Predikce cen XRP: Zasáhne Ripple 10 $ do konce roku 2021?

Uzavření na konci loňského roku kryptoměny po celém světě dosáhly svých nejvyšších bodů. Bitcoin činil téměř 19 000 $ a jeho hodnota způsobila prudký nárůst i v altcoinech. Jednou z kryptoměn, která za tu dobu dosáhla svého maxima a nyní bojuje, je Ripple (ticker: XRP), který v lednu letošního roku dosáhl svého historického maxima 3,65 USD.

S blížícím se koncem roku analytici předpovídali, že cena bitcoinů stoupne až na 25 000 $, ne-li vyšší. To způsobilo, že mnoho lidí přemýšlelo, jestli cena Ripple půjde vyšší, než byla loni.

Pokud bude prognóza ceny bitcoinu pravdivá, lze snadno předpovědět, že Ripple na konci roku 2018 dosáhne až 10 USD. Pokud bude trend pokračovat, mohla by do roku 2022 cena také stoupnout nad 20 USD. je podle předpovědí Thomase Lee, řídícího partnera a vedoucího výzkumu ve společnosti Fundstrat Global Advisors. Lee je jedním z nejuznávanějších analytiků, pokud jde o kryptoměnu.

Při současném vývoji trhu se však zdá, že cena bitcoinu se snaží překonat hranici 6500 USD. Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že cena BTC nemusí nutně ovlivnit cenu XRP. Je to proto, že platforma Ripple stále čelí mnoha problémům a výzvám.

Pro začátečníky se mince nedávno dostala pod dohled americké bezpečnostní a směnné komise, která dospěla k závěru, že mince spadá do kategorie cenných papírů. To jim umožnilo zpřísnit předpisy kolem mince. Další věc, proti které se lidé dlouho brání, je centralizovaná povaha mince ve srovnání s decentralizovanými měnami, které jsou nyní k dispozici na trhu.

Predikce cen XRP na rok 2021: Může XRP zasáhnout tyto úrovně?

I když existují určité problémy s XRP, jak je uvedeno výše, do roku 2018, a dokonce i počátkem roku 2020, má svůj spravedlivý podíl na pozitivním vývoji. To naznačuje, že XRP je považován za potenciální technologii, která by mohla zvlášť ovlivnit finanční sektor, pokud jde o zjednodušení plateb.

Možné partnerství s JP Morgan

I když došlo k neustálému růstu partnerství, objevily se spekulace o partnerství J.P Morgan s Ripple, zbývá se spekulovat, protože žádná ze společností neučinila žádná oficiální prohlášení. Zvěsti se však objevily, když došlo k aktualizaci stránky pokladny J.P.Morgon. Aktualizace uvedla, že J.P Morgans pracuje na novém platebním systému v reálném čase, aby poskytoval rychlejší transakce.

Naopak J.P Morgon spustil také svůj vlastní blockchain s názvem „Quorum“. I když by to mohlo být použito pro jejich interní řešení, věří se, že u přeshraničních a mezibankovních platebních řešení bude možná nutné navázat partnerství s Ripple.

Spuštění Xrapidu

To přichází brzy po spuštění Xrapid od Ripple. Ripple to považuje za dokonalé bankovní řešení, které může snížit problémy s likviditou, časem a poplatky, pokud jde o přeshraniční platby.

Přeshraniční platby byly pro většinu bank velkým problémem a pokud Xrapid dokáže tento problém vyřešit, není důvod, proč by to většina bank mohla přijmout. Je třeba poznamenat, že většina produktů / technologií nabízených společností Ripple nezavazuje použití XRP. Tyto produkty lze použít nezávisle na tokenu, u Xrapid je toto nastaveno.

U Xrapid bude Ripple použit jako prostředník mezi dvěma směnnými měnami. Hlavním problémem, s nímž se banky potýkají, je to, že pro usnadnění přeshraničních transakcí musí mít k dispozici soubor finančních prostředků. To způsobilo zpoždění při zpracování transakcí a také další náklady pro banku, které byly nakonec přeneseny na spotřebitele. Xrapid poskytuje řešení tohoto problému, protože XRP lze použít jako prostředníka ke zpracování transakce a bez prodlení lze provádět převody na místní měny.

To může mít pro XRP velký význam, protože je to poprvé, co se XRP stává důležitou součástí fungování služby. Protože vidíme nárůst používání Xrapidu, existuje velká šance, že to může pozitivně ovlivnit cenu XRP. To je jeden z důvodů, proč mnozí věří, že predikce XRP ve výši 10 USD v roce 2020 je dosažitelná.

XRP: Přítel bank

Zatímco každý vítá inovaci blockchainové technologie, mnoho zemí a institucí je proti myšlence kryptoměn z mnoha důvodů. Je faktem, že většina vlád by se nepřipojila k myšlence decentralizace. Zatímco v rozhovoru mohou říci, že jsou všichni za decentralizaci institucí, jsou v zásadě proti této myšlence. Důvody jsou prosté – vlády ztratí kontrolu nad většinou aktiv a mohou pomalu být irelevantní.

To je místo, kde Ripple vyniká mezi ostatními kryptoměnami, není to vnímáno jako hrozba bank. ve skutečnosti stovky finančních institucí uzavřely partnerství se společností Ripple za účelem usnadnění finančních transakcí. Ripple jasně uvedl, že nechce nahradit myšlenku bank, jejím jediným cílem je usnadnit jednodušší, rychlejší a robustnější transakce.

Předchozí předpovědi na XRP

I když přistupujeme k aktuálnímu vývoji, abychom předpověděli budoucí cenu, je velmi důležité zkontrolovat některé z předchozích předpovědí provedených ohledně ceny XRP. V roce 2018 bylo uvedeno mnoho předpovědí týkajících se ceny XRP, žádná z nich se nesplnila. Je třeba poznamenat, že rok 2018 nebyl skvělým rokem pro žádnou z kryptoměn.

Čelili regulačním překážkám po celém světě, přičemž některé země, jako je Indie, šly do té míry, že zakázaly kryptoměny. Také došlo k několika případům hacknutí nebo porušení hlavních burz, což vedlo k masivní ztrátě finančních prostředků. To vše vedlo k negativnímu sentimentu kolem kryptoměn, a proto ceny stále klesaly.

Případ SEC

Nedávný případ společnosti Ripple od SEC zasáhl společnost jako rána. Budoucnost Ripple zcela závisí na výsledku případu. Proto by cena tokenu také závisela na stejném. Mohlo by to buď jít na býčí běh, pokud jsou poplatky vyrovnány, nebo by se hodnota mohla v průběhu případu znehodnotit.

Kde koupit Ripple

Ripple si můžete koupit na většině hlavních platforem pro obchodování s kryptoměnami, jako jsou Coinbase a Binance.

Zvlnění CEX.IO_buyPokud jde o bezpečný a spolehlivý nákup XRP, CEX.io dělá řez. Mají solidní ověřovací systém a platforma pro výměnu je uživatelsky přívětivá. Více možností nákupu XRP usnadňuje novým uživatelům, jakmile jsou ověřeni. Tato burza má velkou likviditu a je podporována zkušeným týmem.

Jejich aplikace usnadňuje komukoli začít s platformou, což také znamená bezpečné ukládání tokenů. Pokud však plánujete XRP dlouhodobě držet, doporučujeme jej uložit do hardwarové peněženky účetní kniha.

KLIKNĚTE ZDE, abyste nakoupili XRP na CEX.IO!

  • Binance

Binance je vedle Coinbase další významnou platformou pro obchodování s kryptoměnami. Můžete obchodovat s mnoha měnami, jako je bitcoin, ethereum, chainlink, 1 palec, zvlnění atd. Bitcoinu důvěřují miliony uživatelů a jeho používání je považováno za bezpečné.

Binance má také aplikace pro Android i IOS pro mobily a verze Windows i Mac pro stolní počítače. Můžete také použít API Binance k integraci s vaším webem. Pokud právě vstupujete do světa kryptoobchodů, blogy Binance jsou vždy skvělým místem, kde začít.

KLIKNĚTE ZDE a NAKUPUJTE RIPPLE NA BINANCE!

  • Coinbase [aktuálně pozastaveno XRP]

Coinbase je možná největší kryptoobchodní platforma na světě s největším počtem aktivních uživatelů denně. Můžete nakupovat a prodávat Ripple na Coinbase spolu s řadou dalších kryptoměn. Na této platformě můžete také vyměnit jiné kryptoměny za Ripple.

Pokud chcete investovat do více kryptoměn na základě ceny a několika dalších faktorů, Coinbase by pro vás byla ideální platformou. Investici můžete kdykoli vyplatit a znovu ji investovat do jiných kryptoměn, i když se jedné z nich nedaří.

KLIKNĚTE ZDE a NAKUPUJTE RIPPLE NA COINBASE!

Bezpečné uložení zvlnění

Nákup Ripple je jedna věc, ale musíte je uložit na co nejbezpečnějším místě. Vzhledem k tomu, že kryptoměny nemohou rozpoznat vlastníka, může vaše zvlnění používat kdokoli, kdo má vaše přístupové kódy. Abyste tomu zabránili, musíte je uložit do bezpečného trezoru.

  • účetní kniha

Ledger je fantastický bezpečnostní trezor, do kterého se ukládají všechny vaše kryptoměny. Má hardwarovou peněženku i živou peněženku. Hardwarová peněženka je bezpečnější, protože informace budou moci získat pouze lidé s fyzickým přístupem.

Hardwarové peněženky Ledger se dodávají v různých velikostech s celou řadou funkcí. S peněženkou Ledger můžete spravovat bitcoiny, ethereum, zvlnění a mnoho dalších kryptoměn.

UCHOVÁVEJTE RIPPLE NA LEDGERU!

  • Trezor

Trezor je další velké jméno v odvětví hardwarových peněženek. Výhodou peněženky Trevor je, že ji musíte chránit pouze fyzicky. Nelze jej použít jako uzel pro přístup na internet a je imunní vůči většině známých útoků ransomware.

Trezor podporuje řadu kryptoměn včetně Ripple, bitcoin a Ethereum. Na rozdíl od Ledgeru se Trezor dodává pouze ve dvou modelech. Oba tyto modely jsou však stejně kompetentní a patří mezi nejlepší hardwarové peněženky v oboru.

UCHOVÁVEJTE RIPPLE NA TREZORU!

Splní se předpověď XRP pro rok 2021?

Pokud jde o cenové předpovědi, stávají se velmi důležitými dva faktory. Jedním z nich je výkon společnosti, v tomto případě je to Ripple a druhým je celkový sentiment na trhu. Zatímco Ripple dělá všechny správné poznámky, jak je vysvětleno výše, celkový kryptotrh se stále nezdá, že by se zvyšoval. Generální ředitel společnosti Ripple, Garlinghouse, však předpovídá, že rok 2021 bude dobrým rokem pro kryptoměnu a blockchain.

Neposkytl cenovou předpověď pro bitcoiny s tím, že by to bylo velmi obtížné. Domnívá se však, že s rostoucí transparentností v projektech souvisejících s kryptoměnami a mnoha zeměmi, které stanoví předpisy pro masovou adaptaci kryptoměn, bude rok 2021 dobrým rokem pro všechny hlavní kryptoměny včetně XRP. Náhlý případ SEC na Ripple však činí všechny předpovědi zvlnění cen nespolehlivými.

My na Bitcongressu bychom se zdrželi předpovídání přesné ceny za XRP. Pokud však vezmeme v úvahu základy, zdá se, že XRP je na dobrém místě. Díky mnoha partnerstvím a přijetí ze strany bank dosáhla v průběhu let velkého pokroku. Společnost Ripple nepřestala inovovat a neustále inovuje nové produkty, což je opět velkým znamením. Vzhledem k těmto faktorům se XRP jeví jako dobrá investice, pokud případ SEC vychází pozitivně.

I když bychom byli rádi, kdyby XRP dosáhl 1 $ do konce roku 2021, podívejme se, zda zvládne výstup na tu strmou horu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me