Predikce cen tokenů FTX (FTT) pro roky 2021, 2022 a 2025

Když nováček vstoupí na trh s kryptoměnami poprvé, překvapí ho spousta burz, které uživateli nabízejí ke koupi, prodeji a obchodování kryptoměny, z nichž každá má své vlastní jedinečné vlastnosti a výhody. Vedle nich se také objevují burzy futures, aby uspokojily rostoucí poptávku a poskytly rostoucímu počtu obchodníků vstupujících do krypto prostoru potřebné uživatelsky přívětivé platformy, nástroje a informace.

Jeden z nich, FTX, vstoupil do Frey v polovině roku 2019 a od té doby si vede docela dobře. Má nativní token zvaný FTT, který si obchodníci mohou kupovat a získávat výhody při provádění svých obchodů.

Tento článek o predikci cen tokenů FTX se ponoří dolů a prozkoumá FTX, jeho token a jaké vlastnosti má, díky čemuž je pro obchodníky atraktivní. V zásadě je to zásadní. Tento článek také analyzuje a předpovídá predikci ceny tokenu FTT a ilustruje, kam směřuje v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

predikce ceny tokenu ftx

Token FTX Historická cenová analýza 

Od svého uvedení na trh 31. července 2019 je FTX jednou z mála kryptoměn, které dosud nezaznamenaly výrazný pokles cen. Právě naopak. Od svého vzniku zažívá stabilní růst. Začalo to s cenou 1,73 $ v polovině roku 2019 podle CoinMarketCap. Asi měsíc poté cena mírně poklesla, ale její účinky byly pouze v centech, ne v dolarech. Brzy poté se začala stabilně znovu zvyšovat a do poloviny prosince 2019 nakonec překonala původní cenu 1,73 USD.

Rok 2020 byl dobrým rokem pro každého hodnostáře FTT. I když zasáhla pandemie COVID-19, což způsobilo pokles téměř celého trhu (cena bitcoinu do poloviny března dokonce klesla na něco málo přes 5 000 $!), FTX pokračovala ve svém pomalém, ale stabilním vzestupném trendu cena, jako by to nebyl špatný obchod. Myslím, že pomalý a stabilní závod opravdu vyhraje.

V lednu 2021 cena prakticky explodovala, téměř se zdvojnásobila v době psaní tohoto článku.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku bude token FTT za 10,17 $. Jeho cena se za posledních 24 hodin zvýšila o +3,46%, ale za posledních 7 dní zaznamenala pokles o -6,96%.

V současné době má tržní kapitalizaci ve výši 958 823 154 $, což jej řadí na 44. místo na celém kryptotrhu. Jeho cirkulující nabídka je 94 346 958 s celkovou dodávkou 345 219 294. Nemá však maximální tržní strop.

ftx-tokenToken FTX (FTT)

Pořadí: 35$ 30,08Cena (BTC) Ƀ0,00059600$ 2,68 BVolume$ 27,07 M24h Změna 2,8% Celková nabídka 339,63 M FTT

FTX Token (FTT) Předpovědi prognózy budoucí ceny

I když je vždy obtížné vydat přesnou předpověď, kam bude cena konkrétní mince pravděpodobně směřovat, po pohledu na její základy, včetně rostoucí popularity používání termínových burz, lze mít velmi dobrý nápad.

Jak již bylo řečeno, po přezkoumání několika zdrojů a pohledu na to, co futures burza poskytuje, se cena jeho FFT tokenu jeví z krátkodobého i dlouhodobého hlediska jako velmi pozitivní. Wallet Investor změnil FTT na velmi býčí. Dokonce předpověděl nárůst ceny o + 82,52% během pouhého roku. To je cena 18,56 USD ze současné ceny 10,17 USD! Během pěti let by cena mohla být až 50,06 USD!

Digitalcoin rovněž poskytl velmi pozitivní cenovou prognózu. Do jednoho roku předpovídá cenu od 15,05 do 36,60 USD na jeden a pět let. I když je to trochu konzervativní než Wallet Investor, stále je to + 32% a 359% nárůst vaší investice.

Cenová analýza společnosti Tradingbeast je ještě konzervativnější. Ve skutečnosti předpovídá pokles ceny pro rok 2021. To je však jen krátkodobé, protože pak očekává, že cena v následujících letech vzroste. Do konce roku 2024 vypočítal cenový průměr 16,80 USD.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 měsíc 14,65 45,18%
2 měsíce 16,56 64,04%
3 měsíce 14.15 40,17%
6 měsíců 15,74 55,92%
1 rok 15.14 49,98%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 19,96 97,78%
2 roky 18.2 80,35%
3 roky 29,82 195,44%
5 let 25.75 155,06%

Predikce ceny tokenů FTX na rok 2021

Na základě výše uvedeného grafu lze očekávat, že cena bude pokračovat ve svém prudkém růstu. Očekává se průměrná procentní míra růstu + 45,01% s cenovou rovnováhou mezi $ 14 – $ 15,50.

Predikce ceny tokenů FTX na rok 2025

Předpokládá se, že rok 2022 bude pro všechny hodlery FTT dalším pozitivním rokem. V této době se odhadovalo, že cena FTT se téměř zdvojnásobí. Investoři mohou očekávat, že cena se bude pohybovat mezi nízkými 15 až 19,50 USD.

Predikce ceny tokenů FTX na rok 2025

Rok 2025 může být rokem, kdy kterémukoli investorovi DFT bude z dolaru praskat znak amerického dolaru ($). V tomto roce bude cena tokenu FTT kdekoli od 25,75 do 34,36 USD. To je průměrný nárůst téměř o 200%!

Je token FTX dobrá investice?

Po analýze několika grafů a zvážení toho, že jsme právě vstoupili na býčí trh, existuje vážná pochybnost o tom, že investice do FTX není dobrá investice. Ve skutečnosti pouhé přidržení tokenů FTT bez využití jejich výhod pro obchodování téměř zaručí zisk. Pro ty, kteří se zabývají futures a využívají obchodování s pákovým efektem, může být generované bohatství obrovské, i když to není bez vážných rizik.

Jak koupit token FTX?

Jednou potenciální nevýhodou pro FTX je, že existuje pouze omezený počet burz, které uvádějí token FTT s omezeným objemem. První, která mi přijde na mysl, je samotná burza futures FTX. Mezi další známé patří Binance, BitMax, Bitfinex, CoinEx a Huobi Global. Úplný seznam burz naleznete na adrese CoinMarkCap nebo CoinGecko.

Další informace o tokenu FTX

Co je FTX?

FTX je platforma pro obchodování s futures, která byla založena v květnu 2019. Je vlastněna společností FTX Trading LTD, která je registrována v Antigui a Barbudě, ale má kanceláře v Hongkongu. Jejich nativní token je FTT.

Tým & Partneři

Zakladatelem a generálním ředitelem FTX není nikdo jiný než Sam Bankman-Fried aka, SBF. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, je SBF stejná osoba, která převzala a pomohla zachránit decentralizovanou platformu Sushiswap poté, co její zakladatelka, šéfkuchařka Nomi, stáhla únikový podvod, který hrozil zničením projektu. SBF má dlouholeté zkušenosti jako obchodník a zakládání dalších společností, jmenovitě Alameda Research, stejné společnosti, která inkubovala FTX. Vystudoval MIT a fyziku.

CTO a spoluzakladatelem FTX je Gary Wang, softwarový inženýr ze společnosti Google, který také založil Alameda Research. Další absolvent MIT, Gary, vystudoval matematiku s informatikou.

Zbytek členů týmu tvoří osvědčení profesionálové z různých oborů.

FTX také dobře podporují partneři z mnoha známých externích zařízení. Podniky jako Binance, Circle, Bitfinex, Paxos Pax atd. Poskytly FTX až 8 milionů dolarů ve fondech.

Bezpečnostní

Aby měl každý obchodník FTX klid, FTX poskytuje několik vrstev bezpečnostní prvky.  Patří sem účet s heslem a dvoufaktorové ověřování jak pro vstup na váš účet, tak pro výběr prostředků. FTX také poskytuje zabezpečení podúčtů. To je místo, kde si uživatelé mohou nastavit svá vlastní přihlášení, pokud chtějí povolit jiným lidem používat jejich účet s konfigurovatelnými oprávněními.

Uživatelé mohou navíc nastavit, aby si přidali na seznam povolených své IP adresy a adresy peněženky. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, je whitelisting strategie kybernetické bezpečnosti, ve které může uživatel na svém počítači provádět pouze akce, které předem výslovně povolil správce..

Kromě přidání dalších bezpečnostních opatření se podle jejich webových stránek FTX nedávno zapojila do Chainalysis, aby sledovala jakékoli podezřelé transakční aktivity.

Jako poslední opatření bezpečnosti poskytuje FTX pojišťovací fond. Vzhledem k tomu, že FTX je platforma pro obchodování s pákovým efektem, musí hlavní tržní obchodníci čelit tržním rizikům. Pro ty, kteří trpí likvidací bez dostatečného varování, byl tento pojišťovací fond zřízen, aby pomohl získat zpět část, pokud ne všechna jejich aktiva. V době psaní tohoto článku drží společnost FTX v USA přibližně 21,5 milionu USD.

Poplatky

Na rozdíl od jiných termínových burz, které mají standardizované poplatky, jsou FTX trochu specializovanější. Mají standardní poplatky Maker a Taker, kromě toho, že jejich poplatky jsou založeny na objemu. Ti, kteří mají větší objem, dostávají nižší poplatky.

Dalším způsobem, jak snížit tyto poplatky, je zadržet FTT tokeny. Můžete se podívat na níže uvedenou tabulku a zjistit, kolik slevy může držitel FTT získat.

FTX také účtuje poplatky ve výši 0,02% u obchodů s 50násobnou pákou pro všechny trhy kromě párů BTC-PERP a ETH-PERP.

Hlavním důvodem úspěchu obchodní platformy jsou různé obchodní produkty a nástroje.

produkty

FTX poskytuje širokou škálu produktů. Poskytuje futures (trvalé i normální futures), spotové, akciové, tokeny s pákovým efektem, hodnocení volatility, OTC (over counter) služby, predikční nástroje a obchodování Fiat. S cílem usnadnit obchodování poskytuje FTX široké možnosti párování mezi kryptoměnami a stabilními coiny.

Token FTT

A konečně, tím se dostávám k jejich rodnému tokenu, FTT, páteř ekosystému platformy. Jak již bylo zmíněno, obchodníci, kteří drží tokeny FTT, mohou získat slevu na poplatcích. Mohou však získat i další výhody. To zahrnuje sázení vašich FTT tokenů, včetně vyšších sazeb za doporučení, slev za poplatek pro tvůrce, bonusových hlasů a zvýšených odměn za výsadek.

Kromě toho mají služby nákupu a vypalování, kde FTX odkupuje a vypaluje tokeny rovné:

  • 33% z poplatků generovaných na trzích FTX
  • 10% čistých přírůstků do pojistného fondu („Socialized Gains“)
  • 5% z poplatků získaných z jiného použití platformy FTX

Závěr

Při přezkoumání mnoha výhodných funkcí, které FTX nabízí, není divu, proč je jeho nativní token na vzestupu od svého uvedení na trh, a to i během medvědího trhu v roce 2020. Jak se stále více retailových investorů, obchodníků a institucí vlévá do kryptotrhu, lze očekávat, že cena za FTT bude pokračovat s jeho meteorickým růstem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me