma, nedávno získala síť OMG, aby ji vyvinula na platformu decentralizovaného financování (DeFi).

OMG Network Historická analýza cen

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Cenová historie OMG byla nestálá. Cena brzy po svém uvedení na trh v červenci 2017 vzrostla a během léta roku 2018 kolísala mezi 12 a 25 dolary. Poté, co se po většinu roku 2019 držela stabilně pod 2 dolary, na začátku roku 2020 havarovala pod prahovou hodnotou 1 dolaru. Od prosince 2020 se mírně zvýšil a usadil se těsně nad 3 dolary.

V době psaní tohoto článku vzrostl OMG o 4,25% a obchodoval se za 3,25 USD. Má to tržní kapitalizace 456,02 milionu USD, přičemž v oběhu je 140,25 milionu OMG.

omisegoSíť OMG (OMG)

Pořadí: 88$ 5,15 Cena (BTC) Ƀ 0,000 10 300$ 721,02 M Objem$ 510,77 M24h změna 10,94% celková nabídka 140,25 M OMG

pro Boha Předpovědi prognózy budoucí ceny

S využitím minulých trendů jako vodítka, s ohledem na aktuální historický kontext a s ohledem na očekávané události může analytik projektovat budoucnost s přesností. Pro doplnění údajů a správných analytických nástrojů zde také analytik těží z klidného rozpoložení, které může dosáhnout správné rovnováhy mezi „iracionální nevázaností“ na jedné straně a nepřiměřeným pesimismem na straně druhé.

Skutečný svět neznámých neznámých, neočekávaných událostí a nezamýšlených důsledků je však vždy mimo scénu a čeká na přepadení projekcí naší mysli; existuje šance, že velmi nejistota budoucnosti nakonec analytika porazí. A přesto, se všemi těmito výhradami, je oprávněná prognóza oprávněná.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 2,93 $ -9,00%
1 týden 2,99 $ -7.14
1 měsíc 3,05 $ -5.27
1 rok 8,47 $ 163%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 8,47 $ 163%
2 roky 12,35 $ 283%
3 roky 15,55 $ 382%
5 let 24,03 $ 646%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce cen sítě OMG 2021

Síť OMG se může ukázat jako populární mezi nebankovními občany jihovýchodní Asie, kteří se rádi zbaví přemrštěných transakčních poplatků. Pro ty nespočetné miliony může být OMG řešením, které potřebují. Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena tokenu OMG mohla být v roce 2021 potenciálně kolem 3,00 USD.

Predikce cen sítě OMG na rok 2022

OMG Network bude mít poněkud slibnou budoucnost, pokud úspěšně rozšíří partnerství napříč korporacemi a osloví stále více a více nebankovních společností, i když rozšíří své schopnosti DeFi. Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena OMG mohla v roce 2022 potenciálně pohybovat kolem 8,47 USD.

Predikce cen sítě OMG na rok 2025

Do roku 2025 se očekává, že rychlý pokrok v technologii blockchain způsobí, že kryptoměna zažije dlouhodobý běh býků, který lze snad srovnávat pouze s boomem dot-com na konci 90. let. Do té doby se odhaduje, že Ethereum a jeho rozmanité aplikace budou aktivem za bilion dolarů. Jako sekundární řetězec etherea lze předpokládat, že plazma bude spolu s OMG těžit z trvalého růstu. Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena tokenu 1 OMG mohla být v roce 2025 potenciálně kolem 21,85 USD.

Je OMG dobrá investice?

Věk DeFi (decentralizované finance) je na obzoru, protože blockchainová technologie prochází rychlým vývojem. Už to není jen o těžbě bitcoinů; spíše na základě první nebo generační blockchainové kódové základny (Bitcoin a Ethereum) se vyvíjejí stovky nových a inovativních alternativ, které by mohly ohrozit tradiční finanční instituce (banky, kreditní karty, Paypal atd.).

Kam v tomto vzrušujícím prostředí zapadá síť OMG? Realita je zde tvrdá a jednoduchá: konkurence je tvrdá a ostatní mají ve svých funkcích DeFi mnohem větší náskok. V průmyslu jsou široce používány alternativy k plazmovému protokolu, jako je zkRollup (imunní, na rozdíl od plazmy, proti exploitům klíčů horké peněženky a kryptoekonomickým útokům).

Společnost Cosmos, která si sama účtuje „internet blockchainů“, je na dobré cestě k nabídce škálovatelného a interoperabilního ekosystému, který uživatelům umožňuje provádět transakce napříč blockchainy. REN pomocí protokolu Republic umožňuje obchodníkům zadávat tajné objednávky v kryptoměnách. Aby se OMG Network ukázala jako dobrá investice, musí rychle postupovat, aby dohnala své konkurenty, jako jsou tito.

Jak koupit OMG?

OMG lze zakoupit ve většině běžných burzách, jako jsou Coinbase, Binance, Kraken a další. V mnoha z těchto burz musíte nejprve otevřít účet a zabezpečit ho pomocí dvoufaktorového ověřování. Než lze provést jakýkoli obchod, musíte si koupit bitcoin nebo ethereum, které můžete vyměnit za OMG podle aktuálního tržního kurzu.

Více informací o síti OMG

Tým

Jun Hasegawa, zakladatel společnosti Omise, pověřil společnost Vansa Chatikavanij, aby vytvořila společnost OmiseGo, která byla později označena jako OMG Network. Duo přijalo Vitalika Buterina, zakladatele společnosti Ethereum, aby na projektu spolupracoval. Tým a Joseph Poon, vývojář Ethereum, napsali a bílý papír týkající se projektu v červnu 2017. Tým poté přistoupil k vytvoření programu na upraveném plazmovém protokolu. OMG nedávno získala společnost Genesis Block, zatímco Buterin a Poon se pustili do dalších projektů.

Závěr

Decentralizované finance jsou na nás a mnoho blockchainových firem mezi sebou soutěží o platformu pro transakce přes skutečné a virtuální hranice. Ve srovnání s konvenčními finančními institucemi je však blockchain, jako je Ethereum, pomalý a neefektivní. OMG Network se pokouší zvýšit ethereum tak, aby bylo možné provádět a zaznamenávat více transakcí na platformě bez obětování bezpečnosti nebo decentralizace.

OMG, zde nabízí důmyslné řešení. Používá plazmu k přesunu transakcí do sekundárního řetězce, kde je lze bez ucpání hlavního řetězce zaznamenávat a ověřovat v dávkách. Aby bylo jisté, že při rozšiřování Etherea tímto způsobem je třeba obětovat bezpečnost nebo decentralizaci; vývojáři se mohou rozhodnout zdůraznit jeden nad druhým podle svých preferencí.

Síť OMG je tedy slibnou technologií. Chcete-li však určit, zda je to skutečně budoucnost blockchainu, musíte se podívat na jeho konkurenty, kteří si také přejí provádět transakce napříč blockchainy. Možnosti jsou plné Chainlink, Synthetix, Cosmos, Ren a dalších. Bude OMG schopen držet krok s konkurencí?

Co nabízí, že ostatní ne? Má stejný prostor pro růst jako ostatní? To jsou všechny otázky, se kterými se musí investoři potýkat, pokud chtějí posoudit konkrétní mezeru ve vzrušujícím novém prostředí decentralizovaného financování. Je dosud otevřenou otázkou, které z nich otevřou nejširší dveře do budoucnosti, jinak budou všichni ve stejné míře různými způsoby. Tato otázka bude stále naléhavější, protože kryptoměny pronikají hlouběji do společnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me