Predikce cenové deklarace (DCR) pro roky 2021, 2022 a 2025

Měli byste si dnes koupit Decred (DCR)? Co je Decred, jak se to stalo a jaká je jeho budoucnost? Poroste, nebo přejde do hibernace, stejně jako mnoho jiných altcoinů? Pokud vás tyto otázky zajímají a chcete jasnou a stručnou odpověď, narazili jste na správnou webovou stránku. Použitím algoritmické analýzy na historická data shromážděná z různých zdrojů můžeme rozumně odhadnout předpokládanou budoucnost Decred. Bez dalších okolků se pojďme nejprve ponořit do původu této kryptoměny a jejího historického výkonu pomocí tohoto článku o predikci cen.

deklarovaná predikce ceny

Koncipován a navržen Jake Yacom-Piattem, generálním ředitelem společnosti CompanyO, Decred řeší jeden z nejodolnějších problémů, které trápí bitcoiny od jeho popularizace: problémy centralizace, nebo lépe řečeno, oligopolu. Těžba bitcoinů, která vyžaduje enormní množství energie, je mimo dosah běžných uživatelů s běžnými počítači a v důsledku toho je monopolizována hrstkou firemních firem (jako je Blockstream), které mají neblahý vliv na celého vývojáře blockchainu společenství.

Tento vývoj událostí porazil účel blockchainové revoluce: spíš zradil slib – decentralizaci. Informace jsou vytrhávány z rukou centrálních depozitářů a distribuovány do sítě jako celku. Bitcoin, který začal jako vzpoura proti centrálním bankám a jejich korporátním příjemcům, se proměňoval ve snahu zničit.

Ve snaze reformovat bitcoiny a obnovit svůj původní slib spustila společnost Yacom-Piatt spolu s anonymním vývojářem jménem _ingsoc v roce 2016 novou měnu s názvem Decred, což znamená decentralizovaný kredit; jejím cílem bylo přepracovat celý model řízení bitcoinů tak, aby vznikající oligopoly mohly být v zárodku.

Jak funguje Decred?

Decred vyhlásil svoji vlastní ústavu, která mimo jiné uvádí zásadu „inkluzivity více zúčastněných stran“. To v jednoduchém jazyce znamená rovnováhu mezi zájmy oligarchů a zájmy celé komunity. Jinými slovy, respektujte přání horníků (kteří mají v jakémkoli blockchainu vliv odpovídající jejich mnohamilionovému vybavení ASIC) a uživatelů, kteří pouze nakupují a utrácejí.

Decred se spoléhá na mechanismus konsensu, který není čistě POW (proof-of-work, který upřednostňuje horníky), nebo POS (proof-of-stake, který zcela vylučuje těžbu), ale spíše něco, co je spojuje. Přesně tak, jak je tento hybridní mechanismus strukturován, je příliš komplikované na to, aby ho bylo možné vysvětlit v úvodním článku, jako je tento. Je však dostatečně důmyslné zajistit, aby žádná zájmová skupina nemohla při rozhodování přepsat ostatní.

Tento jedinečný mechanismus je spravován na veřejné platformě s názvem Politeia, která byla spuštěna v roce 2018. Politeia umožňuje komukoli předkládat návrhy týkající se budoucího vývoje Decred. Jakmile je návrh předložen, prověřen na nevyžádanou poštu a prověřen správci, je předložen k hlasování. Návrh lze upravit po zpětné vazbě od uživatelů a jakmile komunita hlasuje, může se začít pracovat. Vzhledem k tomu, že Politeia je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, lze přijmout jakoukoli krypto síť, která si přeje rozšířit vstupy uživatelů do jejich správy.

Decred tak vzniká z hlubokých zklamání bitcoinů a reaguje na skutečnou potřebu. Přeje si vnést do veřejné sféry formu demokratického konsensu, kterou pohltila hrstka oligarchů. Zůstává otevřenou otázkou, zda může splnit svůj ambiciózní program. Je architektura Politeia tak sofistikovaná, stabilní a dostatečně robustní, aby vyvážila zájmy jejích různých skupin? Udrží si svoji stabilitu, jakmile začne sbírat tradiční přijetí?

Bude schopen obsahovat škodlivé hráče? Jedná se o hluboké a trvalé otázky, které političtí filozofové, počínaje Aristotelem, přemítali po dvě tisíciletí. Nelze očekávat, že Decred je vyřeší mrtvicí. Můžeme však upřímně tleskat za to, že jsme se odvážili je poprvé vychovávat v krypto prostoru.

Decred Historická cenová analýza

Po ICO v únoru 2016 se Decred shromáždil z méně než 1 $ na 2,39 $. Poté upadl v rozmezí 70-80 centů před spuštěním kryptoměn v letech 2017 a 2018, kdy se vyšplhal na nebývalé výšky 110 až 120 USD. Poté klesl na udržitelnější rozsah 20–30 $, ale od té doby dosáhl vysokých 50s. Celkově lze říci, že cenová trajektorie (počáteční prudký vzestup, slábnoucí procházení, bujný běh býků, havárie a pozdní oživení) byla pozorována v mnoha dalších měnách, které byly spuštěny za posledních pět let.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Decred je v době psaní o 15,47%, s cenou 58,58 $ za žeton. Altcoin má tržní kapitalizace 752,75 milionu USD, celková dodávka 21,00 milionů DCR.

deklarovánoDecred (DCR)

Pořadí: 49$ 150,42 Cena (BTC) 0,00298000$ 1,91 BVolume$ 36,34 M24h změna 0,7% celková nabídka 21,00 M DCR

Decred Předpovědi prognózy budoucí ceny

Cenová predikce se opírá o pečlivé používání algoritmických technik pro analýzu historických dat a projekci těchto dat v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Analytici v poslední době používají nástroje hlubokého učení nebo strojového učení k identifikaci trendů, které tradiční techniky pravděpodobně postrádají. Umělá inteligence je každopádně stále populárnějším nástrojem pro analýzu velkých bloků dat, včetně historických dat o kryptoměnách.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 59.1 1,35%
1 týden 62.3 6,84%
1 měsíc 77,5 32,9%
1 rok 109,9 88,5%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 109,9 88,5%
2 roky 105,7 81,3%
3 roky 125.2 114%
5 let 150.6 158%

* Tato cenová predikce je založena na údajích shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a není bráno jako investiční rada. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Deklarovaná cenová předpověď 2021

Decred má obrovský růstový potenciál. Díky základům zvuku a vášnivé komunitě vývojářů se společnost Decred pravděpodobně bude neustále zdokonalovat a splňovat milníky za milníky ve snaze dosáhnout zlatého standardu kryptoměny.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 Decred tokenu (DCR) mohla v roce 2021 potenciálně pohybovat kolem 59,1 USD.

Decred Cenová předpověď 2022

Zatímco bitcoiny a ethereum pravděpodobně zůstanou nespornými duálními panovníky krypto prostoru, Decred jistě naberou na obrátkách díky své filozofii inkluzivního řízení a stále sofistikovanějším technologickým inovacím.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena 1 Decred tokenu (DCR) mohla být v roce 2022 potenciálně kolem 109,9 USD.

Decred Cenová předpověď 2025

Tento rok bude zlomovým bodem nejen pro Decred, ale i pro kryptoměny jako celek. Je to rok, kdy se blockchain pravděpodobně dostane do hlavního proudu společnosti, přičemž každý maminka a popový investor má své vlastní krypto portfolio. Tento rok také rozhodne, které mince přežijí a které se rozpadnou. Decred pravděpodobně nejen přežije, ale také prospívá.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by cena 1 Decred tokenu (DCR) mohla být v roce 2025 potenciálně kolem 133,7 USD.

Je Decred dobrá investice?

Otázka je technická o budoucí ceně a filozofická, která jde do samého středu smyslu demokratické kontroly. Decred je hrdý na svou propracovanou strukturu řízení, jejímž cílem je zahrnout zúčastněné strany ze všech koutů světa. Je však snazší udržovat demokracii ve městském státě než v nadnárodní říši a Decred je zatím městský stát, malý, homogenní a spoutaný pouty komunity.

Bude schopen udržet svou architekturu řízení, jakmile začne přitahovat statisíce běžných uživatelů, kteří se snaží slyšet své hlasy? Bude schopen dát každému splatnost? Jak budou vyváženy protichůdné zájmy? Na tuto otázku neexistuje žádná odpověď. Je to vytrvalá hádanka a jak vše dopadne, ukáže jen čas.

 Jak nakupovat Decred

Decred je k dispozici na burzách hlavního proudu jako Binance nebo Bittrex. Abyste mohli koupit Decred, musíte si nejprve otevřít účet a zabezpečit ho pomocí dvoufaktorového ověřování. Decred lze na těchto burzách koupit za bitcoiny nebo ethereum. Pokud chcete použít fiat měnu, mohl by být lepší nápad jít do Coinbase nejprve vyměnit nějaký bitcoin za fiat a použít tento bitcoin k nákupu měny v Binance.

Řekněme, že DCR, který byl postaven na bitcoinové kódové základně, není token ERC-20, který je postaven na Ethereu. Decred proto nelze uložit do žádné peněženky kompatibilní s ERC-20. Peněženky kompatibilní s DCR lze stáhnout z webových stránek Decred.

Více informací o Decred

Tým

Decred spoléhá na nový model růstu, ve kterém jsou přispěvatelé za svou práci odměňováni. Může se pochlubit řadou dodavatelů, kteří se na projektu podíleli. Vedoucí projektu je Jake Yacom-Piatt, zatímco mezinárodní operace řídí Jonathan Zeppettini.

Závěr 

Decred je odpovědí na řadu závažných nedostatků, které od svého vzniku sužují kryptoměny, jako jsou bitcoiny. Tyto nedostatky – centralizace, oligarchická kontrola, nezodpovědné řízení – hrozí, že podkopou samotný cíl decentralizované správy, pro který je blockchain vynalezen. Za účelem zvládnutí těchto neduhů se Decred snaží vložit do systému opatření demokratické kontroly. Uvidíme, zda bude tento projekt úspěšný.

Není pochyb o technologickém kalibru týmu Decred, ani o vnitřní soudržnosti a intelektuální ambici jeho dlouhodobé agendy. Ale když je lidská přirozenost taková, jaká je, cena demokracie může být příliš strmá na to, aby unesla.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me