Predikce cen VeChain (VET) pro roky 2021, 2023 a 2025.

Přestože existuje mnoho nadšených vývojářů a nadšenců, kteří se snaží pracovat na tom, proč, jak a kde by mohl být blockchain integrován do jejich každodenního života, velké podniky se na to ještě musí zahřát.

To se ale s VeChain může všechno změnit, protože jeho blockchain založený na VET si klade za cíl vyřešit problém adopce v průmyslu, kde je vážným problémem efektivita, robustnost, bezpečnost a stabilita. Když vidíme, jak klíčové je pro staré podniky dostat se na vlak digitalizace, řešení společnosti VeChain, která přinese transformaci blockchainu přímo na práh podniků po celém světě, mají naši predikci cen VeChain předpovídající příznivý výhled.

Predikce cen VeChain

Již nyní působí silným dojmem, protože společnost VeChain byla nedávno německou společností TÜV pojmenována jako první 5hvězdičkový poskytovatel blockchainových služeb na světě. VeChain je platforma, která poskytuje zdroje pro podniky všech tvarů a velikostí s konečným cílem decentralizace, zabezpečení a dalšího zlepšování účinnosti a hodnoty toku dat pro podniky prostřednictvím distribuované účetní knihy.

VET je nativní měnou VeChainThor, mocně univerzálního blockchainu VeChain, který se zaměřuje na nastavení stavebních kamenů pro nízkonákladovou, rychlou, snadnou a hodnotnou integraci s blockchainem, ať už jde o nadnárodní korporace, rodinné podniky nebo startupy provozované v garáži..

Analýza historických cen VeChain

Stojí za zmínku, že VeChain přijímá řešení se dvěma tokeny v blockchainu VeChainThor; jedna bytost VET, a druhá je VTHO. Níže si můžete přečíst další rozdíly, ale dnešní predikce cen VeChain se zaměří na token VET „chytrých peněz“, který byl navržen pro přenos hodnoty přes jeho síť.

Historicky byla jeho cena poměrně stabilní a zaznamenávala postupný nárůst. Podle údajů z Messari, VeChain byl původně postaven na vrcholu Etherea a vydal své standardní VEN tokeny ERC-20. Ale poté, co VeChain vydal svůj vlastní blockchain, byly všechny VEN tokeny vyměněny za novější VET v poměru 1: 100.

VeChain držel ICO pro dřívější VEN tokeny v srpnu 2017. Prodal 410 milionů VEN, ale byl později požádán čínskou vládou o vrácení přibližně 133 milionů VEN čínským občanům, kteří se podíleli na prodeji. Tyto žetony byly později spáleny, ačkoli zbývajících 277 milionů VEN získalo 20 milionů dolarů pro další vývoj VeChain.

Po historických obchodních datech se VET dne 13. března 2020 dostalo na historické minimum 0,001678 USD, což se shodovalo s tehdejším propadem trhu s kryptoměnou. Od té doby ale nabral silnou dynamiku a 6. ledna 2021 vzrostl na historické maximum 0,032240 $.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce.

V současné době je odborné vzdělávání a příprava stále na silné úrovni založené na jeho obchodních a technických metrikách. V době psaní tohoto článku (18. ledna 2021) se cena tokenů VET společnosti VeChain oceňuje na 0,027514 $, což znamená 6,66% zisk ve 24hodinovém obchodování. Pro srovnání je to jen pokles o 14,67% z její nejvyšší ceny na začátku roku 2021 a neuvěřitelný zisk 1540% z jejího historického minima v březnu 2020.

Po distribučním poměru 1: 100 byly původně vydané 1milionové VEN tokeny následně převedeny na 100miliardový odborný výcvik jako jeho celkový limit nabídky. Po spálení 13,3% celkové nabídky VEN (přibližně 133 milionů VEN = 13,3 miliardy VET) však současná celková nabídka VET klesla ze 100 000 000 000 VET na 86 712 634 466 VET. Díky cirkulující nabídce 64 315 576 989 odborného vzdělávání a přípravy mu to dalo hodnotu tržní kapitalizace 1769 557 211 USD, což z ní činí 25. největší kryptoměnu.

vechainVeChain (VET)

Pořadí: 25$ 0,055639 Cena (BTC) 0,00000100$ 3,61 BVolume$ 811,68 M24h Změna 7,13% Celková nabídka 86,71 B VET

VeChain (VET) Předpovědi budoucí prognózy cen.

VeChainDíky inovativním a jedinečným řešením je uspokojena různorodá skupina velkých korporací v řádu několika miliard dolarů, adeptů a flexibilních malých a středních podniků a díky ambiciózním začínajícím podnikům se jedná o nadcházející projekt, který by měl vypadat a potenciálně investovat.

VeChain také nabízí svou technologii blockchain jako předplatné pro podniky, přičemž její blockchain-as-a-service (BaaS) je průlomovým tlakem k většímu masovému přijetí. S příslibem optimalizace stabilního řízení v řetězci, snadného souladu s předpisy, nízkých transakčních poplatků a interoperability s neblokujícími sítěmi, naše predikce cen VeChain agreguje velmi býčí sentiment vpřed.

Krátkodobá předpověď.

AfterPriceChange
1 den 0,028 $ 4,31%
1 týden 0,030 $ 12,12%
1 měsíc 0,026 $ -2,96%
6 měsíců 0,037 $ 35,57%
1 rok 0,040 $ 46,47%

Dlouhodobá předpověď.

AfterPriceChange
2022 0,040 $ 46,47%
2023 0,053 $ 94,45%
2024 0,066 USD 142,06%
2025 0,079 $ 189,31%

Predikce cen VeChain na rok 2021.

Algoritmické modely, které jsme shrnuli, předpovídali, že bychom mohli velmi brzy začít testovat nejvyšší hodnoty odborného vzdělávání a přípravy se silnou možností prolomení se kolem ní pouze v roce 2021. V roce 2021 zaznamenali masivní institucionální investoři hromadění peněz do kryptoměn, což by mohlo mít masivní efekt zvlnění pozornosti zaměřené na přijetí blockchainu, zejména pro podniky se zájmem o optimalizaci jejich správy dat, jako jsou dodavatelské řetězce životního cyklu produktů, s technologií blockchain.

Predikce cen VeChain na rok 2023.

VeChain již poskytuje stavební kameny pro velké podniky napříč různými průmyslovými odvětvími a profesemi, aby vytvořily svou digitální infrastrukturu na vrcholu blockchainu.

V současné době má VeChain více než 30 velkých korporátních partnerů. Tento seznam se do roku 2023 jistě ještě zvětší, protože vidíme, že více podniků, malých i velkých, má zájem o digitální transformaci, která lépe přinese hodnotu, transparentnost a inovace pro podniky i spotřebitele. V důsledku toho bychom měli vidět, že tokeny VET, které to pohánějí, rostou organicky spolu s nimi.

Predikce cen VeChain na rok 2025.

Do roku 2025 se očekává, že většina velkých podniků bude mít v rámci svého ekosystému nějakou blockchainovou integraci, ať už jde o správu svých zaměstnanců, přípravu užitečné zpětné vazby od zákazníků nebo optimalizaci toku zboží a služeb. VeChain plánuje v nadcházející budoucnosti rozšířit všestrannost svého blockchainu, což podnikům a vývojářům umožní větší konektivitu a výkon nad již tak rozsáhlými řešeními internetu věcí (IoT)..

Rovněž plánují přidat účastníky sítě na VeChain, aby zahájili vlastní IPO nebo vybudovali rozsáhlou řadu decentralizovaných aplikací.

Predikce cen VeChain

Je VeChain dobrá investice?

Přijetí blockchainu rychle vede v životě mnoha spotřebitelů a vývojářů, včetně mladých podniků, které byly postaveny na myšlence decentralizace od narození. Většina stávajících podniků, které dnes existují, a některé z nich, které již existují po celá staletí, však nemají prostředky, know-how, důvěru ani zdůvodnění k širokému přijetí blockchainu. Inovace nabízená společností VeChain si však klade za cíl tuto změnu změnit, aby umožnila rychlý, snadný a bezbolestný přechod do nového digitálního věku.

Naše predikce cen VeChain má tedy velmi optimistickou prognózu, pokud plánujete investovat do odborného vzdělávání a přípravy jako součást svého portfolia, i když z pohledu běžného spotřebitele nemusí mít až tak velký případ použití. Jako jedna z prvních společností, která nabízí rozsáhlý a škálovatelný blockchain podnikové úrovně, dokázala společnost VeChain využít své zkušenosti a expozici při vedení vpřed v tomto prostoru.

V současné době spolupracují se známými značkami a významnými průmyslovými hráči, jako jsou PricewaterhouseCoopers (PWC), BMW, Groupe Renault, BYD, LVMH, Haier, DB Schenker a další..

VeChain neposkytuje pouze svůj blockchain pro použití, ale také široký podnik, který nabízí konzultace od odborníků z celého světa a hardware přizpůsobený specifickým potřebám firmy.

Jeho řešení byla použita v reálném čase pro rychlý a bezpečný přenos a ukládání dat – nejen důkazy o konceptu nebo zkoušky – v široké škále sektorů; včetně indexování emisí a dekarbonizace, hodnocení a podpora spotřebitelů, automobilový průmysl, maloobchod, logistika a velké dodavatelské řetězce, zkapalněné přírodní plyny, sdílení digitálního obsahu, elektronická dokumentace a zemědělství.

Jednou z nejnovějších a nejoblíbenějších služeb je ToolChain, předplatné blockchain jako služba nabízené podnikům a vývojářům, kteří se chtějí integrovat do sítě VeChain s vlastní sítí nebo ji hromadně nasazovat v celé podnikové říši. Zahrnuje zpracování velkých objemů informací, jako je správa životního cyklu produktu, řízení procesů dodavatelského řetězce, ukládání dat, certifikace dat a certifikace procesů.

To nejen zvyšuje vnímání obchodní značky mezi technicky zdatnými a vědomými spotřebiteli, ale také umožňuje podnikům expandovat do nových obchodních modelů s neměnnými daty napájenými a zabezpečenými blockchainem VeChainThor.

ToolChain lze rychle škálovat, se snadnou integrací a potřebou malého nebo žádného kódování. Je cenově efektivní s cenovým modelem pay-as-you-go a poskytuje další nástroje k využití alternativních datových toků – včetně neblokovaných dat – s výkonnými API a sadami SDK VeChain..

ToolChain propojuje blockchain VeChain v rámci podnikové sady nejen se softwarem, ale také s hardwarovými řešeními. Jeho desktopové a mobilní aplikace se mohou připojit k čipům a senzorům IoT – NFC, RFID a QR kódy – a poté předávat informace zpět, jako je sledování zboží přepravovaného přes podnikovou síť, od nákupu materiálu, výroby a zpracování, logistiky, skladování , skladování, distribuce konečnému spotřebiteli a poté po celou dobu jeho životnosti.

Jak nakupovat VeChain?

Vzhledem k tomu, že odborné vzdělávání a příprava byla navržena jako podnikově příznivější kryptoměna, není na burzách tak široce dostupná, jako některé jiné tokeny s velkou kapitalizací, které jsou více zaměřené na spotřebitele. Můžete je však snadno najít na tržištích, jako jsou Binance, OceanEx, HitBTC, Bitcoin.com, KuCoin, Upbit, Huobi, Crypto.com, MXC atd. Vždy můžete použít weby jako CoinMarketCap, nebo CoinGecko najít komplexnější seznam.

Více informací o VeChain

VeChain je širší ekosystém služeb, který zajišťuje poskytování blockchainové technologie založené na VeChainThor podnikovým klientům. Blockchain běží na konsensuálním algoritmu Proof-of-Authority prostřednictvím operátorů autorit Masternode, které byly ověřeny a prověřeny nadací VeChain, v souladu s cíli sítě.

To je vhodnější pro velkou organizaci, která chce větší efektivitu, protože PoF VeChain vyžaduje k zajištění blockchainu pouze nízký výpočetní výkon. Tyto velké organizace a podniky se navíc nemusí obávat nestability hardforků nebo řetězových útoků, které by mohly narušit jejich pracovní postup.

Jako příklad svého případu použití může automobilová společnost použít VeChainThor ke sledování výrobního procesu, prodeje, nasazení a správy životního cyklu svých automobilů. Holé materiály jsou v továrně formovány do tvaru a na jejích výrobních linkách jsou sestavovány různé komponenty.

Po úplné kontrole montáže a kontroly kvality bude vůz ponechán k prodeji prostřednictvím autorizovaného prodejce. Po zakoupení a řízení automobilu může automobilka anonymně přistupovat a analyzovat data uložená bezpečně v blackboxu automobilu, všechna shromážděná různými senzory IoT.

Jako vlastník automobilu můžete snadno zkontrolovat informace, například zda je výrobní proces automobilu udržitelný z hlediska životního prostředí nebo zda obsahuje materiály, které jsou zodpovědně získávány. Společnost mezitím může data lépe využívat k optimalizaci svého podnikání a zajištění spokojenosti zákazníků, jako je rychlé informování majitelů o odvolání, lepší stanovení servisních intervalů, předem vědět, které součásti jsou potřebné pro servis, a plánovat, jak se mohou jejich budoucí vozy vyvíjet..

Mezi další příklady použití VeChain patří kombinace výpočtu IoT a sítě VeChainThor, která vás lépe informuje o kvalitě hroznů použitých ve vašem víně, ať už je láhev léku správně skladována, nebo sledováním očkování proti Covid-19 (Coronavirus).

Aby se zajistilo, že podniky a účastníci sítě budou moci efektivněji přizpůsobit VeChainThor do svých systémů, přijal VeChain jedinečné řešení se dvěma tokeny pro provozování blockchainu a vyšší hodnotu extrakce bez vzniku typické nejistoty vznikající technologie.

To vedlo k vytvoření dvou žetonů; VeChain (VET) a VeChainThor Energy (VTHO). VET je hlavním tokenem pro výměnu hodnoty v síti VeChain, včetně napájení inteligentních kontraktů nebo jiných transakcí, ke kterým dochází v decentralizované aplikaci využívající VeChain (dAPP).

Mezitím se VTHO používá k platbám za plyn, k napájení a platbám za transakce na samotném blockchainu. To slouží k oddělení nákladů na provozování blockchainu VeChainThor od cenové volatility a tržních spekulací, které by mohly zvýšit náklady na prosté ověření transakcí.

Tím je zajištěna nízkonákladová infrastruktura, na rozdíl od volatilních poplatků za plyn vznikajících v síti Ethereum v důsledku vysokých nákladů etheru (ETH). Cena VTHO je předvídatelnější, protože společnost VeChain přijala algoritmus podobný stabilnímu minci pro sledování a správu ceny VTHO prostřednictvím jeho nabídky a poptávky, což zajišťuje, že cena zůstane bez divokých výkyvů.

Závěr

Budoucnost tohoto mladého projektu je jasná, jak ukázala naše predikce cen VeChain. I když je jeho nástroj nejlépe extrahován velkými korporacemi a entitami, které se aktivně spoléhají na blockchain VeChainThor společnosti VeChain pro svou obrovskou dálnici dat, je to také dobrá investiční nabídka, pokud uvažujete o přidání dalšího tokenu do vašeho portfolia. Vzhledem k tomu, že přijetí blockchainu se stále více prosazuje do více aspektů života, je zásadní, aby se nyní více než kdy jindy starší podniky přizpůsobily digitalizovanějšímu prostředí.

Jaký lepší způsob, jak začít, než používat distribuovanou účetní knihu k bezpečnému ukládání a přenosu velkého množství informací mezi podnikem a spotřebitelem, což oběma přináší lepší zážitek? Hlavním rizikem, které stojí před VeChain, je silná konkurence. IBM rozšiřuje své zavedené zkušenosti a klienty vlastní blockchainovou technologií a společnosti jako IOTA rostou a vylepšují svůj blockchain zaměřený na IoT.

Společnost USC společnosti VeChain nicméně vděčí za svůj závazek lépe připravovat velké podniky s blockchainovou integrací, která je rychlá, snadná, bezbolestná a při dlouhodobé tvorbě hodnot přinese bohatou odměnu. VeChain a VET, které pohánějí jeho silný blockchain, budou docela zajímavým projektem, na který se podíváme.

Viz také: Vechain VS Walton

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me